MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime22/2/2009, 20:44

väga hea :)
nad on nii armasd kõik ;D
uut flower
Tagasi üles Go down
teletupsik
Narkar
teletupsik


Female Postituste arv : 42
Age : 29
Asukoht : keset vihma, paradiisirannas,

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 17:43

ma ka kelly, ja mul on ka selline koer Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 20:08

lahe ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 21:07

Head lugemist, loodan et see väga igavaks ära ei kisu :)



Jack.
New school, new people. [20] - Page 2 Talk0h

5.

Järgmine hommik, kui äratuskell käis, olin ma kiiremini voodist väljas, kui kiiresti ma polnud varem olnud. Kiiresti panin ennast riidesse, pesin hambad ära ja viskasin eilsest niisked riided mustapesukorvi. Kammisin juuksed ära ja vaatasin peeglisse. Otsustasin täna ilms meigita minna, sest ma ei viitsinud sellega jamama hakata.

Jooksin alla korrusele kööki, võtsin laua pealt ühe virsiku ja vajutasin teleka käima. „Mis ajast sa nii vara üleval suudad olla?“ küsis ema, kui ta kööki tuli. Kehitasin õlgu ja panin MTV peale, kust hetkel midagi head ei tulnud. Tegin endale veel kakaod ja siis hakkasimegi emaga minema.

„Millal isa Hispaaniast tagasi tuleb?“ küsisin emalt kui auto raadio sisse lülitasin. „Nädala lõpuks vist,“ vastas ema mu küsimusele ja naeratas. „Hea. Kas Bill tuleb temaga koos?“ esitasin järgmise küsimuse. Bill on mu vanem vend, kes otsustas Hispaaniasse vahetusõpilaseks minna, aga nagu ma aru olen saanud, ei taha ta seal enam olla ja tuleb tagasi. Samasse kooli, kus ma käin, aga kaheteistkümnendasse.

Selle küsimuse peale kehitas ema õlgu. „Ma ei tea seda, võib – olla suudab ta siiski jõuludeni seal ära venitada, aga mulle tundus küll, et ta tahaks sealt ära tulla,“ seletas ema ja peatas auto. Me olime kooli ees. „Ole tubli!“ ütles ta mulle, kui autost väljusin.

Võtsin suuna kooli poole, kus ma teist päeva olin. Meil oli esimene tund eesti keel, ehk klassijuhataja. Nii nagu ta eile lubas, annab ta meile õpikud kätte.

Läksin garderoobi ja istusin pingile. Varsti istus mu kõrval juba Jack. „Hei,“ tervitas ta mind ja kallistas. Samal hetkel läks meist mööda kamp tüdrukuid, kes meid vihaselt jõllitasid. Turtsatasin sellepeale naerma ja võtsin teksade taskust telefoni, et kella vaadata. „Su pusa on veel märg eilsest ja see on mu kodus mustapesukorvis,“ seletasin Jackile. Ta muigas selle peale. „Väga hea, see polegi kaua aega pesus käinud, nii kuu vist,“ ütles poiss. Kui ma teda kahtlase pilguga vaatama jäin siis turtsatas ta naerma ja togis mind nii nagu poisid üksteist omavahel. „See oli nali,“ ütles ta ja tervitas mingit oma sõpra, kes meiega eile ei olnud. „See on Darren,“ ütles Jack, kui ma teda küsiva pilguga vaatasin.

Darren läks oma garderoobi numbri juurde ja ma nägin teda ainult selja tagant. Tal olid helepruunid juuksed, mida ta koguaeg nii armsalt sasis. Ta oli pikka kasvu ja tema stiil oli lihtsalt eriti armas.

„Tead, tema on see kooli Most Wanted,“ ütles Jack, kui nägi kuidas ma Darrenit piidlesin. „Ah?“ küsisin Jacki poole tagasi pöördudes. Ma polnud kuulnud, mida ta ütles. „Sa ei saa teda, tema on see most wanted,“ seletas poiss. „Mida sa ajad?“ küsisin naerdes, kui Darren meie juurde tuli ja ennast meie kahe vahele istuma pressis. „Ma olen Darren,“ ütles ta ja ulatas mulle käe. „Ma kuulsin jah,“ üritades säilitada nägu, et mul on suva ja suruda endas alla tundeid. 'Sulle ei hakka mitte ükski kutt meeldima, ei hakka!' käskisin ma ennast mõtetes. Aga kui ma jälle kuti poole vaatasin ja ta oma juukseid sasis, siis ma lihtsalt ei suutnud pilku temalt ära viia.

Õnneks värises mu telefon teksaste taskus ja see viis mu mõtted mujale. Võtsin taskust telefoni ja nägin ekraanil vilkumas nime 'Bill' . Tõusin püsti ja läksin eemale. „Tsau Bill!“ võtsin telefoni vastu ja jäin vennaga rääkima.

Hiljem, kui ma tagasi tulin, kuulsin, et Darren küsis Jackilt: „Kes on Bill?“ Mille peale Jack ainult õlgu kehitas. 'Deem, nüüd ta arvab, et mul on kutt olemas! Kuidas ma saan nii loll olla? KELLY ! Hoia ennast vaos, sul ei ole vaja jälle haiget saada!' mõtlesin, kui ennast pingile jälle istuma sättisin. 'Ma ei tule enam kunagi nii vara kooli, sest tundideni on liiga pikk aeg ja ma suudan endale liiga palju mõtteid terveks päevaks pähe taguda,' laususin endale mõtetes ja panin telefoni taskusse tagasi. Tunni alguseni oli veel 10 minutit aega.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 21:11

Ohooo! Very Happy
Asi läheb põnevamaks juba.. Very Happy
Ootan KÄHKU uut. Wink
PS! Jack on KOBÄÄÄ! Very Happy
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 21:24

Tahaks ka uut ruttu. Very Happy
Jack on kena. Very Happy Aga ma tahaks näha, milline Darren välja näeb.. mul juba mõtted liiguvad. Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 22:15

Tõsiselt meeldib see jutt . Very Happy

mma tegelt pole rohkem lugenudki , aga ikka . Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime23/2/2009, 22:43

Uhh , kui kena ! I love you
uut. Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime24/2/2009, 10:30

Tore, et teile kõigile Jack meeldib. Darreni pildi leidmisega läheb mul ilmselt väga kaua aega , sest siiski ta peab olema vääga ilus ;D ja tore, et teile jutt ka meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime24/2/2009, 23:54

deem brit, tõsiselt hea osa oli. nutma hakkasin peaagu, kui see ära lõppes Razz
uut kiiresti ja otsi Darreni pilt ka Very Happy
muideks, Darren on ülisheks nimi^^
flower
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime28/2/2009, 22:05

heei . Seekordne osa on ka üsna lühike, sorri , ma kirjutan wordis a nelja täis ja nii tavaliselt jääbki. Toredat lugemist ;d : ) Ma ei suutnud otsustada kumba pilti Darrenist panna, niiet jäid mõlemad .



New school, new people. [20] - Page 2 045106507c339f
New school, new people. [20] - Page 2 04510650194cde

6.

Peale kooli läksin ma poiste trenni vaatama. Nende kõrvalväljakul oli ka tüdrukute trenn, mis tähendas seda, et ma vaatasin ka seda, aga rohkem püüdis mu pilku väljakul ringi jooksev Darren, Jack ja teised, kui tüdrukute jalka. Siiski, kui poiste trenn läbi sai, läksin ma kõrval väljakule ja jälgisin viimased viisteist minutit nende trenni.

Kui tüdrukute trenn ka läbi sai tuli minu juurde üks tüdruk. „Hei, tahad trenni tulla?“ küsis ta rõõmsalt, mille peale ma noogutasin. „Hästi. Oled enne mänginud?“ küsis ta. „Loomulikult olen ma enne mänginud,“ ütlesin talle naerdes, mille peale ta uue küsimuse küsis: „Trennis ka käinud?“
„Ei, aga ma oskan mängida,“ ütlesin talle õnnelikult ja ta muigas. „Hästi, homme kell viis on trenn, ole kohal. Ja muuseas, ma olen Megan,“ tutvustas ta ennast. „Kelly,“ laususin ka oma nime. „Tore, ma nüüd lähen. Tsau!“ hüüdis ta ja jooksis oma trennikaaslastele järgi, kes juba garderoobis olid.

Kõndisin aeglaselt garderoobide poole, kui sealt Darren ja Jack välja tulid. Ma tundsin kellegi lõhnaõli lõhna, mis tugevalt üle pea käis. Ja siis kellegi du¹igeeli lõhna. Ma ei suutnud tuvastada, kummalt tuleb kumb, aga need mõlemad lõhnad olid nii head.

Seisime ja ootasime teisi, ma üritasin Darrenit vältida ja mõelda kõigele muule, mitte talle, aga see oli üsna võimatu, eriti veel sellepärast et ta seisis mu kõrval.

„Rääkisid Meganiga?“ küsis Jack. Pöörasin ennast tema poole ja noogutasin. „Miks?“ küsis Darren. Muigasin enda ette ja silusin enda juukseid. „Trenni asjus rääkisin,“ vastasin rahulikult ja lehvitasin Meganile, kui ta garderoobist väljudes meie poole vaatas. „Oh, lähed trenni?“ küsis Darren, mille peale ma taaskord noogutasin.

„Kuulge, ma lähen nüüd,“ ütlesin poistele ja kallistasin Jacki. „Sa ei tulegi täna meiega välja?“ küsis Jack pettunult. „Ei,“ ütlesin õrnalt naeratades. „Ma ei tunne ennast hästi,“ valetasin neile, sest ma lihtsalt tahtsin olla kodus, juua kakaod ja niisama passida. Mul ei olnud täna väga tuju nendega kuskil kellegi eest ära joosta.

Kallistasin Darrenit ka. Ta ei tahtnud mind eriti lahti lasta, lollitas minuga, hoidis hästi kõvasti kinni. „Darren!“ hüüatasin naerdes ja ta lasi mind lahti. „Tavai, tsau,“ ütlesin neile ja hakkasin kodu poole kõndima.

Kui ma olin garderoobide juurest natuke kaugemale jõudnud sõitis mu ette tuttav krossikas. See tõi naeratuse näole. „Bill!“ hüüdsin ma ja kargasin talle kaela. Ta võttis kiivri peast ning kallistas mind siis korralikult. „Ma loodsin sind siit leida,“ lausus ta ja ulatas mulle kiivri. „Te pidite ju alles nädala lõpuks tulema?“ küsisin talt kui kiivrit pähe panin. „Kas sa palun aitaksid mul selle kinni panna?“ küsisin abi, kiivri klambri kinnitamisel. „Isa sai oma asjad varem valmis ja me saime piletid varemasele lennule,“ selgitas vend, kui mu klambri kinni pani. „Noh, istud peale?“ küsis ta, mille peale ma õnnelikult noogutasin. Pea tundus kiivri all nii raske ja harjumatu.

Istusin krossikale ja vend kihutas minema. „Kus me lähme?“ küsisin karjudes, sest üle mootorimühina ja tuule ei olnud just eriti võimalik normaalse häälega rääkida. „Koju ilmselt,“ ütles Bill ja andis gaasi.

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime28/2/2009, 22:44

Darren on nunnu. ^^
Ja ootan uut, (:
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime1/3/2009, 11:37

Darren's got my vote. Very Happy

Nüüd raudselt juhtub mingi õnnetus nendega.

UUT!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime1/3/2009, 15:23

Hea, et darren meeldib teile ;D
ja, ee .. ma ei tea mis nendega juhtub või ei juhtu, ma pole edasi kirjutanud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime1/3/2009, 15:35

Jack on nagu.... superhot! Very Happy
Esimene pilt Darrenist on ka numps. Wink
I (L) that story! (L) Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime2/3/2009, 15:28

Darren pole (minu)jaoks ültse ilus ega nunnu (a) ..
Bill on lahe Very Happy, pane temast ka pilt Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime2/3/2009, 16:21

Stella ta ei meeldi sulle meelega, ma tean seda ;d
tegelt ma ei leidnud temast paremat pilti , sa tead küll , kui raske on neid leida :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime2/3/2009, 17:53

tean kll jh Very Happy .. vahepeal viskab üle lausa.

aga ot, kui ei märganud mu jutul ka uus osa (a)

sina hakka aga uut kirjutama ! Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime9/3/2009, 06:17

Omigod, Darren, Robert ja Jack on kobedaaaad Laughing
Tee nyyd ruttu uus osa Very Happy
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime17/3/2009, 16:51

hea jutt Very Happy
kutid on kobedad Very Happy

Darren on elu numps veel...ärge ajage et ei ole Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime19/3/2009, 19:52

heijou :) suutsin uue osaga lagedale tulla. Tuli veits pikem, sest ma ei osanud ära lõpetada seda kusagil :) Loodan et meeldib.

7.

Astusin uksest sisse ja viskasin oma koti esikusse nurka, eemaldasin papud ja läksin viskasin ennast diivanile. „Ma tegin süüa, tahate?“ küsis ema tuppa sisenedes minult ja Billilt, kes telekaga jamas. „Jah, me kohe tuleme,“ ütlesin emale ja ta läks kööki tagasi. „Miks sa Hispaaniast tagasi tulid?“ küsisn vennalt, mille peale ta naerma hakkas. „Nohh, ma arvasin, et ma ei tee seda kunagi, sest ma ei ole vägivaldne, aga ma läksin koolis ühe idioodiga kaklema, murdsin tal käeluu ja noh.. peale seda hakkasid mind koolis kõik mõnitama, kuna nad ei saanud aru miks ma seda tegin ja see kutt oli siiski koolis mingi hull boss,“ seletas Bill, mille peale mu näole õrn muie tekkis, kui mulle meelde tuli, kuidas Jack oli mulle ennast tutvustanud, kui „Most Wanted“ kutti.

„Vanemad teavad?“ küsisin vennalt üritades naeru tagasi hoida. Tegelikult ei olnud see üldse naljakas, aga mul oli kombeks ka tõsiste asjade üle alati naerda. Ma naersin igal pool. Isegi siis, kui see ei oleks olnud üldse sobilik. Bill raputas pead. „Ja ma loodan, et sa ei räägi ka neile,“ ütles ta ja tõusis teleka eest püsti. „Õu, aita mind ka püsti,“ ütlesin talle naerdes ja sirutasin käe välja. „Hui aitangi ju,“ ütles ta naerdes ja kõndis minema. „Lollpea,“ pobisesin ma ja ajasin ennast ise püsti.

Me sõime jutustades, Bill rääkis oma positiivseid muljeid Hispaaniast ja ema rääkis temaga hea meelega kaasa. Kokkuvõttes oli ta õnnelik, et ta poeg tagasi on, suva et ta oleks pidanud seal veel pool aastat olema.

Kui mul söödud sai, panin nõud nõudepesumasinasse, tegin endale kakaod ja läksin üles korrusele enda tuppa. Lülitasin läppari sisse ja logisin msni. Jack oli sees ja hakkas minuga rääkima.

Jack | Kerli ;* says: Hei Very Happy
kkkelllyy says: jjou, sa juba kodus? Very Happy
Jack| Kerli ;* says: mhm, kui sa ära läksid siis meil hakkas igav ja igaüks läks oma koju. Kellega sa kokku said seal spordihalli nurgal? Su kutt? Very Happy
kkkelllyy says: Ja kindlasti mu kutt, see mu vend ;D Kes on Kerli? Very Happy:D:D
Jack| Kerli ;* says: mu tüdruk : ) Oh, vana su vend on?
Kkkelllyy says: uvv, Bill on 17 ;D
Jack| Kerli ;* says: norms Very Happy ma homme koolis näitan sulle Kerlit, : ) praegu ma lähen söömaaa Very Happy
kkkelllyy says: Tavaiks ;D

Vahepeal ära unustatud kakao ei olnud enam nii soe nagu ma oleks tahtnud, aga nohh, kõlbas küll. Mulle kui kakao hullule läheb alati kakao peale, kas või jääkülmana. Istusin laua taga ja vahtisin aknast välja. Kujutasin ette kuidas ma homme juba saan jalkat mängida. Nii kaua pole kellegiga mänginud. Panin oma pooltühja tassi lauale ja võtsin teksade taskust telefoni. Valisin kähku Jacki numbri ja jäin ootama.

Peale mõnda hetke ootamist, võttis poiss vastu. „Heeeeeei, kuule mul tuli idee,“ venitasin oma sõnu võimalikult pikaks. „Noh?“ küsis Jack naerdes. „Viitsid oma semud kõik kokku kutsuda ja siis me võiks jalkat taguma minna,“ pakkusin Jackile, mille peale ta uuesti naerma hakkas. „Tavaiks, ma olen umbes 20 minuti pärast su ukse taga,“ vastas ta mulle ja lõpetas kõne.

Istusin veel viis minutit ja jõin oma tassi tühjaks kui mulle meelde tuli, et ma peaks enda riided ka ära vahetama. Vaatasin oma kappi ja võtsin sealt ühe suure mõnusa halli pusa välja ja panin selga. Natuke aega jõllitasin kapi sisu ja võtsin uuesti telefoni. Taaskord valisin kiiresti Jacki numbri ja ootasin. „Kuule, mul tekkis küsimus, et nohh, kas ma pean kaitsmed ja puutsad ka panema, või piisab sellest, kui ma topin lihtsalt dressid ja mingid mugavad papud jalga?“ küsisin vuristades kohe, kui teiseltpoolt oli üks 'Jah' kostunud.

„Miks sa minu käest küsid, ma olen poiss?“ küsis Jack, mile peale ma naerma hakkasin. „Ma saaks aru et sa küsiks seda siis kui ma helistaks sulle enne pidu, et mis ma selga panen, aga sina ju tead kui tõsiselt me mängima hakkame ja ma ei taha ennast teie ees lolliks ka teha,“ laususin Jackile. „Sa ei tee ennast lolliks, ole rahulik, topi endale varustus selga, sest ma kutsusin kõik need kes ka ise trennis käivad nii, et kõik on norms, kui sa puutsadega tuled,“ ütles Jack. „Tänks, et mind aidata suutsid,“ vastasin talle ja lõpetasin kõne.

Võtsin kapist lühikesed püksid, kaitsmed ja puutsad välja. Okei, ma ei taha teada kui külm mul hakkab, kui ma kuskil istuma pean, aga kui ma mängin, siis peaks mul soe olema. . Loodan et on.

Panin ennast riidesse ja läksin alla korrusele. Just siis, kui ma hakkasin Billile ütlema, et ma lähen ära, helises ka uksekell.

„Tavai, ma lähen!“ karjusin, enne kui ukse avasin. Jackil olid ka õnneks jalkariided seljas ning me hakkasime kõndima väljaku poole.

„Vaata, me ei saa kooliväljakul mängida, sest need pannakse peale meie trenni kinni tavaliselt, aga meil on õnneks üks teine väljak veel. Väiksem ja halvem natuke, aga ikkagi seal saab mängida ja me kõik oleme seal väiksest peale mänginud,“ seletas Jack. Noogutasin, andmaks mõista, et ma saan aru mida ta mõtleb ning vaatasin korraks Jackile otsa. „Noh, kaua te Kerliga käinud olete juba?“ küsisin talt naerdes. „Paar kuud, aga ta tähendab mulle üli palju juba,“ ütles Jack ning põrgatas jalgpalli paar korda vastu asfalti. Ma muigasin selle peale, mis ta ütles, kuid öelda ei osanud midagi. „Ei, ära naera. Päriselt ta on üli tore, ma ei ole kunagi midagi sellist tundnud,“ lausus ta, kui me jalka väljakule jõudsime.


Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime19/3/2009, 19:57

Niii-i-i-i-ii hea.
Oeh, möns.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime19/3/2009, 19:58

UUUUUUUUUUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime19/3/2009, 20:04

heeeeaa :)
küll sul läks kaua uue osaga , järgmine kiiremini paluks (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime19/3/2009, 20:07

Helen: Hea näha, et meeldib :) Hea meel tuleb kohe ;D

Kerstin: Eks varsti tuleb Very Happy

GossipGirl: Küll ma üritan kirjutada, ma tahaks su jutu osa ka näha ;D aga siiani õnnelik, et see sulle meeldib : )
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: