MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unejutt...

Go down 
+2
Tuki
Maiu Laaneoja
6 posters
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime10/1/2009, 19:26

Unejutt
Maiu Laaneoja




"Eiii!" karjusid mõtted Agni peas, kui ta kuulis taaskord vaikseid aeglaseid samme enda toale lähenemas. Ainsa lootuskiire end ära peita kustutas liialtki heledalt aknast sisse paistev kuuvalgus, emale ta ju ütelda ei saanud, karistus oleks mitmekordistunud ja lõpuks ta siiski edasi piinelnud. Siiski tegi ta enda ja patjadega kiire vahetuse, asetades kolm enda kohale ja ülejäänud kolm endale peale. Kuulnud ukselingi kriiksumist, hoidis Agni hinge kinni ja püüdis mitte liigutada. Sammud lähenesid voodile ning voodi vajus ääre poole lohku, kui raske kogu sinna maandus.
"Agni..." oli kuulda rahulikku leebet meelitavat sõna kellegi meessoost isiku suust. Agni hingas võimalikult vaikselt, kui käsi tekist haaras ja seda tasakesti eemale tõstis. Oli tunda, et mees oli kergelt üllatunud, kuid isa juba oma laps ei peta. Rahulikult võttis ta ka padjad tüdruku pealt ära ja naeratas nii meela näoga. Loobumisvõitu andes tõusis nii noor tütarlaps istukile ja vaatas kurva ning tüdinud näoga isa. See tõi mehe näole väga laia ja õelalt meeldiva naeratuse ja ta võttis õrnalt tüdruku lõuast kinni.
"Minu tüdruk," lausus ta 'hellitavalt' ning tegi siis tütrele pai. Sellejärel tõusis ta üles ning langetas oma püksid, järgides ülepäevast traditsiooni, nüüdseks juba üle kolme nädala.
Järgmisel päeval valmistus Agni juba järgmiseks korraks ette, kuna ta ei suutnud seda enam taluda. Jättis öösel emaga-isaga head ööd ja hiilis enne enda tuppa minekut kööki, sealt veelgi vaiksemalt üles minnes. Traditsiooniliselt viskas ta voodisse pikali, kui seekord oli tal midagi kaitsvat padja all. Seekord oli tal hea meel, kuuldes öösel summutatud samme ja ukse avanemist. Heaolu suurendamiseks surus ta algselt naeratuse suul alla ja teeskles siiski hirmumist. Üllatusmoment oli aga seekord mehel suurem, kui kõigest üheksa aastane laps padja alt suure noa võttis ja sellega kiire läbilõike vöö kohal tegi. Peagi oli tekk peaaegu oma terves laotuses verine.
"Ära muretse issi, ma teen su korda," rääkis Agni nagu ühe oma nukuga ja võttis sahtlist nõela ja niidi, hakates isa meheau taas üheks õmblema. Mees teadis, et ta ei tohi ühtki häält teha, mis ema üles võiksid ajada.
Möödusid minutid. Tüdruk hakkas vaikselt kihistama. "Oledki terve," sõnas ta nii armsalt ja süütult. "Kuid nüüd, teed sa edaspidi seda oma naise, mitte minuga. Ja sama tihti. Tingimusi pole vist vaja tutvustada.." muutus ta hääl karmiks ja käskivaks. See kohutas 'issit' väga ning ta kuuletus vastuhakuta. Agni, nähes issi reaktiooni, kihistas jällegi. "Ma vahetan nüüd voodilinad ära," sõnas ta rõõmsalt ja hakkas tekki tekikoti seest välja võtma.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime29/12/2009, 20:35

Gee, that's creepy o.O
Aga reaalsus. Hea (Y)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime29/12/2009, 22:08

Very Happy tähh! :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime29/12/2009, 22:45

ei jahh... Shocked
mõtlema pani, aga eks see vast ongi mõne jaoks reaalsus. Kuid vaevalt ükski laps veel oma isagi niimoodi on teinud Laughing
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime30/12/2009, 14:05

Uuuuuuh...

*Saad Autsilt nüüd pika komentaari*

Oh, ma ei teagi kus alustada.

Tegelikult nõustun Tukiga, et see on reaalsus. Aga see on liiga valus reaalsus. Ma ei suuda sellistest inimestest, kes oma lapsi... ma lihtsalt ei mõista neid. Nad pole terved. Ma tahaks teada, mis selliste "isade" peades toimub, kes oma pisikesi tütreid nii räigelt lihtsalt ära kasutab. Samas ma ei taha teada, sest see on lihtsalt nii vastik, et...

Said vist isegi aru, et see jutt mõjus mulle Very Happy

Ma nõustun täielikult oma väga-väga hea isaga, et sellistele tüüpidele tuleks korralikud karistused määrata. Ma ei tea, millised need karistused muidu on... AGA 7/8 aastased lapsed ei lähe ju politseisse, nad ei julge seda isegi oma emale rääkida. Võibolla isa ka ähvardab, et kui kellegile räägid, siis saad "pahandada" jne.

Me kõik peaks oma silmad lahti hoidma ja selle vastu võitlema, sest SEE jätab väga sügava jälje inimese hinge. Alles hiljuti oli ju mingi juhus kui mingi mees vägistas oma 3-aastast tütart.
Tead, ma ohkan siin ja lihtsalt raputan pead. See on teema, millel ma võiks üpris kaua rääkida, sest ma lihtsalt ei mõista neid inimesi. Ma.., ma.., *Tead, ma ei suuda lihtsalt seda kirja panna*

ma soovin, et kõik väiksed tüdrkud oleksid nii julged kui tüdruk sinu jutus. Et nad teeks sellises olukorras midagi sarnast. Jah, see võib olla jõhker, kuid ma arvan, et see oleks mõnes mõttes väga õiglane.

Aga kui nüüd väga aus olla... Meieni jõuavad väga vähesed lood väikeste laste vägistamisest. Enamus jäävad ikkagi koduseinte vahele ja lapsed ei saa abi Sad

*Audrey ohkab*

Mul on nii lihtne kellegile kaasa tunda.. Ma olen kord juba selline Very Happy Ma tean, et ma ei saa midagi teha aga ma tahaks neid lapsi, kes sellist jubedust kannatavad, aidata. Õudsalt. ma lihtsalt viiks nad hästi-hästi kaugele, kus nad oleks õnnelikud ja ei peaks enam hirmu tundma.
Sest kui nad on oma elu esimestel aastatel sellist asja pidanud korduvalt taluma... See jääb neid terveks eluks kummitama.

Ok, see komentaar võib väga segane tunduda, kuid see tähendab seda, et see tõesti mõjus mulle.

Tubli :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime30/12/2009, 18:16

miks kõik seda juttu kommenteerivad? too teine on ju uuem Very Happy
aga noh, i'm pleased, nevertheless Very Happy


tõsi, ma kahtlen, et kellelgi jätkuks julgust isale vastu hakata, kui midagi sellist toimub, kuid teatava põhjusega samuti. alati on olemas muidugi ka emad, võinoh, enamikel juhtudel vähemasti, kelle poole laps võiks pöörduda, aga probleem seisneb ka sellest, et laps ei saa niiii noores eas veel aru, mis toimub.
ma ei saa samuti pihta, mis kurat selliste meeste peas toimub, kuid selliseid on. üsna palju.

mis mul endal kohe selle looga meelde tuleb on üks south park'i osa, kus see.. kolmas, nad vist ei olnud veel neljas, klass läheb reisile mr. garrison'i elukohta, kus ta külastab oma kodu, kus oli lapsepõlvetrauma saanud sellepärast, et tema isa teda ei kasutanud ära, kui too noor oli Very Happy wasn't i pretty enough?! jmt küsimused. xD see on jah, vastupidine situatsioon Very Happy täpselt south park'i teema Very Happy

aga äge, et sa nii pikalt kirjutada viitsisid ja oma arvamust avaldada Very Happy aitääääääääh! :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime2/1/2010, 19:43

Tõelisus on valus.
Jutt oli hästi kirjutatud ja vastik lugeda.
See paneb mõtlema kõigil nendel teemadel nähtud filmidele ja saadetele ja raamatutele jms. ning see on nii kurb.

Ma arvan, et kõik kirjutavad siia, sest see on teistmoodi ja vastik jutt Unejutt... Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime2/1/2010, 19:44

yeah, truth hurts, mostly Razz

täh, siiski Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime2/1/2010, 19:59

Mhmhh, ma isegi hääletasin selle parimaks lühijutuks peale seda kui seda lugesin x)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime2/1/2010, 20:05

LOL Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime7/1/2010, 20:13

Minuarust oli küll lahe, kui Agni lõikas oma isal kõhtu ja siis kokku õmbles. >.< Kuid mulle meeldivadki creepyd asjad ja tahaks sellist ise päriselus ära näha.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime8/1/2010, 13:53

kõhtu? kõhuga polnud midagi tegemist, asi läks ikka natukene allapoole ju.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime9/1/2010, 17:07

Siis ma ei lugenud korralikult.
Mul poleks küll erilist soovi vaadata, kuidas kellegi meheau õmmeldakse.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime9/1/2010, 18:15

hah, ühe sõna pärast muutus kogu kommentaar pm Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Unejutt... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unejutt...   Unejutt... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unejutt...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Maiu Laaneoja looming-
Hüppa: