MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kaugusesse jäävad mälestused

Go down 
3 posters
AutorTeade
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime5/8/2014, 02:05

Ma ei tea. Ma pole ammu enam ühtegi lugu kirjutanud. Ja selle, mille isegi olen kirjutanud, olen kustutanud. Samas olen ma tohutus koguses luuletusi kirjutanud. Luuletused on siiski erinevad kui jutud ning seetõttu kardan, et see siin pole just kõige parem. Ma olen rooste läinud ning seetõttu ma proovingi taas kirjutamist kuskilt endast üles leida ja seda arendada. xD

Ehk siis... Palun, tõesti palun, kriitikat, et teaksin, kuidas paremaks muutuda. Mida muuta ja kõike seda. Aitäh. :)


Kaugusesse jäävad mälestused



Ma mäletan Su silmi paremini kui kellegi teise omi. Mäletan esimest hetke kui need kohtusid minu omadega. Mäletan igat sekundit, mil võisin neid näha. Ma mäletan neid. Su silmi. Ma nägin neid kaugelt.Nii paljude teiste silmapaaride vahelt. Nad vaatasid minu omadesse. Läbi kõikide nende inimeste. Nad paistsid nende kõigi seast välja. Kaks silma, mis leidsid minu omad. Ja siis jälle kaotasid. Kaotasid mu silmad teiste silmapaaride sisse.  

Mäletan järgmist hetke, mil otsisin neid kõigi teiste silmapaaride seast. Neid kahte. Tahtsin näha neid uuesti. Kasvõi hetkeks. Lihtsalt sekundiks. Aga ma tahtsin neid näha. Nii palju silmapaare olid meie mõlema silmade vahel. Nii palju erinevaid. Kõik ainulaadsed. Kuid samas nii sarnased. Mitte ükski nagu Sinu omad. Siis ma leidsin nad ja nemad minu omad. Kohtusid sekundiks. Ja siis olid nad jälle läinud. Läinud sinna, kust enne olid tulnud. Teiste sekka. Nad olid endiselt minust veel nii kaugel. Nii paljude silmapaaride taga.

Järgmisena ujub mu mälestustesse pilt nendest lähemalt. Ma ei otsi neid ega nemad mind. Me oleme juba üksteist leidnud. Mäletan seda pilku. Seda kurbust, seda meeleheidet. Seda jumalikust. Ma mäletan seda hetke nii hästi, et tunnen nagu see juhtuks praegu. Et nagu sellest hetkest polekski möödas nii lõputult aega. Nii lõputult teisi silmapaare.

Su silmad on vesihallid. Selged nagu allikavesi. Nii heledad, nii puhtad. Nii sügavad. Peegelsiledad. Mulle tundub nagu vaataksin merre nii varajasel hommikutunnil, et päike pole veel tõusnud, kuid taevas on hele. Vesi samas nii peegelsile, et temas peegeldub taevas. Horisondilt võid küll leida mere ja taeva piiri, kuid see on niivõrd õrn, et alguses tundub sulle nagu seda polekski. Taevas on grammi võrra sinakam ning meri hallim. Sinu silmad on nagu meri. Nagu põhjatu allikas.  

Selles sillerdavad justkui esimesed päikesekiired kurbus ja meeleheide. Teatav janu. Janu millegi järgi, mida need silmad on kunagi tundud. Kuid ilmselgelt pidanud hüvasti jätma. Hoolimine. Usaldus. See allikas on nii puhas. Justkui läbipaistev. Nii sile. Kuid samas nii tühi. Selles ei ole midagi. Ei taime, ei kala, ei kivi. Isegi mitte põhja.  

Need kaovad jälle. Õhukeste laugude taha. Sa naaldud mulle lähemale ning ka mina peidan enda silmad. Rohkem ma ei näe, vaid ainult tunnen su huuli enda omade vastas.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime10/8/2014, 17:26

Ma olen seda varem ka vist öelnud, et sa kirjutad fantastiliselt. Sa oskad lihtsalt meeletult hästi kirjeldada ja su loos on sügavust.
Igatahes see lühijutt meeldis mulle kohutavalt ja ootan väga väga, et saaksin midagi pikemalt sinult lugeda  Very Happy 
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime11/9/2014, 15:10

Ma märkasin seda kommentaari alles praegu ja... oh. Su kommentaar tegi mu päeva. Very Happy
Ma tegelikult üritan kirjutada midagi, aga ma ei suuda püsivalt ühe teema peal püsida... Nii et ilmselt see ainult ürituseks jääbki...
Aitäh. Aitäh. Suured-suured tänud sulle. :)
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime11/10/2014, 13:44

Nõustun shinega, öeldes, et sa kirjutad tõesti uskumatult sügavalt.
Tõesti vapustav Very Happy


Ps. Sa meenutad mulle oma kirjastiililt natuke mind ennast Wink
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime13/10/2014, 18:57

Oi aitäh. :) Suured tänud, ma ei oska kohe midagi öelda. Suured-suured tänud sulle. :)

Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime13/10/2014, 23:58

Alati ei peagi midagi ütlema Very Happy
Vahel ütleb vaikus rohkem kui sõnad Wink
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime14/10/2014, 21:29

Aga tühja kommentaari ma vist siia jätta ei saa... Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime15/10/2014, 22:22

Ei saa, ei saa Very Happy
Aga võiks saada...
Selle ideega teeme me kahekesi siin foorumis revolutsiooni Very Happy

(Mul on kahtlased ideed :) )
Tagasi üles Go down
DragonFly
Juubilar
DragonFly


Female Postituste arv : 161
Age : 23

Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime16/10/2014, 23:13

Jaaaa, tühi kommentaar nendeks puhkudeks, kui sa tahad kommenteerida, aga sõnad on kuhugile kadunud... Jee Very Happy

*hakkab plakateid valmistama*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kaugusesse jäävad mälestused Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kaugusesse jäävad mälestused   Kaugusesse jäävad mälestused Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kaugusesse jäävad mälestused
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: DragonFly looming-
Hüppa: