MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime27/5/2015, 15:46

Mul ka suhteliselt lühikesed juuksed juba pea aasta. Kasvavad kiiresti, seega lõikan koguaeg, aga olen täheldanud, et mulle ikka meeldivad lühikesed rohkem kui pikad. Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime28/5/2015, 00:03

Ma arvan tegelikult, et ma kannaksin päris paljud värvid välja, kui piisavalt hoolt viitsiks kanda, aga juuksed vist ei peaks blondeerimisele vastu. Aga umbes õlgadeni tõmmata juuksed ja siis otsi värvida tundub piisavalt lihtne.
Kuskil oli mingi soovitus, et proovi seda värvi särki selga, mis värvi sa juukseid tahad värvida ja siis see pidi aitama otsustada? On kellegil kogemusi mingite taoliste soovitustega?
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime28/5/2015, 20:55

Minu kogemuse järgi on mittemeeldimine ja meeldimine paljuski sõltud sellega, millega teised harjunud on. Kui ma endale sidecuti tegin, siis inimesed kes mind esimest korda alles selle soenguga nägid, nemad kõik kiitsid, et julge ja vinge ja et sobib.

Aga inimesed, kes teadsid mind enne, suurem osa nendest olid, et "Oojumal, mida kuradit sa oma juustega tegid?"
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Inimeseloom
Kojamees
Inimeseloom


Female Postituste arv : 35
Asukoht : Põhja-Läti

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime29/5/2015, 00:06

Woah, leidsin ka jälle tee siia. :)
Mu juuksed on olnud otstest sinised, rohelised, roosad, lillad... Terve pea on olnud nii tumepunane, tumepruun ja peaaegu must. Praegune loomulik toon meeldib kõige rohkem. Suvel tahaksin juukseotsad roosaks toonida, aga töökoha tõttu ilmselt ei saa.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/5/2015, 15:49

Ma ka oma eriala tõttu ei saa ekstreemseks minna- lihtsalt ei sobiks ametiasutusse nii. Ainuke ''ekstreemsus'', mida vahepeal tahtsin katsetada olid roosakaspunased juuksed. Nüüseks on sellised mõtted minevik ning eelistan tavapäraseid valikuid.
Ja siinkohal tunnistan ka seda, et kui ma lähen panka ja minuga tegeleval telleril on 2,5 cm pikkused terava otstega kirjud geelküüned vms, siis minu jaoks inimene sellisel töökohal ei ole tõsiseltvõetav.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime30/5/2015, 19:12

Mul olid sündides oran¾id juuksed, aga kahjuks muutusid need peagi tavaliseks kartulikoore blondiks. Very Happy
Esimest korda värvisin juukseid viiendas, sest siis oli Pipi karneval ja ma tahtsin võimalikult Pipi moodi olla. Tedretähnid olid ju olemas, kuigi Pipil olid vist pigem oran¾id juuksed.
Lillad juuksed olid ka ükskord, aga see oli kogemata. Nüüd olen viimased 2 aastat blond olnud, kuigi vahepeal värvisin päris palju juukseid. Lühikesed on need ka. Kümnendas lasin lühikeseks lõigata ja tollest järgmisel aastal palusin juuksuril need lõuani lõigata. Nüüd on sellest 2 aastat möödas ja need on natuke üle õlgade, kuigi kahjuks kohutavalt õhukesed ja värvimine pole selles süüdi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime1/6/2015, 18:56

Oeh, ma üritan kuidagi sujuvalt tagasi foorumilainele tulla (tegelikult olen ikka siin piilumas käinud vahel), kui keegi mind enam üldse mäletab... Very Happy

Juustest rääkides... Ma olen lihtsalt juustefriik! Ma alati imetlen inimesi, kel on terved ja paksud juuksed ning ka neid, kes paistavad oma juustega silma selle poolest, et on nendega midagi ekstreemset teinud. Olen ise värvinud enda pead erinevate pruuni varjunditega (põhimõtteliselt tumeblondist pea mustani), oran¾iga (ei õnnestunud väga - värv jäi ainult väljakasvule peale, eelnevalt värvitud juustele mitte) ning korduvalt punasega. Viimane sobib mulle väga hästi ja seda on öelnud ka lähedased, kuid see määrib kohutavalt. Mul on alati peale värvimist kõik rätikud, heledate pluuside kraed ja padjapüürid punased. :/ Ja see ikka annab pikka aega värvi, mitte ainult vahetult peale värvimist. Sad Käisin selle aasta alguses juuksuris ja vabanesin sellest punasest. Võttis aega ligi 3 tundi (ughh). Nüüd pole juukseid värvinud, kuigi mul on juured palju tumedamad, nii et kui juuksed patsi panen, siis heledamad juuksed hakkavad täpselt patsikummist, nagu mul oleks mõni võltspats peas. Laughing
Tahaksin midagi ekstreemsemat proovida, nt sinine, aga pole vist töökohta arvestades väga mõistlik - kui küüsigi ei tohi silmapaistva värviga lakkida, mis siis sinisest juuksevärvist veel rääkida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime1/6/2015, 19:18

Kus sa töötad? Või üldse, mis tööd need on, kus kõige vähem aktsepteeritakse sellist silmapaistvust?
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime2/6/2015, 01:47

Üldiselt (ja minu puhul) sellised asutused nagu EMTA (väääääääga range), lisaks PPA, ministeeriumid... Avalik sektor. Nõuded puudutavad riietust (kui pole vormirõivaid), ehete kandmist, jumestust ja muidugi soengut jne. Teatud kohtades kusjuures vaadatakse isegi siniste teksade peale viltu Very Happy
Tagasi üles Go down
Nigra
Narkar
Nigra


Female Postituste arv : 42
Age : 25
Asukoht : Saaremaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime2/6/2015, 08:30

Ma ei taha nendesse kohtadesse õnneks tulevikus tööle saada, loodetavasti see ei muutu ka Very Happy Seda siniste teksade asja aetakse meil gümnas ka. Õpetajad ei tohi üldse teksaseid kanda.
Tagasi üles Go down
http://wunderland.forumotion.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime2/6/2015, 14:00

Ega ma ka üliväga riigi palgale saada ei taha aga võimalus alati sinna saada on Very Happy Mul hoopis teised plaanid juba tööalaselt.

Sinised teksad olid vist algselt töölisrahva riided, kui ma õigesti mäletan Very Happy
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime2/6/2015, 15:37

Mina töötan (suviti) külalistemajas, mis on osa suurest mõisakompleksist ja on seega ajaloolise hõnguga, nii et need igasugu kriteeriumid on tegelikult täiesti mõistetavad. Very Happy Külalisi vastu võttes kannan üht vanaaegse väljanägemisega kleiti ka.
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime3/6/2015, 17:57

Nii hea on juuksurina töötada. Very Happy Päris dressides kohale ei marsi, aga teksad ja t-särk on täiesti okeid. Very Happy Juustega ei keela ka keegi hullumeelsusteni mängida.
Tagasi üles Go down
Inimeseloom
Kojamees
Inimeseloom


Female Postituste arv : 35
Asukoht : Põhja-Läti

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime3/6/2015, 23:02

Ma ka praegu tööl ajaloolises turismikas. Very Happy Seal meile küll meigi/küünte/juuste suhtes ei ole midagi ette kirjutatud, aga ise arvan, et tööandja võib midagi mainida.
Griffu, ei imesta. Very Happy Üldiselt juuksurid kannavadki vist teksaseid, mu juuksurid on vähemalt kandnud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime4/6/2015, 10:20

Praegu igatahes vaatan juba pool tundi riidekapi poole ja ma ei tea, mida selga panna. xD Praegu oleks küll hea, kui mingi kohustuslik vorm oleks. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime9/6/2015, 23:31

No mis imeline vaikus meil siin Very Happy

Mis teil nüüd suvel ka plaanis ette võtta on?
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime10/6/2015, 12:38

Plaane veel pole, aga tahaks minna Muhu jaanalinnufarmi, äkki isegi õnnestub Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime12/6/2015, 01:24

Ma käisin seal eelmisel aastal teist korda. Jaanalinnud endid jätsid päris külmaks, aga sebrad olid vahvad ja kängurule lasti pai teha. (:

Minu suveplaanid on...noh, tööl pean käima. Kuni sünnipäevani, mis on juuli alguses, on mul igasugu plaane, aga seoses tööga ma ei tea, kas ma need plaanid ka ellu viia saan.

See aeg, mil ma tean täpselt, millal mul vaba aeg on, tundub liiga kaugel olevat...
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime12/6/2015, 15:57

Mina jõudsin just Poolast tagasi. Very Happy Nüüd tuleb nädal aega palehigis tööl käia ja siis saab Horvaatiasse. Nii et juuni kuu on mul jah suhteliselt selline, et ühtegi täiesti vaba päeva praktiliselt ei olegi.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime12/6/2015, 21:47

Mina tahaks suveks tööle saada, aga noh nende töökohtadega väikses kohas on, nagu nad on. Nüüd järgmine pühapäev lähen soome külla Very Happy Ja juulis tulevad valgevenest sugulased, et päris tegus vist isegi.. Muidugi on palju tühja passimist kui tööle ei saa aga noh..
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime12/6/2015, 22:51

MyMystery, ma lähen ka see aasta Horvaatiasse :).
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime13/6/2015, 23:17

Lahe Very Happy Kusjuures see tundub sel aastal päris populaarne sihtkoht olevat, päris paljud, keda ma tean, on sealt kas just tagasi tulnud või plaanivad veel minna Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime14/6/2015, 12:30

Jaa, mul ka päris paljud tuttavad lähevad või tulevad sealt viimasel ajal. Järelikult on väärt koht Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime14/6/2015, 19:28

Ma ei tea, kas juba mainisin, aga lähen ka ise suvel Horvaatiasse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime17/6/2015, 03:33

Mina tulen suveks Eestisse. Loen päevi juba.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: