MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2015

Go down 
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: 2015   2015 Icon_minitime13/2/2015, 18:49

~ Raamat 1~

2015 9781416972242

Pealkiri: City of Ashes
Sari: The Mortal Instruments
Osa: II
Autor: Cassandra Clare

Sisu: Clary Fray just wishes that her life would go back to normal. But what's normal when you're a demon-slaying Shadowhunter, your mother is in a magically induced coma, and you can suddenly see Downworlders like werewolves, vampires, and faeries? If Clary left the world of the Shadowhunters behind, it would mean more time with her best friend, Simon, who's becoming more than a friend. But the Shadowhunting world isn't ready to let her go especially her handsome, infuriating, newfound brother, Jace. And Clary's only chance to help her mother is to track down rogue Shadowhunter Valentine, who is probably insane, certainly evil and also her father.
To complicate matters, someone in New York City is murdering Downworlder children. Is Valentine behind the killings -- and if he is, what is he trying to do? When the second of the Mortal Instruments, the Soul-Sword, is stolen, the terrifying Inquisitor arrives to investigate and zooms right in on Jace. How can Clary stop Valentine if Jace is willing to betray everything he believes in to help their father?
In this breathtaking sequel to "City of Bones," Cassandra Clare lures her readers back into the dark grip of New York City's Downworld, where love is never safe and power becomes the deadliest temptation.

Arvamus: Ma olin seda lugenud aasta-kaks tagasi ja peab ütlema, et olin üsna palju asju unustanud. Seega päris hea oli lugeda ja meelde tuletada. Pean tunnistama, et olin osad kohad oma peas ära vahetanud. Aga üldiselt oli huvitav elamus. Oli nalja, oli põnevust.


Viimati muutis seda Everleigh (13/2/2015, 20:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Raamat 2   2015 Icon_minitime13/2/2015, 19:11

~ Raamat 2 ~

2015 3777732

Pealkiri: City of Glass
Sari: The Mortal Instruments
Osa: III
Autor: Cassandra Clare

Sisu: To save her mother's life, Clary must travel to the City of Glass, the ancestral home of the Shadowhunters - never mind that entering the city without permission is against the Law, and breaking the Law could mean death. To make things worse, she learns that Jace does not want her there, and Simon has been thrown in prison by the Shadowhunters, who are deeply suspicious of a vampire who can withstand sunlight.
As Clary uncovers more about her family's past, she finds an ally in mysterious Shadowhunter Sebastian. With Valentine mustering the full force of his power to destroy all Shadowhunters forever, their only chance to defeat him is to fight alongside their eternal enemies. But can Downworlders and Shadowhunters put aside their hatred to work together? While Jace realizes exactly how much he's willing to risk for Clary, can she harness her newfound powers to help save the Glass City - whatever the cost?

Arvamus: Pean tunnistama, et seda teist korda lugedes ei tundugi nii vastumeelsena mõte, et sellel tuleb ka neljas osa. Kuna ma lugesin seda mõni nädal tagasi, siis ma ei hakka siia romaani kirjutama, vaid ütlen, et meeldis.


Viimati muutis seda Everleigh (13/2/2015, 20:12). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Raamat 3   2015 Icon_minitime13/2/2015, 19:20

~ Raamat 3 ~

2015 6752378

Pealkiri: City of Fallen Angels
Sari: The Mortal Instruments
Osa: IV
Autor: Cassandra Clare

Sisu:The Mortal War is over, and sixteen-year-old Clary Fray is back home in New York, excited about all the possibilities before her. She’s training to become a Shadowhunter and to use her unique power. Her mother is getting married to the love of her life. Downworlders and Shadowhunters are at peace at last. And—most importantly of all—she can finally call Jace her boyfriend.
But nothing comes without a price.
Someone is murdering Shadowhunters, provoking tensions between Downworlders and Shadowhunters that could lead to a second, bloody war. Clary’s best friend, Simon, can’t help her—his mother just found out that he’s a vampire, and now he’s homeless. When Jace begins to pull away from her without explaining why, Clary is forced to delve into the heart of a mystery whose solution reveals her worst nightmare: she herself has set in motion a terrible chain of events that could lead to her losing everything she loves. Even Jace.

Arvamus: Seda osa lugesin nüüd täiesti esimest korda ja see üllatas mind. Olin üsna pikalt selle vastu, et üldse kolmandale osale midagi järgneb. Nüüd aga arvan, et see oli täitsa põnev. Küll aga pean kannatust varuma, et viiendat osa lugeda.


LK kokku: 1453


Viimati muutis seda Everleigh (13/2/2015, 20:14). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Raamat 4   2015 Icon_minitime13/2/2015, 19:39

~ Raamat 4 ~

2015 R137152

Pealkiri: Viiskümmend halli varjundit
Sari: Fifty Shades
Osa: I
Autor: E. L. James
LK: 520

Sisu: See romantiline ja haarav romaan mõjub vabastavalt, tekitab tõelist sõltuvust ning jääb alatiseks meelde.
Anastasia Steele, kes õpib ülikoolis kirjandust, intervjueerib edukat ettevõtjat Christian Greyd ja leiab, et mees on väga ligitõmbav, ent samas heidutav. Olles kindel, et nende kohtumine ei läinud hästi, püüab ta temast mitte mõelda ? kuni Grey ilmub poodi, kus Ana töötab, ja kutsub ta välja.
Kogenematu ja süütu Ana on rabatud, et ta tahab seda meest. Ja kui too teda hoiatab, et parem oleks temast eemale hoida, tahab ta teda veelgi rohkem.
Ent Greyd piinavad sisemised deemonid ning vajadus kõike kontrollida on ta kinnisidee. Nad alustavad kirglikku armusuhet. Ana õpib tundma oma ihasid ning avastab ka sünged saladused, mida Grey peidab avalikkuse pilkude eest...

Arvamus: Ma ei ütleks, et see romantiline raamat oli. Pigem erootiline, liiga erootiline isegi. Igatahes võttis see mind täiesti sõnatuks. Esimesed 90 lehte ma lihtsalt naersin. Tegelikult ma irvitasin terve aja, mil ma seda lugesin. Koomiliselt ebareaalne, mis sellesse raamatusse kokku oli pandud. See kohmakus ja sõnavara ja stseenid, mida ma siin lahkama ei hakka.
Alguses ma olin siiski pisut pettunud, kuna ma siiralt lootsin midagi enamat (ma olen filmi treilerit näinud, seega ma enam-vähem aimasin sisu, aga ikkagi!). Millegi pärast ootasin ma rohkemat.
Ma arvan, et Ana on totaalselt napakas ja hull. Väga ebareaalne, et sa armud ega jookse karjudes ära peale seda kui saad teada millega Gray tegeleb... isegi tunded ei saa seda põhjendada. Pealegi, kui tugevad saavad olla need tunded, peale ühte-kahte kohtumist?!
Jahm, tekib tunne, et Anastasial on sõltuvus, mitte tunded. Huvitav ja naljakas oli seda siiski lugeda. Enda üllatuseks ei kahetse selle raamatu kättevõtmist ja lugemist.


Viimati muutis seda Everleigh (13/2/2015, 20:12). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Raamat 5   2015 Icon_minitime13/2/2015, 19:49

~ Raamat 5 ~

2015 9789949469758

Pealkiri: Viiskümmend tumedamat varjundit
Sari: Fifty Shades
Osa: II
Autor: E. L. James
LK: 536

Sisu: Ana Steele, kes on heitunud noore ärimehe Christian Grey süngetest saladustest, lõpetab nende suhte ja alustab
karjääri ühes USA kirjastuses.
Ent iha Grey järele valitseb ikka veel kõiki ta mõtteid ja kui Grey tahab suhet jätkata, ei suuda ta sellele vastu panna. Varsti saab ta oma rikutud, kompleksidega ja nõudliku Viiekümne Varjundi piinavast minevikust teada rohkem, kui oleks eales lootnud.
Samal ajal kui Grey võitleb sisemiste deemonitega, peab Ana tegema elu tähtsaima otsuse.
Ja seda saab teha vaid tema üksi...

Arvamus: Mis on lahkuminek? Kas see ei peaks tähendama, et sa tühistad kõik ühised plaanid ja üritad üle saada kellestki? Ilmselt mitte. Eniveis, see break-up ei olnud mingi break-up. See mainitud, mulle meeldib kuidas see Christianile mõjus. See raamat oli osaliselt siiski koomiline, ent mitte nii palju enam. Selles raamatus sai juba rohkem teada noormehe minevikust! Mis on ülimalt tore. See seletab nii mõndagi. Sellegi poolest ei leia ma, et see annaks õigust sellisele sadistlikkusele. Aga ega Ana parem ole. Kaks nümfomaani!
Oi, selles osas tuli pisut põnevust sisse, mis oli väga teretulnud ^^


Viimati muutis seda Everleigh (13/2/2015, 20:10). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Raamat 6   2015 Icon_minitime13/2/2015, 20:09

~ Raamat 6 ~

2015 9789949469871

Pealkiri: Viiskümmend vabastatud varjundit
Sari: Fifty Shades
Osa: III
Autor: E. L. James
LK: 567

Sisu: Kui Ana Steele kohtus kompleksides ja rikutud ärimehe Christian Greyga, süttis nende vahel leek, mis muutis alatiseks mõlema elu.
Ana teadis, et pole kerge armastada oma Viitkümmet Varjundit ja koos olemine esitab väljakutseid, mida kumbki neist ei oska aimatagi. Ana peab õppima, kuidas jagada Grey elustiili, ilma et peaks ohverdama ennast ja oma sõltumatust, ning Grey peab üle saama oma kinnisideest kõike kontrollida ja jätma sinnapaika teda ikka veel kummitavad õudused.
Nüüd, olles lõpuks koos, on nende päralt armastus, kirg, lähedus, rikkus ja maailm täis lõputuid võimalusi.
Ent just siis, kui tundub, et neil on tõesti kõik see olemas, teeb traagiline saatus teoks Ana kõige hullemad kartused...

Arvamus: Esimest osa lugedes kahtlesin sügavalt kas tahan seda edasi lugeda (ehk siis kahte järgnevat osa). Ma olen rõõmus, et mu uudishimu ei andnud järgi ja lugesin ära kõik kolm osa. Kolmandas osas oli nii põnevust, kui ka armsaid momente. Tore oli näha kuidas C muutunud on ja kuidas Ana teda mõjutab. Mees, kes usukus, et tal pole südant, avastas, et oli selles rängalt eksinud. Muidugi see ülehoolitsemine oli pisut liiast ent siiski põhjusega. Chris tõesti hoolib ja armastab Anad ja see tuli nii selgelt selles osas välja.
Kokkuvõtteks - see triloogia oli vapustavalt kirjutatud. Kui poleks neid erootilisi stseene nii palju olnud, siis oleks sellest saanud isegi üks lemmikutest. Kellel on rohkem närvi karmi seksi kohapealt, siis soovitan seda triloogiat lugeda. Kellel mitte, soovitan seda mitte teha.
Mis mulle veel meeldis oli raamatu lõpp. Äge oli lugeda läbi Christiani silmade ning viimased lehed meenutasid koomiliselt Ana ja Christiani esimest kohtumist. Seda oli tore lugeda, sai naerda.


LK kokku: 1623
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015   2015 Icon_minitime16/2/2015, 14:22

~ Raamat 7 ~

2015 16248068

Pealkiri: The Elite
Sari: The Selection
Osa: II
Autor: Kiera Cass
LK: 323

Sisu: The Selection began with thirty-five girls.
Now with the group narrowed down to the six Elite, the competition to win Prince Maxon's heart is fiercer than ever—and America is still struggling to decide where her heart truly lies. Is it with Maxon, who could make her life a fairy tale? Or with her first love, Aspen?
America is desperate for more time. But the rest of the Elite know exactly what they want—and America's chance to choose is about to slip away.

Arvamus: Keskpärane lugemiselamus. Tegelikult olen pisut pettunud, kuigi ma ei lootnud sugugi palju seda raamatut lugedes. Selle lõppedes tundsin rahulolematust. Mulle ei meeldi America. Ta jookseb Aspeni ja Maxi vahet ega suuda otsustada mida ta tahab lõpuks. Üks kord räägib üht, teine kord teist. Aspen on ka tegelikult loll. Mida ta ootab? Tema oli see, kes America maha jättis. Mis õigusega ta üldse arvab, et Ames tema peaks valima? Jah, loota ta võib, kuid teha kohe, kui Max ämbrisse astub, abieluplaane? Jessas! Ja ta on pahane, et Ames omab tundeid Maxi vastu? Taaskord, kust võtab ta õiguse üldse pahameelt tunda?
Üleüldiselt raamatu lõppedes tunnen ma rahulolematust. Sündmustik liikus minu jaoks liiga aeglaselt ja midagi ei toimunud. Tundus, nagu tammuksime ühe koha peal olgugi, et seal toimus nii mõndagi. Igav, vot see on sõna, mida kasutada selle toese juures. Isegi rünnakud ei tekitanud elevust. Koht, kus Ames metsa jooksis ja koperdas mässajate peale... ma lootsin mingitki actionit saada aga ei. Siiski tahan ma kolmanda raamatu ka läbi lugeda. Äkki miski paraneb...


1946
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

2015 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015   2015 Icon_minitime2/3/2015, 14:45

~ Raamat 8 ~

2015 9789949256105

Pealkiri: Daami loori varjus
Sari: HARLEQUIN
Osa: -
Autor: Sarah Mallory
LK: 324

Sisu: Saladused altari ees...
Kui Gideon Albury kergitab oma vastse mõrsja loori, ei suuda ta uskuda oma silmi: see tumedapäine nääpsuke tütarlaps pole too blond kaunitar, kellega ta kurameerinud oli! Gideon otsustab taotleda abielu tühistamist esimesel võimalusel. Et seda teha, peab ta esmalt tagama Dominique Rainault’ süütuse...
Dominique, keda tema põlastusväärne nõbu sundis ähvarduste abil Gideoniga abielluma, soovib täpselt sama innukalt teda segadusse ajavast abikaasast eemale hoida. Kuid hoolimata mõlema headest kavatsustest tõmbab abieluvoodi neid kutsuvalt... ja varastatud suudlus võib osutuda hukutavaks!

Arvamus: Oeh, kust alustada... Nicky on loll, sama käib ka Gideoni kohta. Nad ajasid mind lõpuks nii kettasse. Kuidas saavad nad nii lollid olla?! Sünnitamine oli tol ajal paratamatult ohtlik, kuid süüdistada selles liigset armastust? Või armatsemist... tol ajal olid suured pered ja ei olnud nii, et säästame naist ja ei saa rohkem kui kaks last! See ei käinud sedasi! Mehed ei mõelnud naistele sedasi. Nad ei võtnud neid kui hapraid olevusi. Naiste töö sõnaotseses mõttes oli laste ilmale toomine ja nende kasvatamine ning mida rohkem lapsi oli, seda parem. Mida vähem lapsi, seda suurem oli keelepeks ja jutud, et naine ei suuda oma kohustust täita.
Samuti lõpus oli see, kus Nicky oma lapse võttis ja mehe juurest ära läks... naine EI OMANUD mingit õigust lapse üle, veel vähem sai ta lihtsalt võtta lapse ja lahkuda! Tal polnud õigust, eriti veel siis kui laps oli ainus pärija.
See romaan ei minu jaoks ei kategoriseerinud ajalooliseromaani alla. See sobib lihtsalt armastusromaaniks, kuid ajalooliselt oli see nii mööda, kui mööda. Tekitas nii mõneski mõttes pettumust.


LK kokku: 2270
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2015 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015   2015 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2015
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» 2015
» 2015 :):)
» ##2015##
» 2015

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Everleigh-
Hüppa: