MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime26/10/2013, 19:48

Ma saan ise ka tegelikult varsti uued prillid. Loodan, et nendega julgen suurema rahva ette astuda kui vaid enda pere ja klass. Very Happy

Agaaaa... uus osa edeneb päris jõudsasti. Ses suhtes, et midagi on juba kirjas ja mõtteid ka on. Lihtsalt vahepeal ei oska seda kuidagi kirja panna. Selline paha tunne on, et paned kirja, loed üle ja mõtled, et no ei ole õige. Siis ma tavaliselt kustutan ära, aga mõnikord olen nii loll, et jätan alles ja lasen selle paha tundega edasi, kuni jälle hetkeni, mil uuesti üle loen ja ikka pole õige. Siis kustutan küll kogu kupatuse maha. (Kunagi oli mul probleem, et ei suutnud loetud uuesti läbi lugeda, ilma et kõike muutma hakkaks, nüüd enam pole nii, nananaaa Very Happy)

Ja ma tahaks, et sinaaaaaaaa ka kirjutaksid, MyMystery. pig
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime26/10/2013, 19:57

Noh, mulle see osa muidu meeldis, aga...Kui pikad juuksed Danil täpsemalt on? Kui tal on minust pikemad, siis ta ei meeldi mulle enam.(Mul on nüüd peaaegu õlgadeni) Nii pikad tal pole eks ole. Very Happy  Prillidega ma lepiksin, aga nende pikkade juustega küll mitte. Ma tunnen end lihtsalt imelikult, kui mingil tüübil on minust pikemad juuksed. Very Happy 
Issand, see kommentaar on praegu nii imelik, aga okei. Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime27/10/2013, 14:12

Väga imelik kommentaar, just just shine. Very Happy

Danil lõpevad need juuksed hea kaks-kolm sentimeetrit enne õlgu ära. Umbes nii olen ma seda ette kujutanud. Aga no vaata, oleneb ju kui pikk inimese kael ka on. Mõnel pole seda nagu väga ollagi, teisel jälle nii ilus pikk. (Danil on muidugi ilus pikk kael, kuidas siis muidu) Very Happy

Aga minu arust on just pikemate juustega mehed kenad. Ses suhtes, et need siilipead mulle nii väga ei meeldi. Kuigi kui inimene on ikka sõjaväest tulnud alles, siis ei saa seda väga ette heita, aga nendel vähe pikemate juustega meestel jääb pilk rohkem pidama. Aga mitte ka väga pikkadel, üle õla on juba päris liig.
Aga tegelikult mulle meeldivad ilusad silmad. Halva silmanägemise tõttu pole seda väga võimalik seletada, seega jäävadki juuksed alati ette, ja nägu. Very Happy Varsti kõik arvatavasti muutub Very Happy

Ai kurja, ma lobisesin nüüd nii palju. Very Happy

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime30/10/2013, 19:23

Puudub elekter, mistõttu mul pole võimalik ka kirjutada. Nii kuradi nõme...



Ja elekter tuleb tagasi kuskil teisipäeval......................
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime3/11/2013, 16:34

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime7/11/2013, 18:54

Tead, kui tore mul oli pühapäeva õhtul näha, et siia on uus osa tulnud? See tegi tuju kohe nii heaks! Very Happy

Igatahes, sa kirjutad imehästi (ma olen seda juba korduvalt öelnud, aga mis siis Very Happy) Nagu loeks kohe päris raamatut. Ja mõndadest raamatutest on see jutt kohe kindlasti parem. Very Happy

Ja Dan on Julia klassijuhataja ja ta pidi peale tunde jääma.. Tore, väga tore Twisted Evil 

Ma tahan uut osa!
Very Happy
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime7/11/2013, 20:02

See on nii hea jutt. Ma kohe ei oska arvata, mis siit edasi tuleb (nii mulle meeldibki).
Ma jään kohe kindlasti uut osa ootama Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime9/11/2013, 18:51

Muidugi ma tean seda tunnet, MyMystery. See on kuradi hea tunne. Ja ma ootan, et SINA ka mulle seda tunnet üle pika aja jälle pakuksid. Nagu tõsiselt.

Very Happy

Ma nii väga tänan sind selliste sõnade eest. Toob kohe naeratuse näole.

Jajah, Dan on Julia klassijuhataja, väga tore muidugi. Minu arust ka. Very Happy

®ebra - Nii tore, et sulle meeldib. Mul endal tegelikult ma pole ka veel õiget pilti, mis edasi saama hakkab. Lihtsalt mõned paika pandud faktid, kuhu ma viimaks välja peaksin jõudma. (Ja kuhu ma kindlasti ei jõua kuna miski suudab mu meelt muuta) Very Happy

Uue osaga on muidu niiviisi, et mul on hetkel see hetk, kust ei saa edasi liikuda. Kirjutaks küll, aga enne seda pean ma kustutama veidi, et osa uuesti alustada ja see tähendab, et ma pean välja mõtlema, kuidas seda uuesti alustada. Praegune algus nagu ei sobi... Ühest kohast ei saa edasi ja minu puhul tähendab see seda, et miski on viltu. Very Happy

(Kirjutab selle asemel "Varjukülge")
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime17/11/2013, 18:13

Ületasin takistuse, kui nii võib öelda. Ehk suudan siis siia teile lähiajal uue osa ka üles panna. flower 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime23/11/2013, 19:21

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime23/11/2013, 19:52

Nii tore on näha siin uut osa Very Happy
Ei oskagi midagi öelda, lihtsalt väga hea jutt on.
Uut osa ootan ka!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime24/11/2013, 12:00

Mul on hea meel, et sulle meeldib. :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime24/11/2013, 12:20

Jep, ma otsisin ettekäänet, et mitte õppida kolmeks kontrolltööks õppida, mis kõik lähipäevadel tulevad. Sain ka selle. Ma pole nii ammu jõudnud seda lugeda. Ja nüüd lugesin. Kurat, mu aju tõttas silmadest ette vahepeal ja manas sinna pildi Danist ja Juliast suudlemas. No halloo, mission impossible, Dan on paha kutt ju.
Tobias on tegelikult paremaks läinud. Ja sinu kirjutamine on endiselt suurepärane nii, et uut palun :) et ma saaksin järgmise ettekäände mitte õppida.
Ja minu meelest on Dani õigem kirjutada. Sest kui võtta nimi Ann siis seda sa kirjutad ju ka Anni. Nii, et see peaks õigem olema.
Ja mulle vääääääääääääääääääääääääääääga meeldis :)
Uuuuuuuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime24/11/2013, 22:31

Oled alles tüdruk. Very Happy

Aga ehk see polegi nii mission impossible? Very Happy


Ma ise mõtlesin ka kusjuures algul, et on õigem Dani, aga siis ma mõtlesin jällegi, et siis on hääldus nagu [dani:] aga kui oleks Dan'i, siis oleks nagu [dän i]
Aga jah, võib-olla on tõesti nii õige nagu sa ütlesid. Ma ei tea.

Ja mul on nii hea meel, et sulle väääääääga meeldis. santa 
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime25/11/2013, 08:01

Mie metsa, ma ei olegi kommenteerinud? Veel hullem, ma ei olegi lugenud? Ma olen nii kohutav. Mad  
Heaheaheasupersuper jutt on. Sa kirjutad sjuurepäraselt. :3
Dan on igav. Ja ebaviisakas. -_- niiet ta ei meeldi mulle.
Uuut.  flower
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime25/11/2013, 17:44

Sind pole tõesti ammu kommenteerimas näinud. Very Happy

Ja ma tänantänantänantänantänan. :)


Aga miks Dan igav on? Ebaviisakas küll, aga igav? Very Happy
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime26/11/2013, 16:48

Ta tundub selline igav inimene, kuigi ma tean, et tegelt tast väga palju juttu pole olnud. Aga lihtsalt kuidagi üldmuljena on ta minu meelest veitsa nohiklik. Selline vaikne, ülbe ja enda meelest kõva kutt. (Või mees tegelt. :))
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime26/11/2013, 17:08

Arvatavasti on selline mulje tõesti jäänud. Ma loodan, et see kunagi veidi muutub. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime27/11/2013, 12:48

Clien. Tead, see on super. Parem kui pooled raamatud, mida olen lugenud, ja neid ei ole vähe. UUUUUT!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime28/11/2013, 16:16

Oh, ma väga tänan sind. Like a Star @ heaven 
Tagasi üles Go down
DAVIN
Naerupall
DAVIN


Male Postituste arv : 12
Age : 28

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime8/12/2013, 18:01

Lugesin seda vist juba algusest saati, kui mul siin veel kasutajat ei olnud. Vahepeal oli ka pikem paus vahel, mille ma siis täna lõpetasin ja kuni praeguseni lugesin.

Väga meeldib. Ma muidugi loodan, et see väga imalaks kätte ära ei kisu. Very Happy

Uut ootan samuti. Võiks juba kiiremini tulla.
Tagasi üles Go down
Tarretis
Needusemurdja... lalalala
Tarretis


Female Postituste arv : 300

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime8/12/2013, 22:41

Kus uus osa on? Ma pime?
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime10/12/2013, 17:35

Ma loodan ise ka, et ma lõpuks midagi väga ninnu nännut ei hakka kirjutama. Very Happy

Aga tänan, DAVIN. Very Happy

Tarretis, ei sa ei ole pime. Mul lihtsalt pole väga aega jäänud, et kirjutada, kuigi ma püüan. Vaikselt edeneb ka muidugi. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime14/12/2013, 16:54

Uus osa edeneb päris jõudsalt (hetkel) seega ma loodan, et uus osa tuleb enne uut aastat ikka ära. Very Happy Kuigi võib-olla ma unistan liialt... Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime24/12/2013, 13:53

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:18). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Unelaul - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: