MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hallid, mitte rohelised

Go down 
+6
harrypotterifänn
Unicorn
Audrey
MyMystery
Milky Orange ^^
Getzzzu
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime20/3/2014, 11:15

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime20/3/2014, 18:46

Endiselt super! Very Happy 

Ei tea, kas Christian on siis halb või, et Perez Hope'i/Dianat hoiatas või ikkagi ei ole? 
Ja Hope nimena meeldib mulle rohkem kui Diana, sobib talle paremini kuidagi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime20/3/2014, 18:58

Oh, põnev ja lahe. Mul on tunne, et Perezil või siis Christianil on mingisugune saladus, mida ta Diana/Hope'i eest varjab. Ja nõustun Unicorniga, Hope nimi sobib kuidagi paremini. Very Happy
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime20/3/2014, 21:57

Njah...Mulle meeldib Diana rohkem. Igatahes, super hüper hea jutt! EDASI!
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime29/3/2014, 11:25

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:23). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime1/4/2014, 16:41

Olen täiesti sõnatu, sa kirjutad nii suurepäraselt!

Segaseks jäi vaid see, kuidas see kutt unenäos teada suudelda sai, kui tal oli teip suul või ajasin ise midagi sassi? Very Happy

Ruttu uut! :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime1/4/2014, 16:53

Appi, ma sain praegu sellise kõhutäie naerda, et jube... Tüüpiline mina. Very Happy Ma hiljem parandan ära. Very Happy

Aga aitäh sulle. :)

EDIT: Parandasin ära. :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime6/4/2014, 12:24

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:23). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime6/4/2014, 16:02

See on nii hea. Ma olen sõnatu. See osa meeldis mulle väga, aga samas ei meeldinud ka. Kurb oli. Aga jällegi - sa kirjutad nii fantastiliselt hästi. Kahju ainult, et see jutt tema vanemate juurest pooleli jäi. Need osad on nii head pikad, kui tohib uurida, siis palju selles osas sõnu oli? Very Happy

Aga superluks! Palun uut :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime6/4/2014, 16:35

Aitäh-aitäh-aitäh sulle! :)

See osa polnudki tegelikult väga pikk, 1797 sõna. Neljas osa oli näiteks 2779 sõna. Very Happy

Ma arvan, et uus osa tuleb hiljemalt siis, kui kaheksanda valmis saan. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime18/4/2014, 22:59

Nii. Jõudsin ka lõpuks järje peale. Very Happy Väga hea jutt on. Sa kirjeldad suurepäraselt. Very Happy
Christiani tuba tundub väga lahe ja stiilne olevat. Very Happy Aga, ma ei tea, millegipärast tundub mulle, et Christian pole tegelikult hea tegelane (sest tema ja Diana vahel tundub kõik kuidagi väga kiiresti minevat Very Happy) ja Diana õige armastus on hoopis see terashallide silmadega kutt. Very Happy Kuid samas, mine sa tea. Very Happy Igatahes, sa oled mu väga põnevile ajanud. Very Happy
Ma loodan, et sa saad kaheksanda osa varsti valmis. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime26/4/2014, 16:01

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Milky Orange ^^
Needusemurdja... lalalala
Milky Orange ^^


Female Postituste arv : 311
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime26/4/2014, 16:52

Oh, vaat see osa mulle meeldis. Lõpuks ometi Perezist midagi rohkemat, kui ainult tema vastuvõtud. :) Mulle väga meeldib muidu, aga Christian pole millegipärast just minu arust kõige lemmikum/parem tegeleane. Tegelikult ei meeldi ta mulle üldse.
Mis ma ikka ütlen, kui uut. :)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime26/4/2014, 20:54

Nagu ka Milky Orange ütles, siis mulle väga meeldis, et lõpuks oli midagi ka Perezist :) Osa oli suurepärane, hea pikkusega ja väga mõnus lugeda. Mingeid vigu ma ei märganud :)

Ma nagu ei oskagi öelda, mida ma järgmisest osast loodan, seega uut Very Happy
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime29/4/2014, 20:38


Kas Hope/Diana valis minevikus Christiani asemel terashallide silmaega kuti ja Christian sai jube armukadedaks et röövis tüdruku vms?

Minu järeldused igatahes Very Happy

agajh Christian on kahtlane kuju
ja Perez mulle väga meeldib Very Happy

Uutuut!
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime29/4/2014, 20:53

Tore, et teile Perez meeldib. Very Happy Võin teid rõõmustada, et järgmises osas on teda üsnagi palju ning saate tema kohta nii mõndagi teada. Very Happy Ainus probleem on, et mul on see osa veel pooleli, aga kuna mul peale homset neli vaba päeva, siis loodan ka selle jaoks aega leida. Very Happy

Christianist rääkides... Noh, ma ei ütle midagi. Very Happy Oma järeldusi/teooriaid võite alati jagada - päris huvitav lugeda kohe. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime12/6/2014, 14:34

.


Viimati muutis seda Getzzzu (11/7/2016, 21:24). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime12/6/2014, 17:04

Ma lugesin ka lõpuks selle läbi... tegelikult ma alles täna juhuslikult juhtusin selle jutukese peale siin Very Happy
Eniveis, mulle meeldib VÄGA su jutt. Tõsiselt hästi ja voolavalt kirjeldatud ning on üsna põnev.
Christian meeldib mulle ja Perez meeldib ka (viimase poeg ei meeldi mulle eriti) Very Happy

Küsimuse tekitas vist viies osa, kui ma ei eksi. See koht kus Hope'le meenus röövimine. See kus ta oli auto esiistmel kinni seotud vms. See oli Christian, kes ta röövis? O.o
Ta nimi oli mainitud ja ta suudles Hope'i... miks Hope siis veel Christianiga suhtleb kui ta teab kes ta röövel oli?
Kui aus olla siis ma ei kujuta ette et Christian midagi sellist teeks. Tundub nagu D ja C olid õnnelikud seega miks peaks D kedagi teist valima? Ma ei saa üldse aru Very Happy

Aga uut osa tahaks küll!
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime12/6/2014, 18:29

Appi, nii tore, et sa mu jutu läbi lugesid! Very Happy

Miks sulle Jace ei meeldi? Very Happy Ma pole küll veel kindel, milliseks tema roll selles jutus täpsemalt kujuneb, kuid sellegipoolest tundub ta vähemalt praegu minu jaoks üsnagi sümpaatne. Very Happy

Haha, jessas küll... Very Happy Jah, pidigi küsimuse tekitama, sest see nimi ei peaks kohe kindlasti seal olema. Very Happy Ma parandasin seal paari asja ning ju siis lipsas see nimi sinna kogemata. Parandan kohe ära.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime12/6/2014, 18:47

Parem oleks kui Christian ei olnud see röövija! Tõsiselt, ma löön su kokkutulekul mättasse kui sa temast paha inimese siin teed! Very Happy
Mul on ka hea meel, et ma selle läbi lugesin. Hea jutt on ning olen kade su kirjutamisoskuse peale nüüd Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime12/6/2014, 20:07

Ära muretse, enne kokkutulekut see nii või naa välja ei tule, kes see röövija oli. Very Happy Ja kade sa kindlasti mu kirjutamisoskuse peale olema ei pea, sest no kuule... Sa oled ju lausa kirjanik meil siin! Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime12/6/2014, 20:28

Pff, kirjanik my arse! Very Happy
Sa kirjutad ka superhästi, seega on mida sinu pealt õppida äkki Razz
Ja ma tahaks väga-väga uut osa juba (A)
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime30/6/2014, 21:17

*Palub pisarsilmi uut*  Sad 
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime30/6/2014, 22:27

Ma juba lootsin, et leian uue osa siit... oeh
Kuidas sul see osa edeneb? Saab millalgil lugeda seda? Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime5/7/2014, 20:53

Algul edenes väga hästi, aga ma ei tea, kuidas seda lõpetada... Very Happy Midagi oleks nagu veel puudu. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hallid, mitte rohelised - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hallid, mitte rohelised   Hallid, mitte rohelised - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hallid, mitte rohelised
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mitte kellegi oma
» On parem mitte teada

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Draama-
Hüppa: