MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ~ 2013 ~

Go down 
5 posters
AutorTeade
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime27/1/2013, 09:56

~ 2013 ~ Koidukuma-kaas140900

Koidukuma
Autor: Stephenie Meyer
Lehekülgi: 733
Tutvustus: Olla pöördumatult armunud vampiiri tähendab Bella Swani jaoks ohtlikult teravdunud reaalsuses põimunud fantaasiat ja õudusunenägu ühekorraga. Lõõmav kirg Edward Culleni vastu kisub teda ühes, sõprus libahunt Jacob Blacki vastu teises suunas, on Bellal selja taga tormiline aasta täis kiusatust, kaotusi ja püüdlusi jõuda murdepunktini. Tema otsus, kas ühineda sünge, kuid lummava surematute maailmaga või jääda truuks inimese-elule, on muutunud niidiks, mille küljes ripub kummagi hõimu saatus.
Nüüd, kus Bella on oma otsuse teinud, vallanduvad ootamatud sündmused, mis võivad kaasa tuua hoomamatuid tagajärgi. Kas tõesti võivad Bella elu lõimed – mis algasid «Videvikus» ning said segi paisatud ja lõhki kistud «Noorkuus» ja «Päikesevarjutuses» – just nüüd, kus need on viimaks ometi valmis paranema ja kokku kasvama, hoopis igaveseks hävida?
Minu arvamus: Oh, mul tuli juba eelviimases osas pisar silma. Kuna nad hõiskasid ja juubeldasid seal ja mul tulebki alati õnnepisarad. Jah, isegi raamatutes. :) Renesmee oli minu kujutluses täiesti ilus ja temaga võiks raamat edasi minna.
Hinne: 10/10


Viimati muutis seda R. (12/5/2013, 08:52). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime30/1/2013, 10:15

~ 2013 ~ Show?image_id=1277

Jaanik(a)
Autor: Kadri Pettai
Lehekülgi: 128
Tutvustus: 17-aastane Jaanika ja tema 35-aastane ema saavad läbi nagu parimad sõbrannad. Ent alati, kui Jaanika küsib kas või ääri-veeri oma isa kohta, keda ta kunagi näinud ei ole, muutub ema vaikivaks kivikujuks.
Ühel suvel, kui Jaanika sõidab maale, ema lapsepõlvekoju, hakkab ta tasapisi mõistma, et vastused tema isa puudutavatele küsimustele peituvad nende majalähedases kummalises metsas ...
Minu arvamus: Ma ei tea nüüd Very Happy Mulle ei meeldinud, et see nii põnevalt lõppes (Järgneb) ja ka see, et see oli tema-vormis. Lõpuks siiski Triin (Jaanika ema) rääkis talle ja lõpp oli piinlik Very Happy Emps ütles, et tahab ka seda lugeda, aga see oli nii piinlik, et ma ütlen, et igav raamat oli. Kui ta küsib seda, siis. Very Happy
Hinne: 7/10


Viimati muutis seda R. (10/3/2013, 08:58). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime4/2/2013, 13:15

~ 2013 ~ R113522

Jäätunud Võõras
Autor: Kristiine Kurema
Lehekülgi: 219
Tutvustus: Minavormis kirjutatud noorsoojutustus algab ootamatu õnnetusega – peategelane Maria kaotab oma ema. Milline näeb tema elu välja pärast seda? Kuidas ta tuleb toime leina, segaduse ja uute inimestega oma elus?
Minu arvamus: Ma isegi nutsin Sad Aga mulle ei meeldinud, et see toimus olevikus vms. Muidu väga super hea raamat! :)
Hinne: 9/10


Viimati muutis seda R. (10/3/2013, 08:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime9/2/2013, 18:30

~ 2013 ~ DIGI_9789949472222

Nukud ja õunad
Autor: Grete Kutsar
Lehekülgi: 295
Tutvustus: Kyle on tavaline teismeline, kes viimasel ajal on hakanud kannatama sagedaste teadvusekaotuste all. Kui järjekordne haigushoog ta haiglasse viib, ilmub palatisse salapärane ent kütkestav Beatrice, kes lubab ühe pisikese teene eest kõik tüdruku probleemid lahendada. Kyle võtab pakkumise vastu, teadmata, et sellega tema mured alles algavad ja teene, mida Beatrice vastutasuks nõuab, ei olegi nii pisike.

Järk-järgult avaneb tõsiasi, et maailm ei ole tingimata selline, nagu paistab. Igapäevaelu varjus tegutsevad jõud, kelle täpne olemus ja motiivid on väljaspool inimmõistuse haaret, kuid kes vajavad oma eesmärkide täideviimiseks inimesi. Selliseid, nagu sina või mina.
Minu arvamus: Põnev, meeldis! cheers Aga ma ei saanud aru viimasest lehest, mis pildi ta sai? Tundus poolik olevat... Aga see eest hea! Minu lemmikud tegelased olid Cordelia Kyle ja Beatrice. Vahel meeldis mulle ka see Etienne vms. Very Happy
Hinne: 10+/10


Viimati muutis seda R. (10/3/2013, 08:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime3/3/2013, 10:00

~ 2013 ~ Armastusega_f_nnidelt

Armastusega fännidelt
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgi: 183
Tutvustus: Lisann oli üheteistaastane, kui temast sai maailmakuulsa bändi Dreamblue tulihingeline fänn. Nüüd, kaheksateistaastaselt, otsustab ta osaleda Dreamblue maailmaturneel, järgnedes bändile üheksasse riiki ja käies kolmeteistkümnel kontserdil. Oma teekonnal tutvub ta paljude värvikate kaasfännidega, leiab nii sõpru kui ka vaenlasi, satub täbaratesse olukordadesse ja hakkab mitmeid asju nägema uue pilguga. Reisi lõpuni ei kaota Lisann lootust, et täitub tema suurim unistus – kohata oma ebajumalaid silmast silma ja öelda nendele, kui palju ta neid armastab.
Minu arvamus: Issand, see oli küll mõttetu raamat. Midagi rohkem küll ei ütle. -.- Ainult 1% (vms) meeldib mulle see. See on nagu aaaaaaahh.
Hinne: 1/10


Viimati muutis seda R. (10/3/2013, 08:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime8/3/2013, 14:39

~ 2013 ~ R119907

Neetud
Autor: Kristel Kriisa
Lehekülg: 227
Tutvustus: Pärast isa surma ja põhikooli lõpetamist kolib Mirt koos ema ja vanema vennaga Lõuna-Eestist Tallinna ning hakkab käima ühe eliitkooli kümnendas klassis. Õige pea tekib tal lähedane suhe oma klassivenna, kooli direktori poja Ronaniga, kes on seni elanud ja õppinud Ameerikas.

Ent Mirt ei saa uut suhet kaua nautida – varsti hakkab noorte idülli segama Ronani keerukas minevik, mis keerab pea peale nii mõnedki plaanid ja külvab segadust rohkem kui ühe inimese ellu.
Minu arvamus: OMG!!!!!!!!!! See on SUPER KUI HEA RAAMAT!!!!!!! Ma lõpus nutsin ka veidi.
Lemmikud tegelased: Ronan, Mirt, Mia
Hinne: 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10


Viimati muutis seda R. (10/3/2013, 08:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Roo¾adKet¹id
Kojamees
Roo¾adKet¹id


Female Postituste arv : 27

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime8/3/2013, 20:33

Avastasin, et meil sarnane raamatu maitse :) :) Saan siit sinu soovituste peal raamatute soovitusi vaadata :) Kuigi hetkel on need läbi :) Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime10/3/2013, 08:56

Hehehe :)
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime16/3/2013, 11:03

~ 2013 ~ Raamat-moistatus-lossivaremetes-esikaas

Mõistatus lossivaremetes
Autor: Reeli Reinaus
Lehekülgi: 231
Tutvustus: Laura ja Taneli suvi vanavanemate juures tõotab kujuneda üsna tavaliseks. Kuigi neil ei ole midagi selle vastu, et kahekesi ujumas ja kalal käia, peenraid rohida ja marju korjata, on nad siiski rõõmsad, kui külasse kolib uus poiss Marten. Korraga, enne kui lapsed jõuavad omavahel korralikult sõbrunedagi, kistakse nad peadpööritavatesse seiklustesse, millesse on segatud kummitused, salaviinategijad, mõistatuslik suvitaja, libaarheoloogid, muinsuskaitsjad ja kadunud aare.
Minu arvamus: Ma ei tea nüüd. Vahel meeldis, vahel mitte. Aga jah, mulle ei meeldi krimkad. Ei loe enam mitte kunagi krimkasid.
Lemmikud tegelased: Laura, Marten, Indrek ja Mats.
Hinne: 5/10


Viimati muutis seda R. (12/5/2013, 08:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime22/3/2013, 09:10

~ 2013 ~ R040556

Berti päevik
Autor: Anders Jacobsson ja Sören Olsson
Lehekülgi: 128
Tutvustus: Treb Walker alias Bert Ljung teeb midagi, mis on poistele absoluutselt keelatud. Ta kirjutab päevikut. Mõelda vaid, kui klassi kõige tugevam poiss Klimp sellest teada saab! Siis teab varsti kogu maailm, kuidas Bert end tunneb, kui ta oma uued prillid koolis ette peab panema, et teda jälitab hauabatsill, et ta teeb koos Akega teaduslikke eksperimente, suitsetab salaja ja kirjutab päevikusse punase pliiatsiga, kui on armunud.
Tükk raamatust: «Nadjal on tumedad silmad ja tumepruunid lokkis juuksed. Kõik tema ümber sädeleb, nii et süda hakkab kloppima. Oi, päevik, kui sa vaid teaksid, kuidas ta naeratab. Ma oleksin tahtnud teda kallistada ja talle kõrva puhuda... Ma loodan, et tulevikus saan ma oma punast pliiatsit veel palju kasutada. Nadja Nilsson – viiulimängija Jungbergi koolist. Homme ostan ma singli viiulimuusikaga.

Klaar lõpp – korras nagu Norras.»
Minu arvamus: Suht lahe oli. Natuke sai muiata, kuid mitte päris naerda vms. Lahe :)
Lemmikud tegelased: Bert, Nadja ja Ake.
Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
k2tlin
Naerupall



Female Postituste arv : 13
Age : 24

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime13/4/2013, 12:49

See neetud oli küll suurepärane raamat, ma mõtlen tihti sellest, see oli nii kurb ja suht armas jutuke. Super raamat :3
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime1/5/2013, 13:01

Nõustun. :3
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime1/5/2013, 13:07

~ 2013 ~ R057857

Maarjamäe kägu
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgi: 104
Tutvustus: Pole midagi hullemat, kui oled seitseteist, oma arust liiga paks ja ei ole vanusele vaatamata veel isegi õigel kohtingul käinud. Ja eriti katastroofiliseks teeb olukorra see, kui oled hiljuti oma perega teise linna kolinud ning kõik su sõbrad on eelmisesse elukohta maha jäänud. Marja-Liis on igatahes täiesti veendunud, et tema elu on nii masendav, kui vähegi olla saab. Ühel hetkel aga näib tema õnn pöörduvat ning tüdruk tutvub kena ja asjaliku Martiniga. Paraku hakkab Marja-Liisile üha enam tunduma, et sama noormees on silma jäänud ka tema kaunitarist vanemale õele…
Minu arvamus: See on lihtsalt sitax hea raamat. Lugesin kahe päevaga ära, seega, see tähendab, et see oli hea raamat. Wink Soovitan kõikidele soojalt!
Lemmikud tegelased: Marja-Liis, Martin ja Susanna.
Hinne: 10000+/10


Viimati muutis seda R. (12/5/2013, 08:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime12/5/2013, 08:50

~ 2013 ~ Naegija-tuetar_medium

Nägija tütar
Autor: Lene Kaaberbøl
Lehekülgi: 216
Tutvustus: Kes julgeb vaadata tema silmadesse?

Nägijal on võime näha hinge kõige varjatumatesse soppidesse.
On keegi midagi varastanud. Või kellelegi kurja teinud. Või suisa kellegi maha löönud. siis kutsutakse Nägija.

Leidub ju inimesi, kes võivad ilma häbi tundmata kurja teha, neid, kes oskavad oma häbitegu varjata ning terve rea häid vabandusi leida, seni kuni nad ka ise uskuma hakkavad, et neil on õigus teistele haiget teha. Kui aga nägija kohale jõuab, siis ei saa nad enam peita. Siis ei saa nad enam oma tegusid varjata, ei enda ega teiste eest.
Minu arvamus: No suhteliselt lahe. Aga vahepeal oli igav ja siis ma lihtsalt läksin natuke edasi Very Happy Et see polnud päris selline raamat, mis ei saa käest ära lasta jne. Aga muidu oli täitsa lahe. Very Happy
Lemmikud tegelased: Dina, Nico ja Rosa
Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime12/5/2013, 16:59

Ma ei saa aru inimestest, kes loevad raamatut, leiavad igava koha ja keeravad siis mitu lehte edasi. Nagu... mis sa üldse siis loed? Viska minema ja mine arvutisse.
Mul üks sõbranna täpselt samasugune. Kui millalgi harva raamatu kätte võtab siis loeb, satub igav koht, keerab lehti edasi. Lihtsalt niii.... uhhhhh,

Vabandust, et ma siin sinu teemat reostasin. Tahtsin lihtsalt enda välja elada. Very Happy
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime15/5/2013, 19:29

Hehe, pole midagi. Very Happy
Tegelikult jah, mulle ka endale see värk ei meeldi. Ma proovin alati sundida ennast lugema ja mitte lehte keerata vms, aga ei saa. Aga ma vähemalt üritan. Wink
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime15/5/2013, 19:38

~ 2013 ~ Sefiir

Sefiirist loss
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgi: 155
Tutvustus: Inga-Kerstin sõbruneb uues koolis argliku ja omaette hoidva Jakobiga, kes näib varjavat mingit saladust. Kui saladus ilmsiks tuleb, saab Jakobist koolikiusamise ohver. Ühes hea sõbra Kailaga moodustavad Inga-Kerstin ja Jakob tagakiusajate vastase leeri, kuid kahe leeri vahelisel sõjal on traagilised tagajärjed.
Katkend: "Hiljem koduteel mõtlesin, et tegelikult on inimelu just niisama habras kui see sefiirist loss. Ühel päeval veedad sa sõpradega lõbusalt aega, mängid kaarte, lobised ja jutustad oma muredest ning järgmisel päeval kukub kõik kokku ja sind ei ole enam."
Minu arvamus: Aww, see raamat oli nii armas. Nii ilus. Ma lausa nutsin lõpus, kui Jakob ära suri. Soovitan kõikidele soojalt!
Lemmikud tegelased: Inga, Kaila, Jakob, Andreas, Darja ja natuke Martin ning Laura.
Hinne: 10000000000+/10
Tagasi üles Go down
Riinu
Kojamees
Riinu


Female Postituste arv : 39
Age : 22

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime15/5/2013, 19:50

See"Neetud"On jah super raamat.Meil on päris sarnane raamatu maitse sest enamus siin olevatest raamatutest olen lugenud.
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime30/5/2013, 12:09

~ 2013 ~ Hirm-pole-taehtis_medium

Hirm pole tähtis
Autor: Ketlin Priilinn
Lehekülgi: 96
Tutvustus: Matildal on ema ja isa ning pime väikevend Mattias. Sõpru tal ei ole, sest ta on veidi liiga häbelik. Nüüd, kus ta koos perega kodulinnast väikesesse külla kolib, otsustab ta teistsuguseks muutuda. Niisuguseks tüdrukuks, kes ise esimesena suhtlema julgeb minna.
Sõbrad Matilda leiab. Esimesed päevad uues kodukohas teevad ta osaliseks piirkonna kohutavas saladuses, mis kõiki lapsi hirmu all hoiab...
Minu arvamus: Lühike, aga lahe. Vahel jäi koht arusaamatuks. Sellepärast siis -1. Muidu hea! Very Happy
Lemmikud tegelased: Adeele, Jasmin, Joanna, Matilda ja Mattias.
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime2/6/2013, 20:58

~ 2013 ~ 300411022

Kuues sõrm
Autor: Helga Nõu
Lehekülgi: 168
Tutvustus: Karina sõidab Tartusse operatsioonile, kuid juba bussijaamas hakkab temaga juhtuma imelikke asju. Linn on ühtäkki justkui pisut nihkes, Karina kohtub üsnagi veidrate inimestega, leiab kummalise raamatu. Enne kui ta arugi saab, on tüdruk juba sattunud sündmuste keerisesse, milles üks seiklus järgneb teisele ja iga järgmine tegelane selles virrvarris on üha saladuslikum.
Minu arvamus: Hea, aga mõnes kohas oli igav või siis millest ma ei saanud aru jne. Very Happy Aga muidu oli väga põnev, sündmuste rohke ja ... äge. Wink
Lemmikud tegelased: Karina, Marius ja Pärt
Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime4/6/2013, 13:06

~ 2013 ~ Medaljon

Medaljon
Autor: Ene Sepp
Lehekülgi: 197
Tutvustus: 15-aastane Heidi elab igati hästi toimivas maailmas, kuni saab saatusliku sõnumi... Järgmisel hetkel avastab seni nii korralik ja sõnakuulelik tüdruk ennast purjuspäi peaaegu jõkke kukkumas. Ootamatu võõras muudab tema käekäiku veel rohkem ja enne, kui tüdruk arugi saab, on tal uued sõbrad, probleemid koolis, tülid emaga. Lõputud peod ja üha uued mured keeravad Heidi senise elu pea peale. Kas tal on lootust see jälle rööbastele sättida või saab temast vaid osa allakäinute statistikast?
Minu arvamus: See raamat oli nii armas. Kui Tanel ära suri, oli see minu jaoks nii suur ¹okk. Ma tahaks täpselt samasugust poissi, nagu Tanel. Ta oli nii hooliv, armas. Medaljon jääb alati mu südamesse. Võib-olla kunagi loen selle raamatu veelkord läbi. See on kõige parem raamat, mida ma olen lugenud.
Lemmikud tegelased: Heidi, Tanel, Heidi isa, Taneli vanemad, Diana ja
Hinne: 100000000000000000000000000000000000000/10
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime11/7/2013, 14:00

~ 2013 ~ 964

Appi!
Autor: Helga Nõu
Lehekülgi: 264
Tutvustus: Tegelasteks on õde-venda Maili ja Juss, 16 ja 17 aastat vanad. Ühel hilisõhtul, kui nad on üksinda kodus, heliseb uksekell ja trepil seisab politseinik. Sellest hetkest hargneb sündmusteahel, mis puudutab mitut valusat küsimust ja viib mitmele maale.
Raamatu peateemaks on armastuse otsimine. See pole kerge, kui sa ei ole enam laps, aga ka mitte täiskasvanu. Pealegi selgub, et täiskasvanute maailmas on armastus veel kõige keerulisem. Mis saab, kui sõber osutub HIV-positiivseks või kui laps jääb lapseootele? Ehk on kõige tähtsam inimesearmastus?
Minu arvamus: Päris põnev ja vägev raamat, kuid mitte nii lahedad kui näiteks Medaljon ja Sefiirist loss. :) Soovitan seda siiski.
Lemmikud tegelased: Maili, Ever, Juss ja Mia. Veidike ka Kaupo.
Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime24/7/2013, 11:31

~ 2013 ~ Show?image_id=899

Elu on ilus
Autor: Ene Jaaniste
Lehekülgi: 168
Tutvustus: «Ära nüüd mässa, tibuke, selleks sa ju siia tulidki,» kähistas poiss ja Pille-Riin tundis õudusega kuuma kätt d¾empri alla pugemas ning tema paljal kõhul ringe tegemas. Tüdruk püüdis rabeleda, kuid noormees surus ta veel kindlamini seina ja enda vahele, tegutsedes nüüd juba mõlema käega. Jubedusega tundis Pille-Riin, kuidas rinnahoidja haagid ahistaja kogenud sõrmede all lahti kargasid.
See ja veel mitmed teised ootamatud sündmused ja hästi varjatud saladused tormavad laviinina ühe teismelise neiu igapäevarutiini purustama. Kuidas nendega toime tulla?
Minu arvamus: Põnev. Midagi rohkem ei ütle Very Happy
Lemmikud tegelased: Pilleriin, Triin ja Ilona
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime6/8/2013, 11:40

~ 2013 ~ 458

Minu oma
Autor: Kristi Rebane
Lehekülgi: 272
Tutvustus: Elu. See kulgeb ootamatult kiiresti ka siis, kui kellaosutid ülekaaluliste poisikeste roomamiskiirusel sihverplaadil ringe näivad tegevat. Piisab vaid hetkelisest allaandmismomendist, et ärgata teadmises, et me ei mängi oma elus enam peaosa. Ja kontrolli taastamine pole pooltki nii lihtne kui selle kaotamine.
Minu arvamus: Räme hea. Alguses meenutas Medaljoni, kuid see on Medaljonist ikka räme kaugel. See on isegi nagukene (0,01%) parem kui Medaljon. Appppii! Ma loen selle raamatu kunagi uuesti läbi, sest see raamat... SEE OLI SUPER! :)
Lemmikud tegelased: SILVER!
Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





~ 2013 ~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~ 2013 ~   ~ 2013 ~ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
~ 2013 ~
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 2013
» ..2013..
» *2013*
» 2013
» 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2013 :: R.-
Hüppa: