MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Mu süda

Go down 
+2
MyMystery
Cilen
6 posters
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Mu süda   Mu süda Icon_minitime11/7/2013, 21:46

Mu süda


On hetki, mil leian end unustatuna hetkedest, mil oled mulle midagi lausunud või mulle silma vaadanud, vaid sekundi, kuid ometi oled suutnud panna mind seda hetke mitte unustama. Teinekord ütled sa midagi nagu „olge tublid” ja ma tean, et see polnud vaid mulle mõeldud, kuid ma nutan taas ja soovin, et sa oleks seda öelnud ainult mulle ja seejuures mulle silma vaadanud. Kuid ma saan aru, sa ei tohi. Ja ma tean, et ma ei tohiks ka ise niimoodi mõelda. Arvatavasti ei pannud sa ise tähelegi, et midagi ütlesid.
Siis me näeme sind eemalt meie poole sammumas. Mina nägin vist kõige esimesena, et sa tuled, kuid pöörasin pilgu ära ega öelnud midagi. Sa ütled midagi, küsid kuidas läheb, kas on raske. Keegi ei vasta, isegi mitte mina. Ma tean, et see küsimus pole minule suunatud. Sa arvatavasti ei vaata minu poolegi. Ja siis sa ütled, et tänaseks aitab ning lähme koju. Sa viid mind koju, nagu ka teisi. Minu maja ees peatudes ütlen teistele „tsau” ja sinule „head aega,” kuigi viimane kord ütlesin vist „nägemist.” Sa vastad mulle vaikselt samaga, kuid ei vaata mulle isegi mitte otsa. Tunnen, kuidas süda kurbusest pitsitab, kuid ma ei nuta kunagi teiste ees. Mul oleks häbi. Ja siis sa sõidad ära, samamoodi nagu sa alati teed.
Olen endale palju kordi kinnitanud, et ma ei tohiks sinust niimoodi mõelda, et see on keelatud ning võimatu. Ma väidan endale, et sa ei ole väärt minu pisaraid, sa ei ole mind üldse väärt, kuid ma nutan ikka ja soovin, et sa tunneksid sama.
Ma näen sind veel, mitmeid kordi, näen sind isegi mööda sõitmas, kuid kõik on endistviisi. Mitte midagi ei ole.
Ja ühel päeval võtad sa mind kodu juurest peale, me istume koos väikses kabiinis. Sa vist ütlesid, et täna läheb sama kaua, kui eelmine kord ning ma noogutasin. Olin närvis ja õnnelik. Sa ütlesid midagi veel ning ma pöörasin pead, et sulle otsa vaadata, kui sina järsku samaga vastad. See oli vaid üks silmapilk, ma pöörasin ise pea ära ja ma ei teagi miks. Liigne häbelikkus või kartus? Oleksin tahtnud rõõmust kiljuda, kuid pöörasin hoopis pea kõrvale ja üle mu näo valgus lai naeratus. Ta oli mind vaadanud, esimest korda nägin ma teda endale silma vaatamas! Ja siis ma tunnen, kuidas meie küünarvarred hetkeks kokku põrkuvad ning ma võpatan selle puudutuse peale. Ja ma olen ühtäkki veel õnnelikum.
Nii nagu sa lubasid, oligi tööpäev sama lühike nagu eelmisel korral. Mu tuju hoiab üleval vaid teadmine, et varsti istun ma uuesti koos sinuga seal, kui sa mind uuesti koju viid. Eemal näen üht autot ja seal ümber sagivaid kaht inimest. Meest ja naist. Ma ei pööra neile eriti tähelepanu ning kui kõik viimaks valmis on ja mina ja sina ning see mees ja naine vaid veel sinna jäänud on, kuulen ma seda meest küsimus: „Kuidas tüdruk saab?” See oli võib-olla veidi teisiti küsitud, kuid mõte oli sama. Sa ütlesid, et ta ma tulen sinuga.
Ja nii ma siis nopin seal, kerge naeratus näol karikakart ning ikka ja alati jääb viimaseks armastan. Ja siis ühtäkki kuulen ma sind midagi ütlemas. Arvasin alguses, et sa teed nalja või ma sain valesti aru, kuid siis ütled sa seda uuesti: „Mine istu autosse.” Ma vaatan teda sealt eemalt veel hetke, nähes vaid ähmaselt tema kuju, kuid sammun siis autosse ja võtan seal istet. See mees ja naine viivad mu koju, kuid sina jääd sinna ning sa tulid vaid veidi aega pärast seda järele. Olin kurb. Arvasin, et tal ei ole midagi selle vastu, et ma tema kõrval istun. Ja ma ei saanud aru, miks sa ümber mõtlesid, kui olid ennist öelnud, et sa viid mu ise koju. Ja sa ajasid mu uuesti nutma. Ja ma kinnitasin endale uuesti, et olen loll, et sinust üldse niiviisi mõtlen. Loll, nii kuradima loll. Ja ma ütlen endale üha uuesti ja uuesti, et sa oled minu jaoks liiga vana, et sul on naine ja lapsed. Et see, mida ma tunnen pole armastus. Ja ma tahaksin enda pead millegi vastu taguda ja end lihtsalt tühjaks nutta, et siis magama jääda ning sind hetkeks unustada.
Ja sel hetkel ma küsin endalt, mis mu südamel viga on? Miks ta ei oska valida kedagi, kes armastaks ka mind. Kas see on tõesti siis nii raske? Kas mina siis ei väärgi seda, millest kõik kogu aeg nii kiivalt räägivad?
Ja siis ma noogutan iseenda mõtete peale. Jah, ma ei vääri seda. Ma ei vääri kellegi armastust. Ma ei vääri sinu armastust. Kuid ma loodan ikka, et sa veelkord mulle silma vaatad, mulle midagi ütled ning kas või kogemata mind puudutad. Ja ma tean, et ma olen sinust kaks kümnendit noorem. Ja ma tean ka seda, et ma olen rumal.
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime13/7/2013, 10:12

Ma üritasin terve jutu aja välja mõelda, kes see mees sellele tüdrukule täpsemalt on. Very Happy Alguses arvasin, et õpetaja, seejärel, et mingit sorti eraõpetaja vms ja hetkeks tekkis mul isegi kahtlus, et tegu on koolibussijuhiga. Laughing
Igatahes see oli niii imehästi kirjutatud. Aga mulle oleks natuke teistsugune lõpp rohkem meeldinud. Very Happy
Ma arvan, et see mees ei tahtnud teda koju viia sellepärast, et kartis, et kaotab enda üle kontrolli ja suudleb seda tüdrukut. Mul on õigus, eks? Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime13/7/2013, 11:28

Mul tekkis mingil väga imelikul põhjusel ettekujutus, et tüdruk töötab prostituudina. God knows why mul sellised mõtted tulevad Very Happy
Ja mulle meeldis :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime13/7/2013, 14:17

MyMystery - Ma võin vaid öelda, et tegu polnud mitte ühegagi neist, keda sa pakkusid. Ta ei ole ei bussijuht ega õpetaja ega eraõpetaja. Very Happy
Ja seda, kas see mees kartis kontrolli kaotada ja neiut suudelda, seda teab vaid see mees. Ei mina ega keegi teine.

Nastik - Nojah, MyMystery pakutud variandid olid vähe etemad, kui sinu üksainus. Kuid ei, ta ei ole prostituut. Tegu oli pigem neiuga, kes käis suvel tööd tegemas. Ma ei taha nüüd eriti selgesõnaline olla, kuid tegu oli põllumajandusega. Eks ise mõtled edasi. :)
Aga mul on siiralt hea meel, et sulle meeldis. :)
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime25/7/2013, 00:43

Lugu oli lihtsalt tohutult hästi kirja pandud. Kõik need kirjeldused ja tunded... :) Mulle kohutavalt meeldis.
Huvitav, ka mul tekkis tunne, et ta on prostituut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime25/7/2013, 18:47

Mul on tõesti väga hea meel, et sulle meeldis. See tähendab mulle väga palju, eriti just selle loo pärast.

Aga ei, kohe absoluutselt mitte mingil juhul eri rääkinud lugu prostituudist. Very Happy Teile on kuidagi vale arusaam jäänud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime25/7/2013, 20:48

Mulle meeldis ja..kõik on juba eespool mainitud. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime25/7/2013, 21:49

Mul on hea meel, et sulle meeldis. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime25/7/2013, 22:09

Aitäh, Cilen.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime25/7/2013, 22:13

Issand, mis ma nüüd tegin?!?!?!?! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 16:34

Hästi kirjutad.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 18:21

Heh, aitäh. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 18:43

By the way, hakkasin uut juttu kirjutama öösel ja kuna iga algus on raske, eriti just esimene rida, käisin sinu juttude alguseid piilumas Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 18:50

Uut juttu? Veel midagi ülisupernunnutjatoredat meile lugemiseks? Very Happy
Aga ma loodan, et sellest "piilumisest" oli siis ka abi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 19:19

Mhmh, üks tore ja armas lugu tuleb sellest... Pikemalt storyline'i lahti seletama ei hakka :)

Ja oli abi küll. Sain esimese lause kirja ja siis kirjutasin poole viieni hommikul Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 19:51

Isver, sa ei olnud üldse kaua üleval ju. Very Happy Ma läksin juba 3 ja poole tunni pärast tööle. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 20:22

No aeg lendas Very Happy Ma võin sulle kohe PM-ina natuke lugeda saata aga sellisel juhul ma tahan midagi vastu Twisted Evil 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 20:55

Mis mõttes vastu? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 21:37

Intervjuud sinuga Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime26/7/2013, 21:40

Ah mine metsa sellega. Very Happy Ma olen sulle ju juba ei öelnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime27/7/2013, 00:55

Ja ma ei lepi sellega Very Happy Mis sul kaotada on? Minu meelest küll mitte midagi Very Happy Pigem võita...
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime27/7/2013, 14:59

Ma kardan, et ma ei oska sinu küsimustele vastata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime27/7/2013, 16:37

Pffffffff.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime27/7/2013, 18:30

Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mu süda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mu süda   Mu süda Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mu süda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Cileni looming-
Hüppa: