MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Next
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 20:15

Mida sa õppisid ja mida sa nüüd kavatsed võtta? Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 20:28

Sotsiaaltööd õppisin ja plaanin siis kas jätkata Sotsiaaltöö valdkonnas või Sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse. Tahan oma internetinõustamise ideed edasi arendada ja muudes valdkondades eriti võimalust pole Razz Aga noh, kui väga väga veab, saaksin üldse Uus-Meremaa Working Holiday viisa ja läheks aastaks kääbikutele külla xD
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 20:50

:) Alrighty. Ma üritan ka see aasta ülikooli sisse saada. ^^ ja ma üritan uuesti kirjutama hakata. Loon siin omaenda maailma Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 21:34

Minul ka kool ammu läbi. Omandasin kesk-eri hariduse sisekujundaja assisdendina ja lisaks juuksurit ka veidi. Vahepeal proovisin tööd teha, paar aastat ja mitte üldse erialast vaid hoopis söögi tegemist. Olin 2 aastat pizzameister ja kuna sain töö väga hästi selgeks, siis omandasin läbi mitmete kursuste ka tööalased paberid ja olen nüüd kohe paberitega pizzameister ja sain pizzameistri võistlustel koguni teise koha ja I preemia ja hunniku pappi. Nüüd võin minna Itaaliasse pizzasi keerutama, aga kuna elu näitab, et kõik ikka ei lähe nii nagu sina planeerid, pean sellega ootama, sest olen nüüd juba viimaseid nädalaid lapseootel ja enne vaia oma järelulija suureks, targaks ja tragiks tegelaseks kasvatada.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 21:47

Mina õpin esimesel kursusel sotsiaaltööd, aga olen nüüdseks aru saanud, et see ei sobi mulle. Plaanin sügisel eriala vahetada, aga kardan, et eesti keele eksam ei lähe ka sellel aastal hästi.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 21:52

Kas sa mitte ei saanud eriala vahetada esimese aasta teisel poolel aka jaanuaris? Vähemalt nii mulle öeldi kui mina planeerisin seda.
Hetkel töötan mina ise ka. Infotehnoloogia erialas, mis ei vasta sugugi sellele, mida ma õppisin Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 22:23

See vist oleneb, sest mina plaanin teise teaduskonda minna ehk pean uuesti ülikooli astuma. Jaanuarist saavad vist vahetada need, kes tahavad minna õppima eriala, kus on veel vabu kohti ning kus oli akadeemiline test. Ega ma täpselt ka nüüd ei tea, aga selline mulje on mulle jäänud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime31/3/2015, 22:37

Ahsoo. No siis on teine asi. Aga jah, teise erialasse sai minna siis, kui seal on vabu kohti. Ja siis arvestati veel EAPesid ka, seega kui sul on väga palju puudu, siis sind ei veeta kusagile üle Very Happy Kus sa õpid siis?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime1/4/2015, 14:28

Ma tahtsin ka esimesel aastal minna üle õigusteadusesse aga ÕNNEKS ei läinud Very Happy Nüüd mõtlen vaid kas minna ikka magistrisse sel või järgmisel aastal või siis mitte...
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime1/4/2015, 18:29

Ma tunnen end hetkel selles seltskonnas kuidagi eriti noorelt...
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime1/4/2015, 20:29

No aga see tunne ju täiesti normaalne kui sa 16 oled ja me siin 22 või 23 vms oleme. 6-7 aastane vahe ikka sees ju, aga usu, see aeg läheb nii ruttu, et sa ei saa arugi kui hakkad juba sellele mõtlema, et appiiii ma hakkan vanaks jääma. xD
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime1/4/2015, 20:32

Täpselt. Ma tunnen vahepeal end niii vanana -.- 23aastasena...
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime1/4/2015, 21:58

Ma tahaks niiiiii väga 17 olla uuesti! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 08:06

Mina ka 17 oli nagu best vanus ever. Very Happy
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 11:02

Sama siin! 17 on mu lemmiknumber ja kogu see aasta oli tegelikult suurepärane.
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 12:03

Ma ei igatse ühte teatud vanust.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 15:50

Vanusevahemik 15-17 oli nii äge tegelikult ka Very Happy Oh seda kadunud noorust! Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 17:15

Ma mäletan, et selles vanuses sai ikka hulle asju tehtud. Kõiki küll avalikustada ei taha, aga mõni oli küll selline, et kui hakata nüüd tagantjärele mõtlema, siis oh issand...tahaks küll tagasi sinna aega, aga mitte selleks, et midagi teistmoodi teha, vaid selleks et seda kõike uuesti nii teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 19:12

No minul on ka olnud selliseid hetki, mis on vahel olnud isegi liiga ekstreemsed mõne jaoks Very Happy Kui ajast tagasi minna, siis ma ei muudaks oma tegusid kuidagi vaid lisaks veel midagi, millega nalja teha.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime2/4/2015, 19:41

Mulle meeldib ikka meenutada seda, kuidas ma riigikaitse harus õppijana keska ajal metsalaagris öösel poisid endaga sõdurikööki sööki pätsama meelitasin Very Happy Oleks see välja tulnud, oleks korralikult veeblitelt-majoritelt või kes iganes nad olid ata saanud Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime3/4/2015, 07:43

Relly??? :O Sööki varaastama??? Very Happy Kas midagi paremat polnud varastada?? xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime3/4/2015, 11:36

No õhtusöök oli laagris kell 19. Me passisime öösel üleval, kuna telkides oli öövalve ja nii edasi, pluss ega ju ei tahtnud kuuseokstele tuttu keerata külg-külje vastas Very Happy Istusimegi siis külmas märtsikuu öös, lõkke ääres mingi... neljani öösel vist Very Happy See oli veel tol ajal kui maas, isegi seal metsa all, oli reaalselt lumi mulle nabani Very Happy Eniveis- kõht läks tühjaks kolme paiku öösel ja ma siis hakkasin moosima poisse Very Happy Nende hulgas oli mu tollane ''silmarõõm'' ka, kellele ma vist tahtsin muljet avaldada... Igatahes argpüks nagu ta oli, jäi ta lõkke äärde istuma sööki ootama Very Happy  Just saying, et need bossumad tegelased pidasid ju ka valvet, nii et vahelejäämise tõenäosus oli suht korralik. Ma vahepeal reaalselt naersin seal hääletult kõht kõveras, sest see olukord oli nii naljakas Very Happy Mina + mõned poisid sõduriköögis Very Happy

Hommikusöögi ajal, seitsme paiku, oli natuke kõhe hommikusöögijärjekorras sõduriköögis seista ja kuulda, kuidas arutatakse, et ''Huvitav, et seda nii vähe. Õhtul tundus rohkem olevat'' Very Happy
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime3/4/2015, 16:35

Oi teid väikseid suslikuid. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime3/4/2015, 22:32

Pätiplika Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime4/4/2015, 00:00

Eeskujulikud Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: