MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kildudest kokku pandud hing

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kildudest kokku pandud hing Empty
PostitaminePealkiri: Kildudest kokku pandud hing   Kildudest kokku pandud hing Icon_minitime10/1/2009, 20:26

On hetki, mil maailm peatub. On ainult mina ja mu mõtted. Oleks hea öelda, et on ainult mina ja Sina, kuid kahjuks pole see nii. Ma olen üksi. Tegelikult.. on vale öelda, et maailm peatub. Ei, maailm liigub edasi, kihutab täiskiirusel. Ja mina.. jään maha. Ma ei jõua muutustele järele, kõik läheb liiga kiiresti. Ja see tirib mu energia kaasa, jättes minust maha tühja ja elutu kesta.


Kuid minu jaoks maailm peatub, ma ei märka, et see tegelikult edasi kihutab. Need on need hetked, mil ma Sinust mõtlen. Ma võin panna silmad kinni ja näha täpselt Su naeratust. Naeratust, mida ma näen peaaegu iga päev, kuid mis mind siiski lummab. Ja siis äratab kellegi raputus, sõna mu mõtteist. Ma kortsutan kulmu, olles hetkeks pahane, kuid suunan siis oma tähelepanu ümber ja proovin vahelduseks maailmale järele jõuda, teades ette, et ma ebaõnnestun.


Ma olen väsinud. See tohutu kurnatuse ja jõuetusetunne püsib minuga hetkest, mil ma ärkan kuni viimse ärkveloleku sekundini. Vahel jälitab see mind ka unenägudes. Ma ei mõista, mis minuga toimub. Tahaks lihtsalt kõik pausile panna ja hetkeks hinge tõmmata. Mõelda asjad enda jaoks selgeks. Teha plaan, kuidas edasi minna. Kuid mul puudub see võimalus. Maailm liigub edasi, kihutab täiskiirusel. Ja mina.. jään maha.


-------------------------

Ma ei tea, mis see on. Ma lihtsalt.. üritan end tühjaks kirjutada. Ma arvatavasti kirjutan siia edasi ka. Sest enda tühjakskirjutamisest on asi kaugel.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kildudest kokku pandud hing Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudest kokku pandud hing   Kildudest kokku pandud hing Icon_minitime10/1/2009, 20:51

2..

Kõik ütlevad mulle et ma Sinust üle saaks, keegi ei mõista, et see pole mu soov. Ma tahan Sind, mitte Sinust üle saada. Aga see on võimatu. Valus on, väga valus. Ma olen juba harjunud selle valuga. Tõesti.. inimene harjub kõigega. Ma olen harjunud selle tohutu väsimusega, mis mind igal hetkel valdab. Ma olen harjunud sellega, et kui ma naeran, jõuab mulle sekund hiljem kohale kui võlts see oli. Ma olen harjunud, et inimesed mulle kõike ette heidavad, mind ei mõista ning mind segaseks peavad.


Ma olen valuga harjunud. Ma ei tea küll kui hea see on. Sest kui ma valu ei tunne, ei pane ma tähelegi, et peaksin midagi tegema, et valu kaoks. Ning siis valu jääbki, läheb aina hullemaks. Ja mina muutun aina tuimemaks. Algul tuimaks valu suhtes, lõpuks tuimaks kõige suhtes.


Ma ei taha olla tuim, tundetu. Kuid mulle tundub, et see on mulle endale ja ka teistele parim. Nii ei saa mina haiget ja ma ei saa ka teistele haiget teha. Või.. kui isegi saan, siis olen ma nii tundetu, et mind ei huvitaks see.


On hetki, mil ma enam ei jõua. Pausinupp tuleks siinkohal jälle kasuks. Muidugi, on ka hetki, mil mul on hea tuju. Mil ma naeran, mõtlemata, et see on võlts.. vale. Kuid neid hetki on harva. Ja kui need ka tulevad, varjutab neid varsti reaalsus. Karm ja valus reaalsus. Kuid ma olen valuga harjunud. Tühjus on see, mis mind piinab.


Viimati muutis seda Kärolyn (13/10/2009, 20:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kildudest kokku pandud hing Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudest kokku pandud hing   Kildudest kokku pandud hing Icon_minitime11/1/2009, 11:09

3...

Üha enam avastan ma, et mu lähedased reedavad mind. Inimesed, kes on kord mulle öelnud, et nad mind armastavad ja minust hoolivad. Need samad inimesed teevad mulle nii palju haiget. Oleks nad siis suvalised, lihtsalt tuttavad. Aga need on inimesed, kelle arvamus mulle korda läheb. Ja nad kasutavad seda ära ning ründavad mind minu kõige nõrgemast kohast.


Nad jätkavad seni kuni ma enam ei jõua ja kokku varisen. Ma olen nende silmis nõrk.. põlatud. Kui nad vaid teaks millised nemad minu silmis on. Ma vihkan neid inimesi, südamest vihkan. Nüüd on kõik. Ma ei lase neil endale enam haiget teha. Ma lõikan nad enda elust välja ja süüdistada võivad nad ainult endid.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Kildudest kokku pandud hing Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudest kokku pandud hing   Kildudest kokku pandud hing Icon_minitime11/1/2009, 11:51

Südamlik...
Mulle läheb see lugu südamesse.
Nii mõtteline...
Samas tundeliselt kirjeldatud...
Oeh....
Super!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kildudest kokku pandud hing Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudest kokku pandud hing   Kildudest kokku pandud hing Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kildudest kokku pandud hing
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hing numbrites
» Tuule hing
» Eksinud hing

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: