MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"

Go down 
3 posters
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Empty
PostitaminePealkiri: Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"   Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Icon_minitime24/2/2009, 09:45

Ma tulin joostes oma tuppa.Prantsatasin voodile istuma ja panin pea käte vahele.Fuck!Miks, siis minuga niimoodi?Miks minu parim sõber pidi surma saama?Mõtisklesin, siis.Ma nutsin tükk aega ja mõtlesin ikka selle sama asjapeale.See oli juba vaatepilt.Kõikkuidas see kui ta üle tee hakkas minema.Vuhhh!Püüdsin kõik selle oma peast välja ajada, kuid kuidas?Kõik see vana aeg, kui ta veel elus oli.Need mängud,naljad,peksmised,laulmised,tantsimised oihh.Neid asju on palju.Need kõik, lihtsalt jooksid mul sel hetkel kui ka praegusel hetkel silme eest läbi.Kohutav.Lihtsalt kohutav.Kuidas on üldse võimalik oma parimat sõpra peast välja saada?Ema kutsus mind sööma.Tõusin voodilt püsti ning läksin kööki."Mis söögiks on?"Küsisin emalt."Friikartulid ja kalapulgad."Vastas ema mulle."Jälle!Mul pole kõht tühi."Irvitasin emale vastu ning jooksin suure-suure kiiruga omatuppa.Varsti helistas mulle Kelly."Tsau Kelly!Mis tahtsid?"Küsisin Kellylt."Eeee.Kas sa minuga ¹hoppama viitsiksid?"Küsis Kelly minult."Ei viitsi.Ma pole seda tüüpi.Sorri."Irvitasin Kellyle ka läbi telefoni.Kelly viskas toru ära ning mul tuli jällegi meelde need lahedad hetked mu surnud parimasõbra Cassandraga.


Viimati muutis seda Kessu14 (27/2/2009, 19:32). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"   Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Icon_minitime24/2/2009, 12:06

Mm...
Tundeid oleks võinud rohkem olla, lõike...
Ja see lõpp oli segane ja veider. Miks ta irvitas? Kas ta siis sellest kellelegi ei rääkinud? Kas ema ei näinud, et midagi valesti oli?
Mõjuvust jäi puudu...
Sry, et selline kriitika. (A)
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"   Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Icon_minitime24/2/2009, 13:40

Emotsioonidest jäi väheks . Minu arust .

Mingi natuke nuttis , siis irvitas kõigile ja . Tegelt , nimi oli ka natuke naljaks " Kurb päev " . Sõbra surm ei ole ainult kurva päeva sündmus , vaid see jääb kauakskauaks meelde.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"   Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Icon_minitime24/2/2009, 18:16

Läks muidu veits untsu jah.
Pole muidu hullu.
Ma niikui nii tahan kritiseerimist Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"   Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus" Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kessu14 lühijutt mille nimeks on "Kurbus"
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mille jaoks?
» Kurbus. Masendus. Piin. Totaalne ja surmav agoonia.
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: