MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kättemaks

Go down 
+3
Mezilane
Ellukas
AliceInWonderland XD
7 posters
AutorTeade
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 01:05

Ähh, ma pole juba ammu siia midagi üles pannud, seega mõtlesin selle siia toppida. Idee tuli jumala lambist ja alguses ma kahtlesin, kas on mõtet üles kirjutada, aga näe siin ta on, ja kui meeldib (või kui ei meeldi Very Happy) siis kommige.


Hanna
Silmitsen mõtlikult oma käsi. Lumivalgetele käsivartele on tätoveeritud tähed. Paremale käele P ja vasakule käele V. Ei pea olema just geenius, et mõista mida need tähendavad.
Sain need tätoveeringud viie aastaselt, kuna ei suutnud meelde jätta kumb käsi on kumb. Vanemad vedasid mind suvalisse ettejuhtuvasse tätoveerimissalongi, kus kedagi ei huvitanud, kui vana ma olen. Raha on kõik. Vahendid mida too mees kasutas olid puhastamata ja minu käed olid veel mitu nädalat punased ja paistes. Õpetajale ütlesin, et olin tähed kirjutanud pastakaga, ning tindi vastu oli mul allergia, vanemad aga väitsid oma sõpradele, et tegu on nende nimede esitähtedega – Pille ja Vladimir.
Valetajad, seda olid nad alati olnud. Kõik nende aeg kulus mulle halba tegemisele. Nad olid õelad. Jah, ma tean, et surnutest halba ei räägita. Aga ühe erandi võib ju ikka teha.

Raul
Kõnnin mööda pikka valget koridori, kuni jõuan lõpuks kõige lõpus asuva ukseni. Võtan taskust väikese hõbedase võtme ja avan raske ukse. Ruum on suur, helehall ja paksude polsterdatud seintega. Toa nurgas kössitab õbluke helepruunide lokkidega tüdruk, kes vahib tühjade silmadega põrandat.
Vaeseke, kas nad  tõesti arvavad, et see neiu tappis oma vanemad ja seejärel ka oma kasuvanemad? Tüdrukul on lihtsalt halb õnn ja harjumus olla valel ajal vales kohas.
Ma aitan ta välja.
„Tule,“ lausun, „hoia pilk maas.“ Kõnnime kiirelt mööda koridori ja nagu ma arvasin on koridor tühi, aga mitte kauaks. Kui me koristajaruumi sisse sajame, tänan ma oma õnne, sest seal ei viibi hetkel kedagi. Ulatan tüdrukule valge kitli, mis tagab talle võimaluse ohutult kõikidest mööduda.

Hanna
Pärast lõputuna näivat kiirkõndi ja arstide vahel saalimist jõuame välisukseni. Kohman noorele meesarstile „Aitäh“ ja tagastan talle riideeseme. Seejärel pööran talle selja ja sammun uksest välja.
Alles pärast väravat julgen muiata. Kuidas kõik meessoost isikud suudavad nii kergeusklikud olla. Raputa ainult oma pähklipruune juukseid ja teeskle nõrgukest. Aga nõrk ma ei ole juba ammu. Nüüd on mul võimalus olla keegi.
Ja uuesti ning uuesti kätte maksta.
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 06:54

meetutas seda filmi sama nimega. Kuigi jah seal tapeti nees vanemad, aga ikka mõned sarnasused olid
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 09:51

Mu aju otsustas alguses jumpsida, aga lõpuks sain ma aru, millest juttu on. Ning Raulist oli kena Hanna välja aidata. Ja kellele Hanna kätte maksma läks? See jäi veidi segaseks.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 11:31

Ellukas: Sa mõtled seda draamasarja või? scratch 
Mezilane: Hanna tappis oma vanemad ja seejärel kasuvanemad. Võib-olla ma oleks pidanud rohkem seletama, aga põhiliselt ta läheb lastekodusse, ootab et keegi ta lapsendaks ja siis tapab ta ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 15:29

Jepp
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 18:07

Auts! Kes siis niimoodi laseb enda last tätoveerida (mul pole õrna aimugi kas kirjutasin selle sõna õigesti). See on jumala õel. Aga jamh.. Mul on mingis mõttes kahju nendest vanematest kuid sama, ei ole ka kahju.
Ma ei saa Hannast aru. Kohe tapma? Lapsepõlv on tal raske olnud aga ikkagi.
Kas Hanna jäebki nüüd neid "vanemaid" tapma? Selle tätoka pärast? Jama lugu.

Muidu meeldis! Very Happy

PS: Kas Hanna oli teismeline, täielik pisike tirts veel või oli juba suurem? Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 22:38

Mitte ainult tätoka pärast, vaid nad kohtlesid teda halvasti. Very Happy Ja ta oli kohutavalt vihane, seega tahtis  kätte maksta. Ta oli umbes 15. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime20/8/2013, 22:50

Oi, ma oleksin siia praegu peaaegu kirjutanud, et ootan juba uut osa, kui ruttu uuesti üles kerisin ja nägin, et see lühijutu teema all. Hehe. Very Happy

Muidu mulle meeldis. Ma ei mäletagi enam aega, mil ma midagi sinu kirjutatut lugesin. Very Happy

Ja nüüd jääb siis üle vaid öelda, et ootan sinu poolt varsti ka mõnd pikemat juttu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mustikas
200 posti tüüd
Mustikas


Female Postituste arv : 205
Age : 23
Asukoht : Pilve peal

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime21/8/2013, 17:47

Aaa. Kui halvasti kohtlesid ka, siis on okei. Muidu olen Cileniga nõus, et ootan pikemat juttu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime21/8/2013, 18:22

Lugesin. Oleks võinud pikem olla, muidu oli hea.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime21/8/2013, 19:43

Aitäh, tore kui meeldis. drunken 
Ma ei suuda pikki jutte kirjutada. Very Happy Võib-olla millalgil üritan, aga praegu hakkab kool. Sad Ja ma üritan viimastel nädalatel teha kõiki asju mida veel jõuab. :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime21/8/2013, 20:03

Njäh, ma just hakkasin lootma, et sa hakkad ka pikki jutte kirjutama, su kunagise loo esimene osa (sorry, mu aju veab nimede koha pealt alt) meeldis mulle väga...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime22/8/2013, 23:38

See oli nii vinge, kahju, et see vaid lühijutt on. Sad Oleks tahtnud edasi ja edasi lugeda, kohe alguses paelus mind. :)
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime23/8/2013, 01:22

Tänan. Very Happy Tore et see sulle köitev tundus, hea on kuulda seda. :3
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime23/8/2013, 13:57

Seda muidugi :) Võiksid tõesti proovida mõnda pikemat juttu kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kättemaks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kättemaks   Kättemaks Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kättemaks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: