MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime21/9/2013, 13:30

Pean häbiga tunnistama, et pole endiselt sinu jutuga järje peale suutnud jõuda... Evil or Very Mad Õudne kohe, pean end kokku võtma ja viimaks järjele jõudma. flower 

Aga nii tore, et sa ka loed. Ja selle "erilise" koha pealt ei oska nagu midagi kosta. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime21/9/2013, 22:02

Oi... ma jõudsin ka oma lugemisega järje peale. Olen seda lõikudena lugenud, kuid kuidagi tervikut kokku ei tulnud nii, et ma alustasin otsast peale. Ja edasi, ma vist ei peagi midagi kirjutama, sest sa tead ise ka, mida ma kirjutama hakkaksin. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime21/9/2013, 23:14

Jajaa... eks ma oskan aimata tõesti. Aga tore on ikka lugeda. Alati.

Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime28/9/2013, 13:07

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime28/9/2013, 13:48

Mul oli nii-nii hea meel näha, et siia on uus osa tulnud. Very Happy Ainult et see sai natuke liiga kiiresti läbi.
Sa kerid seda Tobias Frosti poja väljailmumise pinget kuidagi nii hästi, et ma ei jõua teda ära oodata. Very Happy
Uut osa ootan ka. Väga ootan. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime28/9/2013, 14:06

Mul on ka hea meel, et viimaks valmis sain. Very Happy

Ja Frosti poeg tuleb ka varsti. Väääga varsti. Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime29/9/2013, 16:10

Kiiresti sai läbi jah, aga ikkagi hea oli. Very Happy 
Ootan ka nüüd Tobias Frosti poega.
Ja kusjuures mulle tundus Tobias Frosti nimi nii tuttav. Ma olin täiesti kindel, et ma olin seda kuskil kuulnud, aga tuli välja, et hoopis Julia Frost oli ühes raamatus. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime29/9/2013, 19:15

Ma tean. See ei olnud jah just selline mõnusalt pikk osa. Very Happy

Jah? Mis raamatus? Very Happy

Aga mulle nii meeldib, et sa oled ja kommenteerid. Kohe nagu nunnu tunne on. Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime29/9/2013, 19:43

Ühes mu lemmikraamatus" Org" ja selle järgedes.
Oi, eks ma siis kommenteerin edasipidi ka. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime29/9/2013, 19:44

Oh, Cilen. Sa oled geenius... Sa kirjutad kuidagi liiga hästi ja ma täitsa tõsiselt soovitaksin sul mõnest kirjandusvõistlusest osa võtta mõne toreda jutuga. Ma usun, et sul läheks hästi.

Ma ei oska sind enam kiita ka nii et jahm... Kuradi hästi kirjutad.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime30/9/2013, 16:47

Ma tean seda raamatut, shine, aga kunagi pole kätte sattunud. Very Happy
Ja kommenteeri muidugi, see on ju tore. Very Happy




Geenius oled sina, Auts.

Kusjuures üks mu õpetaja peale seda loovtööd nüüd see aasta rääkis, et on mingi muinasjutu kirjutamise võistlus, millest ma osa võiksin võtta. Ütlesin esialgu, et okei, mõtlen sellele... Eks ma siis mõtlesingi ja tegin väikest taustauurinut sellele ja ma enam ei taha nagu üldse... Ses suhtes, et nägin, kuskilt et võitjaga oli väike intervjuu tehtud jne... Üleüldse võeti seda nagu üles, seda auhindade üle andmist. Mitte et ma nüüd kindlasti selle muinasjutuga midagi saavutada võiksin, aga ikkagi. Ma ei tea, kuidas nagu öelda, et ma ei taha osa võtta. Very Happy
Ta on üpris tore õpetaja ka ja ta oli sellest kuidagi nii elevil... Ahh jahh... Very Happy

Ja sina kirjutad ka kuradi hästi, Auts. Nagu kuradi kuradi hästi. Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime30/9/2013, 19:28

No kuna sa rambivalgust kardad siis Tänapäeva konkursi võitjad küll väga rambivalgust ei saa Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime30/9/2013, 20:05

Ma ei hakka kusagil osalema, Auts. Very Happy

Pigem oled sina see, kes seda tegema peaks. Ehk on Toby just millegi sellise jaoks mõeldud? Wink
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime7/10/2013, 20:48

Heihopsti!
Tead mis? Nii hea on tulla foorumisse ja avastada enda jaoks midagi head. Midagi mida oodata ja mida nautida. Istun praegu kuskil täielikus kolkas, ainsas kohvikus mis siin ilusas pommiaugus leidub ja naudin seda, mille sina cilen oled loonud. Teadmiseks sulle, et ma ei ole j6udnud kaugemale kui proloogini, aga naudin ikka. On ikka hea, et mu mobiilne internet seda mulle v6imaldab, aga pead andeks andma minu vanale ja väsinud nutitelefonile, millele pole leiutatud 6-tähte, ning edaspidi harju seda tähte nägema kui nr kuus. Ja cilen, kohati mulle tundub et sina ja sinu looming ongi need mida saab nimetada minu inspiratsiooniks, sest sinu looming tekitab minus tunde, et tahaks kohe kirjutada. Ja usu koht kus hetkel asun + sinu looming teevad kokku minu tahte ka midagi nauditavat ja v6imast kirjutada. Igatahes ole lahe edasi, ma nüüd lugema tagasi. XD
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime8/10/2013, 18:09

Heips! Very Happy

Oh jah, tead kui hea meel mul oli näha, et sina oled kommenteerinud?


Tegelikult on see ju väga tore, ses suhtes, et siis kirjutad sina ka ja see omakorda tähendab, et meil on taas midagi ülisuper head lugeda. Ja niiviisi võid sinagi mulle seda head teha, et paned mind enda kirjutatuga kirjutama... Very Happy
Kas pole tore? Very Happy

Aga oli tore sind jälle foorumis näha, Birksuuuuuuuuuuuu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime8/10/2013, 23:58

Mulle ka meeldib foorumis olla! Kahju, et ma lihtsalt füüsiliselt ei jaksa siia igapäev tulla, aga tulen alati kui saan. Wink
Aga jah kirjutamiseks jääb aega ikka väga väheks, aga samas ma ikka olen üritanud ka, ei ole seda asja niisama kergelt käest ära andnud. Ma kirjutan lõikude kaupa. xD Vähemalt selline tunne tekib küll. Mul Teel vaja vaid mõned osad kirjutada, aga töö, õppimine ja kõik muu võtavad tohutult palju minu vaba aega. :S
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime9/10/2013, 17:34

Mulle meeldib ka siin olla, kasvõi lihtsalt seda lehte lahti hoida ja iga paarikümne sekundi tagant kontrollida, kas keegi on midagi kommenteerinud. Nüüd viimased päevad pole seda tegevust eriti harrastada jõudnud. Kahjuks. Õppimine on kogu aja võtnud või olen piisavalt laisk olnud, et mitte arvutisse tulla. (Saab seda üldse laiskuseks lugeda?) Very Happy

Igatahes jah, tore on sind siin vahel näha, Birx. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime11/10/2013, 22:09

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:17). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime11/10/2013, 22:32

Ma ütlen ainult nii palju, et mulle meeldib Dan. Very Happy Seega edaspidi peab temast hästi palju juttu olema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime12/10/2013, 14:27

Haha. Eks ma proovin teda ka sisse tuua jah. Iseasi kas õnnestub, muidugi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime23/10/2013, 13:27

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime23/10/2013, 15:27

Ma jõudsin oma lugemisega ka järje peale. Embarassed 
Kui algselt Dan mulle meeldis, siis nüüd ma lükkaks ta ise sõnaotseses mõttes uksest välja. See on see, kuidas inimene end avalikkuses näitab ja milline ta tegelikult on, vist.
Ning tema ema kägistaks ka hea meelega ära. Nii avalikult flirtida(!!!) suudab küll ainult mõni üksik ja mitte end seal juures häbistada. Huvitav, mis Julia isa sellest arvab Very Happy? Tobias Frost käib mulle oma nimega närvidele. Mul tekib kohe silme ette pilt majahaldjas Dobbyst. Aga muidu tundub, et tema all on midagi muud ka kui see jäisus nii, et ootan huviga uut osa. Ja mul tekkis paar huvitavat teooriat jällegi. Eks ma räägin sulle neist siis kui midagi neist peaks täppi minema Very Happy.
Ja uut sunny
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime23/10/2013, 15:29

Hihi Very Happy. See oli nii lahe osa. Very Happy Aga lühike. Natuke liiga lühike. Ma just jõudsin sisse elama hakata, kui Dan Julia juba uksest välja lükkas.

Ja Dan on muidugi nii lahe. Tal on pikad juuksed, mida ta kõrva taha lükkab ....ma ei saa. I love you Very Happy

Mul on nõrkus vanemate ja pikkade juustega meeste vastu.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime23/10/2013, 17:38

Mezilane - Ah, mina olen ka pidevalt enda lugemistega maas. Shine'i juttudega on vahepeal päris raske järje peal püsida. Very Happy

Tobias Frost ja Dobby? Nojah, Tobias ja Dobby on ju enam-vähem üks ja seesama. Dobby oli lihtsalt võrratu majahaldjas ning kui ta surma sai siis see oli lihtsalt nii kurb, et õudne lihtsalt... Tobias Frost on aga paras persevest. Very Happy

Aga ma ootan neid teooriaid. Neid oleks küll huvitav lugeda. Very Happy

MyMystery - Muidugi oli lühike, vääääääga lühike. Nagu ma ütlesin, kuskil 500 sõna vaid. Very Happy See eest luban, et järgmises osas on üle 2 000 sõna. Very Happy

Tead, ma olen sinuga 100 protsenti nõus. Vanemad mehed, kel on pikad juuksed... Ah, Danil on pealekauba veel ka prillid, mis minu arust on eriti nunnu. Very Happy

High five, MyMystery!

Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime24/10/2013, 17:55

Ah õigus jaa, prillid ka. Very Happy See on ju nunnudus kuubis. Very Happy

Aga igatahes ma tahan väga väga väga juba uut osa lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unelaul - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: