MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lühikatkendid

Go down 
+2
Naughty
Everleigh
6 posters
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime2/2/2013, 21:17

See ei ole mitte midagi suurt ja huvitavat, kuid see on midagi, mis on inspireeritud mu jutust mida ma kirjutan. Seda juttu kahjuks ei tule siia veel nii pea aga tulevikus võib seda oodata kas siis ühel või teisel moel. :)

Kuid minu lühike katkend siis...


I closed my eyes and then I felt it. I was alive and free. There were no boundaries. There was nothing to hold me back. There was no one to stop me. Excitement and adrenaline burnt through my veins as I stretched my hands out like they would be my wings and fell off the cliff...

An angel. That is what I am now. That is who I have become. My old life is far behind me. Future is unknown even for me. All I know is what's now and that I will never go back.

Who will guide me? Who will save me from myself? Will it be Him? Will it be the man who owns my heart, soul and body? Will He save me from the darkness that surrounds me?


Viimati muutis seda Everleigh (23/11/2013, 13:02). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime2/2/2013, 21:28

Muljetavaldav!

Midagi muud ma selle lühikese jupi kohta öelda ei oskagi.

Meeldis! Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime5/2/2013, 22:39

Ma ei tea kas muljetavaldav aga käib kah Very Happy
See on kõige lühem asi loomingu valdkonnas, mida ma eales teinud olen xD
Sorry, et nii lühike (A)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime27/8/2013, 22:58

Midagi uut peale pikka perioodi, kus ma ei suutnud midagi õieti kirja panna.
See ei ole midagi suurt ja ma ei suuda seda grammatiliselt praegu parandada seega ma teen seda hiljem kunagi...



She felt it. That intense and pure darkness that surrounded her like a thick wall preventing her to escape. She knew she had to get out but her will wasn't strong enough. All she could think of was a face that started to fade from her mind. She screamed and begged but nothing came. No-one came. She was alone. Utterly and completely alone.

But she had to fight. She needed to fight, to hang on for little longer. He will come. Won't he? What is taking so long? Has he given up on me? No! He couldn't have! But then... why hasn't he come already? I can't hold on much longer. It'll break me and then there won't be anything or anyone to save. Where are you?“


Viimati muutis seda Everleigh (23/11/2013, 12:46). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime23/11/2013, 12:24

Ole hea, tõlgi see ära. Ma ei oska eriti ingliskeelt, kuigi proovin seda lugeda Very Happy

EDIT: Mega hea jutuke! Ma teise osa esimeset lõigust aru eriti ei saanud, ainult lõpus sain midagi sellist aru, et ta oli täiesti kaitsetu vms. Aga väga lahe!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime23/11/2013, 12:55

Hmm, see ei kõla just nii hästi eesti keelest aga eks ma ürita Very Happy

Teine jutuke (Pisut muudetud, kuid mõte jääb samaks)

Ta tunnetas seda. Seda pingelist ja täielikku pimedust, mis teda ümbritses tiheda seinana, laskmata tal põgeneda. Ta teadis, et ta peab sellest pääsema, kuid ta tahe ei olnud piisavalt tugev. Ainus, millele ta suutis veel mõelda oli nägu, mis ta mälestustest kustuma hakkas. Ta karjus ja anus, kuid miski ei muutunud. Kedagi ei tulnud. Ta oli ihuüksi ja seda ei saanud miski muuta. Ainult ime, kuid imesid ei juhtunud.

Aga ta oli sunnitud sellegipoolest võitlema. Ta pidi võitlema, et veel mõnda aega vastu pidada. "Ta tuleb, eksole? Mis tal nii kaua aega võtab? Kas ta on juba alla andnud? Ei! Ta ei saa olla! Aga sellisel juhul... miks ta pole ikka veel tulnud? Ma ei suuda enam kaua vastu pidada. See murrab mu ja siis ei ole enam midagi ega kedagi päästa. Kus sa oled?"
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime12/12/2013, 12:42

Minu elu esimene stsenaarium... või osa sellest vähemalt. Tunnis pidi tegema ühe stseeni... kuna see kaust on lühikeste teoste jaoks mõeldud, siis panen ka selle siia. Arvamused on teretulnud! Very Happy
Esimene stseen
Teine korrus
(Hilisõhtu)

Kostuvad lasud ja erinevate mootorite valjud hääled. Clara ja Caius kohtuvad esimese toa juures. Caius jõuab pärale täpselt Clara väljumise hekeks). Olukord on kriitiline ja on suur oht rünnakuks.

Clara: Mis toimub?
Caius: Me oleme rünnaku all!
Clara: Mida?! Kuidas nad meid leidsid?
Caius: Ma ei tea. Me peame liikuma!
Clara: Matthew! Me peame ta leidma!
Caius: Ja ma leian ta, kuid sinu ülesandeks jääb kilbi aktiveerimine
Clara: Kilbi? Ei, ma ei saa! (Jahmunud)
Caius: Jah, saad küll. Sa oled seda varemgi teinud. (rahustavalt)
Clara: Ei! See… see oli teine asi! Ma pidin kilbiga katma ainult võimla! Ma ei saa seda teha terve selle neetud lossiga! (Lisanduvad paanika ja hirm)
Caius: Kuula nüüd mind. Asi ei ole selles kui suurt asja sa üritad katta. Tuleta meelde, mida ma tundides rääkisin. Ainsad, mis on olulised, on-
Clara: Tahe ja keskendumine. (sosinal ning vastumeelselt)
Caius: Väga hea (naeratab õrnalt) Ma otsin su kallima üles, kuid kaitse jääb sinu teha. Kui nad sisse tungivad, siis ma ei saa teda enam kaitsta. Ta peab siis ise enda eest seisma ja tema ellujäämine, olgu ta midagi enamat kui tavaline inimene või mitte, on 50/50. (astub Clarast eemale) Kohtume kolmandal korrusel peale seda, kui sa oled kilbi üles saanud. (keerab Clarale selja ja lahkub tagasi vaatamata kiirel sammul)
Clara: Caius, oota! (hüüab Caiusele järele, kuid Caius ei peatu)
 
Teine stseen
Treppide juures
(Hilisõhtu)


Clara suundub treppide juurde ja läheb esimesele korrusele. Teel sinna kohtub Matthew’ga. Viimane on omapäi olukorda uurinud.

Clara: Matthew! Oh, jumalale tänu, sinuga on kõik korras! (laskub mehele kaela)
Matthew: Rahu, Pisike! Ma olen siin, kuid meil on külalised.
Clara: Ma tean. Caius ütles. Ta läks sind otsima. Ta peaks olema teisel või kolmandal korrusel.
Matthew (noogutab): Lähme siis.
Clara (keeldub kaasa minemast): Sina mine. Ma pean midagi enne tegema. Ei, ära hakka vaidlema. Kohtume kolmandal korrusel. Usalda mind.
Matthew (silmitseb Clarat skeptiliselt): Usalda? Clara, nad on iga hetk sisse tungimas. Viimane koht, kus sa olema peaksid on see siin.
Clara: Ma tean, kuid see on ainus koht, kus seda teha saab.
Matthew: Teha mida? Clara, mida sa plaanid?! (Kahtlustavalt)
Vestluse katkestab vali paugatus. Mõlemad tegelased viivad pilgu kiirelt ustele, mis on järgi andmas. Seejärel viib Clara pilgu tagasi mehele, võttes tolle kätest tugevalt kinni.
Clara: Usalda mind…
Matthew: Clara…
Clara: Sa pead minema. Leia mu vend. Meil ei ole enam kaua jäänud! (tungivamal häälel)
Matthew (silmitseb Clarat kaalutlevalt): Olgu, kuid kui sind ei ole kümne minuti pärast üleval, siis ma tulen sind otsima. (hoiatavalt)


Matthew lahkub, minnes trepist üles ning jättes Clara omapead fuajeesse. Clara pöörab end nüüd vappuva peaukse poole

Clara: Sa saad hakkama. Lihtsalt keskendu kogu täiega (Iseendale, hirmust värisedes)

Sirutab käed õlgade kõrguselt laiali, peopesad väljapoole, ja sulgeb silmad. Hingamine aeglustub. Avab aeglaselt silmad, jääb silmitsema ust. Hakkab aeglaselt käsi kokku panema. Peatab käed teineteisest senitimeetri-kahe kaugusel. Hakkab tekkima jõuväli, mille kogunedes Clara käed endast eemale lükkab. Jõuväli liibub vastu seina, kattes selle ühtlase kihina.Ajapikku kilbi laienemine aeglustub. Kui kogu loss on kaitstud langetab Clara käed. Veendunud kilbi täielikkuses suundub kolmandale korrusele.
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime13/12/2013, 16:00

Väga hea jutt! Mulle meeldib. Uut osa ootan ka Very Happy

See tuli nüüd küll lühike postitus  Embarassed 
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime14/12/2013, 21:23

Heh, no sellele ilmselt järge ei tule aga samas... jumal seda teab Very Happy
Tähh :)
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime17/12/2013, 00:06

Mulle tuli meelde sellega "Õhtukool", hea oli. Tahan järge.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime17/12/2013, 11:57

Õhtukool? :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime13/1/2014, 03:59

DR'i (Mineviku varjud) tegelased! Kui te ei soovi neid näha ja kui need on teil endal kenasti ettekujutuses olemas, siis mitte vaadata järgnevat! Siin on ka tegelased, kes ei ole veel jutus sees, kuid kes on tulemas :)

Nii, teid on hoiatatud! Very Happy

Tegelased:
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime5/4/2014, 23:12

DR'st stseen. Jah, ma endiselt kirjutan seda, pole lihtsalt seda siia üles jõudnud panna... Sorry Very Happy
Nimed muudetud seega saate nuputada kes on kes... ja ei pea täielikku spoili kartma xD

Siia juurde käib ka muusika. See käima ja siis lugege...


SCENE XX

Dean: You shouldn’t be here
Ana: You got your wings back…
Dean: In some way I never lost them
Ana: I’m sorry
Dean: Don’t be. I’m not. Everything we ever did was worth it and even more
Ana: I don’t know what to do...
Dean(steps closer): That’s simple – live.
Ana: It’s not simple. Everyone around me die. Alice died, Kyle is getting himself killed by seeking revenge… you’re gone too.. everyone just…
Dean: But it is simple. You just need to find your purpose
Ana: How? I don’t want to go back just to lose more peole around me.  I can’t… I won’t.
Dean: Ana, you don’t have a choice here. You don’t belong here. Not yet.
Ana: Then how am I supposed to.. what am I supposed to do?
Dean(takes Ana’s hands): Fight on. Don’t give up. It’ll be hard and painful and many times you’ll feel like it’s the end but it’s not. It’s struggle but it’s all worth it because in the end you will find that freedom that you’ve always seeked and you’ll find happiness and peace. At first, as usual, you have to go through hell. All you need to remember is that in the end you’ll get everything you ever wanted.
Ana: Don’t go, Dean, just don’t leave me
Dean: Don’t worry, I’m not going anywhere. I’ll always stay close to you, remember? But you have to go. Now close your eyes, breathe deeply in and out, again in and then out…

He’s voice started fade and I wanted to open my eyes but I couldn’t. All I could do was keep my eyes closed and let the sun warm my naked skin. I knew he was right. I wasn’t done. My cycle of life wasn’t full. It won’t be easy but just this once I wasn’t going to quit. I’m going to fight for my life, for my happiness, for my loved ones who still needed me. And there was Matthew. The man, I knew in my heart, who will bring me once more love and joy. So I had purpose – to get to them and fight for us as hard as I could.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime30/6/2014, 23:10

Kuna ma viskan suure pahna asju ära ja üks nende hulgast on ka mingi kahtlane luule vms. Ma ei oska sellele isegi nime anda aga ma panen selle siia kuna tahaks selle siiski alles jätta aga ma ei suuda neid erinevaid kriitseldustega lehti enam alles hoida. Ruumi vaja Very Happy
Niisiis, minu meelest oli see kunagi kusagil isegi üleval aga ma ei ole kindel. Eniveis, ärge pange tähele seda depressiivsust palun, mis nendes lühikestest kirjutistes on! Need on umbes 7-8 aastat vanad ka, nii et jahm....

Mustad rongad

Mustad rongad mu ümber,
piiravad mu ahelais hinge.
Ma üritan, kuid ei suuda,
ei ma eal enam vabaks saa.

On patud aheldanud mind,
ma maksan oma elu eest.
Mu hing on hüljanud keha,
viimane on kärvanud hauas.

Sai saatuslikuks läikiv tera
ning jõuetus elada elu.
Mu ranne vaid immitseb verd,
ei taibanud ma oma tegu.

Nüüd mustad rongad mu ümber
karistavad mu elutut hinge.
Igavesti siis põlevas ahelais
olen määratud rippuma.

***

Ma kardan.
Hirm on mind halvanud.
Kõik on nii kõle ja valge,
silmapiirilt kadunud on viimane lootus.

Lõhutud on minu kindlus ja tahe.
Üksik hirmupisar veereb mööda mu nägu,
ja siis ma tunnen,
et otsas on jaks.

Vajun põlvili niiskele mullale.
Nüüd see ongi vist käes.
Ma sulen silmad ja lahkun,
lahkun igaveseks siit ilmast.




Ma tean, et kahtlased kirjutised. Leidsin veelgi igasugu jutukesi aga ei hakka neid ümber kirjutama. Liiga pikad selleks.

On see loll tegu, et ma viskan need ära?

Need esimesed väga jubedad, ilma vahedeta ja grammatiliselt valesti kirjutatud jutud Very Happy
Lausa häbi hakkab aga pean ütlema et mul oli juba väiksest saati fantaasia ja põneviku peale annet Very Happy Ma suutsin isegi kaks õudusjuttu kokku klopsida Very Happy

Oh well... ehk on aeg lasta vanadel asjadel minna. Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime1/7/2014, 10:01

Loll tegu, et viskad ära Very Happy 

Need kaks, mis sa siia üles panid... need olid minu jaoks väga head :) Mulle meeldis, kuidas sa olid kõik kirja pannud, luule sünge mõte. Natuke hirmus oli lugeda kuna mul akna taga just varesed/harakad karjuvad Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime17/10/2015, 19:13

Just something I'm working on.


Scene I
Bedroom

L: „You sent him to talk to me, didn't you?“

C: „I was just worried.“

L: „Why?“

C: „You seem different and it worries me.“

L: „I am different, yes, but you don’t have to be worried.“

C: „I think I do.“

L: „Why? Different can be good.“

C: „It’s not just that. It’s how you are. When I saw you in that vision with Gaia... you were so...“

L: „Broken? Betrayed? I was and still am but that’s exactly why you don’t need to worry. For the first time I see what you have always seen. For the first time I see them asn they truly are – monsters and murderers.“

C: „Not all of them.“

L: „Oh, but they are.“

C: „So what? Only one of them is still alive. Are you gonna kill Ares now?“

L: „He’s not the only one who lives. You killed olympians. 11 of them but you didn't kill The Three.“

C: „What do you mean by that?“

L: „Zeus and Poseidon were olympians, Hades weren't."

C: "He lives.." I realized what she was trying to tell me.

L: "Yes."

C: "Does Matt knows about it?"

L: "I believe he does since he was the one who saved him from your wrath."

C: "You can't know that for sure."

L: "Then ask him but deep down you know I'm right."

C: "What are you going to do?"

L: "What's necessary."

C: "And what is that exactly?" I asked as she started to walk away. "Liberia!" I call out her name but she doesn't stop.


Scene II
Bedroom

M: "You're up."

C: "Yeah."

M: "I talked to Liberia..." He looks at me closely. "But you already know that."

C: "She was here," I didn't deny it.

M: "You were right. She has changed."

C: "And?"

M: "You are right to be worried. The last time when I heard that tone in her voice, was when she decided to take the throne by any means necessary."

C: "Her tone weren't just cold.." I said bitterly. "It was ice cold and murderous."

M: "Yes. She has made her mind on something. We need to find out what that is before she reaches to her target."

C: "I think I already know what it is and so do you."

M: "Really?"

C: "Can you say that you don't suspect what's she's up to?"

M: "What exactly did she tell you, Claritia?

C: "Something that you should have told me first."

M: "She figured it out, didn't she? Never thought she was stupid and what Gaia showed you..."

C: "So it's true?" He looks at me silently. "Is Hades alive?"

M: "No," I rise my eyebrows. "I wouldn't call it like that. He's banished. Not alive but not dead either."

C: "So you imprisoned him. Why didn't you tell me that?"

M: "You really ask that? You killed almost entire line of olympians."

C: "I'm not like that now! I'm not saying that you should have told me that back then but you should have told me that now? In this life!"

M: "And what would it have change?" I didn't answer. "Would that taken away your guilt? Would it eased your conscience?"

C: "Maybe!"

M: "No, it wouldn't have! You killed dozen man and there's nothing you can do or know that will take that burden away."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lühikatkendid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühikatkendid   Lühikatkendid Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lühikatkendid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Everleigh looming-
Hüppa: