MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kingitus (lühijutt)

Go down 
5 posters
AutorTeade
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime7/12/2008, 16:16

Üks poiss otsustas teha oma tüdrukule kingituse. Ta läks õega kauplusesse ning ostis sealt paari nahkkindaid. Samal ajal ostis poisi õde endale siidipüksid. Koju minnes läksid pakid segamini ning poiss saatis tüdrukule õe siidipüksid, paki juurde aga kirjutas kirja:

TSAU MUSI!


Saadan sulle väikese kingituse, tõestuseks, et ma pole sind veel unustanud(L). Need valis mulel müjanna , kes näitas mulle enda omi ja kinnitas, et need ei määrdu. Palusin müjannat, et ta neid endale prooviks ja need sobisid talle imehästi. iga kord kui oled need ära võtnud, ära unusta neid tuulutada, sest kandes nad niiskuvad. Kui me kokku saame, loodan sind nendes näha. Müjanna ütles, et need on tehtud viimase moe järgi ja neid tuleb kanda nääpauguga. Suudluste arv mis ma sulle saadan on ütlemata suur. Suudlen sind kuumalt ja loodan, et see kink meeldib sulle väga.

Sinu musi!









Loodan et liiga räve ei tulnud, tegelikult ajasin suht paska kokku, aga noh vahet pole, kui huumor siis huumor, aga igal ühel oma naljasoon nii et kui kellelegi ei meeldi pole minu süü Rolling Eyes
Ja tahaks arvamusi:D
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime7/12/2008, 16:19

See jutt on ju kopeeritud pmst :/ Peaks siis fanfictioni all olema.
Tagasi üles Go down
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime7/12/2008, 16:28

Mõte on võetud jah sealt, aga täiesti kopeeritud see ka ei ole, phm...kui aus olla am ei teadnudki kuhu seda panna. Aga hea et vähemalt mainisid.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime7/12/2008, 16:31

Nojah, see on peaaegu sama ju Very Happy Aga muidu ma mäletan, kui ma seda originaali kunagi lugesin, siis ma naersin küll lauaalla end Very Happy
Tagasi üles Go down
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime7/12/2008, 16:40

ma ei mäletagi, ma kunagi ema vanast vihikust lugesin seda, ja kui aus olla siis ma ei saanud pongile alguses pihta...hah ja pärast õhtul kui aru sain pidin ennast surnuks irnuma. Very Happy ega jah kui teist korda loed, siis enam nii naljakas ei ole:P
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime7/12/2008, 17:10

Just Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime13/12/2008, 17:27

anekdootide kopeerimine ja endanime alla panek on väga austusväärne tegevus.
Tagasi üles Go down
Sfinks
Teise astme kurjuse abiline
Sfinks


Female Postituste arv : 6
Age : 28
Asukoht : Vana-Egiptus, Lykopolis

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime19/1/2009, 20:32

Päris hea isegi :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime23/3/2009, 15:18

Hehhee, mulle meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime23/3/2009, 15:19

Väga hea jutt.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Kingitus (lühijutt) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kingitus (lühijutt)   Kingitus (lühijutt) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kingitus (lühijutt)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Huumor-
Hüppa: