MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Meie juttude kogumik VOL 2

Go down 
+7
Keku
*Nastik.
Cilen
Griffu.
nasicc
Audrey
Espada
11 posters
Mine lehele : 1, 2  Next

Oled huvitatud omaloomingu avaldamisest?
 Kindlasti
 Võib-olla
 Ei
Vaata tulemusi
AutorTeade
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 20:55

TEREKEST INIMESED, kui siin muidugi on veel kedagi aktiivset.

Niisiis, kunagi sai palju räägitud meie juttude kogumikust, et võiks teha ja puha. Ma siis pakkusin välja sellise koha nagu lulu.com. IGATAHES. Kuna ma nüüd enda jaoks tegin seal lehel kaks raamatut, siis mul on kogemus olemas ning ütlen, et asi on igagi võimalik ning tasub ennast ära! Minu raamatul oli 150 lehekülge, tegin A5 formaadis, pehmete kaantega. Kokku läks maksma $6.50 PLUSS saatmine umbes $7. Umbes 300 lehekülge annab hinnanguliselt $8 hinnaks. AGA kui tellida suurem kogus, jääb saatmine enam vähem samaks, nii et kokkuvõttes ei tulegi ühe raamatu hind väga suur.

Peaks veel ütlema, et sel juhul tuleks ise muidugi üle vaadata sellised asjad nagu kuidas kujundus jääb ning leheküljenumbrid ning sissejuhatuse lehekülg, see kus tavalisel on copyright jms. Aga igatahes, kui me tahaksime midagi sellist endiselt teha, siis asi oleks väga võimalik. Leheküljed on küllaltki paksust materjalist ning raamat näeb väga kvaliteetne välja, isegi parem kui mõned poes olemas on, köide on väga hea. Kõvade kaantega raamatut hetkel A5 formaadis teha pole võimalik, kuid pehmete kaantega on.

Nii et kui on inimesi, kes tahaksid selles osaleda, siis ma võiksin ilmselt isegi enda peale võtta selle kokku panemise, valmis teha, teile näidata, ostjate nimed ja raha kokku korjata ning ära tellida. Minul endal läks printimine ja saatmine kokku umbes kaks nädalat ja pakend oli ka ülikorralik, nii et pole karta purunemist.

ARVAMUSI, IDEID, ETTEPANEKUID, YAY OR NAY? Võite minu raamatust pilti ka küsida, kui tahate. :)


Viimati muutis seda Espada (14/8/2013, 17:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 21:52

Iseenesest tundub huvitav võimalus, et saab nii enda loomingut iseendale avaldada Very Happy Tore oleks pilti ka su raamatust näha, nii seest kui väljast :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 22:30

See oleks täiega äge. Very Happy Ja siis saab jälle kokkutuleku teha ja oma raamatusse teiste autogramme küsida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 22:55

Hakka või ise uuesti kirjutama...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 23:16

Autogramme... Very Happy Mhmh.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 23:21

Raamatu selg:
Meie juttude kogumik VOL 2 Raamat2

Seest:
Meie juttude kogumik VOL 2 Raamat4

Eest ja tagant:
Meie juttude kogumik VOL 2 Raamat3


Viimati muutis seda Espada (13/8/2013, 23:23). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime13/8/2013, 23:22

Vau Very Happy

EDIT: Kujunduse, fondi jne saad kõik ise valida? Või kuidas nende asjadega on?
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime14/8/2013, 12:49

Kaanekujundusteks on antud valikud ette, neid pole väga palju just, aga piisavalt. Fondi saab jah ise valida, ma otsisin netist ja panin lõpuks kõige tavalisema raamatu fondi, kuna selle kohta on kindel, et prinditult on ilus. Kaaned on värvilised, kui sisse pilte tahame värviliselt, on hind suurem, aga mustvalgel hind ei tõuse.

Põhimõtteliselt saab kõik ise valmis kujundada, aga kõige keerulisem on just lehe suuruse sättimine, sellega ma jamasin üpris kaua, et pdf formaadis kõike saada sobivasse mõõtu köitmiseks, sest seal on ette antud see.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime15/8/2013, 21:25

Vau, nii armas lihtsalt!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime15/8/2013, 23:24

Kui kohe tegelema hakata, oleks lihtsalt imeline jõulu- või uusaastakingitus foorumlastele... Ja kokkutulek autogrammidega on üliäge idee Very Happy Ma olen igati poolt ja võin nii kirjutada kui igati abistada kui vaja :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime16/8/2013, 12:26

Mulle endale hakkab ka see idee järjest rohkem meeldima. Very Happy Nastik, kas sa saaksid muidu kõigile foorumi liikmetele kirja saata vms, et nad siin hääletaksid, kas nad tahaksid ka osa võtta või mitte? Very Happy Sest muidu äkki keegi tunneb end välja jäetuna, kui ei märka seda. Ja siis saaks vaadata ka, et mitu lehekülge siis ühele inimesele anda selleks pikkuseks, et kuhu sisse tema jutud/luuletused jms peaks mahtuma? Very Happy

PS, nii tore kuulda, et te juba minu "raamatu" kohta vau ütlesite. XD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime16/8/2013, 15:44

Kas muidu administraatoritel pole mingit funktsiooni, et nad saavad kõigile foorumiliikmetele korraga saata sõnumeid? Käsitsi igaüht sisse toksida võtab vist ülikaua aega...? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime16/8/2013, 17:07

Dunno. Very Happy LOL, ma ei tea, miks ma hetkeks mõtlesin, et sina admin oled üldse. XD
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime16/8/2013, 19:39

nasicc võib-olla tundus sarnane kasutajanimi? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime16/8/2013, 19:51

Minu arust see autogrammide idee on väga lahe... Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime16/8/2013, 21:04

Haha, võimalik jaa, et tundus samasugune lihtsalt. Very Happy
Jep, mulle ka meeldib. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime19/8/2013, 13:25

See oleks täiega lahe! Mina oleksin raudselt selle idee poolt. :)
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime19/8/2013, 13:26

Ma ei saanud ikka täpselt aru. Keegi seletaks..?
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime19/8/2013, 14:00

Mulle meeldib ka see mõte :)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime1/9/2013, 18:07

Mina olen ka poolt. Vähemalt ma arvan, et olen. Ma tahan olla!!!! Wink 
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime11/9/2013, 16:38

See on äge mõte Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime5/1/2014, 13:43

Igatahes, kuna päris paljud on selle poolt siin, SIIS ma pakun, et äkki keegi admin, kui külastab seda teemat, võiks saata kõigile kirjad, et minu postkast ootab siis tekste? Very Happy

Ma pakun, et igaüks võiks saata midagi, mis oleks 15-25 lehekülge, kas siis mitu teksti/luuletusi/lühemaid jutte või üks pikem asi. Kui kellelgi on rohkem, siis võib muidugi rohkem ka saata. Siis ma saaksin sellise üldise asja kokku panna, vaadata, et mitu lehekülge tuleb ja mis hinnaks tuleks. (Aga kui kunagi raamatu kätte saan, SIIS kas inimesed peavad ise järgi tulema Tallinn/Viljandi või andma mulle raha, et ma saaksin teile selle kohale saata, sest ma olen kõigest vaene üliõpilane). Very Happy

Ma arvan, et äkki võiks selleks tähtajaks, mil mulle peaks tekstid saadetud olema, panna 1. mai 2014? Siis on aega küll midagi uut ka kirjutada. Very Happy Saab siis koolialguseks uue raamatu. Very Happy

Ootan kõike oma e-mailile signek@tlu.ee ja küsimused jms on kas siin või seal teretulnud.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime5/1/2014, 13:48

Suurepärane idee. Ma juba vahepeal kartsin, et see mõte on soiku jäänud. Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime5/1/2014, 17:14

Pai sulle selle kauge tähtaja eest! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime9/1/2014, 08:48

15-25 lehekülge?
Niu, I have to sit this one out...
Pole midagi nii lühikest Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Meie juttude kogumik VOL 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Meie juttude kogumik VOL 2   Meie juttude kogumik VOL 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Meie juttude kogumik VOL 2
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Meie Juttude kogumik!
» Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: