MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 15:55

Jou-jou-jou! Eksisin siia ka üle pika aja ära. Kuidas käed-jalad käivad? :)
Mis siin üldse toimub? See aasta 'Aastas loetud raamatud' asja ei olegi? *üllatunud* Mitte et ma oleks võitnud või midagi, kuid siiski oleks huvitav olnud statistikat näha.
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 16:01

Jaaa, ma tahan ka nii väga statistikat juba näha Sad Varsti juba märts käes.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 16:32

Ongi noh..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 19:06

Ongi noh.

Kuna keegi teine sellega ilmselt ei tegele, siis ma arvan, et ma võtan asja ise käsile ja toon statistika teieni järgmisel nädalal. Teeks kohe, kuid valmistan end diplomitöö kaitsmiseks ette...
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 19:20

Siis on meil sinult veel midagi oodata Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 19:38

Jajah Very Happy Aga järgmine nädal, eks Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 19:44

Kannatab ära Very Happy See polegi ju nii kaugel...
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 20:17

Palju edu oma diplomitööga! :)
Ma võin tegelikult ka ise selle statistika ära teha aga kui A teeb, siis ma ei hakka vahele nügima.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 22:21

Ma hetkel kirjutan kõnet omale Very Happy

Ma eelistaks jah ise teha Very Happy Poolteist kuud olete juba oodanud, jaksate need mõned päevad veel oodata Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime13/2/2015, 23:47

Okei Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime16/2/2015, 23:10

Mul oli täna see õudukas siis ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime16/2/2015, 23:58

Kuidas läks?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime17/2/2015, 09:51

Ülihästi Very Happy Sain B ning enda meelest olingi seda kõige rohkem väärt. Kui oleksin A saanud, oleksin tundnud, et mind oleks nats ülehinnatud. Kellelgil ei olnud töö suurepärane või kaitsmine nii super, et oleks A-vääriline olnud. Juhendaja, kes oli komisjonis ka, saatis veel õhtul kirja meile, keda ta juhendas, et esimest korda oli vaidlus hinnete üle nii pikk ja energiat nõudev. Tavaliselt lahendatakse hindevaidlused 15-30 minutiga ära, neil läks mitu-mitu tundi ja kokkuvõttes olid enamus hinded keskpärased.
Komisjon, eesotsas MTA tähtsa tegelasega, oli ikka piisavalt hirmutav, et kui ma lõpuks istuma sain, olid ka kõige lihtsamad asjad veel endiselt peast pühitud. Kui keegi oleks enne kaitsmist, kaitsmise ajal ja umbes 15 minutit peale seda veel küsinud minult näiteks telefoninumbrit, siis ma poleks suutnud õigesti vastata Very Happy
Imestan, kuidas ma nii kiirelt üldse küsimustele vastasin- mingit pausi ei tekkinud Very Happy Ilmselt unustasin kõik muu peale oma teemat puudutava Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime17/2/2015, 20:48

Tubli, Audrey!

Minu koolitee saab ka kohe-kohe läbi, aga minu liiga pikad päevad kahjuks veel mitte. -.-
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime17/2/2015, 21:41

Väga tubli!! :) 

Nüüd saab lõpuks hääletama juhuu Very Happy Valik on raske, kuigi ma vist tean juba kellele hääled lähevad Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime17/2/2015, 22:03

Nonii, ma tegin teile loetud raamatute statistika ära. Kui on pretensioone/probleeme/küsimusi, siis olete teretulnud vinguma :) Kõik kuulan ära ning kurjaks ei saa, ausalt Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime17/2/2015, 22:48

Väga super, Audrey! Mul on hea meel, et see hästi läks sul :)
@Griffu, miks sul liiga pikad päevad siis on? Mida sa teed? Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime17/2/2015, 23:12

Vabariigi aastapäev on tulemas. Kaitseväelased ja muud lapilised tahavad rongkäigule ja üldse on neil mingi pidupäev. Pittu saab minna aga ainult täies vormiriietuses ja kui keegi on pagunid saanud, siis jumala eest ei tohi vastava autunnusega pagunikatted puududa. Juhtumisi sai selle riigihanke, mis neid pagunikatteid tervele Eesti Kaitseväele teeb, firma, kus töötab mu emme ja peale tema veel mõned inimesed. Annan siin iga päev 12 tundi endast, et need miljon pagunikatet valmis saaks, et firmale trahve peale ei tuleks. Lisaks tahavad muidugi esimese ja teise astme kuperjanovlased oma embleeme ja jalaväelased ja...ühesõnaga liiga palju tööd ühele pisikesele firmale, kuhu mind appi on palutud. (:
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 00:32

Sounds... fun.. :/
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 08:14

Minumeelest kõlab nagu üks jube töörabamine kõlada saab. Fun oleks see ilmselt siis kui saaks koguseid mõistlikeks nimetada ja olen isegi mingi aeg masstoodanguga tegelenud ja võin kindlalt väita, et fun sellest osast on kõigest esimese massi algus. Very Happy

Ja loomulikult palju palju õnne Audrey sulle, et kõik nii ilusasti läks. Tubli! cheers
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 11:39

Tänkjuuu Birgit Very Happy

Just vaatasin enne et ooooo, saab arvuti viimase aasta kooliasjadest ära puhastada. Mul kusjuures oli vahepeal plaan teha oma diplomitööst üks kiiksuga pilt- et lasen omale veel ühe variandi nõuetekohaselt köita, kuid teeks pildi nii, et paneks töö põlema Very Happy Aga kui kursaõde idee heaks kiitis ja ütles, et ma saaks kuulsaks, mõtlesin, et selline nali hakkaks levides töölesaamist ka segama.

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 12:02

Jah!! Kuigi ma ei usu, et keegi raatsiks oma töö põlema panna. Ükskõik mitu küided sel ka poleks. Mina ei suudaks näiteks. Oma kutseka lõputööd ma küll põlema ei paneks, iial. Very Happy Samas ongi hea näidata julgust, kes julgeb. Iaüks seda ei julge ja respekt neile, kes raatsivad, aga jah tööle saamise kohapealt ei oska ma midagi öelda.Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 15:40

No ongi Very Happy Aga mitmekümne leheküljelise bakatöö põletamine oleks tegelikult eriline lollus, arvestades kui palju tööd ja vaeva näinud sellega olen.

Aga ''ennasttäis üliõpilasena'' mainin, et 7 päeva kirjutasin Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 15:47

Päris hästi tehtud siis ju, kui ainult 7 päeva ja B hindeks Very Happy
Ma tean inimesi, kes mitu kuud tegelevad lõputööga, ja ikka ei suuda valmis saada.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime18/2/2015, 17:34

Nojaa, eks mul kursakaaslased ka mitu kuud kirjutasid ja ei läinud hästi. Põhimõtteliselt sooviti A siiski panna aga üks komisjoniliige oli kiuslik ja väänati ära noh Very Happy
Aga minu jaoks võrdub see B A-ga, mingit negatiivset emotsiooni küll ei ole :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 44Mine lehele : 1, 2, 3 ... 22 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: