MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KAS SEE OLID SINA?

Go down 
2 posters
AutorTeade
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

KAS SEE OLID SINA? Empty
PostitaminePealkiri: KAS SEE OLID SINA?   KAS SEE OLID SINA? Icon_minitime14/12/2008, 17:10

KAS SEE OLID SINA?


Jessica istus laua taga ja ootas oma kaksikvenna kõnet. Johnny oli temast mõni minut vanem, kuid rääkis oma õega nagu endast vanemaga. Võib-olla tuli see sellest, et Jessica oli väga tark ja aitas Johnny’t tihti kodutöös.
Jessica oli 15-aastane, kuid Johnny oli 16. Nimelt oli Jessica sündinud veidi enne keskööd, Johnny aga sündis paar minutit pärast keskööd. Niisiis pühitses Jessica oma sünnipäeva 14. aprillil, Johnny aga viieteistkümnendal.
Jessica oli väga ilus. Ta mustad juuksed ja rohelised silmad tegid tast väga armastatud tüdruku. Paljud klassi poisid ei teinud poppi paljalt sellepärast, et Jessicat näha. Jessica ei olnud tagasihoidlik, erinevalt teistest headest õpilastest. Ta julges alati teistele näkku öelda seda, mis tal parasjagu mõttes oli. Ta oli ideaalne.
Seevastu Johnny oli eriti tagasihoidlik, kuigi ta polnud hea õpilane. See, et ta Jessica kaksikvend oli, ei teinud temast veel oma õe koopiat. Ta oli teistsugune iseloomu ja välimuse poolest. Tal olid pruunid juuksed, sinised silmad ja väike suu. Ta ei olnud popp. Ta istus alati omaette nurgas. Selle järgi vaadates peeti teda nohikuks, kuid kui vaadata tema päevikut, võib märgata seal ainult kahtesid ja kolmesid. Talle tegi suurt tuska see, et tüdrukud ei pööranud talle üldse tähelepanu.
Aga niisiis, Jessica ootas oma venna kõnet. Nimelt oli Johnny läinud järeleksamit tegema ja Jessica oli püüdnud talle midagigi selgeks teha. Nüüd tahtis Jessica teada saada, kuidas tema vennal läinud on.
Järsku heliseski telefon. Jessica haaras toru ja hüüdis: „Noh, kuidas siis on?”
„Jessica,” vastas Johnny hääl, „ma sain nelja plussi.”
„Juba said hinde teada vä?” imestas Jessica.
„Nojah, noh. Seda et... mul ei ole võtmeid, viitsid ukse alt lahti teha?” päris Johnny.
„Jep. Ega ma sind külmetama jätta saa!”
„Kuule, kus emm ja iss on?”
„Restorani läksid. Kuidas sa koju saad?”
„Ah, see, Louis toob mu koju. Tal on see punane Mazda.”
„Aa... see on see 18-aastane, kes 11. klassis käib vä?”
„Jah. Oki, ta ootab mind juba. Ma lippan siis,” teatas Johnny ja kostsidki piiksud.
Jessica pani mobiiliklapi kinni ja läks ust lahti tegema.
Poole tunni pärast kuulis Jessica, et keegi tuleb trepist üles, tema tuppa. Uks läks lahti ja seal seisis Johnny.
„Noh, tere siis, neljamees!” hüüdis ta ning vaatas venda. Johnny noogutas ja istus uneleva näoga voodile.
„Mis sul viga on, noormees? Ära armusid vä?” päris Jessica edasi. Johnny punastas ja ütles: „Ei tea midagi.”
„Tead ikka küll! Kes see õnnelik siis on?”
„Ei ole mingit õnnelikku!” läks Johnny endast välja.
„Aga miks sa üldse minu tuppa tulid?” küsis Jessica.
„Ma... no okei, ma sain selle eksami hindeks kolme miinusega. Ma tahtsin sult küsida, kuidas saaks nii teha, et vanemad teada ei saaks,” tunnistas Johnny.
„No seda ma küll ei tea. Lihtsalt mitte rääkida sellest,” vastas Jessica kurvalt.
„Mhmh, mitte rääkida! Aga kui küsitakse, et kuidas läks? Mis siis?” oli Johnny ikkagi morn.
„Aa... Siis ütle ausalt ära. Aga ma näen küll, et asi ei ole ainult selles. Oled ikka kindel, et sa armund pole?”
„Jessica, miks pead sa nii õudsalt uudishimulik olema?”
„Sest sa oled mu vend, kullake. Ütle nüüd ausalt, kellega sa koju tulid?” nõudis Jessica.
„Ma juba ütlesin, ma tulin Louis’ega. Jäta mind rahule!” hüüdis Johnny ja hakkas oma toa poole kõmpima.
„Sa punastad! Sa OLED armunud!” teatas Jessica.
Johnny pööras end ringi ja ütles: „Okei, sa oled mu õde. Ma siis ütlen.”
„Muidugi, ega ma sind varem polekski rahule jätnud,” naeratas Jessica rahulolevalt.
„Hea küll siis. Mulle meeldib Helena,” lausus Johnny ja kadus oma tuppa. Jessica kihistas. Helena! Nojah, see oli üks ilusamaid tüdrukuid koolis. Aga Jessicast jäi ta kaugele maha.

Reedel pidi toimuma pidu Carola juures. Tal oli suur maja ning kõik külalised said kaasa võtta kaaslase. Jessical oli raske valida, nimelt oli teda praktiliselt pool kooli kutsunud. Jessica valik kaldus küll Matt’i poole, kuid häda oli selles, et just Matt polnud Jessicat kutsunud. Jessica pidas juhuslikult plaani, kuidas teha nii, et Matt ta kutsuks.
Johnny oli aga üldse otsustanud peole mitte minna.
„No miks sa seda Helenat ei kutsu?” päris Jessica.
„Mina ei tea... Ma ei julge,” vastas Johnny.
„Hah, sina ei julge! Ta käib sinu klassis! Ta teab ju sind! Ma saaks veel aru, kui ta käiks mõnes teises klassis või koolis, aa kui ta sinu klassiõde on... Jumal küll, võta end kokku! Ma võin ise ju talt küsida, kas ta tahab sinuga minna...” pakkus Jessica.
„Ei-ei-ei. Ei! Ma parem ise...”
„Okei. Mis sa talle siis ütelda kavatsed?” päris Jessica.
„Noh... Ma’i tea, midagi sellist: „Kas sa Carola juurde lähed?” Ja siis ta vastab midagi. Kui ei, siis ma küsin miks. Ja kui ta ütleb et sellepärast, et tal partnerit pole, pakun, et ta võib minuga tulla. Aa kui ta ütleb midagi muud, siis ma lihtsalt lähen minema. Kui ta ütleb, et ta tuleb, siis ütlen: „Sul on kindlasti partner olemas...” Kui ta noogutab, siis ma lähen ära, kui tal pole, siis pakun jälle ennast...” ladus Johnny kõik lagedale.
„Sa oled ikka hästi läbi mõelnd kõik... Aa ma küll nii ei teeks...” ütles Jessica.
„No kuidas meie kõiketeadja teeks?” õrritas Johnny.
„Ma küsiks, kas ta läheb sinna peole. Kui ta läheb, küsin, kes ta partner on. Kui ta ütleb, et tal seda pole, ütlen, et mul ka mitte ja miks mitte koos minna. Kui ta midagi muudmoodi ütleb, siis ma lihtsalt ütlen: „Head pidutsemist!” või: „Okei... T¹au!” Said aru?” teatas Jessica. Johnny noogutas.
„See on parem, sest Helena ei viitsiks nii pikka juttu kuulata. Okei, kuule, see... buss läheb varsti. Sa lähed Louis’ega vä?” küsis Jessica nätsu närides. Johnny noogutas.
„Mis ajast te sellised sõbrad olete?” imestas Jessica.
„Mina ei tea... Okei, sul buss läheb, t¹au!” kehitas Louis õlgu. Jessica naeris pilkavalt, pani kerge jaki peale, koolikoti selga ning läks uksest välja.
Koolis leidis Jessica kohe Matt’i üles ja küsis talt: „Yo, lähed sa selle Carola peole ka vä?”
„Jah, aa mul pole partnerit, ma ei viitsi kedagi kutsuda eriti. Ideid pole,” vastas Matt haigutades.
Matt oli väga popp. Teda jahtisid praktiliselt kõik tüdrukud. Matt’il olid pruunikad juuksed ja sinised silmad. Ta oli 17-aastane.
„Aa...Tead, mul pole ju ka partnerit! Sa võid ju mind kutsuda, kui tahad,” teatas Jessica nagu muuseas.
„Aa..okei, tegelt suht hea variant,” kratsis Matt kukalt.
„Okei...Oli sul mingi auto ka vä?” küsis Jessica.
„Ole mureta, Jess, auto on mul igal juhul. Seda musta BMW-d tead? See on minu oma,” vastas Matt.
„Aa...okei siis. Ma pean nüüd vist minema hakkama. Meil on eeltund,” teatas Jess ja lipsas oma klassi. Ta oli nii õnnelik, et kepsles mööda klassi ringi ning kallistas kõiki sõpru ja ka neid poisse, kes talt kallistust palusid. Isegi õpetajad said Jess’ilt pugemissõnu.

Johnny istus Louis’e juurde autosse ja küsis kohe: „Sul pidi ju eeltund olema.”
„Ta ongi, aa ma nagu ei viitsi kohale minna nagu,” vastas Louis sigaretti suhu pistes.
„Aa...okei...” kahtles Johnny Louis’es.

Mõne aja pärast jõudis Mazda kooli Ocelots ette ning Johnny hüppas autost välja.
„Okei, tänks, ma lippan siis!” hüüdis ta ning läks kooli poole.
„Ou, aa kes bensu eest maksab?” hüüdis Louis talle järele. Johnny jäi seisma ning hüüdis Louis’ele üle õla vastu: „Ehk sina? Sinu auto see ju on.”
„Aa ma viisin su kooli ju,” ütles Louis.
„Aga sa tulid ise ka. Ma saaks veel aru, kui sa ise siiapoole ei tuleks, aga niimoodi...Igal juhul, ma lähen kooli,” ei olnud Johnny nõus maksma.
„Minu kodunt kooli on 10 kilti, aa kui ma sinu juurest läbi sõitsin, siis tuli veel 5 kilti juurde, nii et lao raha lagedale!” karjus Louis vihaselt.
„Mina ei anna sulle midagi!”
Louis tuli Johnny’le lähemale.
„Kui sa raha ei anna, siis ma peksan sult selle välja!” ähvardas ta. Juba oli mõni inimene Louis’e ja Johnny juurde tulnud. Johnny pobises: „Ma ei taha sulle raha anda.”
Louis sai vihaseks. Ta haaras Johnny kraest ja raputas teda ägedalt.
„P-palju sa t-tahad?” küsis Johnny ahastuses.
„Umbes 10 dollarit,” vastas Louis.
„Nii palju? Sul pole nii palju vaja...” kahtles Johnny.
„Sa kas annad raha, või saad peksa, sinu asi pole see, kui palju mul raha vaja läheb!” karjus Louis.
„No rahune maha, mees!” tuli Louis’e klassivend Bruce lähemale, „Oleks pidand varem sellest rahast rääkima, siis oleks kutt teadnud raha valmis panna. Aa praegu las läheb, siis teab, kuidas sind tüssata.”
„Tüssata? Ma p-pole k-kedagi t-tüssanud!” kokutas Johnny.
„Ei ole vä? Okei, Louis, lase see pisikene kaheksandik läheb aga, las kogub järgmise sõidu jaoks raha. Aa mis arvad, kui ta ennem läbi peksta?”pakkus Bruce.
„Tead, heameelega,” irvitas Louis ja virutas Johnny pikali.


Viimati muutis seda Britney (14/12/2008, 17:16). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

KAS SEE OLID SINA? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS SEE OLID SINA?   KAS SEE OLID SINA? Icon_minitime14/12/2008, 17:14

nii arvamused siis plz
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

KAS SEE OLID SINA? Empty
PostitaminePealkiri: Edasi siis:   KAS SEE OLID SINA? Icon_minitime14/12/2008, 17:15

Johnny oigas vaikselt. Teda peksti armutult. Kuid just sel hetkel, kus Johnny käsi hakati näo eest ära kiskuma, hüüdis kellegi tüdrukuhääl: „Ou, poisid, lõpetage ära! Kas te olete mehed või ei ole, lähete kahekesi ühe kallale?! Minge eemale! Ja sul, Louis, pole minuga lootust!”
„Ja minuga pole Bruce’il lootust!” hüüdis teine hääl.
Johnny tundis mõlemad hääled ära. Esimene oli Helena, Helena hääl! Ta tuli Johnny’le appi!!! Ta läks Johnny eest välja! Johnny’l on lootust! Nojah, oleks rohkem, kui teda poleks sellisest haledast olukorrast leitud.
Ja see teine hääl oli Jess’i oma. Oot-oot. Tal pidi ju eeltund olema?! Aga vahet polnud, peaasi, et teda oli päästma tuldud.
Bruce ja Louis tõmbusid Johnny’st eemale ja käratasid: „See titt ei tahtnud autosõidu eest raha maksta!”
„Noja keda see huvitab? See ei anna teile õigust teda peksma hakata!” hüüdis Jess’i hääl. Kellegi käsi võttis Johnny käest kinni ja aitas ta püsti. See oli „juhuslikult” Helena käsi. Helena vaatles Johnny’t pealaest jalatallani ja hüüatas siis: „Jumaluke küll! Sa oled ju täitsa verine kohe! Tule, viime su kooliarsti juurde!”
„Täna pole arsti kooliski,” ütles lähemaletulnud Jess.
„No siis viime ta traumapunkti!” püüdis Helena midagigi välja pakkuda.
„See on kaugel...” ütles Jess, „Kuigi...Ou, poisid, viige meid traumapunkti!”
„Siis peate maksma!” irvas Louis vastu.
„Ise teate, valige välja: kas viite meid traumakasse või me võtame ise teie auto!” hüüdis Helena vihaselt. Bruce aga hüüdis vastu: „Pimedad olete vä? Ei näe, et siin nagu aint neli inimest istuda saab?”
„Ja muidugi, sina pead sinna traumapunkti kindlasti kaasa tulema!” vaidles Jess.
„No aga kui see teie Johnny peab lamama?”küsis Louis.
„Ei pea!” sõnas Johnny vihaselt, „Nii nõrguke ma ka pole!”
Johnny, Helena ja Jess istusid autosse, Jess istus ette.
„Kurat, nüüd ei saa sa ju minuga Carola juurde tulla. See sinu Jess ütles, et sa tahtsid minuga tulla,” ütles Helena.
„Aa...Okei,” ütles Johnny ja vaatas vihaselt Jess’ile otsa.
„Helena, sa ütlesid seda nii, nagu sul oleks jumala kahju, et sa Johnny’ga Carola juurde ei saa,” lausus Jessica kavalalt.
„Nojah. Mind on teised ka kutsund, neile ma ütlesin juba, et ma kinni olen ja nüüd pean ma üksi sinna minema... Nojah, tegelt ma kellegi teisega vist eriti ei tahakski minna. Teised tahavad minuga kohtuda selleks, et kuulsad olla, et nagu: „Ma käin kõige lahedama tüdrukuga koolis, et ma olen nüüd nii lahe kutt,” vuristas Helena.
„Ou-ou! Pea kinni nüüd! Sa pole kõige lahedam!” vaidles Jess.
„Ah jah, see Giselle oli kõige lahedam!”
„Ah mine perse!” solvus Jess.
„Okei, okei, Jess on kõige lahedam koolis!” ütles tüdrukute mulast väsinud Louis. Jess pani käed rinnal risti ja naeratas ning küsis Helenalt: „Mitu poissi sind siis kokku kutsus?”
„Las ma mõtlen... Umbes 35,” vastas Helena.
„Aa...Okei, mind kutsus 65. Mingi 20 oli kümnendikke, 25 üheksandikke ja 20 meie ja paralleelklassi omi,” loetles Jessica kõik hoolikalt ette.
„Kelle siis võtsid?” päris Helena.
„Ah selle Matt’i,” püüdis Jess hooletut nägu teha.
„Jääb mulje, nagu Matt sind iga päev kuhugi kutsub.”
Jess kehitas õlgu.
„Jess, sa punastad,” ütles Helena.
„M-mina?! Ei-ei punasta!” läks Jess näost veel punasemaks. Johnny kihistas.
Auto peatus traumapunkti ees. Jessica ronis autost välja, tegi tagaukse lahti ning Helena ronis sealt välja, Johnny tema järel. Johnny lonkas veidi ning halises oma nägu puudutades.
Traumapunktis oli vähe inimesi, mistõttu Johnny sai 10 minuti pärast sisse. Arst vaatas saabunuid ja vangutas pead: „Mis teil siis juhtunud on? Kas teid peksti ka läbi? Mul on juba 5 inimest siin käinud, kes on lihtsalt häbematult läbi pekstud. Tulge istuge siia!”
Johnny istus toolile, Helena seisis tema kõrval, Jess toetus kaugemal seinale. Louis jäi autot valvama.
Arst vaatles Johnny’t veidi. Siis võttis ta prillid ninalt ja ütles: „Eks temaga ole kõik korras. Näol on lihtsalt kriimustused, kust veidi verd tuleb ja kehal on lihtsalt muhud ja sinikad. Nädala jooksul paraneb ta ja on täie tervise juures. Võite tagasi kooli tõtata.”
Helena ohkas kergendatult ja Johnny tõusis püsti.

„HELENA!” kõmistas inglise keele õpetaja proua Dina. „Ee...jah, õpetaja?” tõstis Helena töövihiku kohalt pea.
„Kas sa lõpetad ükskord nende kirjade kirjutamise?” päris Dina kurjalt sõrmega viibutades.
„Aga, õpetaja, ma pole midagi teinud!” vaidles Helena ja varjas töövihiku varjus kirjutatud kirja, mille ta just kavatses Jenniferile saata.
„Tõuse püsti, väike valevorst!” kärkis õpetaja ja tormad Helena pingi poole. Ta krahmas laualt kirja ja luges selle valjusti ette: „Yo, Jenny, Hella siin. Kuule, on sul poiss? Ma lihtsalt tahtsin sulle öelda, et mul sama hästi kui on! Ja sa ei tea kes!! Ei no mul on, Carl, aga kes siis sul on? Kes see õnnelik on? Johnny! Jaa, ma olen kindel, et ma meeldin talle! Ta sama hästi kui ütles mulle seda!!! Ja ma lähen temaga Carola juurde, kuigi ta käis just traumakas koos minu ja oma õega, aga arst lubas tal minna küll! Vau, Hella! Ma ei teadnud, et sa sellisega veel käima hakata võid! On ta sind välja kutsunud? Mh, ei! Ta ei julge ju! Ta küsis oma õe kaudu Carola peo kohta! Ja siis ma arvan, et...” siinkohal kiri katkes ja Dina värises kogu kehast.
„Et meie kirjutame inglise keele tunni ajal, selle asemel, et Irregular Verbs’ e korrata ja töövihiku harjutust teha, meie saadame armastuskirjade mustandeid teineteisele! Ei no tore küll! Päevik, preilid Woods ja Stude!”
Nojaa, tegelikult oli klassis ja üldse koolis palju-palju salakirju liikvel, aga õpetajad seda ei teadnud. Näiteks saatis Louis Bellale kirja: „Tere, ilusake! Viitsid minu autoga sõitma tulla?x Ah mine perse, Louis! d Tule ikka, nunnuke!x Ei tule!! Lõpeta see kirjade saatmine!d Ei no tõesti...Sa PEAD tulema, muidu ma peksan su Siriuse läbi!x Pigem peksab tema sinu läbi! Ma ei taha, et jääks mulje, et ma suhtlen sinuga.d No ära nori, tibuke, ma teen S-ile kolki muidu!x Käi veel kord perse, ma kitun õpsile, kui veel saadad!d Sa ei julge! Muidu saate koos S-iga koos peksa!x Nüüd oled küll hirmunud, jah? Võta teatavaks, et mul pole plaaniski sinuga suhelda, idioot.d Vahetunnis räägime sellest...Aga kas tuled siis või ei?x EI TULE!!! Ma juba tõstan kätt!d Ma hoiatan!x Okei, okei! Millal ma pean tulema?d Täna pärast kooli, parklasse, minu auto juurde.x Okei, aga ma ütlen Siriusele, et ma POLE su girlfriend, ta peab mind mõistma!d Mkmm...Sa pead jätma mulje, et sa oled nüüd minuga, mind ei huvita, mis pärast juhtub, ise püüad midagi teha, et korras oleks kõik.x Sa oled üks tõbras! Ma vihkan sind!!!!!!d Vihka, vihka, ega see ei aita!:d x”
Siis saatis Johnny kirja Jessile: Miks sa selle Carola-värgi korraldasid?L Sa polegi õnnelik vä?J Olen, aga see alandab!L No ise tead, ma võin ju öelda, et sa ei mõelnud kõike tõsiselt!J Ei!!! Pole vaja! Thanks, et sedagi tegid, lol. L Kle, mis sa keemia kontra said?J Kahe, logish ju!L Okei...Kas ma räägin vanematele või sa palud kohe vabandust, et minule tähelepanu traumakas ei pööranud?J Mh, no kuule...L Okei, ma juba trükin sõnumit!J Okei, okei! Sorry, et ma sinuga traumakas ei rääkinud!L Siis on kõik hästi!J
Tööõpetuse õpetaja luges ajalehte, kuni lapsed oma proovilappe kudusid. Kõige rohkem huvitasid proua Ra’d kuulujutud ning artiklid kooli õpetajatest. Tema lemmikartikkel läbi aegade oli järgmine:

76. kooli IX a klassi klassijuhataja Lill on teatanud põrutava uudise: ta on lahutatud oma mehest juba 4 aastat, kuigi kõik tema tuttavad on teadlikud vastupidisest. Samuti on proua Lill rääkinud, et ta on huvitatud nüüd hoopiski naistest ning et tema poeg Cyrus on emo, kes on eraldunud emast ning elab omasugustega vanalinnas kuskil keldris ning suitsetab marihuaanat.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

KAS SEE OLID SINA? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS SEE OLID SINA?   KAS SEE OLID SINA? Icon_minitime14/12/2008, 19:04

Alguses ajasid sa need sünnipäevad sassi.
Johnny pidi vanem olema, aga järsku oli ta hoopis noorem.
Ja tegelikult jätad sa mulje, nagu Johnny oleks kümnene.
Muidu mingi suht tüüpiline pubekajutt.
Eks näis, mis edasi tuleb.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KAS SEE OLID SINA? Empty
PostitaminePealkiri: Re: KAS SEE OLID SINA?   KAS SEE OLID SINA? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KAS SEE OLID SINA?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» R.I.P- sina
» Sina !
» Ma ei ole sina!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: