MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Surematu Nicholas Flamel'i saladused

Go down 
4 posters
AutorTeade
Seebimull
Tasane
Seebimull


Female Postituste arv : 1

Surematu Nicholas Flamel'i saladused Empty
PostitaminePealkiri: Surematu Nicholas Flamel'i saladused   Surematu Nicholas Flamel'i saladused Icon_minitime30/6/2013, 18:11

Fain kui loll õde mul on -.-


Viimati muutis seda Seebimull (30/6/2013, 18:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Surematu Nicholas Flamel'i saladused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surematu Nicholas Flamel'i saladused   Surematu Nicholas Flamel'i saladused Icon_minitime30/6/2013, 18:25

Mida KURADIT sa enda arvates mõtled? Et võtad Michael Scotti raamatu ette ja lihtsalt kirjutad selle ümber, samal ajal veel öeldes, et see on sinu kirjutatud? See on sinust väga alatu, eriti veel selle tõttu, et autor on väga paljudes maades tuntust kogutud ning nüüdseks on kõike tema kuus raamatut eesti keelde tõlgitud. 

Sa oled lihtsalt nii loll, kui arvad, et siin foorumis midagi sellist läbi läheb. Lihtsalt nii kuradi loll ja idiootlik, et kellegi teise lugu enda nimele tembeldada.

Vastik, lihtsalt nii vastik.
Tagasi üles Go down
Cokemonster
Teise astme kurjuse abiline
Cokemonster


Female Postituste arv : 7

Surematu Nicholas Flamel'i saladused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surematu Nicholas Flamel'i saladused   Surematu Nicholas Flamel'i saladused Icon_minitime30/6/2013, 20:28

Whaaaaaat!? Michael Scott on mu lemmikkirjanik, et sa teaksid, ja "Surematu Nicholas Flameli saladused" on minu lemmik raamatusari -.- Krt küll, kui närvi selline asi ajab -.-
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Surematu Nicholas Flamel'i saladused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surematu Nicholas Flamel'i saladused   Surematu Nicholas Flamel'i saladused Icon_minitime1/7/2013, 18:14

''Fain kui loll õde mul on'' ? Ma ei taba hetkel neid sugulussidemeid siin aga kas sa ei saa aru, et sa tembeldad valet inimest lolliks?

Sinust on väga rumal arvata, et tuntud kirjaniku loomingut võid oma nime alt avaldada justkui sina oleksid autor. See läheb autoriõiguste rikkumise alla. Kõik oleks okei, kui sa oleks kirjutanud kirjaniku teose põhjal fanfictioni ja selle vastavas kategoorias ka avaldanud.

Väga-väga-väga loll tegu.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Surematu Nicholas Flamel'i saladused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surematu Nicholas Flamel'i saladused   Surematu Nicholas Flamel'i saladused Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Surematu Nicholas Flamel'i saladused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Morelya Manthony saladused 22/23

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Ulme-
Hüppa: