MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Indrek Hargla "Apteeker Melchior"

Go down 
3 posters
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Empty
PostitaminePealkiri: Indrek Hargla "Apteeker Melchior"   Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Icon_minitime19/7/2013, 10:54

Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Melch_zpse8575695

Kes teist on lugenud Indrek Hargla "Apteeker Melchiori" raamatuid? "Oleviste mõistatus" ja "Timuka tütar" meeldisid mulle väga, "Rataskaevu viirastus" ja "Pirita kägistaja" minu meelest nii põnevad ei olnud, aga vanast Tallinnast on alati huvitav lugeda. Jagage minuga oma arvamusi, kui teil neid on Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Indrek Hargla "Apteeker Melchior"   Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Icon_minitime19/7/2013, 12:07

Pole küll lugenud, kuid mingi aeg on kindlasti kavas need läbi lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Indrek Hargla "Apteeker Melchior"   Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Icon_minitime20/7/2013, 13:14

Mu ema luges neid, sest Indrek Hargla kirjutas Süvahavvale stsenaariumi. Ta ütles et need on suht põnevad, aga endal pole praegu aega lugeda, so... Võib-olla kunagi loen, kuna kodus olemas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Indrek Hargla "Apteeker Melchior"   Indrek Hargla "Apteeker Melchior" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Indrek Hargla "Apteeker Melchior"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Muu-
Hüppa: