MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Full Moon (Täiskuu)

Go down 
+20
-ooh
-mariliis
saleiti
Karro
Taylor
Aduna
Sümmeetria
räwr
Miley Cyrus
Keiti
Murtagh
Lord Esai
Britney
Espada
Jezzy
Liina
teletupsik
Anny
Prince Kirameki
Sixx-
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime27/3/2009, 22:47

Heaa Very Happy
Loodan, et teed rutturuttu uue osa.
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime27/3/2009, 23:53

ja pooleli jäetakse ikka kõiga huvitavamalt kohalt...Nõuan uut...kirjavigu ei märganud...
BTW mulle meeldib selle jutu juures just see tore sündmuste kiirus ja detailsed kirjeldused...
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime28/3/2009, 18:42

*kummardab maani*
oh issand, ma olen rabatud.
lihtsalt nii nii hea jutt.
ja selle eest et sa pole kauakaua aega kirjutanud pead sa võimalikult kiiresti uue pika osa tegema! Very Happy
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime29/3/2009, 14:12

Armastan su sõnavalikut ja kirjeldusi endiselt. :)
Ja lõpp oli nii põnev, et ma tahaks kohekohe uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime30/3/2009, 23:09

kaua me veel ootama peame...sa vist siis ei annagi seda oma raamatut välja...
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime31/3/2009, 18:17

Tadaaa! Saate teada kes Dawsonid tegelikult on ! affraid

[/size=24]Täiskuu 7.2[/size]



Mu kael, nägu ja õlad olid kahtlaselt soojad. Tundsin lausa midagi nirisevat mööda mu kõri, kuid ma ilmselt kujutasin seda ette. Ma olin nii nõrk, et ei suutnud silmigi avada, rääkimata teise kehaosa liigutamisest. Seetõttu ei näinud ma midagi, ning isegi ei kuulnud.
Hõljusin nagu unenägude pimedas avaruses, täiuslikus vaikuses ja rammestuses. Aeg oli minu jaoks võõras sõna.
Nagu...Nagu oleksin ma surnud. Kas olin?
Ma ei suutnud sellele pikemalt mõelda, see raiskas samuti energiat, mis totaalselt puudus.
Korraga kuulsin ma midagi, vga kaugelt, ähmaselt...
"Kas ta on surnud?" küsis üks helisev hääl.
Mul õnnestus avada veidike silmi.
Need olid inglid, kolm minu kohale kummardunud inglit. Helendavate nägude, imeliste silmadega. Kui ilusad nad olid.
"Kas see tõbras pääses?" küsis kellegi mehe hääl, kellel olid sinised silmad.
Mis tõbras? Kes pääses?
"Jah, Gerald jälitab teda."
"Aga kuulge, kuidas ta saab veel elus olla?" küsis naine.
Muidugi olin ma elus, mis siis nii hullu juhtus?
"See ei ole võimalik, see ei ole võimalik!" hüüdis teine mees, kellel olid tuttavlikud rohelised silmad.
Tundsin suurt soovi küsida nende käest, mis juhtus. Mille üle nad arutlevad. Aga jõud sai otsa, silmad vajusid taas kinni, kuid ma kuulsin endiselt.
"Mida? Mis ei ole võimalik?" tahtis esimene mees teada.
"Sellepärast ma teda ei kuulnudki! Vaata kui sügavale kihvad läksid! Vaadake! Ta peaks juba ammu meiesugune olema!" selgitas väriseval häälel tuttav kuju.
"Kas sa tahad öelda, et..." alustas murduval häälel kaunis naine, kuid ei suutnud lõpetada.
"Jah, ta peab juba üks meie seast olema..." ütles rohesilmne mees hirmuäratavalt.
"Mida?! Vaata teda! See krants poleks siis ju mitte midagi suutnud talle teha, kui ta oleks see kelleks sa teda nimetad! Ja vaata teda..ta lausa karjub...inimese järele. Ta on inimene," protestis esimene, sinisilmne mees.
"Ei, vend, ta pole inimene...Lihtsalt...Ta pole jõudnud...veel välja areneda... Aga see juhtub varsti, ning sellepärast see jõle paavsti sugulane siin ringi hulkuski, ta ju teab samuti mida Désiréé asjast arvab," tähendas...Jasper. Muidugi, see oli Jasper.
Hääl, silmad - ilmeksimatult äratuntavad. Ja see naine..See oli ju Joséphine! Ja mees ilmselt Oscar!
Aga millest nad rääkisid?
"Me peame talle rääkima sellest! Peame!" ütles Jasper.
"Ei, oled sa hull! Francois lööb meid maha! Ta ei ole siiski üks meie seast, välimuse järgi pigem Skandinaavia omade hulgast, aga Skandinaavia koerad -nendega me just ei sõbrusta."
"Kurat võtaks, Leonard! Me räägime talle! Sa ju tead, et teda ootab kindel surm kui ta..muutuma...hakkab," ärritus Jasper.
Või nii, see mees polnudki Oscar, vaid Leonard.
Aga kuradi päralt, millest nad rääkisid?!
Suutsin leida endas nii palju jõudu, et avada silmad peaaegu täiesti, ning küsida kähisevalt:"Mida te minust räägite?"
Siis langesin uuesti minestusse.
Mõne aja pärast ärkasin, kuid silmi ei suutnud avada. Kuulsin neid jälle.
"Mida me temaga teeme?" küsis Joséphine."Kui me teda päästmiseks ise muuta ei saa, siis ta ju sureb!"
Rusuv vaikus.
"Ei, ei sure. Ta on libahundiks sündinud, nii kergelt ta ei sure, peame verejooksu peatama ja ta kiiremas korras koju toimetama. Teie meeleheaks valetama mingi asja kokku. Sest nagu te nägite, kuulis ta meie vestlust. Ta ei tohi aimatagi, mida me teame tema kohta. Aga pidage meeles,ma kavatsen talle rääkida seda!" kamandas Jasper, ignoreerides Joséphini katseid eda rahustada.
Tundsin kuidas mind tõsteti ning siis, nagu tavaliselt, vajusin jälle ära..
Tagasi üles Go down
Lord Esai
Rahvusvahelise kuulsusega tippmodell
Lord Esai


Male Postituste arv : 369
Age : 30
Asukoht : Cast away from this horrible world...

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime31/3/2009, 18:26

Lõpuks...
see kauaoodatud uus osa
kuidagi lühike tundus...
Ootan kiiruga uut...
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime4/4/2009, 10:00

See on tõsiselt hea jutt
!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime19/4/2009, 17:17

Jah, see on tõsiselt hea jutt, aga no üks asi ehk veidi häirib, see, et see on liiga nagu see "Videvik", et noh, muundumine, tagaajamine jne. Aga muidu cheers superjutt! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime24/6/2009, 07:53

Kui rääkida kriitikast, siis vahepeal muutub kõik kuidagi segaseks, aga asi võib olla kell ajas ja selles, et ma pole päris pikalt magada saanud. Muidu, on sõna kasutus hea ja sisu põnev, siin seal on näpuvigu, aga muidu jah, super.
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime9/7/2009, 19:40

UUT.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime11/12/2009, 22:28

rutturutturutturuttu uusosa.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime8/2/2010, 21:41

Appi!
See nagu elu hea ju!
See on nagu ma ei tea... nii tõene ja nii..... hea!
Paluks aga uut osa ja jätka samas vaimus
Very Happy
Tagasi üles Go down
saleiti
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 29

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime22/2/2010, 20:34

Sul on superhea jutt, kuigi ma olen alles alguses, 2.1 Jõekaldal. mingi sa alguses ütlesid , et tahad kriitikat ka , mitte et ma halvasti ega midagi aga kui sa midagi iseloomustad mingit kohta või inimest siis ära pane( see on lihtsalt minu arvamus , aga raamatutes tavaliselt on nii) lihtsalt iseloomustavaid sõnu ritta vaid see peaks kuidagi sujuvamalt minema , ma paneks näite ka , aga siis jääks minust vist liiga ülbe mulje , Very Happy ja mulle tõesti meeldib su jutt , nii et ma ei soovi seda. ja raamatutes on laused tavaliselt nagu pikemad ka .
Aga see lihtsalt tundub nii nagu ma ainult halba kirjutaks , eii tegelikult mulle meeldib su jutt ja see mõte ning kõik , väga hea jutt !
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime16/7/2010, 08:15

Karro kirjutas:
Appi!
See nagu elu hea ju!
See on nagu ma ei tea... nii tõene ja nii..... hea!
Paluks aga uut osa ja jätka samas vaimus
Very Happy
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
-ooh
Teise astme kurjuse abiline
-ooh


Female Postituste arv : 6
Age : 28
Asukoht : Harjumaakond/ Anija vald

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime24/12/2010, 19:51

Lugeja juures! Ehk ma. Vägagi huvitav ja kaasakiskuv järjejutt on ja edu edasi kirjutamises. Ootan huviga uut osa! Wink
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime25/12/2010, 13:58

Jah, võiks nagu juba uus osa olla- kaua pole olnud Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime27/3/2011, 12:02

AUUUUUUUUUUUUUUU. TAHAKS UUT OSA KUNA SA POLE NAGU EELMISEST AASTAST PEALE KIRJUTANUD.
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime27/3/2011, 16:11

Suur aitäh kõigile, kes on kommenteerinud või lugenud, aga asi on nii, et ma ei kirjuta seda lugu enam edasi. Ma tunnen et olen sellest välja kasvanud + mul on kohutavalt piinlik seda ülegi lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime28/3/2011, 14:38

Say WHAT?!
Tagasi üles Go down
kiku979
Juubilar
kiku979


Female Postituste arv : 168
Age : 24
Asukoht : in Paradise called Fid¾i

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime20/10/2012, 11:24

ma olen nd väga kurb, see oli üks mu lemmikuid *mossitab*
Tagasi üles Go down
liisucatye
Piraat



Female Postituste arv : 15

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime25/10/2012, 15:15

Ma nutan..nagu päriselt..See on/oli mu lemmik jutt...
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime10/12/2012, 18:29

parandan kohe ära enne kui edasi loen :) peatükk 1.2, sul on kirjas umbes et peategelase tädil on tumepruunid juuksed ja täiesti tavalised hallid juuksed, tavalised hallid silmad peaks vist olema? Very Happy ja siis edasi ütlesid, et tal on läikivad pruunid juuksed ja tumehallid silmad. äkki siis peaks esimeses lauses ka tumehallid silmad olema? Very Happy muidu on tore, niipalju kui esimesest kahest peatükist mõista saab, aga see sinine pisike font oli väga häiriv. õnneks sa muutsid ära selle :) aga hästi kirjutatud muidu, keep going Wink
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Ellukas
Naljatila
Ellukas


Female Postituste arv : 91
Age : 24
Asukoht : Kauges külas

Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime31/3/2013, 15:49

Miidaa mismõttes see oli ju tõsiselt hea jutt
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Full Moon (Täiskuu)   Full Moon (Täiskuu) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Full Moon (Täiskuu)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Bleeding Moon (EXO fanfiction)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Ulme-
Hüppa: