MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 lugemisvõistlus*

Go down 
+21
Audrey
Bee
White Wolf
Miley Cyrus
padjanägu, [h]
Espada
Heffu
Liina
Unknown Artist
Keiti
swessu
nasicc
Anzu
Astrid.
Tärru.
Tuki
Prince Kirameki
Diana.
spring
Kärolyn
Pingu
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime30/12/2009, 15:09

Seda oli "nii" hea kuulda Wink
Aga no ma usun, et kui võistlus pihta hakkab oled sa endale piisavalt raamatuid varunud :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime30/12/2009, 18:22

siis ma saan sinna märkida Graham'i raamatu, esimeste hulka, ma loodan Very Happy yays xD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime30/12/2009, 22:16

Mina ei osale järgmisel aastal. Razz
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime31/12/2009, 13:22

Mina osalen!!! ^^
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime31/12/2009, 14:30

Mina kaa mitte. Very Happy
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime31/12/2009, 15:11

Mina ei osale samuti. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 19:35

Kopp-kopp. Kas uued tulijad ka alafoorumid saavad?
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 19:41

muidugi mitte
(kamoon, mis te vingute? aega on ju! praegu on ESIMENE jaanuar. get a life, dude.)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 20:05

Mina ei vingu midagi. Ma tahan lihtsalt raamatu kirja panna, mille ma täna läbi lugesin, muidu ma unustan selle ära, tänan väga. Get yourself a life, dude.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 20:52

Mingi friik oled v6i? See kas M2mm teeb selle kausta sulle kolm p2eva varem v6i hiljem ei muuda seda, et sa selle raamatu l2bilugesid. Nagu.. k o l m p2eva! See v6tab sult ilmselgelt tyki kyljest ja sa pole absoluutselt v6imeline selle kohta oma arvamust kirjutama neljandal jaanuaril. Issand, noh. Pingu peaks lausa kriminaalide alla liigitama. Ausalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 21:45

Padi, ära irise. Jah, olengi friik - raamatufriik!

Ja, kui tähele panid, siis ma ei öelnud midagi läbilugemise kohta, ma ütlesin mälu kohta. Mul on üldiselt väga kehv mälu.

*pomiseb midagi ennekuulmatuse kohta ja läheb kirjutab kogu selle stuffi hoopis WordPadi*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 21:48

Tead, kui sul mäluga kehvad lood on, võiksid sa oma mõtted üles kirjutada. Paberkandjale. Mina näiteks ei viitsi peale iga raamatu lõpetamist snl'i joosta ja mul on lugemispäevik. Very Happy
Vaheaeg on nagu ta on.. Pingu ei saa pidevalt foorumis olla... aga kirjuta üles. :) kasvõi see üks raamat. Hilisematega seda probleemi ehk enam ei tule.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 22:23

Noh, N2GID sa siis. Selleasemel, et mulle siin vastu ilkuda ja teistele pinda k2ia, oleksid sa v6inud k o h e wordi lahti v6tta. Milles probleem on?

Ja mitte, et ta 'pidevalt foorumis ei saaks olla', vaid pigem see, et sa eeldad, et ta hakkab sulle seda kell neli uusaasta 88sel tegema..
Kyll ta teeb. Lihtsalt, on ysna loogiline, et ta e i tee seda sulle aastavahetusel. Tal on kaa elu nagu (vastupidiselt m6nele).
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime1/1/2010, 22:42

*blink* Millal ma teile pinda käisin, ma'am? Kas isegi küsida ei tohi enam?

ja see ei ole Word, see on Wordpad, need on kaks eri asja.

Ja ma ei ole öelnud, et ta peaks seda tegema kell neli uusaasta öösel. Kust kurat sa seda veel võtad?

Ja, vastupidiselt mõnele, on mul elu, ja see oleks isegi päris kena, kui mõni maadam minuga pidevalt ei vaidleks (ning selle nimi oli vihje).
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 00:58

Libahunt... Shut up. Vabandust, ma pole kellelegi foorumist niimoodi öelnud, aga tõesti..
Sa muutusid tõesti paar tundi peale aastavahetust sel teemal väga pealetükkivast. Las lapsed tähistavad -.-.
Ja ära käitu nagu sa midagi ei teaks. Küll selle nädala jooksul need asjad korda saavad.
Ma pean lambaid karjatama siin. I'm busy.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 02:26

*luges viimaseid postitusi ja naerab*

Birgit, ma vaatan, et sa oled väga kettas mingi raamatu pärast. Liiga palju ¹ampust? Very Happy

Te olete ausalt juba nagu mina ja Espada - kus aga kokku satume, seal hakkavad karvad ja suled lendama. Ega ma nüüd selle üle rõõmusta, aga déja vu on lihtsalt.

Üks läheb heledalt põlema nagu ilutulestiku süütenöör ja teine haarab kohe sabast, süttib väikesest sädemest. No kuulge. Kas uuel aastal käitutakse nii? Lasteaed, tule taevas appi (nagu ütles kallis kolleeg Andrus Ansip).

Ma arvan, et kuigi olen vaidlejatest veidigi vanem, ei ole ma õige inimene neid hurjutama. Võtkem asja rahulikult, lugegem aga oma lektüüre vaikselt edasi ning lisagem need, kuhu tahes - Wordi, Wordpadi, Notepadi või lugemispäevikusse (mida mina isiklikult pooldan - parem ülevaade ja kuna mul läpakat siis ei olnud, siis ka kiirem ligipääs loetud teostele). :)

Jah, Birgit, ka mina alustasin 2009 esimesel minutil lugemist ja lugesin selle päeva jooksul vist kolm raamatut läbi. Kohe vihikusse kirja. Ma tean, mida sa tunned. Aga sellega ei põle.

Ja asja kokkuvõtteks tuleme teemasse tagasi - Pingu, sel aastal mina ei osale. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 17:30

kas raamat peab olema alustatud ka sellel aastal või läheb see ka arvesse, mida ma mingi 30lk eelmine aasta lugesin ja ülejäänud 400 sellel aastal?
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 17:39

Läheb küll, ma arvan. Very Happy
Põhimõte on selle aastanumbri sees lõpetatud raamatud. Very Happy
Ja 30... no see ei ole eriti palju ju. (:

Kunagi mul oli dilemma kuupäevadega. Very Happy Et kui loen lõviosa ühest päevast ja lõpetan raamatu kell üks öösel, kas siis panna see esmaspäeva v teisipäeva? Very Happy ja siis ma otsustasin - peale keskööd on uus päev. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 17:41

Hahahahahahahahah, vabandust, aga see oli tõsiselt naljakas praegu, Very Happy:D:D:D Just see, et keegi on natuke kärsitu ja tahab teemat ja siis teine, kes on ilmselgelt almighty lihtsalt iniseb, ainult iniseb Very Happy Ma ei tea, Werewolf küsis ühe korra, pole mõtet kohe kaela karata Very Happy Lasteaeg for real Very Happy

Ja jällegi teemasse - ma üritan see aasta korralikult osaleda! :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 17:49

no tegelikult oli see umbes 50, ma kujutan ette, vb midagi 40ga Very Happy aga no, raamat ise on jah, veidi alla 500lk pikk Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 19:17

no, sellised asjad saab ikka ise otsustada Very Happy Kuidas te ise arvate? :)
See aasta pm.. kirjutage mis tahate sinna. Very Happy
Peaasi, et pealkiri ja autor kirjas on. Natuke tutvustust ei teeks ka paha. Aga kuupäevi ja lehekülhenumbreid on kahtlane norida Very Happy

Ja ehk lõpetaks selle nõmeda teema? Kõik saavad enda teemad/või nendest lahti nädala jooksul. Lihtsalt liiga kärsitu ei tasu olla. Kaks tundi peale aastavahetust ei tegelda selliste asjadega. Ilmselt Birgit seda ei teadnud, et kui ta kell neli msn-is nõudma hakkas.


Viimati muutis seda Pingu (2/1/2010, 19:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 19:20

minu meelest oleks normaalne, kui võiks lugeda sellesse aastasse neid raamatuid, kui on enamik ehk üle poole raamatust selles aastasl oetud Very Happy aga olgu, tore. jääme ootama Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 19:33

done. all done.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 19:43

thank you soooooooooo much! :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime2/1/2010, 19:44

Aga. Ma ikkagi mõtlen, et tegelikult oleks palju ausam seda võistlust teha lehekülje numbrite järgi. Very Happy Sest et mul näiteks võibki tulla rohkem raamatuid kui kellelgi teisel, sest ma loen paksemaid. (Ma muidugi ei tea, kui pakse teised loevad, aga ikkagi..) Aga samas võib lehekülgedena rohkem tulla. Igatahes oleks minuarust niimoodi palju parem. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





lugemisvõistlus* - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: lugemisvõistlus*   lugemisvõistlus* - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
lugemisvõistlus*
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: