MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lõputu

Go down 
3 posters
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Lõputu Empty
PostitaminePealkiri: Lõputu   Lõputu Icon_minitime13/9/2013, 23:14

Mingi tobe tuju. Suutsin endal taaskord hea tuju halvaks muuta, lihtsalt igasuguste tobeduste meeldetuletamise tõttu. Very Happy

Aga ma sain täna enda sõbrannaga kokku, üle pika-pika aja. Ta rääkis, kuidas sõitis täistuubitud bussiga tagasi koju, kui ühel vanemal naisel äkitselt halb hakkas. Bussis täis inimesi. See naine vist minestas, vist isegi oksendas ning see, kuidas mu sõbranna inimeste käitumist kirjeldas oli lihtsalt nii tore. Nad kõik olid nii mures, proovisid aidata, spekuleerisid mis juhtus, tahtsid kiirabi kutsuda... Õnnetuseks läks mu sõbranna enne bussist maha, kui asi lõpetatud sai, kuid sest pole midagi. See on lihtsalt nii tore, kuidas inimesed üksteist aidata tahavad. Nagu, me ei ole ju nii halvad inimesed, et ei hooli teistest inimestest. Ikka hoolime. Tore on ju vaadata, kui inimesed naeratavad ja on rõõmsad.
Ma ise lihtsalt kipun vahel naeratama, kui ma seda teha ei taha. Olen sellega juba üpriski harjunud, kuna inimesed armastavad rohkem rõõmsaid inimesi ja mulle meeldib armastatud olla. Ja ma arvan, et ma ei ole ainuke.

Ja see kõik eelnev ei kirjelda kuidagi jutu sisu. Ma lihtsalt pidin eelneva endast välja saama. Very Happy



Lõputu


Vahel ma mõtlen, miks kõik on nii nagu on. Miks me ei anna enda sõnadele vaba voli ega ütle välja seda, mida sooviksime? Miks on kellelegi enda kiindumuse väljendamine alati nii raske? Miks?
Need lõputud küsimused, millele ei leidu vastuseid, vaid ainult pisarad. Need lõputud sõnad, ilma mõtte ja lõputa…
Vahest oleks lihtsam sulle ligi astuda ja öelda välja kõik, mis meelel. Öelda, kui väga ma sind imetlen ja armastan, kui väga ma soovin, et sa mind puudutaksid, mu juukseid silitaksid… Teinekord võin ma seda endale mõtteis ettegi kujutada, kuid iial ei leia ma end tegutsemas. Vaid nutmas. Olen ammu taibanud, et kõik lõppeb viimaks siiski pisaratega. Kõik. Isegi siis, kui sa mulle tähelepanu pöörad, ma nutan, kerratõmbunult enda külmas voodis.
Ainult et kas sel kõigel siiski on mõtet? Kas on mõtet olla kurb millegi pärast, mida sa tead, et kunagi olema ei saa? Jah, ma arvatavasti tean. Siis ma lükkan su enda peast välja, surun su välja ja see on lihtne. Aga siis tekib tühjus. Mingi kõikehõlmav tühjus, mis ei kutsu esile isegi mitte pisaraid. Vaid tühjuse.
Ja siis sa tuled, ütlen jälle need sõnad, mis alati. Need lihtsad, mitte midagi ütlevad sõnad ja sa rebid nendega lahti vana haava. Sa hävitad mind, ilma et sa ise seda teaksidki. Ja ma vihkan sind selle eest. Jälle.
Kõik algab uuesti. Kõik on niiviisi nagu alati. Mina nutan, sind ei ole. Kõik lõpeb alati selle samaga, algab selle samaga ning tundub justkui ei lõppeks see iial. Lõputult pikk tee, mis ei lõppe eal. Nagu üha uuesti vändatav film. Miski pidevalt kordumajääv.
Ja siis ühel päeval saab mul kõrini. Sellest on möödunud aastaid. Olin taas nutnud. Ihuüksi ja paistes silmadega. Ma astusin su ette, nägemata õieti vaeva sinu leidmisega ses sügiseses pimeduses. Ma ajasin su nurka, karjusin su peale, nutsin vihast, üha karjusin ja karjusin ning imestasin, miks keegi ei kuule. Ja kui ma ühtäkki vait jäin, leidsin, et sa silitad õrnalt mu põske. Ma ei osanud kuidagi käituda. Ma haarasin su enda kallistusse, põimides käed ümber su tugeva rindkere. Ja sa vastasid sellele kallistusele. Miks sa mulle nii tegid?
Sa ütlesid, et tunned minu vastu sama mida minagi. Sa ütlesid, et tead, kui vale see on, kui võimatu, aga ometi ei astunud sa minust eemale ega saatnud mind ära. Sa vaid kallistasid mind rahustavalt, tehes niiviisi tõelisuseks minu unistused, kujutelmad ning kõik, mida ma iial soovida oleksin võinud.
Ja siis sa suudlesid mind. Huultele. Sinu pehmed huuled minu omade vastas, sinu sõrmed minu juukseid paitamas.
Ma ei nutnud. Ma naeratasin.


Viimati muutis seda Cilen (26/9/2013, 17:18). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Lõputu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõputu   Lõputu Icon_minitime14/9/2013, 08:25

ohh Cilen, ma ikka ei suuda välja mõelda kust sul sellised mõtted tulevad? See jutt on niiii hea, algus on lihtsalt pefektne kirjeldus minust. Oehh....lic super super ja veelkord super
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Lõputu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõputu   Lõputu Icon_minitime14/9/2013, 09:53

Raske öelda, kust need ideed tulevad. Mõnikord on tegemist enese eluga, teinekord mõte lihtsalt vupsab pähe... Very Happy
Aga mul on väga hea meel, et sa lugesid ning et sulle ka meeldis. :)
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Lõputu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõputu   Lõputu Icon_minitime15/9/2013, 13:32

Ma olen hetkel sõnatu. See oli väga hea ja mulle tundub, et ka üsna mõtlema panev. Vähemalt minu meelest. Nii imelik, et internetis pole ma üldse häbelik aga väljaspool seda on raske isegi mul suu lahti teha kui meil külalised on, keda ma varem näinud pole. Enamik minu poolsest vestlusest on "tere" ja "head aega" nii, et ma vist peaksin ka julguse kokku võtma... aga kunagi hiljem.

Ma ka aru ei saa, kust su mõtted tulevad, mul ei tule isegi midagi pingutades enam eriti välja. Lihtsalt elu on nii kiire ja igav, et mõtteid ei tule. Sa oled ikka MEGA hea kirjanik.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Lõputu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõputu   Lõputu Icon_minitime15/9/2013, 16:46

Mulle ei meeldi võõrastega rääkida. Nagu üleüldse. Kui ma inimest tunnen hästi ja ta mulle sõbrana väga meeldib, siis ma räägin küll. Aga muidu... mkmkmkm. Very Happy

Aga ma niiii väga tänan sind. Embarassed 
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lõputu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lõputu   Lõputu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lõputu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: