MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtCalendarKKKOtsiKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Morfiin

Go down 
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Morfiin   15/1/2016, 20:01

Selle jutu kohta ma esialgu sissejuhatuseks nii väga midagi ei ütlekski. Ma nägin seda lugu kaks ööd unes ja kolmandal ööl tuli kuidas unes sellele ka pealkiri. Unes nägin midagi kindlat... Igatahes mõtlesin ja otsustasin, et okei, ma siis kirjutan midagi ikkagi. NP ja Tobey stoppavad praegu nagunii, kuni ma masendusest üle saan- mu mälupulgake otsustas koostöö minuga lõpetada ja aidaa Tobey ehk teisisõnu Tobey uued osad on läinud. Igaveseks. Aga noh, küll ma uuesti kirjutan :)

Senikaua aga poputan teid pisut selle... sneak-peekiga. Igaks juhuks hoiatan, et võib pisut vigu sees olla.


1.

''Miks sa ei kuula mind?''

Ei mingit vastust.

"Eric.., palun..."

Ma ei teadnud enam, miks ja mida ma palusin.

Eric eiras mind nüüd täpselt samamoodi nagu paljudel varasematelgi kordadel, kui ma üritasin talle oma tunnetest rääkida. Igal pool artiklites ja naisteajakirjades korrutatakse, et üksteisega rääkimine on kõige alus. Räägi, mida sa tunned, räägi mis ootused sul on. Ütle välja, mis sulle ei meeldi ja mis teeb haiget. Kiida teda, kui ta on kiitust väärt. Räägi temaga aga ära hakka näägutama, sest ajab mehed vaid närvi. Kahjuks kuskil suhteartiklites pole veel ilmunud õpetust, mida teha sellise tundetu idioodiga nagu seda on Eric. Millega ma tema veel ära teenisin? Mõelda vaid, et kunagi alguses mõtlesin ma tõesti, kuidas ma kellegi temasuguse leidsin. Nüüd hakkas aga järjest rohkem kiskuma sinnapoole, millest Liis mulle juba ammu rääkis. Jäta ta juba ometi maha, ütles Liis mulle alati, kui ma talle oma muresid kurtsin. Tal oli seda kerge öelda, mul kerge lubada, kuid sügaval sisimas säilis minus lootusekübemeke, mis lasi Ericul edasi selline olla. Ma armastasin teda ikka veel. Ma polnud unustanud, milline ta meie suhte alguses oli. Küll aga oli Eric unustanud, mida kõike ta mulle kokku lubas.

Ma üritasin asja muuta, ma üritasin teda muuta, kuid mul oli ammu lugemine sassis, mitmes kord see nüüd oli. Ma olin järjekindel ja lootusrikas ning väga, väga rumal.

Mul oli plaanis korraldada meile imekena õhtu. Ma olin sellega enda meelest hakkama saanud- tuba oli hubaselt valgustatud, küünlad põlesid, meid ootas maitsev õhtusöök ja magustoit ning hiljem ka film, mille ma ise olin välja valinud, teades, et selline läheb talle peale. Selleks õhtuks olime koos olnud täpselt aasta. Pikk sündmusterohke aasta oli selja taha jäänud ja mulle tundus, et ma võiks üritada teda üllatada, kui  ta töölt või kust iganes tuleb. Me ju võiks võtta aega iseendale, meenutada vaid head ja eirata neid naginaid, mis meie vahel on olnud.

Ma lippasin talle ust avama, kui kuulsin ukse taga võtmekõlinat. Olin ootusärev ja särasin sellest. Ta peaaegu, et lükkas mind kõrvale, et esikukummutile oma mingid paberid visata ja tõmbas oma hirmkallil suusajopel takjad lahti, mind samal ajal ilmetult silmitsedes. Seisin esiku lõpus, seal kus meie köök-elutoa ala hakkas ja ootasin. Mida, ma tegelikult ei tea.

Ta pidi teadma, mis päev on. Ta ei saanud nii loll olla aga ometigi ta küsis, mis mul hakkas. Mis sul hakkas? See mõjus halvustavalt. Ericule meeldisid alati ilusad naised, kui ma nii võin öelda, kuigi ma ei kasutaks 22-aastase enda kohta seda sõna. Talle meeldisid üleslöödud naised ja hallid hiirekesed polnud üldse tema teema. Ma olin enda meelest nende kahe segu, mistõttu ma vahel leidsingi end süüdistamas selles, et ta nii külm minuga nüüd on. Kui ma kuskile minema ei pidanud kandsin lohvakaid dressipükse või liibuvaid retuuse ja lihtsat t-särki, juuksed olid lohakalt krunnis või hobusesabas ja meigist ei tasunud rääkidagi. Ma lihtsalt ei näinud mõtet pingutada, et näiteks sibulaid tükeldades pisaraid suitsusilmadest pühkida.

Ericu küsimus ja see, kui rahulolematult ta seda esitas, muutsid mind pisut närviliseks. Seisin kohmetunult seina najal ja silusin oma musta kleiti. See oli tavaline- kehasse, liibuv ja lõppes enne põlvi. Mu kaela ehtis suur kuldne kett, mis minu meelest väljanägemisele ideaalse punkti pani. Mu pikad kuldpruunid juuksed langesid vabalt mu õlgadele ning isegi meigiga olin tohutult vaeva näinud.

"Meil on täna aastapäev," vastasin talle tuhmilt. Ericu näos ei toimunud mingit muutust. Ta viskas oma jope lohakalt esikutumbale ja lonkis minust mööda, visates kiire pilgu pisikesele kaetud lauale ja küünaldele. Järgnesin talle ja lootsin, et kui ta näeb, mis kõik ma meile teinud olin, ta leebub.

Astusin tema juurde ja libistasin oma käe tema õlale. Ta kergitas oma õlga ja ma tõmbasin oma käe ära.
"Üritad mu korterit põlema panna või? Kustuta see kuradima altar ära- kohe," ägestus ta ja kadus magamistuppa. Kui ta ukse tagantkätt kinni lõi, tundsin, kuidas hing sees värises. Üritasin end koos hoida, kuid kui ma kükitasin ja teeküünlaid kustutasin, mis põrandal raja lauani moodustasid, langesin koost. Kramplikult kinnihoitud nuuksatus muutus pisarateks.

Olin küünalde kustutamisega poole peale jõudnud, kui Eric toast väljus, Guessi sviiter musta triiksärgi vastu vahetatud. Hetkeks tärkas jälle lootus, kuid selle asemel, et minu juurde tulla ja ''head aastapäeva, kallis'' soovida, kadus ta jälle nurga taha, esikusse. Aga mida ma lootsingi siis? Ma pole ammu enam tema kallis,  mina olen lihtsalt Maribel... Jätsin küünlad sinnapaika ja järgnesin talle.
"Mida sa teed?'' pärisin, hääl kergelt värisev.
Eric ajas endale jopet tagasi selga ja kontrollis, kas kõik asjad on olemas. Nagu need oleks kõik kuhugile vahepeal kadunud.

Ta ei vastanud mulle midagi. Selle asemel keskendus ta hoopis oma ketside jalga saamisele. Seejärel kobas ta oma taskutes, võttis telefoni korra välja, vaatas midagi sealt ja tuhnis kummuti sahtlis.
"Lähen välja, pole arusaadav või?'' lausus ta nagu muu seas ja sammus minust uuesti mööda, seekord elutuppa ja kummardus, et midagi telekalaua alt võtta. Tagasi esiku poole sammudes oli ta käes telefonilaadija, mida ta kerra keris.
"Aga...?"
"Aga, aga, aga... Mis kuradi aga? Oled sa mul mingi ema või, et tuled keelama?" tõstis ta järsult häält ja ma võpatasin.

Ma olin liiga hämmeldunud, et midagi talle vastata või vastu karjuda. Oli ilmselge, et tal on ükskõik. Ta ei kutsu mind endaga kaasa välja tähistama või mulle veel nii hilja õhtul roose ostma. Romantika ja Eric ei käinud enam ammu kokku. Tema armumise ja armastamise faas oli ammu läbi saanud ja nüüd oli käes see hirmus rutiin. Suhteid hävitav rutiin. Ta elas oma elu nii nagu ise tahtis, ta ei vaevunud mind maha jätma ja sisimas mulle tundus, et talle meeldis mind hoida juhuks, kui kuskil mujal ei vea. Samuti ma ei teadnud, mis toimus tal siin, kui mina oma kodus käisin, kuid vahel painasid mind kahtlused kellegist kolmandast.

"Ei, aga ma olen su tüdruksõber ja täna on meie esimene aastapäev...'' Ma olin nii üllatunud, et ma midagi vastata talle veel suutsin.
"Aastapäev," irvitas Eric mulle näkku. "Tõesti jah?" Ta lai irve hääbus ja korraks oli ta nägu selline, et...
"Jah," mu huulil mängles viivuks kerge naeratus. Üritasin talle hakata seletama, kuidas ma teda armastanud olen ja et me võiks rohkem koos olla, kui ta ägestus taas.

Ta lihtsalt ei kuulanud mind üldse ja isegi kui ma palusin, teadsin, et see kõik on ju nii mõtetu... Ta on ikka selline, nagu ta on. Võib-olla see armas ja kena Eric, kellega ma tuttavaks sain oligi lihtsalt suur pingutus, et mind kätte saada. Ükski neiu ei suuda ju vastu panna sellisele printsile?

"Palun...''
"Kas sa kustutasid küünlad ära?''
Raputasin pead: ''Kuhu sa lähed?''
Eric pani kokkukeritud telefonilaadija jopetaskusse. Ta lihtsalt eiras mind.
"Kellega?" Astusin talle ligemale ja ristasin käed rinnale. Justkui kaitseks. Kui need mu külgedel edasi rippunud oleks, oleksin ilmselt Ericule kallale tormanud ja talle oma pisikeste rusikatega nõrkasid hoope jaganud. Liis oleks aplodeerinud ja mu üle uhke olnud, sest tema meelest oli Eric seda juba ammu väärt kõigi nende sigaduste eest, mis ta korraldanud mulle oli.
"Ma ei pea sulle midagi ette kandma, selge?'' Eric oli haaranud mu õlgadest ja raputas mind, kui ta sõnu ükshaaval mulle näkku karjus. "Tead, mul on nii kopp ees sinust! Mida rohkem sa siit ära oled seda parem mulle.''

Mida tugevamini ta mind hoidis ja raputas, seda jubedam mul hakkas. Mu juuksed langesid mu näole ja kippusid mu suhu. Mu nägu oli pisaratest märg ja süda peksles meeletus rütmis.

"Mis see sinu mure on kus ma olen ja kellega?" Ericu näole ilmus taas lai, parastav irve. "Sa nagunii ei tea, kui paljusid tüdrukuid ma meie voodis olen keppinud kui sa oled oma emme-issi juures ära. Oii, kui palju neid on, kullake...''

Viimast sõna ta venitas eriti sarkastiliselt ja tema avaldus vapustas mind. See raputas mind veel omakorda läbi. Jah, ma aimasin midagi sellist, kuid seda kuulda ja saada teada, et see ongi päriselt nii..? See oli liig.

"Jäta maha mind siis," pomisesin lörinal. Ta oli mu raputamise lõpetanud ja vaatas nüüd oma kätetööd. Toetusin nõrgalt vastu esikuseina ja läbi juuste jõllitasin teda, keda ma nimetasin oma poiss-sõbraks.
"Issand jumal, kes sul keelab ära minna?" surus Eric läbi hammaste. "Korja oma seitse asja kokku ja keri põrgu! Kas pole ilmselge, et see jama on ammu läbi?"

Tõmbasin lörinal nina kaudu õhku sisse ja värisesin. Viivuks lootsin isegi, et äkki ta tekitab mulle mingi vigastuse, mille saaks lasta registreerida ja talle probleeme tekitada, kuid ma ei julgenud enam suud lahtigi teha. Mu hirm oli liiga suur, kuid viha tema vastu samuti. Ja vihaga on ju inimesed liiga ettearvamatud. Ma ei tea ju milleks kõigeks ta veel võimeline olla võib.

Eric tõmbas jopeluku kinni, kinnitustakjatele tähelepanu osutamata ja keeras mulle selja, et väljuda. "Ma ei tea, millal ma tulen," lausus ta rahulikult üle õla ja ma teadsin, et tänase öö veedab ta kellegi teise juures. Ta ju ise oli mulle just tunnistanud, et ta petab mind. Juba ammu... Kuigi petmine on sellises olukorras vist pisut vale väljend.

Vajusin mööda seina põrandale istuli ning katsin kätega näo. Andsin pisaratele voli-nutsin pettumusest, valust ja solvumisest, mida ma tundsin. Kui kaua ma seal esikupõrandal nii end haletsesin, ma ei teadnud. Lõpuks, kui ma end pisut koguda suutsin, lükkasin juuksed punaselaiguliselt märjalt näolt ja ajasin end püsti, et koristada oma mõtetu üritus lõplikult ära. Kustutasin ära teeküünlad, mis veel põlesid ning jätsin need jahtuma. Seejärel tühjendasin kõik kausid ja potid, kus mu valmistatud söök oli. Mul polnud mingit isu ise süüa. Kuhjasin kõik tühjendatud nõud kraanikaussi ja pugesin ise diivanile kerra, peas ainuke mõte siit kuidagi lõpuks põgeneda ja Eric selja taha jätta. Ma olen rohkemat väärt, kui tema, eks ju? Kuid ma... Ei. Ei, ei, ei... Mis armastus see on, mis suhe see selline on? Sellel poleks tulevikku ja peale seda jubedat õhtut on ka kindel, et sel ei saa olema.

Peitsin pea punasesse diivanipatja ja üritasin vaikses üksinduses leida mingit võimalust, kuidas end päästa.

Ma tahtsin siit linnast ära. Ükskõik kuhu, aga kuhugi, kus mul oleks parem. Keerasin end diivanil selili ja jäin telekalauale sätitud asju vaatama- pudel head, kuid odavat veini, kaks suurt pokaali ja Ferrero Rocherid, mu lemmikud... Sirutasin käe veinipudeli poole ja valasin seda pisut ühte klaasi. Kallasin pokaalisisu ühe jutiga nutust karedaks muutunud kõrist alla ja sõin ühe Rocheri peale, et hajutada veini kangust.

Ma ei saa kuhugi minna, taipasin järsku. Neljapäeva õhtu, mul on homme pikk päev ülikoolis, ma ei saa puududa... Või saan? Kas ma suudaks sellisena üldse loengutes istuda ja kuulata, veel vähem õppida midagi? Loengus tegevusetult istudes hakkan ma end vaid oma enesehaletsusega piinama. Ma pean ära saama, aja maha võtma, linnast välja pääsema.

Ericust kaugele.

Igaveseks.

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
avatar

Female Postituste arv : 2306
Age : 26
Asukoht : Harjumaa

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   15/1/2016, 21:13

Algus on ju nüüd küll väga väga palju lubav, eks. :)

See Eric...oh jah. Meenutab minu eelmist suhet, väga suurel määral. Ja kui aus olla, siis selle loo algus on nii sarnane selle loo algusele, mida mina hakkasin mõni aeg tagasi kirjutama, kuid teemad on väga erinevad, ma usun. Sellesmõttes, et see alguse tropp mees on lihtsalt sama nõme, aga lugu ise on teine. Noh räägib väga palju minu eelmisest suhtes ja sellele järgnevast.

Aga mulle meeldib ja nagu ikka õhkan siin juba uue osa ootusärevusest. :)

PS: Olen seda sulle maininud, et mulle pealkiri meeldib, aga noh nii igaks juhuks mainin veel, et JUUUBEEE ÄGEEE PEALKIRI ON Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Prince Kirameki
Kastanjetid
avatar

Female Postituste arv : 2663
Age : 27
Asukoht : Magnostadt Academy

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 00:57

See Eric on tõesti õudne tropp Mad Ma ei oskagi praegu jutu enda kohta midagi öelda, kuna viha Ericu vastu varjutab mu analüüsivõimet xD
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://kaksisoim.tumblr.com/
shine
Helmut
avatar

Female Postituste arv : 906
Age : 23

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 12:07

Ma ei saa aru, kuidas ma lugesin alguses, et pealkiri on Martin. Very Happy Very Happy Igatahes lugesin osa läbi ja jäin siis mõtlema, et huvitav, millal Martini nimeline tegelane välja ilmub. Siis vaatasin uuesti pealkirja ja see polnudki Martin. Very Happy Ma vist vajan prille. Very Happy
Ja muidugi kirjutad sa hästi nagu alati. Nõustun, et Eric on tropp.
Pealkiri on väga hea muidugi. Palju parem kui Martin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 16:21

Naughty: Ma nagu alustasin seda teist korda kirjutades hoopis sellisest kohast. Muidu poleks väga Ericu nõmetsemist sees olnudki. Seega pisut mõttetööd ja leidsin, et see koht oleks ka stardiks päris hea. Tore, et pealkiri meeldib aga kuidas ja kas üldse uus osa tuleb, veel kindlalt ei tea ega oska öeldagi :) Võib-olla kirjutan mõnda aega sahtlisse Very Happy

PK: Ma loen missiooni õnnestunuks, kui Eric teile kõigile tropp on Very Happy

Martin: Ah ei, shine oled hoopis Very Happy Very Happy Very Happy Aitäh sulle :)

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
avatar

Female Postituste arv : 2306
Age : 26
Asukoht : Harjumaa

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 22:23

Sahtlisse???? Hull jutt suhu tagasi. Very Happy

Ikka siia. Meie olemegi sinu sahtel. Razz
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 22:38

Psh Very Happy Kuulge, nimetame Meie Jutud ümber Sahtliks Very Happy Very Happy

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
avatar

Female Postituste arv : 2306
Age : 26
Asukoht : Harjumaa

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 22:52

just, just. Laughing
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   16/1/2016, 22:58

Ah okei, tead ma mingi aeg vist tahan sinuga rääkida Very Happy

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
nasicc
Pehme admin
avatar

Female Postituste arv : 5899
Age : 25
Asukoht : Tartu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   17/1/2016, 13:48

Sahtel. Mulle täitsa meeldib selline nimi foorumile. Kuidagi värskendav ja ehe. 😀

Aga et lugu ise siis.... Ma olen ka seal Eric on tropp tiimis. Olgu siis Ericu põhjused mis tahes - ja noh, tal on õigus Maribeli mitte armastada - siis ta peaks ikkagi olema piisavalt mees, et asjale lõpp teha, sest noh.... Petmine on ikka madalast madalam asi, mida teha. Selline argpüks. Ja kogu vastutuse jätab Maribeli kanda. Tahaks öelda, et have a backbone talle, kuid samas me ei tea suhte ajaloo kohta suurt midagi ja täitsa võimalik, et Eric on selle selgroo juba ammu kringliks väänanud ja kasutuks muutnud.

Alguseks iseenesest oli hea osa, ja ära sa mõtlegi seda sahtlisse kirjutama hakata! Ma tahaksin end snlis vaikselt jälle (isekatel põhjustel, et leida kirjutamiseks inspiratsiooni) kurssi asjadega viia, aga ma ei saa seda ju teha, kui lugemismaterjali ei ole! Nii et nagu Birgit ütles - loll jutt suhu tagasi ja hakka kirjutama! 😀 Rahvas vajab midagi, mida fännata! 😝

Ma küll nüüd ei taha jumala eest su kirjutamise protsessi aeglasemaks teha, aga üks kriitikanupuke on - lausete ülesehitus on vahepeal väga inglise keele sarnane, mis tegi lugemise veidi mühklikuks. Võib-olla ülelugemine aitaks....

Niih. Ja muidugi ma lõpetasin negatiivsega. xD Kuigi kokkuvõttes on tegu paljulubava algusega ja esimesest osast on juba kaks päeva möödas ja kuna täna on pühapäev, siis ma leian, et täna on tagumine aeg sellele jutule uus osa saada. 😉
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   17/1/2016, 20:52

Sina ja PK suudate minus (ikka veel!) esile tuua selle ärevuse, mis valdama hakkab, kui näed, et keegi on su juttu lugenud ja kommenteerinud Very Happy

Igatahes õiges tiimis oled. Muud tiimi polegi kui Eric on tropp Very Happy Kui sind pole nende hulgas pole sind olemas Very Happy No te veel ei tea Ericust suurt midagi aga pealinna poiss, rikas isa, raha on ja siis ongi selline paras jerk. Eks tulevikus saate täpsemini teada...

Kirjutan ikka sahtlisse Very Happy Vahepeal sheerin Very Happy

Jaa Sille, ma nüüd selline solvukas su kriitika peale Very Happy Ma tean seda ise ka, et kohati võib vigu sees olla ja lauseehitus kummaline. Kui siia üles toppisin, ei tahtnud, ega taha kunagi üle lugeda oma üllitisi. Aga lausete kohta oskan öelda vaid seda, et kirjutasin seda öösel. Mingi... pool kuus lõpetasin? Ja siis olengi suht pudilõug, isegi kirjutades Very Happy

Whaat, kuule, ega ma liinitööline pole Very Happy Hea kui üks osa nädalas Very Happy Ma ei suuda kirjutada kui kirjutamise tuju pole.


_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
nasicc
Pehme admin
avatar

Female Postituste arv : 5899
Age : 25
Asukoht : Tartu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   17/1/2016, 21:29

Ihhii. Very Happy Ma muudan sind ärevaks! Nii tore. Very Happy

No selleks, et me Ericust rohkem teada saaksime, oleks rohkem osi vaja, eksole... something to think about. Kuigi ma kahjuks tean liigagi hästi seda kirjutamise tuju asja. Very Happy

Ja kuna ma ka tglt üle ei loe, siis ma ei saa suurt kurta. Isegi hästi sellisel juhul. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Everleigh
Magus maius
avatar

Female Postituste arv : 2033
Age : 30
Asukoht : Tallinn

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   17/1/2016, 22:20

Ma siis kriban ka miskid head ja paremat siia Very Happy
Ma peaksin oma romaani kallal nokitsema aga uudishimu sai seekord võitu...

Nagu oodata oli - palju tõotav osa ja nüüd ootan kannatamatult uut osa (kui saad, siis anna FBs teada mulle, kui osa siia üles paned) Very Happy
Eric on täielik tõbras. Enesekeskne egoistlik tohman. Mul oli tunne, et ma kägistaks ta ise ära! Selline asi pani hambaid krigistama. Ootan huviga, mis edasi saab aga ma siiralt loodan, et ta jätab selle kuti kus seda ja teist. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Karro
Our little cutie pie (L)
avatar

Female Postituste arv : 1711
Age : 24
Asukoht : Tähtedel

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   17/1/2016, 22:27

On jälle üks nendest juttudest millele ootad uut osa. Damn ma mäletan NP osade ootamist, gosh kohutav Very Happy Aga lõpus oli ikka see, et mingi asi mind häiris ja ma ei saanud selle pärast edasi lugeda, mis tuletabki meelde, et peaks selle läbi lugema ja oma kiiksust üle saama Very Happy
Igatahes BIIIIIIG hate Ericule. Nii et mis siis edasi tuleb ja millal tuleb? :)
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   18/1/2016, 19:44

Sille: Ikka jah, ma arvan, et see on loomulik ja kasulik ka Very Happy Ma jah ei kannata väga ise oma asju lugeda. Tavaliselt paar päeva hiljem loen kähku üle Very Happy

Everleigh: Täiega tõbras Eric, ja sa hommikul kuulsid, kuskohast Ericu inspiratsioon tuli Very Happy Ükskõik kui ¹okeeriv see ka lõppkokkuvõttes polnud, eks ole. Nüüd tead vähemalt Very Happy

Karro: Jouuu, mis siit edasi juhtub, saad uuest osast teada, kui see mingi hetk ilmub :)

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Cilen
Magus maius
avatar

Female Postituste arv : 2006
Age : 20
Asukoht : Tartu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   19/1/2016, 22:26

Nüüd ma ei saa aru, kuidas ma võisin lasta endal nii kaua venitada, et seda lugeda. Very Happy

Ma ei tahaks tobedana kõlada, aga mulle meeldis see algus väga-väga. Ja tekkis nii palju mõtteid, mis edasi võiks saada jne aga seda ma olen sulle vist juba ka öelnud. Very Happy

Eric on tropp tõepoolest ja mina-tegelane tundub suht mõistlik. Kusjuures mõtlesin ma lugemise ajal selle peale, kuidas see raamatus välja näeks ja kuidas sinu nimi raamatu kaanel välja näeks ja noo ma enam ei jõuaaaa, päriselt. Tahaks juba üht sinu päris raamatut osta ja sõpradele soovitada ja ise lugeda ja taevani kiita!

Ma loodan ka, et sa nüüd ikka tihedalt uusi osasid kirjutad ja et see foorumi veidi aktiivsemaks muudab Very Happy

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
avatar

Female Postituste arv : 2306
Age : 26
Asukoht : Harjumaa

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   20/1/2016, 20:51

Oi oi Auts...niipalju lugejaid tähendab ainult seda, et sahtlisse kirjutamine jääb kohe kindlat täiega ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   20/1/2016, 21:49

Cilen: Ma ei saa ka aru Very Happy Sa ka muidu tiim ''Eric sakib''? Very Happy Ma kusjuures ei mäletagi praegu, palju sellest rääkinud oleme... Ma muutsin esialgset versiooni ja alustasin teise versiooniga hoopis teisest kohast nende loos. Loodetavasti oli hea mõte muuta algust Very Happy
Everleigh ja Karro teavad Ericu loomise motivatsiooni ka, sina vist veel mitte :)
Aga unistaja nagu sa oled (PS: be careful what you wish for- you just might get it)- kui enam ei suuda ette kujutada, siis ära kujuta Very Happy

Naughty: Näh Very Happy

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Everleigh
Magus maius
avatar

Female Postituste arv : 2033
Age : 30
Asukoht : Tallinn

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 19:06

Millal siia uut saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 19:14

Ma ei tea veel Very Happy Mul oli mõnda aega plaan siia ainult esimene osa preview'ina lisadagi Very Happy

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Everleigh
Magus maius
avatar

Female Postituste arv : 2033
Age : 30
Asukoht : Tallinn

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 19:17

Aga tee miskit siis siia Very Happy
Tahan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
avatar

Male Postituste arv : 2861

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 19:19

Ma olen teistega ühel nõul. Sa kirjutad väga kenasti ja võiksid varsti uue osa üles riputada Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 19:20

Psh, paljugi mis tahate Very Happy

Tegelikult kui teise osaga rahul olen, siis saate Very Happy

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Everleigh
Magus maius
avatar

Female Postituste arv : 2033
Age : 30
Asukoht : Tallinn

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 19:56

Jäämegi tahtma ja saame ka lõpuks Very Happy
Sul ei jää lihtsalt midagi muud üle Razz
*Läheb vuta-vuta-vuta teisi Su jutukesi lugema* bounce
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Audrey
Queen B ehk ADMIN
avatar

Female Postituste arv : 9455
Age : 26
Asukoht : Pärnu

PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   28/1/2016, 20:00

Very Happy

Arvestan selle nõudmisega Very Happy

_________________
Üritan tegelt ka viimaks tubli olla ja niisama elust halada: www.autsiblogi.wordpress.comTEOSTE ''HINGEMATTEV'', ''HABRAS'', ''HABRAS: HAAVATAV'', ''NEED PISIASJAD'', ''NEED PISIASJAD 2''  JA ''TOBEY'' AUTORIÕIGUSED KUULUVAD ALATES TEOSE LOOMISE HETKEST VAID TEOSE AUTORILE KELLEKS ON E.P., PSEUDONÜÜM AUDREY. NIMETATUD TEOSTE KASUTAMINE TEISTE ISIKUTE POOLT ON LUBATUD VAID TEOSE AUTORI LOAL. IGASUGUNE TEOSTE KOPEERIMINE JA SELLE AUTORINA ISEENDA ESITAMINE ON VASTUOLUS AUTORIÕIGUSE SEADUSEGA.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Morfiin   

Tagasi üles Go down
 
Morfiin
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: