MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Oleks võind ka hullemini minna.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

Oleks võind ka hullemini minna. Empty
PostitaminePealkiri: Oleks võind ka hullemini minna.   Oleks võind ka hullemini minna. Icon_minitime18/12/2008, 20:16

Njah.
Mina ja mu pärislugu. Pritti ¹hokkiw or what? Mõtlesin peale seda juhtunut, et see väärib
üleskirjutamist. Siin see siis on. Teie ees little part of my life.
A ja see on mitmes osas et lihtsam lugeda. alhuseks siis mega lühike osa, kus veel midagi ei selgu sellest juhtumist. vist tulebki kaheosaline...
*Kallad*

Vahetund. Garderoob.

“Hellu! Kus lähed?” peatas Maarja mind garderoobis riidesse panemast. “Õumaigaa¹h, ma ju ütlesin sulle, et ma lähen hambaarsti juurde ju..” “Ei no sorri vaan, tõesti ma ei remämberind eks.” Ja ta lahkus. Mina vaid vaatasin hetkeks järgi, et kuhu jäi tsau kallike, või loodan et tuled elusana tagasi. Mis iganes , niikuinii solvus Otsisin kotist oma päeviku ( njah kui seda saaks päevikuks nimetada ) Avasin selle nädala, kus oli suht suurelt kirjutatud vabastus kolmest viimasest tunnist. Meie lahe turva Jürka lasi mind jälle välja. Kahtlustega, kuna see oli mul juba kolmas sellel nädalal.

Ja seal seisiski lillakarva ford, kus emps kätega vehkis. Mingi hullumaja. Viskasin koti tahaistmele, ise muidugi istutasin end ette. “Noh, kuidas oli?” hakati mind kohe küsimustega pommitama. “Suht normaalselt, oleks äärepealt ajas spikriga vahele jäänd aga ta on nii pime.” “Sa ju tead mis ma sulle spikritest rääkind olen. Kui kasutad siis oska ka kasutada” “Ja ja. Ma tean.” Ülejäänud tee Jürri jätkus vaikus.

**peale hambaarsti**

“Mu põsk valutab.” “Loogiline, ta tegi sulle ju süsti.” “Miks ta alati süsti teeb. Mulle ei jõua kohale.” Panin radio tööle, keerasin volüümi ka juurde mis empsile nähtavasti ei meeldind. “Okei okei.” Nõustusin korraks. Ta võttis ise alluvusse üürgavat träna maha keerata. “Me peame täna Väike-Maarjasse minema. Tuled ka kaasa?” “Hm. Ma nagu ei taha täna üldse autoga sõita. Veider tunne on.” “Ok, jääd koju siis.”

Mina olen Sven Arusoo ja te kuulate skaiiplussi. Nüüd midagi Jordin Sparksilt enne uudiseid. “Oh see on hea lugu” muusika keerati valjemaks. No matter what you say about love. I keep coming back for more. Keep my hand in the fire. Sooner or later I get what I’m asking for. Laulsime täiest kõrist. Ainus laul mis meid ühendab. Vähemalt minu arust.

**
Tagasi üles Go down
Funnyface
Suur ja laisk lohe
Funnyface


Female Postituste arv : 108
Age : 31
Asukoht : Kuskil kaugel

Oleks võind ka hullemini minna. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oleks võind ka hullemini minna.   Oleks võind ka hullemini minna. Icon_minitime18/12/2008, 22:12

Lootus on et sealt tuleb veel midagi head, sest algus tõotas palju!!
Pisut segaseks jäi see koht peale hambaarsti, aga muidu täitsa okey!! Alguses oli päris räme tibitekst!!Very Happy aga see ajas vähemalt naerma!!Very Happy

OOTAN UUT!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Oleks võind ka hullemini minna. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oleks võind ka hullemini minna.   Oleks võind ka hullemini minna. Icon_minitime28/2/2009, 11:19

UUT !
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Oleks võind ka hullemini minna. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oleks võind ka hullemini minna.   Oleks võind ka hullemini minna. Icon_minitime28/2/2009, 20:37

'Ülejäänud tee Jürri jätkus vaikus.'

Jürri? jaa.. see on su enda kohta? elad Jüris?
ma tglt ei teadnudki, et Jüris hambaarst on..


aga muidu, suht norm tundub, kuigi jutu mõtet ei taband ära hetkel ;P
niiet, uut siis (:
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Oleks võind ka hullemini minna. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oleks võind ka hullemini minna.   Oleks võind ka hullemini minna. Icon_minitime1/3/2009, 12:29

Jätkuvalt uut !
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Oleks võind ka hullemini minna. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Oleks võind ka hullemini minna.   Oleks võind ka hullemini minna. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Oleks võind ka hullemini minna.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Aeg minna.
» Tulid, et minna

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: