MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Viimane võimalus süda murda

Go down 
+2
Everleigh
harrypotterifänn
6 posters
AutorTeade
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime13/7/2013, 00:53

Sam oli alati olnud eraklik ja vaikne, ta oli internaatkoolis kõige rangema õppereziimi all, sest Samil oli olnud sellest ajast alates, kui ta viimased lähedased läksid, pealtnäha külm. Ta oli teiste arvates vihastav ja igas mõttes vastik. Tegelikult oli ta sees soojusest pulbitsev süda, mille Sam oli mähkinud enda mälestuste ja kesta sisse. Vaid vähesed teadsid, milline poiss ta tegelikult on. Sam naeratas endamisi, sest üksinda ööpimeduses oli tal mõnus olla. Äkitselt nägi ta Kellyt. ,, SIna,miks sa mind siia kutsusid?'' küsis Kelly. Samil oli käes nuga, ja läheduses oli kärestikuline jõgi,, Ma ei suuda ilma sinuta olla'' sosistas Sam,, Kui me suudlesime,hakkasid mind kummitama mälestused. Mind keelati, palun, andesta mulle!'' Kelly vaatas Sami,, Ma ei usu sind. Sa tõmbusid eemale!'' Sami silmist veeres pisar,, Hästi'' lausus ta ja võttis kittarri. Sam hakkas kitarri mängima ja laulma: ,,
miks mängid minuga ja mu hingega
miks pean sind oma unenägudes nägema
miks võtsid naeratuse näolt
miks röövisid headuse mult südamest
nüüd on taevas pilvine ning mõtted on pahad
üksinda istun mõtisklen miks sa mind ei taha
tahaks koos sinuga käsikäes käia
tahaks sulle öösel kuuvalgust näitata
miks jälle piinlen miks jälle tõmblen
miks sind ei näe miks pole sind mu ümber
sinu pärast olen valmis tegema üks kõik mida
sinu pärast öösel ei maga.......
mis on sul viga
ma enam ei tea kas vastu panna
või võtta tukk ja ennast maha lasta
ma enam ei tea kas mõelda sulle
neile suudlustele mis kuulusid mulle
sina oled ainus kes on mu mõttes
kuid lahkusid sa kurvastus tuli ja käed olid rüppes
üksi ekslen pimedas ei tea enam suuda
ma ei tia kust sind leida ma peaksin seda
suutma sinu pärast
iga päev rohkem segi läheb pea
sinu pärast katab varsti mõtte maailma
miks ei võiks sa tagasi tulla mu juurde
helistada ja üelda et kuulud ainult mulle
miks pidid nii tegema
miks pidid mu juurest lahkuma äraminema
mu unistused purustama
miks pidid nii tegema mu juurest sa lahkuma äraminema
mu unistused purustama
mina asjast olen aru saanud nii
et ilma sinuta pean elama edaspidi
minu elu sisu on kaotanud
sinu pärast päevast päeva olen võidelnud
ei jõua mulle kohale miks juhtus nii
miks jätsid mind kas tegin miskit valesti
sinu pärast kadus mu elust päiksepaiste
sinu pärast ei taha tunda enam armastuse maitset
ühesõnaga ei näe ma päikest ilma sinuta
sest päike ju ei paista ilma sinuta
kui sa vaid teaksid mida ma praegu tunnen
millist valu enda südames kaasas kannan
miks pidi just minuga see juhtuma
miks pidi minu süda nii purunema
miks ei võiks me vahel kõik olla hästi
miks ei sa ma enam hoida oma käes su käsi
miks ei sa ma enam sind kallistada
miks ei sa sind enam kirglikult suudelda
ma annaksin kõik et saaks su tagasi
ma teeksin kõik et saaksin weel näha sind
ja nii ma jäängi siia istuma ja ootama
mõtlema ja lootma et sind tagasi saan
miks pidid nii tegema
miks pidid mu juurest lahkuma äraminema
mu unistused purustama
miks pidid nii tegema mu juurest sa lahkuma äraminema
mu unistused purustama
miks ei sa ma enam sind käte vahel hoida
miks ei ole sa enam mu unelmate daam
oli mis meil oli mu armastus oli suur
mis iganes ka ei juhtuks ma püütsin olla tuus
kohtlesid mind kui aja viidet
enne kui armastatud sai kunagi ennast
ette jäid vaid minu patud
kuid ma ei süüdista sind naisena oled weel liiga noor
kõikidel radadel põleb sulle roheline voor
kuid siis kui sütib punane hakkad mõistma
ja asjad praegusest teissugusena paistma
elad hetkel oma maailmas otsid seiklusi
aga varsti on sul vaja seista silmitsi reaalsusega
teha mida vaja sest see pole enam mängu maja
ole valmis sa
ja soovitus mis võiksid panna kõrva taha
miks pidid nii tegema
miks pidid mu juurest lahkuma äraminema
mu unistused purustama
miks pidid nii tegema mu juurest sa lahkuma äraminema
mu unistused purustama?''
Sami silmist veeresid pisarad,, Sina olid ainuke, kuid sa ei saanud aru. Ma ei õelnud ju sulle, ma vaid proovisin sind armukadedaks teha. Palun, palun ära lahku mu elust! Sa oled mul veel ainuke! VÄljaarvatud Luhan, kuid ma sooviksin sinuga olla igavesti!'' Kelly ilme kalgistus,, Luhaniga? Ta oli mu eks!
Sa pole mulle mitte keegi! KAO ÄRA! MA ARVASIN KA MEIE ESIMESEL KOHTUMISEL, ET SA TÕESTI ARMASTAD MIND! '' Sam hakkas nutma,, Sa ei jäta mulle valikut'' Sam võttis välja noa ja hakkas veenidesse lõikama, kui ta oli veenidesse lõiganud, läks ta Kelly juurde minna ja suudles teda,, Hüvasti'' Sosistas Sam,ta minestas, kuid kelelgi käed püüdsid ta kinni... Surnud ta ei olnud, aga miks?

Etjah,mul on ühes rollikas peaaegu samasugune asi,aga nii lõppu pole veel läinud,etjah. laulu link:

järg tuleb varsti!
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime13/7/2013, 13:41

No hakkab juba minema. Tubli :)
Lausete pikkused häirisid mind. Mõni on liiga pikk ja lohisev.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime13/7/2013, 14:34

Aaaaaaahh, ma ei saa aru, miks inimesed sellist muusikat kuulavad.

Kuid jutu juurde, kui jätkad, loen kindlasti ka edasi. :)
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 12:35

*Esimene lause on pikk ja lohisev nagu öeldi.
* Ta oli teiste arvates vihastav.. võiks kirjeldada.. nt : Teiste arvates oli ta kergesti vihastav ning seepärast nad ei rääkinudki temaga kunagi..
*Vigu oli ja jutt iseenesest oli lühike.
*Kirjeldusi oleks võinud rohkem olla
* Üsna lame on teha hogi järele ..
Ahh kindlasti midagi veel, aga need olid põhilised.
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 14:36

KRIITIKAT KRIITIKAT ANDKE KRITIKAAAT


Sam ärkas ülesse haiglas, võinoh kuidas iganes seda kooli haiglakohta nimetatakse. Haigetuba? Koolihaigla? Haiglatiib? Ta nägi seal Kellyt, kes oli ta voodi juures. ,,Sam, kas sa tegid seda kõike vaid minu pärast?'' sosistas ta. Sam noogutas ,,Aga sa ju tead, et ma ei ole sind kunagi armastanud. See oli vaid üks suudlus.''Kelly vaatas poissi kurvalt. Tal oli vaesekesest kohutavalt kahju, aga nüüd oli aeg aus olla. Kelly läks istus poisi voodiäärele. "See pole sinu süü ju, et ma sind suudlesin ja siis sa lihtsalt minusse armusid, usu mind, sa pole esimene. Mul on lihtsalt nii keeruline elu. Kõik poisid elavad mul seljas ja tead kui väga ma tahan kõigest sellest koormast lahti saada. Mitte, et mul sinu vastu midagi oleks. Lihtsalt sa tulid mu ellu valel ajal." Kelly pani käe Sami põsele. "Anna andeks, eksole. Hüvasti, Sam."Sami silmist tilkus pisar,,Hüvasti, Kelly''sosistas ta mahajäetult. Nüüd ei olnud tal kedagi. Kelly lahkus, tegemata märkamagi Sami nuukseid. ,,Miks, Kelly?''sosistas Sam, ta käsi võis ju olla sidemes, ta võis olla ju kaotanud palju verd, kuid Sam teadis: Ta armastab Kellyt sama palju, kui on kuumust tules. Ja Kelly ei vasta mitte kunagi ta tunnetele. Sami mälust käisid läbi vanavanemate surmad ja nende viimased laused: ,,Ära mitte kunagi anna alla vaid sellepärast, et tüdruk ei vasta su tunnetele. Sam, püüa alati edasi!'' Vanaisa segane tekst oli alati optimistlik, ka enne surma. Sam naeratas: ta peas küpses plaan: tuli Kelly poisid kõrvaldada, et Sam jääks talle viimaseks. Nüüd Sam naeratas ja jäi magama, veenidesse lõikamise tagajärjel oli SAm vägagi palju verd kaotanud.
Kui Sam õhtupoole üles ärkas, sai ta juba sealt koolihaiglast välja. Iternaatkoolides ei saadeta sind kunagi koju, ikka haiglatiiba. Nüüd pidi Sam Kelly üels otsima. Sam läks õue, kui äkitselt lõi kellatorn, mis kuulutas keskööd. Kooli lähedaloleva kellatorni kömin oli Samile ainsaks märgiks, mis aeg on. Nii ta läks sisse ja läks tüdrukute magamistubade tsooni.  Ta vaatas Kelly uksel olevat numbrit: kuldseks värvitud 360 oli tumedast puidust ukse peal. Sam koputas. ,,Sisse'', lausus Kelly hääl. Sam avas ukse ja...



Ma ütlesin esimese postituses, et ühest rollimängu fooruist ma saingi põhilise mõtte. Aga see on midagi paroodia taolist. Päriselus nagu, vnoh ma ei oska seletada
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 15:00

Siiski kirjavigu oli. Saatelause ja otsekõne lonkab.. nagu peaks olema ,,Sisse!" lausus Kelly hääl.. või kui punktiga siis paned ,,Sisse,"
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 15:04

Ahjaa, see asi ununes jah.

OOTAN KRIITIKAT!!!

Igatahes jutt tuleb siis kui veel 4 kommentaari tulevad erinevate kasutajate poolt.

Soovitatavalt kriitika
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 15:59

ma ei näe kust reputatsiooni panna..
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 17:06

Su avatari all on ülesnool ja allanool, ma pakun et sealt.
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 19:28

nagu tyypiline pubejutt ala ma armastan teda aga tema mind mitte ja siis ma teen enesetapu
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 20:13

Nõus Ellukaga. Ja lisaks sellele on üsna mõtetu lõpetada juttu pooliku lausega, et äkki on siis põnevam järgmist osakest oodata...

Ja sul on ikka palju-palju tööd enda kallal vaja teha. Ole hea ja mine loe siit foorumist meie koorekihi loomingut (nt: nasicc, Everleigh, PK, soovitan väga ka Cileni loomingut lugeda) ja kindlasti saad ka ise siis aru, mida sa enda kirjutamises muutma peaks.

Praegu on su kirjutamine ikka väga algaja tasemel...
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 20:18

Audrey sa unustasid üge väga tähtsa inimese, iseenda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 20:53

Ei.
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime19/7/2013, 22:21

Ja vastu ei tohi vaielda!
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime20/7/2013, 00:31

kulge, chatiks kisub juba.
Igatahes varsti hakkavad segunema lisaks armastusele ka muid asju, aga ma ei oska algusi kirjutada. Sellepärast on paljud või isegi pm kõik jutud pooleli jäänud. Et algus tuleb ebaloogiline.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime20/7/2013, 00:58

Kuulge* Ma olen elukaga(?) nõus.
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime20/7/2013, 02:07

Kes on elukas?
Igatahes, maybe tuleb täna öösel veel üks osa, ja siin võivad hakata asjad põnevamaks minema. Aga kui ka tuleb, tuleb see imselt ülimalt lühike.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viimane võimalus süda murda Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane võimalus süda murda   Viimane võimalus süda murda Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viimane võimalus süda murda
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: