MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kättemaks...

Go down 
+2
®ebra
Chaty
6 posters
AutorTeade
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime8/2/2013, 20:35

KÄTTEMAKS 1.OSA

Alles mõnda aega tagasi sain ma teada, et mu tolle aegne parim sõbranna Elizabeth, teine peaaegu parim sõbranna Hannah ning mu kunagine poisssõber Calvin olid pikka aega minu selga taga mestis olnud ning üritanud mu elu ära rikkuda. Peagi peale tõe teada saamist otsustasin ma neile kättemaksta kõige eest mis nad mulle teinud on.
Alustan siis algusest ehk sellest mis nad siis tegid. Kui ma olin 15 hakkasin ma käima ühe oma klassi poisi Calviniga. Alguses oligi kõik väga tore kuid siis ilmnesid välja asjaolud, et ta oli minuga käimise ajal siiski mehkeldanud oma eksi Kassansraga, minu üle mu selga taga naernud ning tegelikuses mind üldsegi mitte armastanud...tõenäoliselt ma isegi ei meeldinud talle. Ühesõnaga kogu meie suhe kui seda üldse selleks nimetada saab oli üks suur ja mõtetu VALE! Aga noh, okei petis mind, valetas jne, mis seal siis ikka mõtleksid kindlasti paljud teised. Kuid kas te mõtleksite ka siis, et see on täiesti tühine kui te teaksite, et kõigele lisaks käis ta samal ajal minu parima sõbrannaga kellega ta koos Hannahiga mestis oli. Ning miks nad mestis olid...eks ikka sellepärast, et mingil lollil põhjusel mu elu ära rikkuda.Nende plaan minu vastu oli järgmine:
1) Calvin meelitab Chaty oma võrku
2) Calvin hakkab Chatyga käima
3) Ütleme Chatyle, et Calvin petab teda
4) Näitame C*-le sõnumit kus Calvin teda laimab
5) Ajame C* ning Calvini lõplikult tüli
6) Calvin jätab C* maha
7) Hakkame C*-d sellepärast mõitama
Cool Narrime ja mõnitame ikka C*-d
9) Lavastame ta igasugustes asjades süüdi
10) Teeme midagi eriti õelat (rohkem ei täpsusta)
Kõige sellega üritasid nad viia mu enesetappu mõteteni. Olgu tuleb tunnistada, et sellega said nad tõepoolest hakkama, kuid siis leidsin ma siiski endas jõudu ning peale põhikooli ja keskkooli mile vältel nad üritasid kõike tuksi keerata ning mind mõnitada otsustasin ma, et nüüd on minu kord naerda ehk siis....Kättemaksta!
Olin oma plaani alguses 19. Punk 1 minu plaanis: Otsi üles kus nad elavad ning koli neile võimalikult lähedale. Punkt 1-le aitasid kaasa kaks tegurit: 1. Elizabeth ning Calvin elasid koos ning Hannah oli nende naaber ning 2. Kui ma olin 17 hukkusid mu vanemad autoõnnetuses ning kui ma sain 18 sain ma kätte oma hiiglasliku päranduse. Nii, et mul oli raha, et kolida üks kõik kuhu maailma otsa neile järgi.
Muidugi ei saanud ma nende sekka kolida sama nimega ja välimusega kuna nad oleksid mu kohe ära tundnud. Selle probleemi lahendamiseks lasin teha endale pisut korrigeeriva ilu opi, värvisin oma pikkad blondid juuksed pruuniks ning lõikasin need rinnuni järku. Oma nime mis oli alguses Chaty Hundred muutsin ma ära Emily Connrad-iks. Nime Emily võtsin ma selle pärast, et mu ema nimi oli Emily ning perekonnanimeks Connrad sest mu isa nimi oli Connrad.
Siis olidki kõik ettevalmistused tehtud ning ma olin valmis kolima otse Elizabethi ning Calvini vastas majja, et alustada oma kättemaksuga.

Loodan et, meeldis :)


Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime8/2/2013, 21:41

Mulle tundub alguse kohta päris põnev, aga enne ei tea täpselt öelda, kui paar osa on loetud.
Ühesõnaga uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime8/2/2013, 22:33

Kas said algse idee "Kättemaksu" sarjast? Kuidagi see peategelase nimi ja kättemaksu värk tundus nagu otsekui sellest sarjast võetud. Ma pole küll vaadanud, aga treileri põhjal sai juba ära öeldud asju.

Ausalt öeldes, tundub see revange asi kuidagi liiga mõttetul põhjusel, aga jutu sisu võib muutuda ka muidugi. Vaatab, mis edasi saab. Ei meeldinud see ka, et kõik oli otse ära öeldud.

Ei oskagi, kas meeldis või ei meeldinud, selline kahe vahel tunne on. Pikemad osad võiksid olla, kuskil vahemikus 1000 - 1500 sõna alustuseks näiteks. clown

Väga vabandan kui end liiga halvast küljest näitasin, ma olen lihtsalt aus.

Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime9/2/2013, 14:06

No .... meeldis! cheers
Mõned kohad olid imelikud, kuid see selleks.

Jätka! king
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime9/2/2013, 16:01

Kohutav hunnik tegelasi samal ajal korraga, oleks võinud olla sujuvam sissejuhatus, minu jaoks oli kõik liiga segane, seebikalik ja arusaamatu. Kirjavigu oli kohutavalt palju, aga see selleks. Hetkel tundub väga ulmeline kogu see värk: mingi kättemaks ja iluoppide tegemine ja üleüldse kuidagi väga ülepingutatud draama.
Aga eks näis, mis uues osas toimuma hakkab :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Chaty
Teise astme kurjuse abiline
Chaty


Female Postituste arv : 8

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime10/2/2013, 15:59

KÄTTEMAKS 2.0SA

Peale pikki ettevalmistumisi kolimiseks teise linna olin ma lõpuks valmis. Seisin oma uue maja ees ning astusin uksest sisse. Maja oli kõle kuid kavatsesin seal nagunii remonti teha. Viisin oma kotid teisele korrussele kus ma märkasin akent mis oli suunatud täpselt Elisabethi ja Calvini majale. Vaatasin aknast välja ning nägin, et Elizabethile ja Calvinile olid tulnud külalised kes koos nendega suure huviga minu maja poole vaatasid. Seejärel märkasin kolimisautot tulemas ning sammusin välja. Kolimisauto juht aitas mul kogu mööbli sisse tassida. Ta aitas sisse tuua ka värvi purgid ning tapeedid.
Peagi peale kolimisauto lahkumist kuulsin oma uksel koputust. Läksin tumedast trepist alla ning avasin ukse. Minu juurde olid tulnud Elizabeth ning Calvin. „Tere!“ ütles Calvin. „Me tulime vaatama, et kes siia siis kolis“ lausus Elizabeth. „Tere, tere! Mina olen Emily, Emily Connrad“ tutvustasin ma ennast. See peale lausus Elizabeth: „Mina olen Elizabeth ja see on mu abikaasa Calvin, me elame vastasmajas“, näidates samal ajal näpuga oma maja pihta. „Väga tore“ vastasin mina. „Kas me saame sind äkki kuidagi aidata?“ küsis Calvin. „Eeemm...Hetkel vist mitte aga kui mul peaks abi vaja minema siis annan teada“ ütlesin mina suurelt naeratades.
See järel Elizabeth ning Calvin lahkusid. Nägin aknast kuidas Hannah joostes nende juurde jooksis, ning nii palju kui ma huultelt lugeda oskasin sain ma aru, et ta küsis kes sinna kolis. Jälgisin neid veel oma 10 minutit kullipilguga kui järsku otsustasin remontima minna.
Remontida polnud õnneks palju. Elutoa seinad värvisin ma valgeks ning mõnele poole panin ma valge tapeeti kus olis oranzid lilled heleroheliste varte ning lehtedega. Köögi tegin ma helerohelise, sest mu isa armastas helerohelist ning ka mu eelmises kodus oli köök heleroheline. Magamis toa värvisin ma mõnelt poolt roosakas-lillaks ning mõnele poole panin valge tapeedi mustade lilledega. Vannitoa plaatisin ma sedasi, et ülemise poole seinas plaatisin ma tumepruuniks ning alumise poole valgeks.
Õhtul istusin arvuti taha ning uurisin välja kõik võimalikku infot Elizabethi, Calvini ning Hannahi kohta. Leidsin üles asutused kus nad töötasid ning sealt tuligi mu esimene kättemaksu plaan...
Hommikul tõusin ma varakult ning läksin töövestlusele „Dannella“ sisustus ning sisekujundus firmasse. Samas firmas töötas ka Calvin. Calvin oli nende nn „pere“ ainus rahateenija. Ootasin pärsi pikalt juhataja uksetaga kui mind lõpuks sisse kutsuti tutvustasin ma ennast ning ulatasin juhatajale oma võlts CV. Ta oli minuga väga rahul ning võtis mind kohe oma assistendiks.
Järgmisel päeval asusin tööle. Juhataja ütles mulle, et peab ära minema ning, et ma asendaksin teda niikaua. See oli mulle imeline võimalus kõik firmas tuksi keerata. Kuna juhataja pidi enne oma äraminekut firma tulude ja kulude aruande ära saatma mida ta muidugi ei jõudnud pidin mina selle ära saatma. Võtsin faili lahti nig muutsin seda veidike ning saatsin selle ära. Hommikul kui raadio lahti keerasin kuulsin ma uudist „Danniella“ firma kohta: „Kohutav uudis terve linna jaoks! Töö kaotasid 1000 linna elaniku kõik kes töötasid „Danniella“-s. Mis siis täpsemalt juhtus? Juhataja Daniella oli firmast läbi viinud musta raha, ning suure osa selle tõenäoliselt endale võtnud seetõttu suleti asutus eile hilisõhtul“
Miks ma just „Danniella“ hävitasin? Sest, 1. Seal töötas Calvin kes teenis ainukesena talle ja Elizabethile raha. 2. Hommikul tänaval jalutades kuulsin ma mööda minnes kuidas Hannah Elizabethiga telefonitsi rääkis. Ja millest nad rääkisid: Calvin ja Elizabeth saavad lapse ning lapse kasvatamiseks on ju raha vaja. Aga nüüd kui kumbgi neist enam ei teeni on neil palju raskem hakkama saada....
Kuid minu õnnetuseks tuli neile appi Elizabethi kasuvend kes asus vastutasuks nende juudre elama. Kuid ta poolvend... see oli minu armastus esimesest silmapilgust, kuid ma teatsin, et ma ei saa seda endale lubada, sest just Elizabethi poolvend Max oli seetõttu, et ta neile appi tuli minu üks sihtmärkidest...

Loodan, et meeldis :)
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime10/2/2013, 16:35

Sündmused arenevad sul natuke kiiresti. Very Happy
Muidu tundub põnevaks minevat, aga eks näis, mis edasi saab. scratch
Uut Exclamation
Tagasi üles Go down
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime10/2/2013, 17:48

Värvipurgid*
Seejärel*
Magamistoa*
Ja otsekõne käib igale reale eraldi.
Ning ... mida ma tahtsin veel öelda? scratch
... aa, et kui sa tahad neid 1. ja 2. ja 3. panna, siis pane need ka igale reale eraldi. Mugavam lugeda minumeelest.

Ootan muidu uut ja nagu ®ebra ütles, siis natuke kiiresti lähevad need sündmused jah. :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime10/2/2013, 17:50

Nõustun, sündmused arenevad meeletult kiiresti ja kogu aeg tuleb uusi tegelasi juurde. Kirjelda toimuvat rohkem, sul pole kuhugi kiiret :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Toadily Insane
Narkar
Toadily Insane


Female Postituste arv : 44
Asukoht : Eks kusagil ikka...

Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime20/2/2013, 16:34

Nõustun eelmistega, aga muidu meeldib Very Happy
Muidu uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kättemaks... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks...   Kättemaks... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kättemaks...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: