MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sunny, Sexy Sydney

Go down 
+23
Sulesepp
LittleMissy
LittleStar
Everleigh
Carmen
Pump
lahter
TheBoY
Bluebelli
Marmelaad
Taylor
Murtagh
Miley Cyrus
Keiti
VanniJenny
teletupsik
padjanägu, [h]
Mari
Anny
Pharaoh
GossipGirl
bbrit .
Audrey
27 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime9/1/2009, 20:04

ma ei tea veel kuidas see edasi läheb.. :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime9/1/2009, 21:39

see oli omamoodi armas Very Happy
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime10/1/2009, 19:09

Wouts.. suht õudne..
Peksis surnuks, lämmatas surnuks ja mattis elusalt!? vääga räige no Very Happy
Igastahes.. vaata et Chris ja Karin ja Sam ära ei sure onju!
Hea ja põnev on.
Uut! Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime11/1/2009, 11:07

Aa, ahahh. No vaatab mis teha annab Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime12/1/2009, 21:31

Istusin voodil ja olin paanikas. Värisesin. Kahtlesin...Pool tundi oli möödas juba. Äkki peaks siiski teda otsima minema? Äkki ta sai viga..?
"Chris?" hüüdsin aralt. Vastust ei tulnud.
Panin omale midagi enam-vähem selga ja läksin hotellitoast välja. Kõndisin vaipkattega pikas koridoris ja ei julgenud piuksugi teha.
Siin ju ei saanud midagi juhtuda ilma, et keegi oleks kuulnud, näinud. See oli lihtsalt nii õudne...

Kuulsin eemalt veidrat heli, mis aina lähedamale tuli. Tõmbasin end toaukse varju ja piilusin. Minu õnneks oli see kelner toidukäruga, kes ümises viisijuppi ja lükkas rahulikult seda vaipa mööda edasi lifti poole. Kelner, kes või olla üsna noor oma välimuse poolest, vajutas nupule ja astus lifti sisse, käru järele tõmmates.
Ohkasin ja hakkasin just ukse varjust välja astuma, kui tegin veel viimase igaks-juhuks-vaatamise. Tõesti ponud tuju hakata kellegile aru andma, et ma otsin oma kaaslast, kes läks kummitust maha laskma. Nad peaks mind hulluks...

Vaatasin hoolikalt üle oma õla koridori algusesse. Oli piisavalt valge ja vaikne, et tajuda, et keegi on tulemas. Kindlasti Chris...
Ümber koridori nurga keeras naine. Seljas lilla kleit, mis oli lausa lõhki käristatud... tegin sealsamas ´´aah!´´. See oli Sydney. Nii reaalne.... lausa uskumatu. Korrutasin endale, et meie mõistustega mängitakse- see pole reaalne. Kõigest minu loll fantaasia.

Sydney möödus minust tasakesi. Ta pea oli langetatud ja kaunid juuksed langesid mööda selga alla. Ta ei astunud vaid hõljus maapinna kohal edasi... Seda on raske kirjeldada. Kui ta oli möödas, arvasin, et ta läheb minu ja Chris'i tuppa.
Ennem meie tuba umbes.. 6-7 meetrit ta peatus, tõstis pea, vaatas minu poole ja seisis silmapilguga minu ees.

Hingasin raskelt. vaatasin seda kogu enda ees ja heameelega oleks talle paar head obadust andnud. Sydney hakkas naeratades laulma.
´´ sest mina olen ainus, kes on valmis südant ohverdama, olen olnud nii heas kui halvas, tundnud rõõmu, kurbust...´´
tema hääl hakkas mu peas vilisema. Võtsin kätega oma peast kinni ja libisesin mööda seina alla: "Palun, lõpeta, palun lõpeta..."
Kordasin seda nuttes nagu unes. Olin täielikus hüsteerias ja Sydney seisis veel minu ees.

"Karin!" hääl kostus eemalt. Tundsin tugevaid käsi mind üles tõstmas.
"Mis juhtus? Ära nuta.."
Haarasin Chris'i ümbert kinni ja kallistasin teda.
"Mida sa siin tegid? Sa olid täielikult hullunud... Ma tulin tuppa just natuke aega tagasi ja ei leidnud sind. ma arvasin, et midagi juhtus.."
"Ma nägin jälle Sydney't!"

Peale kolme tassi kuuma kohvi ja mõned head sõnad Sam'i poolt, olin rahunenud. Olime läinud Sam'i poole koju. Ta elas üksi äärelinnas, koos oma koeraga. Mõnus labradori retiiver Patrick magas köögi laua all.
"Chris rääkis mulle, et oled muusikaga tegelenud..."
"Jaa, natuke. Laulsin."
"Okei... Ma leitsin midagi. Pidin selle just Chris'ile saatma aga nüüd te olete siin."
Sam ulatas mulle vana kollase lehe, kus oli musta tindiga kirjutatud laulusõnad.
"See on ju poolik laul? See ei aita meid kuidagi..." venitas Chris ja haigutas.
Sam trummeldas ootusärevalt lauale. "Selle leidis arhiivist üks sealne naine. Ta keelas mul seda võtta, aga ma panin selle pihta, kui ta tähelepanu oli mujal."
"Go, Sam," irvitas Chris ja piilus minu käes olevat lehte.
"Vait, kollanokk-katseaeg." Keegigi suutis sellisel vastikul ajal ´´positiivne´´ olla...

Lugesin neid laulusõnu ja nägin juba tuttavat fraasi: ´´ sest mina olen ainus, kes on valmis südant ohverdama, olen olnud nii heas kui halvas, tundnud rõõmu, kurbust...´´
"Ma tean!" karjatasin järsku. "Ma nägin, enne hotellis Sydney't ja ta laulis seda laulu. Mul on see viis ka meeles. Äkki ma peaks selle laulu lõpetama? Refrään on olemas... teine salm on poolik..."
Sam vaatas mind: "Proovid äkki? Mis sul kaotada on?"
"Sa taipad muidu seda do-re-mi teemat?"
"Loomulikult!"
Sam vaatas tunnustavalt minu poole: "Kas sul on vaja pille ka?"
"Pakun, et klaverit. Mõelge kui ta tahakski, et keegi tema laulu lõpetaks? Ja miks just meie..? Müstiline."

Müstiline jah. Kui asi oleks ainult laulusõnades... siis miks on kogu aeg käinud selline terroriseerimine meie kortermajas? No kurat- selline asi ajab närvi...

"Aga, et teie rõõmu rikkuda- ma ei usu, et see kõik, mis on juhtunud, on selle lauluga seotud. Miks Gladys siia siis puutub? ta on hullumajas... Kortermaja elanikud elavad pidevas hirmus..." laususin jahedalt.
Chris noogutas mõtlikult.
"Mis sinuga tehti, Sydney?" küsisin sosistades.
Need kaks meest ei teadnud sellele vastust... Tundus, et me läheme kõik enne hulluks, kui midagi selgub..."

Sam andis arhiivimaterjalid mulle üle ja palus mul nende eest hoolitseda. Otsustasime jääda ööseks Sam'i juurde...

Twisted Evil


Viimati muutis seda Audrey (17/1/2009, 15:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime12/1/2009, 22:49

AAAHHH!
See on ülihea!
Uut!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime13/1/2009, 20:42

Tänan Very Happy
See hakkab mulle ka vaikselt judinaid tekitama juba... Aga katsun edasi kirjutada seda
lol!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime17/1/2009, 15:35

Oli mõnus hommik ja mina olin kõige esimene kes ärkas. Eelnev öö oli palju rahulikum, kuigi Chris pakkus mulle naljaga pooleks, et me võime ju koos külalistetoas magada. Ma keeldusin loomulikult, kuigi mõtlesin, et julgem oleks ikkagi olnud. Chris magab elutoa diivanil ja ma üritan köögis vaikselt omale espresso't teha.
Mu mõtetes oli see laul, mida Sydney laulis...

Lappasin seda info't, mis meil oli praeguseks Sydney kohta. Oli nii ametis sellega, et kui Chris hiilis mu selja taha ja tõi kuuldavale madala "Boohhh!" karjatasin ja keerasin end hüppega ringi.
"Kas sa oled..? Ma niigi elan hirmus ja sa veel pead mind ehatama!?" Sättisin end pahaselt normaalselt istuma ja tuhnisin paberites.
"Sorry," lausus Chris lepitavalt ja sättis end minu kõrval olevale toolile istuma. Ta võttis mu espressotassi ja jõi sealt nii palju, kui seal seda veel sees oli.
"Tore inimene oled, Chris," ütlesin venitades, kui vaatasin tassi mis oli täiesti tühi.
"Hmm, tänan," naeratas Chris. "Ma teen uue või?"
"Ei, pole vaja."
"Ja kuidas sina siis magasid ka?" küsis ta mõne vaikse hetke pärast, kui oli raadio mängima pannud. Tema hääles oli selline... kummaline toon. Nagu tahaks midagi öelda või... Ma ei tea.
"Päris hästi," vastasin küsimusele tüdinult.
"Mõni kummmitus ei käinud külas..?"

Ma hakkasin aru saama, mis tal viga oli. Lausa uskumatu, milliseks mõni muutuda võib!
"Kuule, kas sa teed seda sellepärast, et ma eile sinuga koos magada ei tahtnud?"
See oli vist üsnagi tõsi, sest Chris'i nägu muutus veidike valgeks. Ta kogus end kiirelt ja ütles lihtsalt "Nouuup" ja vaatas mind väljakutsuvalt. Ta suutis mind suurepäraselt närvi ajada.

"Sa elad vaid selle nimel?"
Chris silitas mu lõuga. Ma lõin ta käe eemale ja lükkasin paberid eemale. Kuulsin ülevalt samme. Sam ärkas kindlasti.
Võibolla ma reageerisin üle, aga sel hommikul mind ajas kõk närvi.
"Miks ma arvan, et sa ise mõtlesid ka sellest?"
Ma tõusin laua äärest ja astusin paar sammu. Kuulsin lähenevaid samme, mis tähendas, et kohe on Sam ka siin. Chris võttis mu randmest kinni: "Kuule, ole nüüd, Karin."
"See on sinust väga vastik, kui sa arvad, et selle tõttu, mida me läbi elame olen ma nõus sinuga magama. Sa ei saa nii ennast täis olla, et kasutad seda ära, et saada mind voodisse!" karjusin talle näkku ja märkasin siis Sam'i trepi kõige madalamal astmel seismas ja meid kahtlase ilmega vaatamas. Tuiskasin temast mööda välisukse poole.
"Kaunis hommik, eks ole..?" tervitas ta. See oli nagu kirss tordi, või kus iganes, peal.

Jalutasin Sam'i hoolitsemata aias ringi. Eks see paras mets oli, aga ma pidin rahunema. natukenegi, sest varsti peame me ju kõik ühe autoga sõitma sinna vanasse muusikakooli...
Läksin varsti kööki tagasi. Chris vabandas ja ma ühmasin kuidagi vastuseks, et ta järgmine kord oma keele hammaste taga hoiaks, et ma ei peaks sellist jama enam kuulma.

"Do-do-do-si..," ohkasin. Sam istus oma läbakaga eemal ja tegeles millegiga ning Chris kõlgutas oma jalgu lavaäärel istudes.
"Ma juba hakkan kahtlema kas saan sellega hakkama. Äkki ta ei taha seda?"
"Küsi Sydney'lt järgmine kord, kui teda näed."
"Ole vait, Chris! Saa sellest üle. Sa oled ise ment ja suhtud sellesse, mida ise oled ka näinud, naljaga."
"Anna andeks... Kallis," lisas ta rõhutades.
"Noored, kas teil jäi midagi klaarimata hommikul või?" hüüdis Sam läbaka tagant, muje näol.
"Selle jobuga ei saagi midagi ära klaarida," hüüdsin talle ja mängisin mõned noodid klaveril.
Chris hakkas naerma.

Ta võis ju vabandada ja nii edasi, aga tegelikult see, kuidas ta üritas mind kätte saada, oli ikkagi veidi julm. Vältisin teda nii palju, kui võimalik oli.

Läksime õhtupoole hotelli tagasi. Mina kõndisin omaette ees ja tema minu järel, toa võti käes. Me polnud mitte ühtegi sõna vahetanud alates sellest hetkest kui Sam'i juurest tulema hakkasime. Chris loomulikult üritas juttu teha, aga ma ajasin oma jonni ja olin vait.
Pisike õppetund temale...
Seis on 0:1 minu kasuks Cool
Tagasi üles Go down
teletupsik
Narkar
teletupsik


Female Postituste arv : 42
Age : 29
Asukoht : keset vihma, paradiisirannas,

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime20/1/2009, 00:15

Hullult meeldib see Very Happy ausalt.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime20/1/2009, 16:14

Täänkss Wink ja varsti uus osa ka!
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime22/1/2009, 20:44

Hea jutt on..vaikselt hakkab midagi armastusjutu moodi kujunema Very Happy
Aga vaata, et suke hea põnevus ka ikka sisse jäkks onju Very Happy
Edasi Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime23/1/2009, 19:19

Pharaoh, see mu eesmärk oligi siin need praegused viimased peatükid!!! Wink

Einojah, ma üritan, aga vaatan ka kuidas ma need olukorrad ära lahendada saan, mis ma siia sisse juba kirjutanud olen...
Luban põnevust, ja armastust ka... (armastuse lisamine sõltub täiesti tujust mil seda juttu kirjutan)
Exclamation
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime23/1/2009, 20:54

Milline hommik... Ärkasin järsu telefonihelina peale- mu ema. Eestist. Jube närvis- miks ma ei helista!!?
Tegin talle enda meelest küllaltki saelgeks, et kõne on kallis ja saadan talle e-mail'i aga mu ema... Ta ei kuulanudki mind!

Meie väikse tüli tõttu magas Chris teiselpool elutoas. Ma ei tea kas ta oli juba ärkvel, kuid läbi ukse ei kostnud ka teleri häält. Ma ei tahtnudki nii väga üles tõusta. Tavaliselt magas ta magamistoa diivanil.
Oleksin hea meelega magamistoa telekat vaadanud, aga midagi peale vastikute aiandusaadete vaevalt tuleb... Veel nii odavas toas. Muidugi ei tea ma kas see midagi mõjutas, aga programme oli neil siin vaid 4!
Loobusin sellest mõttest. Keerasin end akende poole ja vaatasin helesinist kaunist taevast.

Kõlas koputus. Ma karjusin jaatavalt, üllatuseks kostus mu hääl üsnagi erksalt ja uksevahelt pistis pea sisse politseivormis Chris. Tal oli seljas sinine lühikeste käistega särk, mille ülemised nööbid olid alles lahti. Lips oli lihtsalt ümber kaela. Jalas olid tal püksid, mille lukk ja kaks nööpi olid samuti lahti ja vöö oli ka ripakil. Püksid mind ei häirinud, küll aga särk, mille alt paistis tema tugev keha. Ai, ai, aii- ta tegi seda meelega vist...

Ta pani mu öökapile kandiku hommikusöögiga ja istus mu voodi äärde. Ma tõusin ja katsusin oma tekiga ettevaatlik olla, et see mitte maha ei libiseks, sest ma... magasin peaaegu alasti. Pugesin õhtul tigedalt voodisse ja jätsin bikiinid selga. Unesegaselt võtsin ülemise osa ära, alumine osa oli lõdvalt jalas, aga tundsin neid. Õnneks ta ei taibanud seda veel.

Ta vabandas. Seda oli väga armas kuulata iseenesest. Ma norisin teda veel natuke ja ütlesin talle, et sellest pole enam midagi. Chris naeratas ja tõusis, keeras minu poole selja ning pani püksi luku ja nööbid kinni ja sättis vöö samuti korda. Ma kugistasin hommikusööki ja hoidsin teki enda ees. Kui ta näebki mu paljast selga, mis siis? Juuksed nagunii varjavad natuke...

"Karin, kuule, aita mind... Kas sa lipsusõlme oskad teha?" pööras ta end ringi.
Abivalmis eestlasena hakkasin end voodist välja ajama ja täpselt viimasel hetkel meenus mulle, et olin alasti. Langesin kiirelt voodile tagasi. Chris vaatas mind: "Mis on?"
"Eh..Hee, palun anna mulle mu kohvrist pesu, Chris?" palusin jubenunnu tooniga hääles.
Chris muigas, hoidis ühe käega oma lipsu õlal ja teisega soris mu pesus, endal rahulolev nägu peas.
"Anna mulle, palun, see must pesu... Jah, see!"
Chris viskas pesu mulle ja ma panin selle kiirelt selga. Ma ei vaevunudki midagi peale panema, sest ma olin igati tipp-topp vormis....JÄTKUB VEEL SEE OSA :)




Viimati muutis seda Audrey (20/9/2009, 09:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
teletupsik
Narkar
teletupsik


Female Postituste arv : 42
Age : 29
Asukoht : keset vihma, paradiisirannas,

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime23/1/2009, 22:35

Very Happy eluhea, lemmik mul,
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime23/1/2009, 23:44

Näh ... nii lühike ...
Mulle meeldib, hhea! Wink
Ma tahan uut ja kiiresti Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime25/1/2009, 10:43

Tänksa, eks ma teie pärast seda juttu alates 3 peatükist edasi kirjutama jäin Wink
arvan, et see läheb veel päääääris pikaks!!!
Cool
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime26/1/2009, 21:58

Vähe sisu oli selles osas Very Happy nagu tegevust ei olnud eriti ma mõütlen..
aga tegelt oligi hea, et suke osa oli Wink
Edasi :) Mulle meeldib ^^
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime27/1/2009, 21:52

see on nagu hinga-sügavalt-sisse-ja-edaspidi-hoia-tugevalt-kinni-osa Wink
edasi.... ma loodan, et tuleb mõni hea mõte....

Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime27/1/2009, 23:16

MU PEA ON NII TÜHI, SORRY, ET LÜHIKE!!! Üritan põnevust taas sisse tuua...

Kuu möödus. Tõsi, tülitsedes ja nõusi lõhkudes, kuid leppisime lõpuks Chris'iga ära- olukord muutus lihtsalt liiga väljakannatamatuks. Tegelikult arvasime vist mõlemad, et kõik oli korras alates sellest hommikust, kui ta tõi mulle hommikusöögi voodisse... aga ju siis polnud ikkagi. Igatahes sel ajal olime me kolinud Sam'i majja, et oleks julgem.
Mina, nagu ikka, ärkasin varakult ja istusin köögis ja kuulasin raadiot. Üritasin välja vaadata, kuid Sam'i aed oli nii... täiskasvanud, et see oli võimatu lihtsalt. Ma ümisesin üht mõnusat viit kaasa, kui tundsin, et pole köögis üksi. Siis kippuski kõik täiesti seebiks...

Ehmatusest pillasin maha oma mobiili, sest kontrollisin oma kõneposti- äkki on ema helistanud? Chris oli hetke minu juures... Ei, ta kükitas täpselt minu ees ja sirutas käe mu mobiili poole, mille aku oli lennanud loomulikult kauni kaarega teise köögi otsa. Meie käed puutusid telefoni kohal kokku ja tõstsime pilgu ja vaatasime sekundiks üksteist. Mõlemal silmis selline pilk, nagu tahaks kohe öelda, et ma... Oh, ei... Ma olin nii loll.
Siis ta pani mobla lauale ja me polnud mitte ühtegi sõna selle mõne minuti jooksul vahetanud. Keset kööki oli ümmargune laud. Chris läks ühelt pool ja mina teiselt poolt, et aku üles korjata. Kummardusime samal ajal ja lõime pead vastu üksteist ära. Vot see oli piinlik.
Chris võttis aku üles ja ulatas mulle, ise muigega mind silmitsemas.
"Palun ära ütle 142 korda, et me oleme hingesugulased..." Mu hääl kähedalt. Chris vaatas mind imestunult: "Sa räägid minuga?"
"Jah... Ise ka imestan."
"Sa loed mu sõnu?"
"Sõnakordusi," parandasin teda. Sõna ´´soulmates´´ libises tema suust üle iga päev vähemalt viis-7 korda. Chris hakkas mind häirima, aga ma ei tea mille pärast...
"Karin kuule," alustas ta madalal häälel. "Äkki me saame kõik korda?"
Möhhh, mõtlesin samal hetkel ise. Suhted ja mina- EI!
"Hehee, Chris..." irvitasin ja hääl jäi kurku kraaksatusega kinni. Chris'i näol mängles naeratus ja siis kuulsin ma hüsteerilist naeru.
"Ai-ai-ai, edaspidise koostöö sujumiseks oleks tark, kui te oma asjad ära klaariks," soovitas Sam mulle silma pilgutades.
Ja siis... Juhtusin alla vaatama ja avastasin, et mul olid vaid pesupüksid jalas. Oh jumal, mul oli niiii piinlik...

Sydney polnud endast selle aja jooksul märku andnud. Samuti me teadsime ka, et ta pole kadunud. Ja õieti arvasime... See mis tuli oli ootamatu... Võibolla oleks see hullemini lõppenud.

Sydney ilmutas end minule ja Chris'ile järgmise päeva keskööl. Ta lähenes meile meeletu kiirusega ja me jooksime vannituppa. Sulgesime tema ees ukse ja kuidagi viisi oli ta ikkagi sinna sisse saanud. Ta seisis meie taga ja sirutas käed meie poole...

Tagasi üles Go down
teletupsik
Narkar
teletupsik


Female Postituste arv : 42
Age : 29
Asukoht : keset vihma, paradiisirannas,

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime1/2/2009, 01:40

lõpus ma mõtlesin et ma juba minestan Very Happy hing jäi küll kinni kui see vaim tuli Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime1/2/2009, 11:22

Aaa...
Asi võib veel õudsamaks minna :)

Kummardusime samal ajal ja lõime pead vastu üksteist ära. Vot see oli piinlik= see lause ajas mind praegu täiega naerma... Ma ei tea miks Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime1/2/2009, 12:14

Muidugi võib tekkida küsimus, miks me südaööl kokku juhtusime, kuid tähtsam oli siiski see,
mis juhtus siis.

Tagurdasime lukus ukse vastu, kui Sydney uuesti oma käed meie poole sirutas, nagu tahaks
meid kallistada. Sellise asja nägemine võtab ikkagi sõnad suust ja kui see asi seisab sinust mõnekümne sentimeetri kaugusel..? Kas on olemas inimest kes suudab peale sellist kogemust normaalseks jääda?

Chris’i silmades oli samuti hirm. Ma isegi kuulsin kuidas ta vaevaliselt hingas. Ta ei suutnud
rääkida, nagu minagi.
Aimates, et midagi võib juhuda, lükkas Chris mind enda selja taha ja jäi kilbina minu ette. Tema üks käsi jäi mu puusale just sinna kohta, kus mu heleroheline pitsist öösärgike lõppes. Mitte et see oleks olnud nii oluline, aga... see häiris mind. Samas mõistsin, et ta saab mu ohu korral eemale lükata.
“Mida sa tahad?” kõlas vaikne sosin. Korraks arvasin, et ka Sam on üles ärganud, kui taipasin, et hääl tuli eespoolt. Chris kordas oma küsimust uuesti ja ta võttis käe mu puusalt ära.
Sydney oli liikumatult meie ees, ikka veel ja tema näol mängles naeratus. Ta tegi meile käega õhus s-tähe ja järsult oli ta läinud.
“Raisk küll,” kriiskas Chris ja vaatas põrandale, kus olid kaks verist jalajälge. “Millal see ometi lõpeb?”
Ta seisis ikka mu ees. Tuletasin talle seda meelde.
“Oih, vabandust, Karin..,” sosistas ta. Chris kükitas et neid jälgi uurida. Mina aga olin nii nõrganärviline ja oskasin minestada sealsamas vannitoas. Kuulsin vaid kuidas Chris mu nime hüüatas ja siis oli kõik mu silme eest jälle must...

Ärkasin kange lõhna peale ja kuulsin häält, mis esialgu kostus kaugelt, kuid siis järsku lähedalt. Avasin aegamisi silmad ja märkasin, et olen magamistoas tagasi ja lebasin voodil, Chris põlvili mu kõrval.
"Mis juhtus?"
"Sa minestasid," lausus Chris mureliku häälega ja pani nuuskpiirituse käest ära. Ma vist noogutasin õrnalt...
Sam köhatas tugevalt ja tuli meie juurde ja võttis piiritusepudeli ning kadus toast.
"Mille pärast ma minestasin?"
"Ehmmm... Äkki oleks parem kui me unustaks selle..?"
"Ei, Chris! Mis seal oli!?"
"Parem on kui sa ei mäleta," sosistas Chris ja vaatas mujale. ma hakkasin juba tõusma, kui Chris minust kinni võttis ja praktiliselt pani mu uuesti voodisse.
"Chris..." virisesin ma tigedalt.
"Karin ma ei taha, et sinuga veel midagi juhtuks! See oli niigi jube!"
"Ma tean, et seal olid verised jalajäljed.. Kas need olid tema omad?"
Chris raputas pead: "Olid küll, aga ära mõtle selle peale..."
"ära mõtle? Kuule, ma mäletan neid küll... Ma ei suuda sellist asja unustada..."
Chris tõstis häält: "Ära räägi sellest! Arvad, et mulle meeldib sellega tegeleda. Ennem sinna kuradima majja kolimist oli kõik hästi ju! Miks oleme vaid meie kaks ja Sam need, kes Sydney't näevad? Ma teeks sellele lõpu peale, kui vaid teaks kuidas oleks see võimalik!"
Chris oli tõusnud ja vihaselt oli visanud ühe tavalise tooli vastu suurt riidekappi.
Ma ei valeta, kui ütlen, et ma hakkasin sel hetkel teda ka kartma...
"Aga Chris?"
"Mis on?" pöördus ta tigedalt minu poole.
"Ma ju kardan ka..."
Ta näost kadus pinge ja ta tuli minu juurde ja kallistas mind tugevalt: "Anna andeks, ma mõtlen vaid enda peale..."
Ta soovis veel midagi lohutavat lisada, kuid siis kõlas verdtarretavalt madal karjatus ja me Chris'iga tõmbusime üksteisest eemale: "Sam!"


Suspect Lühike jälle, tean... Aga järgmine tuleb kindlasti pikem!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime4/2/2009, 16:10

Keegi vist palus minult kunagi, et ma Sam'i ära ei tapaks aga igatahes midagi temaga juhtub Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime4/2/2009, 20:06

Spooky ^^
Ma loodan, et Sam ära ei sure :/
Ei tohi surra.
Edasi ! =)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 2 Icon_minitime7/2/2009, 12:20

Minul küll Sam'ist kahju poleks... Very Happy
Tagasi üles Go down
 
Sunny, Sexy Sydney
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: