MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 lugemisvõistlus*

Go down 
+21
Audrey
Bee
White Wolf
Miley Cyrus
padjanägu, [h]
Espada
Heffu
Liina
Unknown Artist
Keiti
swessu
nasicc
Anzu
Astrid.
Tärru.
Tuki
Prince Kirameki
Diana.
spring
Kärolyn
Pingu
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 17:38

Jah, üheteemalised asjad võib kokku panna. Very Happy
Siis mahuks ära küll. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:33

Ma võin Winner Badge'ide meisterdaja olla! Very Happy I has experience with PhotoShop CS3 Extended & pixels! Very Happy *overflowing*

Ei, aga ausalt. Ma teen nkn praegugi mingisugust pikseltööd. Ja kui saab orgunnitud uus kõvaketas, siis panen ka PSi jälle peale. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:38

I have, mitte I has. Very Happy

Ja, kui juba nende bannerikeste tegemisele läheb, võiks teha nii, et mitu isikut siis teevad neid, ja kui keegi võidab, siis saab see võitja ise valida kellelt ta seda bannerit tahab. On mitmekesisem. Very Happy
*jee, lollide ideede masin töötab!*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:43

Prooviks kah osaleda, kui lahti läheb.
Mangad vist arvesse ei lähe?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:45

WT: I speaks lolcatz language often Very Happy
Muide, mitu meistrit oleks parem, nii on tõesti suurem valik. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:47

Halo - need on ju koomiksiraamatud, midugi lähevad. Very Happy Onju, Pingu?
Taku - Lolcatz language?
Ja, tõepoolest, mitu meistrit. Very Happy Mina panen ka end kirja meistritesse siis. ^^
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:53

WT: lolcatz - google.ee
Ok, nali. Need on need "z" ja kolmanda isiku toppimised inglise keelde. Ja ka kõik levinumad slängid/lühendused, nt STFU jne.

It's an OT, I know. Sorry. :$


Badge Artists:
*Maiu Laaneoja
*Takuya Kenzo
*Werewolf Took

Näete, kui kenasti see nimekiri tuli? Kõigil on ees-ja perekonnanimi, kellelgi pole see pärisnimi. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 18:59

Haha. Very Happy
Jõudu teile. ;D

Kusjuures... mina mangasid eriliseks lugemiseks ei peaks. Very Happy Sest et... need on pildid. Kui piltide asemel oleks kiri, läheks meeletult rohkem aega. Very Happy Ma sain ühe õhtuga 3 mangat läbi... ja see ei tundu normaalne. Very Happy

Ärge seda nüüd väga otse võtke, mina pole mingi ütleja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:01

mangad ei loe. Kui ei ole just mingi hüpersupersuure asjaga tegemist. Very Happy

Iga köidetud asi ei ole ju raamat. Ses mõttes, et samahästi võiks kõik aastalõppu rõõmuga kirjutada: Kalender
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:01

Ja ma sain ühe õhtuga... Nää, *loeb oma mangad kokku* 11 mangat läbi. Aga ma loen kiirelt ka. ^^

Ei võtagi otse. Võtan kõrvalt. ;D
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:03

Jap, see on ju samamoodi, nagu koomiksid ei loe. Very Happy Ma võiks ju muidu.. päevas 20 koomiksit lugeda ja voilaa. Tegelikult ei ole mina ka mingi ütleja, ma pole mangat lugenudki. (A) Very Happy Aga jah.. Whatever Pingu says. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:04

Whatever Pingu says? That sucks Very Happy
Te peate ise aru saama ikka, et võimalikult aus asi oleks. Mitte, et Pingu ei taha, siis keegi ei saa Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:04

Alaealised, ärge nüüd lugege. Very Happy


Ära võta südamesse, võta suhu....


(See tuli selle kõrvaltvõtmisega meelde. Very Happy )

Kusjuures... see kiirelt lugemine. ma lihtsalt loen Werewolf Took'i (Birgiti, eksole=) lugemisi ja lihtsalt imestan. Very Happy Sellist lugemist mina ei suuda ette kujutada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:06

Ma saan aru küll. Very Happy Ma lihtsalt õigustasin enda ülesastumist mitteteadjana. Very Happy XD
Aga.. omg, ma ei saa aru, kuidas inimesed suudavad päevas mingi.. 800 lk-d lugeda? See ei ole normaalne, ausalt..
Oukei. Aga kas siis need, kes on juba võitjad olnud, saavad ka tagantjärgi selle värgi? Very Happy
Ja ma arvan, et kui on see parima järjejutu-värk, siis võiks ju jutu enda nimi ka seal kirjas olla. Very Happy

EDIT: Nasicc, ma just mõtlesin selle 800 lk-ga seda sama inimest. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:09

Jah! Very Happy
Ma saan päevas mingi 500 lk-d läbi kui ma ainult loengi. Very Happy
Ja kui ma sellise päeva olen teinud, vajan ma paar päeva puhkust, mitte teist samasugust päeva. Very Happy
Eile lugesin ühe mingi 400 läbi... (esimese õhtul alustasin) ja täna on teine raamat päev otsa nina ees olnud, ma lihtsalt pole suutnud avada seda. Very Happy

Ja see järjeka nimi on hea mõte. Very Happy
Ja tagantjärge ka hea mõte. :DSiis komplekt koos. Very Happy

EDIT: Kunagi Birgit ütles mulle, et ta luges Eragoni v millegi samaväärse poole tunniga läbi. Ma ei taha uskuda, et õigesti mäletan, aga oli vist nii. Very Happy ja ta vandus, et ei loe diagonaalis. Very Happy No mai suuda uskuda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:11

*karjub* PINGU! You is being wanted here!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:12

Nasicc, tal läheb sisu poole päevaga meelest ka ju ära Very Happy Ilmselt üle lehe siis Very Happy

Mida must siin vaja?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:12

Ma suudan päevas noh.. 300 lk-d lugeda. Või noh, kindlasti rohkem, kui ma tõsiselt pingutan, aga tavaliselt piirdub mu lugemine 100-200 lk-ga. Very Happy Aga 800! Appi, ma sureks siis! Very Happy Ja ma veel arvasin kunagi, et ma loen ülipalju.. Oh, see foorum rikub ikka kõik unistused ära. Very Happy
Ja Eragon poole tunniga? ... Khmn, mul läks mitu päeva. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:14

arvestades, et see oli parajalt halvasti tõlgitud.. mul läks ligi nädal, et sellest läbi sahmida Very Happy

Poole tunni materjal on "Mardileib" või miskit Very Happy Silmad väsivad ära ju..
Read lähevad sassi. Very Happy Selg jääb kangeks. midagi on seal viltu, ma ütlen Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:15

Raamatul ei olnud midagi viga! Very Happy Aga jah, minu lugemistempot annab iseeneset soovida.. Very Happy Hämmastav, et mu klassikaaslased arvavad, et ma loen kiiresti. Very Happy Ma loen kolm korda aeglasemalt kui tavaline inimene. (:
Aagaa.. *mõtleb* Mul ei tule ühtki selle teema kohast küsimust. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:16

Pingu - Mnjah... Very Happy

Mind peetakse ka koolis friigiks, sest loen nii palju. Very Happy Ma pean neile selle koha lingi andma. Very Happy Siis vaadatakse mu peale imelikult kui ma inglisekeelse raamatu vahest lahti löön koolis. Ma pole neile maininud, et kui nad siin seltskonnas oleks, oleksid nemad friigid... Very Happy

Ja see 500 on mul tõesti nii, et mingi 10-12 tundi jutti loen loen loen, aint vetsu ja söögipausid vahepeal. Very Happy Ja siis on magamisaeg. mitte järjekordse 300 lk aeg. Very Happy

Ma loen Eragoni juba aastaid.. :DA nüüd ta mul riiulis oma järge ootamas - oli odavamalt ja mõtlesin, et ahh, las ta kopitab, küll kunagi kätte võtan, ja ostsin ära. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:19

hhahahaa xD Mulle vaadatakse audiobookide peale kahtlaselt.
Nagu.. mis sa ei kuulagi träna vä? Kuulad raamatut vä? Haha Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:20

Haha. XD
See on hea lähenemine. Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:23

Ma pole kunagi audiobooke kuulanud. Very Happy Ma ei tea, liiga imelik tundub. XD Mulle ikka meeldib katsuda seda, mida ma loen. Very Happy
Oh, minu klassikaaslased hakkavad karjuma kohe, kui mul midagi kaasas on. Very Happy ERITI veel, kui nad avastavad, et mul on kolme päeva pärast uus raamat. Ausalt, peaks neile rääkima, et siin käib kolm raamatut päevas. Very Happy

OT: Mis värk see on, et ma ei saa vahepeal Meie Juttude lk-le? /: Lööb lihtsalt valge lehe ette..
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime3/1/2010, 19:28

Ei oska kommenteerida.

Mina olen üritanud audiobooke kuulata... ja visalt magama jäänud iga kord. :)
Aga jah... vahepeal on päris mark. ma võtisn ühes laagris 11dikel kaasas olnud "Kuritöö ja karistuse" kätte ja jäin huviga lugema, ja siis järgmine kord küsiti ... no nad ei mõtle seda mõnitavalt, aga kukub kogu aeg välja, et kas läbi juba. Very Happy

Aga üks tüdruk ütles ükskord, et ta mäletab veel aega, kus keegi Videvikust midagi ei teadnud ja siis mina hüppasin ühes laagris nende kämpast läbi ja rääkisin pikalt-laialt Twilight-nimelisest raamatust, millest vaimustuses olin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





lugemisvõistlus* - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
lugemisvõistlus*
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: