MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mineviku varjud [maha võetud]

Go down 
+9
Murtagh
Ellukas
Getzzzu
kiku979
Herbts
DrFang
AliceInWonderland XD
shine
Everleigh
13 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Dr.Fang
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 8
Age : 28

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime8/1/2014, 19:23

Nicole on vapustav lihtsalt. Kiirelt muutumas pheks mu lemmiktegelaseks. Võibolla ma olen õel nüüd selle pärast, aga ma siiralt naudin seda, kuidas ta Bella kallal lõõbib. Armastan iseloomuga tegelasi, keda kahjuks kirjanduslikes teostes iana vähem kohtab seega suurepärane töö tema loomisel Very Happy See stseen magamistoas on samuti vapustav Razz Oleks tahtnud ainult rohkem sellest kuulda Very Happy Matthew'i sõnavara on senini üsna hea olnud ning ega ta jutt ka just igavate killast pole seega rohkem tema irooniat palun O:) Ning ma vääääääga loodan, et Gustave ja Nicole kokku lähevad. Nad sobiksid nii ideaalselt. Üks on rahulik ja tasakalukas, teises on tulisust- perfektne tasakaal, aga see on ainult minu kui lugeja arvamus.
Osa üldiselt on ka ülimalt hea ning tohutult huvitav on lugeda seda. Ootan juba kannatamatult järgmist osa ^^
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 15:59

Ma lausa armastan seda juttu! F-a-n-t-a-s-t-i-l-i-n-e! Sa kirjutad nii paganama hästi. Tõsiselt. Ma soovin, et see oleks raamat ning ma saaksin seda aina edasi ja edasi lugeda, kuid lohutan end sellega, et järjejutu vormis on vähemalt midagi oodata ning uus osa teeb ka kõige hallima päeva natuke rõõmsamaks Very Happy

Mul on hea meel, et Bella Nicole'le kõik ära rääkis. Mulle meeldivad sellised kohad, kus keegi tunnistab teisele midagi täiesti uskumatut üles Very Happy Saab naerda (või siis ka nutta, agajah...) Very Happy Nagu ka Dr.Fang mainis, meeldib ka mulle, kuidas Nicole Bella kallal lõõbib Very Happy

Ja Matthew... Oeh, palun lihtsalt rohkem Matthew + Bellat Very Happy 12. osa viimane lõik oli super. Kahju ainult, et see nii lühikeseks jäi. Matthew oleks ju võinud veel öelda midagi sellist, nagu "Sa näed nii seksikas välja, kui sa vihane oled." Very Happy Olgu, võib-olla see oli veidi liialdatud pakkumine, kuid siiski... Nagu mainisin, loodan järgmises osas rohkem Matthewit. Näiteks võiks Nicole kuhugi sinna salakäiku ära kaduda, nii et Bella jääb üksi ja siis leiab Matthew ta üles and they spend some time alone ning lõpuks siis otsivad Nicole'i ka üles Very Happy

Ma ei teagi, kas sain nüüd kõik öeldud, mis tahtsin Very Happy (Ilmselt mitte, sest ma võiksingi siia muljetama jääda...) Kuid kohustused sunnivad tagant, nii et ma vist lõpetan siinkohal. Ootan kannatamatult ja pikkisilmi uut osa :)


Viimati muutis seda Getzzzu (9/1/2014, 23:44). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Emotikonid ei tahtnud ennast näidata... :D)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 17:22

Erinevalt Getzzzust, on minu meelest Matthew kõige jubedam tegelane tervest loost. Kõik mis ta teeb on nii vale ja see mida ta ütleb  ja üldse - võeh. :) 

Aga Michael mulle meeldib, kuna ta on selline salapärane ja ilmub täiesti erinevates kohtates välja. Pealegi, see koht kus ta oli Bella toas oli nii nunnu. 
Ning millegipärast seostub ta mulle Edwardiga Videvikust. Very Happy

Oh, palun tee nii, et Michael on hea, ning tema ja Bella jäävad kokku. Sest Matthew on kuidagi nii ebasümpaatne ja ta tundub mulle hästi vana ka. Very Happy Ja tegelikult võiksid hoopis Liza, Matthew ja Gustave pahad olla. Ning Michael päästab ta ära. Sedasi mulle täitsa meeldiks. What a Face Mitte, et see jutt mulle praegu ei meeldiks, lihtsalt ma pole viitsinud kommida. :) My sorry'es.  Wink 

Ja kuna sa kirjeldasid nii pikalt seda voodit siis ma kardan, et mingi sündmustik toimub seal ka. Kui mu kartused on tõesed, siis palun ilma Matthewita.  Razz

Aga nüüd olen ma kindel, et Bella sureb  selle jutu lõpus ära. Seega uut. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 19:14

Ooh, tänane päev on mu parim päev! Very Happy
Ma sain nii pikad ja sisukad kommentaarid! Aitäh teile! <3

Dr.Fang
- Miks ma ei teadnud enne et Nic su lemmiktegelaseks kujunemas on? Very Happy
See tuli üllatusena praegu. Aga ma tänan. Nüüd tean kuhu suunas ma selle tegelasega minema pean  Idea 

Getzzzu - Sa tegid mu õhtu üliheaks praegu! Ma isegi ei tea mida öelda *õhkab sõnatult* Mul on hea meel, et jutt meeldib sulle. Samuti rõõmus selle üle, et M ja B on saanud lausa kaks toetajat xD
Sinu kommentaare on alati tore lugeda (uuesti ja uuesti ja uuesti, kuna see kergitab ego lakke lihtsalt) Very Happy

AliceInWonderland
- Haha, no pressure then Very Happy
Samuti rõõmustav teada et ka Michealil on toetaja olemas. Tal läheb seda ilmselt ka vaja! So keep doing that! Aga ma lihtsalt mainin ära, et siin ei ole vampiire. Just in case Very Happy
Michael on väga keerulise taustaga tegelane. Nad kõik tegelikult on ja me hakkame alles sinna punkti jõudma, kus Bella hakkab teadmisi juurde saama mis ja kes keegi on.

'Aga nüüd olen ma kindel, et Bella sureb selle jutu lõpus ära.'

Selle peale ütleksin, et teil ei ole halli aimugi mis seal tulemas on või kes surma saavad  Twisted Evil 
Bella on haiguse tõttu ilmselt see kes eeldatavasti sureb aga ma ei hoiaks hinge kinni selles asjas Very Happy
Nii palju on mis võib veel juhtuda... olgu, ma ei kergita teie lootusi rohkem üles, muidu annate mulle veel peksa kui lõpp kätte jõuab xD


Viimati muutis seda Everleigh (9/1/2014, 22:33). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 19:42

Uuuh, lõpp läheb karmiks jah? Aga lõppu ma veel küll ei oota. Pigem uusi osi. :) Ja palju Michaelit ja palju põnevust. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 20:08

Haha Very Happy
Lõpp on veel vähemalt 10 peatüki kaugusel kui mitte kaugemal Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 21:09

Ma peaaegu et ei mäletagi, kes see Michael selline on Shocked Kuid olenemata sellest ei nõustu ma sinuga, Alice. No kuidas saab leiduda keegi, kellele Matthew ei meeldiks? Very Happy (Yeah, everything is possible, I know...)

Jutu lõpust rääkides loodan ma, et sinna on ikka veel piisavalt aega ning et sa päris kõiki seal ära ei tapa, Everleigh Very Happy Ja kui Bella peaks surema, siis parem olgu selline ilus-kurb-armas lõpp ning Matthew olgu tema kõrval, eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Dr.Fang
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 8
Age : 28

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 21:53

Michael on jobu igas mõttes. Mu sisetunne ütleb seda mulle.

Kuid Getzzzu, ma olen 120% nõus sinuga! Very Happy Matthew on nii neetult lahe, et iga kord kui ta sisse tuleb, siis ma hakkan suurest erutusest üles alla hüplema samal ajal kui loen ja iga kord kui neil bellaga mingi spark või kuumem koht on, siis lai naeratus tükib näole. Ideaalne paar ning Matthew'i kerge üleolevus- see annab talle juurde ainult kogu seda võlu. Ta iroonia, nöökimine, teravad kommentaaris, vaba suhtumine ning muretu oleks annavad vürtsi juurd kõigile. See eristab teda teistest. Teeb ta unikaalseks. Nii nagu iga tegelenae siin jutus on tegelikult unikaalne ning kõigil näikse olevat kindel roll mängida ning üsna suur veel.

Gustave on see vaikne, rahulik ning mõistev ja hooliv, kes on justkui klassikaline muinasjutuprints.
Nicole ja Matthew on mõlemad iseloomuga tegelased. Nad ei lase endale pähe istuda, teavad, mida tahavad ja teevad kõik selleks, et seda saavutada, aga olgem ausad- nad ilmselgelt hoolivad mõlemad Bellast tohutult ja teeksid ka kõik, et teda kaitsta ja hoida.
Michael näib kahepalgeline minu jaoks. Ta on praegu küll kena ja hooliv ning ilmselgelt on tal sügavad tunded Clara vastu, kuid c'moon- see salapära tekitab juba kahtlusi. Ilmselt jõuab ta ühel hetkel mingi jama kokku keerata.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 21:56

Fangie, sa oled nii positiivselt meelestatud Michaeli suhtes Very Happy
Aga mis siis kui ta ei tekita jama? Mis siis kui ta jääb oma tunnetele kindlaks?  Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Dr.Fang
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 8
Age : 28

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 22:03

Ma tean sind ja sinu mõtteid üsna hästi, et selles kindel olla Wink Peale selle- hetkel on su jutt perfektne ning see, mis suunas see minu arvates edasi liigub on veelgi perfektsem. Ja ma pole ainus, kes nii arvab!!! Very Happy Mul on käsilasi Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 22:27

Hahahaha Very Happy
Muidugi tead Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime9/1/2014, 23:41

See kõik, mis sa kirjutasid Matthewi kohta, Dr.Fang, on nii tõsi mis tõsi Very Happy High five!
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime10/1/2014, 07:41

Nope, ma siiski arvan, et Michael on perfekt. Isegi kui ta on paha. :) Pahad poisid ongi kõige nunnumad. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime10/1/2014, 08:22

Mulle meeldib Michael samuti xD
Kuigi minu meelest on mõlemad, nii Matthew kui ka Michael, ägedad omal viisil Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime10/1/2014, 10:44

Mnjah, kuidas võtta, las kõigile jääb oma arvamus. :) Matthewil on ka oma bright side, mida mina lihtsalt einäe. Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime12/1/2014, 14:07

Lihtsalt super!
Ootan uut!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime12/1/2014, 14:25

Aitäh :)
See tuleb varst. Loodetavasti enne kui Fangie mind hulluks jõuab ajada Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime12/1/2014, 18:31

Ma lubasin endale täna, et loen seda algusest peale, sest mul oli tunne, et paar osa on mul lugemata jäänud. Kahjuks pole ma veel oma lubadust pidanud, sest matemaatika ajab mu hulluks.

Igatahes 2 viimast osa lugesin ma eile läbi + kõik need kommentaarid ja mulle tuli meelde, et mulle meeldis Michael. Kohutavalt. Very Happy Ja Gustave. Aga mitte Matthew. Ta on minu jaoks kuidagi ebameeldiv kuju. Ta on siin selle allkirja pildi peal eks?

Sirvisin paari esimest lehekülge ja nägin, et kommenteerisin seda. Mu arvamus on endiselt sama. See on suurepärane jutt. Ja parem oleks, kui uus tuleks varsti.  Very Happy 
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 03:32

Aww. Aitäh Very Happy
Pildil on Matthew, jah, kuigi see ei vähenda Michaeli tegelase rolli siin jutus :)
Ta sama oluline kui Gustave ja Nicole näiteks Very Happy
Kui see lohutab teid...

Ja uus osa... see juba valmib. Seega see tuleb kiiremini kui viimane osa tuli ja osad enne seda Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 07:50

Mind lohutas. Very Happy 
Nüüd ma vajan uut osa, sest et on esmaspäev, tunnid pole veel hakanudki aga ma olen juba suremise äärel. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 19:43

14 peatükk


Ajutiselt maas, loodetavasti![/center]


Viimati muutis seda Everleigh (29/6/2014, 14:23). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 20:36

Pisike... Aww Very Happy
Ma tean, et su jutu peatükid on niigist pikad, kuid siiski oleks võinud selle osa lõpp pikem olla Very Happy

Osa oligi enam-vähem selline, nagu ma pakkusin siin ühes kommentaaris - Nicole kadus ja Bella jäi üksi, kuigi jah, hoopiski Gustave leidis ta -, aga Matthewi oleks võinud rohkem olla, kõvasti rohkem. Loodan, et uus osa jätkub sealt, kust see pooleli jäi Very Happy

Bellal oli ju endiselt see kleit seljas, eks? Igatahes see tuletas mulle üht Bella unenägu meelde, kus Liza ütles Clarale, et ta ei kavatse kellegagi (nimi ei meenu hetkel) abielluda.

Märkasin ka mõningaid segaseid lauseid (sõnade järjekord oli veider) ja grammatikavigu, kuid mulle ei jäänud need meelde. Üks oli see, et kas või kirjutatakse lahku :) See viga torkab mulle miskipärast alati silma Very Happy

Oeh, ma ei jaksa pikemat kommentaari hetkel kirjutada, kuid muidugi oli su jutt super ning ootan väga uut :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 20:45

Grammatikast ei tea ma midagi xD
Ma lihtsalt kirjutasin ja siis vaadati see asi üle ning parandati... või siis mitte Very Happy
Eks vaatame homme selle üle, täna ei jaksa enam  Razz 

Küll näete kuidas see edasi läheb. Mul juba mõte käib vaikselt Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 20:49

Ära selle grammatika pärast nii hullusti põe. Ses mõttes, et see jutt on nii hea, et ma grammatikale väga pühenduda ei suudagi Very Happy

Ja tore, kui mõte jookseb Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime13/1/2014, 20:51

Aww, tänan Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mineviku varjud [maha võetud]   Mineviku varjud [maha võetud] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mineviku varjud [maha võetud]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mineviku Varjud [7]
» Mineviku varjud. [ Pooleli hetkel.. ]
» Varjud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Everleigh looming-
Hüppa: