MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sunny, Sexy Sydney

Go down 
+23
Sulesepp
LittleMissy
LittleStar
Everleigh
Carmen
Pump
lahter
TheBoY
Bluebelli
Marmelaad
Taylor
Murtagh
Miley Cyrus
Keiti
VanniJenny
teletupsik
padjanägu, [h]
Mari
Anny
Pharaoh
GossipGirl
bbrit .
Audrey
27 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime1/8/2011, 16:08

Hm, see on täitsa mõeldav Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime2/12/2011, 03:28

Millal osa siia saab? Very Happy
I know that I'm a pain in the ass but I would really like to read a new chapter.. (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime2/12/2011, 19:04

Oi appike, mul pole aimugi. See võib tulla kunagi väga järsult aga igatahes mitte praegu, sest mul on kooliga palju jamamist jne + veel teised jutud.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime2/12/2011, 19:11

Oijah, eks peab siis ootama veel. Tegelt ma üritasingi sulle lihtsalt meelde tuletada, et ma ootan siiski osa veel Very Happy Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime2/12/2011, 20:08

Tore-tore Very Happy Eks ma jätan su palve meelde Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime4/12/2011, 20:16

Hihihi Very Happy
Kuni järgmise korrani, mil ma seda sulle meelde tuletan xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime5/12/2011, 10:29

Mhmh, äkki ma olen oma ülipikal vaheajal tubli ja suudan midagi kokku vuristada... Eks näeb...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime18/12/2011, 21:59

Nonii, Everleigh Very Happy Ma loodan, et sa oled rahuuuuuuuuuul Very Happy Ma katsusin tubli olla. Loodan, et meeldib!


***
"Igatahes," ohkas Jessa ja tõusis siis. "Ma peaks end tegelikult korda sättima."
"Plaanid?" küsisin üle õla vaadates, kui ta kraanikausi juurde läks, et kruus puhtaks loputada.
"Jep, saame mõningate sõpradega kokku." Jessa pani kruusi nõuderestile ja vaatas aknast välja. "Ilus ilm tuleb täna... Seega... Äkki sa tuled minuga kaasa?"
"Mina? Mis... Ei," vaidlesin vastu.
"Kavatsed terve päev siin mossitada? Ei, sa oled ikkagi Austraalias ja siin ei mossitata."
"Tõsiselt," hakkasin naerma ja ohkasin.
"Jaa, tõsiselt. Mul on oma kaks tundi aega veel... Kell üksteist tuleb sõbranna mulle järgi. Palun, Karin," mangus Jessa ja vaatas mind anuvalt.
"No..," venitasin. Mõtlesin pisut. Päev tuleb kahtlemata ilus. Ja nagunii ei veedaks ma seda siin majas. Ma läheksin randa. Aga üksi ei tahaks eriti minna... Võib-olla on tõesti parem kui ma lähen Jessa ja tema sõpradega kaasa?
"Okei," naeratasin hetke pärast ja Jessa plaksutas käsi, kuid peatus siis, kui ma ütlesin talle, et Chris magab elutoas.
Ta turtsatas naerma: "Paras talle. Aga okei, otsi endale midagi ilusat ja mugavat selga, eks? Meil on nüüd veidi vähem kui kaks tundi aega."
"Okei," tõusin püsti, et enda kruus ära loputada ja seejärel üles tuppa minna.


Sorisin oma kohvris ja riidekapis, kuhu mõned asjad pannud olin ja proovisin siis riideid voodil kokku sobitada. Olin kindel, et panen jalga lühikesed püksid, kuid omaette küsimus oli, et millised. Mul oli neid päris palju soetatud ja kuna ma ei teadnud, mis Jessal ja tema sõpradel plaanis on, otsustasin oma kõige lemmikumaid säästa. Tõmbasin khakivärvi lühikesed püksid jalga, tõmbasin luku kinni ja nööpisin need ülevalt kinni. Nüüd oli vaja ainult üles midagi veel leida.
Tuhlasin oma põhjatus kohvris ja tõusin, et raadio mängima panna. Keerasin heli üsna valjuks, lootes, et muusika Sami tuppa ei kostu ja ta ei ärka. Seejärel jätkasin oma kohvri pea peale pööramisega, kuni leidsin mitu erinevat toppi, kuid ei suutnud nende vahel valida.
Tõmbasin parajasti valget t-särki selga, kui kuulsin ust avanemas ja naerupahvakut, mis kahtlemata kuulus Chrisile. Pöördusin, juuksed kui varesepesa ja näost punaseks tõmbudes. Sekund hiljem suutsin kahe jalaga maa peale tulla ja külma närvi säilitada.
Chris vaatas mind pikalt ukse juures seistes, enne kui silmi pööritades nagu ma oleks mingi viimane idioot, riidekapi juurde astus ja oma riietes tuhnis.
Keerasin talle selja ja ronisin üle voodi, et raadio vaiksemaks keerata ning jamasin oma riietega edasi. Panin kokku need, mida raudselt selga ei pane ja asetasin need kenasti kohvri peale.
Kui ma pöördusin, oli Chris oma vormi riietunud ja nööpis oma helesinist särki kinni.
"Sa lähed tööle?" küsisin imestunult.
"Ei, ma niisama proovin vormi selga," mõmises ta vastu nagu käiksin ma talle meeletult närvidele.
Pöördusin ja korjasin maast mõned oma asjad kokku.
"Mis sa ise arvad siis," lausus ta mõne aja pärast, hääletoon pisut pehmem. "Ja sina?"
Kergitasin kulme ja surusin need mõned üleskorjatud asjad kohvrisse. "Välja."
"Keset päeva?"
"Mis ise arvad siis," torisesin vastu ja ohkasin.
Kuidas selle väikse asja pärast me nii..? See ei mahtunud mulle lihtsalt pähe.
Kuulsin kuidas Chrisi pükste vöö kõlksatas, kui ta seda kinnitas. Ta ohkas väsinult.
"Karin, anna andeks, ma ei tea mis mulle sisse läks..."
Ta tuli mu selja taha ja pani oma käed mu õlgadele, libistades need sealt allapoole.
Proovisin eirata värinat, mis mu keha läbistas.
"Oled vihane?"
Ma ei vastanud talle.
Ta käed peatusid mu puusadel, kust ta need edasi mu kõhule libistas.
"Karin?"
"Kallutasin veidi pead.
"Ma ei taha tööle minna, teades, et sa oled minu pärast selline..."
Mu kurku tekkis vastik karedus. Tundsin suus veidrat rooste maitset...
Chris surus oma pea mu õlale ja ma tundsin tema huuli oma kaela vastas.
"Tõesti- anna andeks," alustas ta taas ja ma tundsin, et ei suuda paigal olla. Mu sees hakkas tugevalt keerama ja see pani mu pea ringi käima.
"Las... ma... istun," pugesin Chrisi haardest välja ja liikusin nii kiirelt kui vähegi suutsin voodi poole, et istuda, saateks Chrisi ehmunud pilk.
Ta kükitas mu ette: "Kõik korras?"
"Ei,"ohkasin ja asetasin käed näole.
Chris katsus käeseljaga mu laupa.
"Ma ei ole haige," laususin ja proovisin tõusta, kuid Chris ei lasknud.
"Aga sul on halb olla."
"Pinge, lihtsalt pinge... Stress. Arvan, et sa mõistad."
Ta naeratas kergelt. "Muidugi."
"Tore," vastasin lühidalt.
Chris kükitas endiselt mu ees ja hoidis mu käsi oma pihkude vahel.
"Kuhu välja sa lähed?"
"Ma ei tea."
"Sa ei tea?" kordas Chris ja naeris.
"Jessa kutsus mind kaasa," ütlesin.
"Oh... okei. Oled juba hommikust söönud?"
"Ei, jõin enne kakaod aga see oli ka kõik."
"Lähme siis alla," Chris aitas mind püsti ja väljusime toast. Jõudsime kööki, kus Sam kohvi kõrvale mingeid pabereid uuris ja haigutades meid tervitas.
Istusin kohale, kus alles istunud olin ja vaatasin, kuidas Chris omale korralikku hommikusööki valmistama hakkas. Köök täitus aeglaselt erinevate toidulõhnadega.
Kui Jessa kööki ilmus ja käed ümber Sami kaela libistas, ei suutnud ma enam köögis levivate lõhnade eest end kaitsta. Mu kõhus hakkas uuesti keerama ja ma surusin käe oma suule.
"Karin!" Jessa tardus, kuid hetk hiljem oli minu juures.
"On sul ikka halb?" küsis Chris ehmunult. "Äkki ma viin su arsti juurde?"
"Ei, ma ei taha arsti juurde," pomisesin. Mulle ei meeldinud arstid. Ja mingi pisikese häda pärast ma ka end nende juurde traumeerima ei lähe. Ainult viimases olukorras lähen ma nende juurde abi saama.
"Mida sa irvitad, Sam?" küsis Chris pahuralt, märgates pilku, millega Sam mind kiikas.
Ma sain aru, mida Sam mõtles ja ma imestasin, et Jessa ega Chris selle peale ei tulnud. Lõin pilgu Samile ja meie pilgud kohtusid viivuks. Surusin käe tugevamalt suu ette ja proovisin veeklaasist, mille Jessa mulle pihku surus, sõõmu vett rüübata.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime18/12/2011, 22:18

Hahaha Very Happy
Ma olen peaaegu 100% kindel, mis Karinil viga on! Very Happy
omgomg! Very Happy
Muidugi jäin rahule! Ja nüüd kiiresti uut!
hehehe Very Happy ^^
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime18/12/2011, 23:12

Hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ma tean et see on nii ilmselge Very Happy Woah, sa oled nagu täielikus ekstaasis Very Happy
Ja eks varsti saab ka.
Üllatav, aga seda juttu on nii kerge kirjutada, seega... ma katsun kiirustada uue osaga Very Happy Nagunii teiste juttude puhul pea ei tööta
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime18/12/2011, 23:49

Muidugi, ma olen seda uut osa teab mis ajast oodanud ju :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime19/12/2011, 12:51

Okei Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime25/12/2011, 17:58

Millal uut osa saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 00:36

Kui hästi läheb, siis selle aasta jooksul. Sest noh, ma ei saa noh... Selline liiga happy olemine ei mõju minu kirjutamisele hästi Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 00:49

Hah. Selge Very Happy
*jääb ootama ja üritab kannatlik olla* xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 00:59

Ma laen oma läpakat, kui voodisse poen, eks ma hakkan pihta jälle. Huvitava koha pealt jäi pooleli.
Seega, Everleigh, sinu pärast saan hommikul kell viis magama. Arvasin, et täna jõuaks juba vähemalt kaheks voodisse... Aga OK, mis ma ikka virisen. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 01:42

Wow.. minu pärast? Sorry Very Happy
*mõtleb kas passida sama kaua üleval või magama kobida*
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 19:22

Ma alustasin eile aga ei suutnud lõpetada. Midagi jäi nagu puudu :/ Katsetan täna jälle Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 19:28

Hmm Very Happy
Jumalale tänu, et ma ootama ei jäänud xD
Ma oleks täna zombie olnud sellisel juhul (mitte et ma poleks seda aga nhjh) Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 21:53

Hahaa, see oleks naljakas vaatepilt olnud. Passid hommikuni välja, tead, et Auts peaks nagu kirjutama aga saad sellise tünga, et... Very Happy Very Happy
Et jah, ära juba enda pärast ootama jää. Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 21:55

Haha Very Happy
Yeah, see oleks valus olnud xD
Aga täna proovid osaga valmis saada? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 22:00

Paha Audrey Very Happy

Kui öösel midagi targemat (nt. magamine) teha pole, siis äkki. Aga homme olen jälle terve päev kodus... Seega peaks kasvõi homse jooksul valmis saama... Kui hästi läheb. Aga mnjah, võib-olla ma suudan juba öösel miskit kirja panna... Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 22:10

Irv. Njh. Kui sa varem ka midagi kirja said panna siis saad seda ka kasutada... xD
Aga jaa, homme.. hmm, võiks juba nagu saada osa küll. Selle poolt olen ma kahe käe ja jalaga Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 22:15

Mul umbes seitse lauset olemas Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 11 Icon_minitime26/12/2011, 23:54

LOL xD
Seda on.. palju.. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
 
Sunny, Sexy Sydney
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: