MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Everything's on fire

Go down 
+2
Mezilane
kiku979
6 posters
AutorTeade
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fidži

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime17/10/2012, 20:13

See on minu esimene järjekas, mille ma siia postitan Very Happy agajahh, kriitika on oodatud...siis tean, mida paremaks teha. Näpukaid on kindlasti sisse tulnud :) ning järgmise osa postitan siis kui valmis saab Very Happy aga ma arvan, et järgmist on oodata mõne päeva jooksul. Ja lugejatele teadmiseks, et ma ei jäta kindlasti seda juttu pooleli Very Happy loodan, et meeldib


Everythin's on fire

Vihm. Piisad langesid. Langesid, langesid, langesid......
Samuti langesid ka mu pisarad. Vaikselt, hääletult....
Mulle meeldib vihm. Siis ei saa keegi aru, et ka minul on tunded. Kõik, kes mind teavad, iseloomustvad mind, kui rõõmsat tüdrukut, aga mitte iialgi kurba. Nad ütlevad seda sellepärast, et nad ei tea mis on mu sisemuses. Et ka minul on kurbi tundeid...
Sammusin tagasi kodu poole. Pärast hakkab veel ema ka vinguma. Niipalju siis mu perest. Mul ei ole vendi ega õdesid, samuti ei ole mul ka isa. Nii et järgi jääbki ainult ema. Ta pole mulle kunagi mu isast rääkinud ning mina olen aastatega õppinud, et pole mõtet talt seda küsida. Lõpuks jõudsin koju, astusin uksest sisse ning hõikasin emale: „Hei, ma olen tagasi!!!“ Ema hüppas kohe elutoast välja, okei ma liialdan, ta astus elutoast välja ning jäi mind natuke pahaselt põrnitsema. „Mis on?“ küsisin. „Sa tead küll mis on!“ „No emps, ega sa nüüd sellepärast pahane pole ju, sa tead, et mulle meeldib vihmaga jalutada.“ „Tean, tean, aga miks sa pead ketsidega vihma käes olema? Sul on kummikud olemas ju.“ „No küll ma järgmine kord panen.“ „Lubad?“ küsis ema kahtlustades. Tõstsin käe vandeks südame peale ning laususin: „Mina Elena tõotan pühalikult, et järgmine kord, kui ma vihmaga jalutama lähen, siis ma panen kummikud jalga.“ Sellepeale ema muigas. Mina aga kõndisin kööki, võtsin laua pealt ühe küpsise ning läksin teed tegema. Mulle meeldib alati peale jalutamist teed juua, see on juba nagu rutiin. Kui tee sai valmis, istusin laua äärde. Jõin aeglaselt oma teed ja kuulasin, kuidas teises toas telekas mängib. Sain aru, et ema vaatab jälle mingit seebikat. Mina küll aru ei saa miks ta neid seebikaid vahib, teistest kanalitest tuleb palju paremaid saateid. Järasin oma küpsist, kui ema tuli kööki ning päris: „Elena, kas sul on õpitud?“ tegin imestanud nägu, mis ajast see teda huvitab. Hah, küll mingi emade värk. „Muidugi on õpitud, aga miks sa küsid?“ „Ehh, niisama.“ Vastas ta ja läks tagasi saadet vaatama. Midaiganes nagu, ta pole peaaegu iialgi seda küsinud. Jõin enda tee lõpuni ja panin kruusi kraanikaussi. Kunagi pesen kruusi ära....millalgi ikka. Kõmpisin oma tuppa. Jõudsin oma just mitte kõige korralikumasse tuppa. Aga muidu oli tuba suhteliselt korras. Ainult raamatuid ja joonistusi vedeles põrandal. Tuba oli päris suur, helelillade seinadega, mõndade postritega kaetud, suure voodiga, riidekapiga, kummutiga , arvutilauaga ja nurgas oli veel kaks kotttooli. Vajusin voodisse. Ei viitsinud enam mõelda. Lebasin voodis ja ootasin , et uni tuleks kiiremini....Lõpuks vajusin unenägudeta unne.


Viimati muutis seda kiku979 (19/10/2012, 20:35). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime17/10/2012, 20:19

Ohohh, raske on lugeda kui pole mitte mingisuguseid lõike ja keskelejoondus. Palun tee lõigud siis loen läbi ka. Juba märkasin ka teisi vigu...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime17/10/2012, 20:49

Otsekõne ALGAB uuelt realt.
Ja kust sinna järsku midaiganes nagu ilmus? See EI sobi.
Ühes kohas oli sõna tuppa kordus.

Ning mis laused need veel olid:
Jõudsin oma just mitte kõige korralikumasse tuppa. Aga muidu oli tuba suhteliselt korras. Et nagu whuuut?
NING jah, keskjoondus ei sobi.
Aga jätka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime17/10/2012, 21:23

Palun ära kasuta ` märki ülakomana. Selleks on ilus ' märk.
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime17/10/2012, 22:27

Pean nõustuma teistega. Keskjoondusega on väga rõve lugeda. Paar näpukat oli, sisu vajus kuidagi liiga kiiresti edasi. Ja noh... Sõnavaraga on lood nii nagu nad on, peab arendama veel, et sõnakordusi liiga palju ei tuleks.
Samas ootan nagu uut, esimese osaga ei oska eriti midagi öelda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime17/10/2012, 23:05

Seda ka kõigele eelmainitule lisaks, et kirjuta pikemaid osi. Kui ei suuda esimese korraga, kirjuta mitu lühemat ja pane kokku. Sellise näpuotsatäie põhjal ei oska arvamust luuagi.
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fidži

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime18/10/2012, 15:27

okei, ma pean kõiki neid asju meeles, mida te just ennist siia kirjutasite :)
proovin siis järgmist osa paremini kirjutada :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime18/10/2012, 15:33

Muidu selle ` saab üsna edukalt kohe praegu ära parandada. Wink

EDIT: ja keskjoonduse... ja lõigutamise...
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fidži

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: teine osa   Everything's on fire Icon_minitime7/11/2012, 18:34

Vabandan sellise viivituse pärast. Läks jah väga kaua aega, aga tegemist oli ka nii palju :) ma ei teagi mida selle osa kohta öelda, arvan et see on natukene parem kui eelmine Very Happy ja tundub ka natukene lühike kahjuks.



Ärkasin võpatades. Mida ma just unes näinud olin? Et keegi karjub hüsteeriliselt mu nime. Hmm.....see tundub natuke kahtlane. No vahet pole. Sirutasin end täies pikkuses välja. Ah, kui mõnus. Jään veel pikutama, ei viitsi sööma ka minna. Praegu veel pühapäev, aga homme jälle kooli. No nagu ma viitsiks ka. Pärast pooletunnist lebotamist panin lõpuks hommikumantli tudukate peale ja kõndisin kööki.
Kööki jõudes panin koheselt vee keema. Hommikune kohv. Nämm... Vaatasin siis külmkappi ka. Ei midagi, mille järgi mul isu oleks. Peab siis pärast poodi lippama. Ema on arvatavasti tööl jälle. Ma ei saa aru, kuidas ta viitsib seal kontoris passida ja koguaeg telefonis ja arvutis olla. Ma ei suudaks seda eluilmaski teha, vaid põgeneksin kohe kuskile palmi alla.
Minu mõtetest äratas mind veekannu klõpastus, et vesi on keenud. Võtsin kapist kruusi ja kallasin vee sinna sisse. Otsisin kapist kohvipulbrit. Kurat, otsas on. Kas te teete nalja?! No nüüd pean kindlasti poodi minema.
Läksin pahaselt tagasi oma tuppa. Vaatasin riidekappi, võtsin sealt välja tumesinised teksad, lillad sokid ja sirelililla kampsuni. Ajasin riided selga ning kõmpisin esikusse, toppisin endale mustad ketsid jalga ja nahkjaki selga. Panin telefoni tasku ja avasin ukse.
Õue jõudes sain ühe suure lörtsilärakaga vastu nägu. „Võeh!“ ütlesin vastikustundega. Vihm mulle meeldib, aga lörts mitte eriti.
Siis kuulsin eemalt kellegi naeru. Vaatasin kähku sinnapoole. Vaatasin täpselt selle poisi silmadesse, mis tundusid nii tumedad. Nagu öö. Juuksed olid tumepruunid ja väga sassis. Muigasin selle peale.
Noormees kergitas minu poole kulmu. Panin tähele ta lõbusat ja natuke väljakutsuvat pilku. Ise toetas ta ennast vastu minu maja aeda. Seljas olid tal tumesinised, natuke lohvakad teksad ja mingi tume kilejope. Vaatasin teda jaheda pilguga ja küsisin: „Miks sa ennast vastu minu maja aeda toetad?“ Nägin, et ta naeratas selle peale. „Kõndisin lihtaslt siit mööda ja vaatasin, et siin selline mõnus aed, mille vastu ennast hea toetada.“ Turtsatasin selle peale ning hakkasin aiaväravat lahti tegema. „Ma ei tea tegelikult sinu siin olemise põhjust, aga mina nüüd igatahes lähen. Tee mida ise heaks arvad.“
Sammusin tast eemale. Natukese aja kõndinud, kuulsin enda selja tagant kellegi samme. Keerasin ennast ümber ja vaatasin taaskord nendesse tumedatesse silmadesse. Meil oli ainult umbes kümme sentimeetrit vahet. Lähedal olles oli ta must peajagu pikem. Tundsin ta lõhna, ta lõhnas mere ja vihma järgi.


Viimati muutis seda kiku979 (8/11/2012, 19:08). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime7/11/2012, 21:55

Ma näen, et keskjoondus on nii ilusasti maha võetud.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime8/11/2012, 05:52

Keskjoonduse kohta oli mitu märkust.. muide. :)
Muidu teine osa oli juba parem aga endiselt LÜHIKE. Ürita pikemaid ja sisukamaid osasid teha.
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fidži

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime8/11/2012, 19:11

oohjaah, läks meelest...sorry
ma tõsiselt proovin, aga wordis tundub osa suht pikk...aga siin jälle suhteliselt lühike
:)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime9/11/2012, 03:53

Njaa, Ürita meeles pidada järgmine kord ja püüa pikemaid osasid teha. Wink
Tagasi üles Go down
Merlin.
200 posti tüüd
Merlin.


Female Postituste arv : 215

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime9/11/2012, 14:56

Ütlen, et sa kirjutad oma vanuse kohta hästi. Olen lugenud sellised, kus annab soovida ja pea igat asja peaks parandama või kohendama, kuid siin läheb kõik soravalt ja ladusalt.
Kuid samas soovitan sul mõned asjad arvesse võtta, mis su teksti loetavamaks (kahjustab vähem silmi) teeks.
Esiteks - võta maha keskjoondus. See ei pea olema reast reani see tekst. Võid jätta ta samamoodi nagu Wordis sul on, eeldades, et sul pole seal keskjoondus. Kui on, siis võta maha.
Teiseks - otsekõne uuelt realt. Tee seda ja sa märkad ise, et see on mugavam :)
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fidži

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime9/11/2012, 16:32

Tänan soovituste eest Surprised
ja ma püüan järgmise osa pikema teha Very Happy
tänan ka lugejatele :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime10/11/2012, 09:46

See osa võiks juba tulla, kui nüüd Väga aus olla Very Happy
Mind paneb huvitama see noormees seal ja tahaks temast rohkem teada jne xD
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fidži

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime11/11/2012, 11:46

okeeei Very Happy
ma hakkangi täna kirjutama ja kui veab siis tänaseks või homseks uut oodata Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime12/11/2012, 17:43

Hmh, täna jah? XD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Everything's on fire Empty
PostitaminePealkiri: Re: Everything's on fire   Everything's on fire Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Everything's on fire
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» One-shot: Friendship On Fire

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: