MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Game or Love? ( 3. osa valmis )

Go down 
+12
Britney
GossipGirl
MissTrouble
SugarPiece
LilDiva
NeverToLate
Evy
Miley Cyrus
Audrey
EITC.
nasicc
LittleMissy
16 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime24/2/2009, 14:37

"Shane on lausa uskumatu. Ta on nii kena ja tore," õhkas Kirstin, end keerutades. "Ma ei usu sind üldse. Kui ta sõber on juba nii üleolev ja vastik," muigasin, cosmopolitani sirvides. Kirstin vaatas mind kahtlevalt:"Kas sa räägid Christoferist?" Kehitasin abitult õlgu. Ma ei tahtnud oma parimasõbranna poisi sõpra solvata. See lihtsalt kukkus nii välja. "Nojah. Tal on õudsalt kõrge ego, ning ta mängib tüdrukutega, sest ta on nii kena!" vingusin nipsakalt. "Sulle meeldib ta? Nii vahva, me peaksime topeltkohtingule minema," arvas Kirstin, veel rõõmsamalt.

Krimpsutasin nägu:"Ma ei öelnud, et ta meeldib mulle. Ta iseloom on liiga jõle, ning ta on lihtsalt kena, muud midagi," Kirstini nägu oli ikka salapärane, ning kaval. Kuulsime mõlemad ta telefoni helinat, ning sõbranna küünitas telefoni poole. " Hei, kallis!... Kelly, jah, tema juures... pitsakasse?... ma olen nõus, aga ma võtan Kelly kaasa... olgu, näeme!" Kirstin viskas telefoni süütundega mu voodile. "Palun, tule!" nõudis ta. "Kas see ta sõber tuleb ka?" küsisin, teades, mis on mu vastus, kui Kirstin vastab jaatavalt. "Ee... vist mitte," arvas sõbranna, ettevaatlikult. "Olgu, ma tulen," nõustusin, avades oma suure kapi.

Panin selga altkitsad mustad teksad, ning kollase pusa. Tupsutasin oma näole puudrit ja katsin oma ripsmed du¹¹iga. Juuksed jätsin lihtsalt lahti. Astusime kahekesi majast välja. Õues oli üpris jahe tuul, kevade keskpaiga kohta. Lõin närviliselt tossuninaga vastu maad, ning Kirstin kukkus justkui tagasi reaalsusesse. " Kas ta tuleb meile järgi?" küsisin, sest sinna oli üpris tükk maad. Kirstin raputas pead, ning ta silmad särasid naljakalt. "Ahah. Millega me siis lähme?" pärisin , nipsakalt.

"Bussiga? Sealt läheb ju üks buss pitsakasse," teatas Kirstin, mind käest bussipeatuse poole tirides. Buss sõitis ette. "Meie buss," kuulutasin, uksest sisse hüpates. Ostsime endale piletid, ning istusime kahesesse pinki. "Õudne d¹entelmen!" nentisin irooniaga. Vanem naisterahvas vaatas hetkeks pahuralt meid. "Ära virise.Ta auto on hetkel paranduses. " arvas Kirstin, päästes oma kalli boyfriendi. Kehitasin õlgu.

Buss peatus otse pitsakohviku ees, ning me astusime taas selle jaheda tuule kätte, pusade väel. Avasime ukse, ning see krigises natuke. Kaks poissi istusid tagumises neljases lauas. Kirstin istus Shane'i vastu, ning mulle jäi koht Chrisi vastus. "Muidugi, ma oleks pidanud teadma, et Kirstin valetab," mõtlesin üleolevalt. Istusin toolile, ning Shane'i ja Kirstin'i vahel läks asi kuumaks. Keset kohvikut ilastama hakata, kes oleks nii ebaviisakas? Christofer vaatas mind hindavalt, silmades väike lõbususesäde. "Mida on?" karjatasin, ning pilgud pöörati meile. Kirstin ja Shane lõpetasid selle ilastamise, ning vaatasid nüüd kordamööda mind ja Chrisi.

Kui inimesed aru said ,et midagi ei toimu, pöörasid nad pilgu taas oma kaaslastele. Põrnitsesin Chrisi, käed rinnal risti. Ma ei saanud aru, mis mind nii endast välja viis. Christofer on üks vastik üleolev elukas. Shane vaatas Christoferi, justkui küsides midagi. Christofer kehitas ükskõikselt õlgu. Kirsteni näos peegeldus segadus. "Jumal küll. Koguaeg mingid saladused, vähe mõtetu ei ole vä?" küsisin, käe tülpinult vastu laupa lüües.

"Mingeid saladusi ei ole. Väike arutelu," kinnitas sametine hääl, mille kõla oli veatu. EI! See oli Chrisi hääl. Ma olen teda alati ignoreerinud, ning pole enne ta mahedat häält tähele pannud. Silmitsesin ehmunult Christoferi veatusse näkku. Kirsteni näole valgus naeratus. "Kõik on väga lahe. Kas tellime midagi?" küsis ta, avades menüü. Kelner seisatas nende laua juures. Mingi mustapäine naine, seljas helepruun kleit. Ta näol oli tülpinud ilme, nagu tahaks ta juba end lahti öelda, sellest tööst. "Mida ma teile toon?" küsis ta, hääl natuke kähe. Teenindaja köhatas, ning vaatas põhiliselt Christoferi.

Chris ajas selja sirgu. Vastik pugeja. "Me võtame kaks suurt Sigarillot," kuulutas Shane'i kahtlev hääl. "Mida sa juua tahad, Kelly?" pöördus Chris otse minu poole. Saatsin talle põletava pilgu. "Ma võtan cola," vastasin, rutakalt. Teenindaja kirjutas kõik üles, ning lahkus me laua juurest. Tundsin vibreeringut oma püksitaskus, vabandasin end, ning hüppasin uksest välja. Võtsin natuke pahurana kõne vastu."Jah?... Ma ei ole kodus... Millal sa tuled?... jaja, siis paneme pidu... tsau" hakkasin tahest tahtmata naerma. Mu kallis vend käib päris kaugel koolis, ning sõidab tavaliselt reedeti koju. Me saame hästi läbi.

Läksin tagasi sisse, ning meie pitsad olid saabunud. "Kes see oli, Kelly?" uuris Kirstin, ning Christofer kikitas kõrvu. Shane vaatas veid hetkeks oma sõpra, ning siis viis oma pilgu mulle, ning Kirstinile. "Jake," vastasin, muiates. "Su boyfriend?" küsis Chris, imelikult nägu krimpsutades. Mulle ei meeldinud ta hääletoon. "Ei. Kelly on hetkel vaba. Ta jättis eelmine nädal Dean'i maha. Jake on Kelly vanem vend, kes käib kaugel koolis. Kas ta tuleb see nädalavahetusel ka koju? " selgitas Kirstin, naeratades.

Nojah, seda oli ju kohe vaja rääkida. Mõtlesin . Silmitsesin Kirstini ja Shane'i kätt, mis olid laua otsal põimitud. Kirstini telefon helises, tema võttis pisikese vidina lauas vastu. "Kuulen... ema, ma ei saa praegu. Miks üldse? Mis juhtus?... nojah, ma teen kiiresti, " oli Kirstini kõne. Me saime aru, kes helistas. "Mu ema tahab ,et ma kohe koju läheksin. Aga teie jääge siia," selgitas sõbranna, pahuralt.

"Ei. Ma tulen sinuga, kullake," teatas Shane. "Ma tulen ka siis ära," kuulutasin kiirelt. "Kelly, jää sina siia! Ma helistan sulle õhtul," hüüdis Kirstin, enne kui nad uksest väljusid. Kokkumäng. Ma teadsin seda. "Jumal küll, mis sul mu vastu on?" küsis Christofer tülpinult. Ma ei vastanud talle. Põrnitsesin pahaselt ust, kust olid äsja väljunud Kirstin ja Shane. "Midagi ei ole.." kinnitasin, ükskõikelt.

"Kuule ei ole ja." iroonitses Chris, ning ma vaatasin teda pahaselt. "Vastik egoist," pomisesin vaevukuuldavalt, kuid piisavalt kõvasti, et Christofer seda kuuleks. "Mida??" küsis poiss, oma häält tõstes. Inimeste pilgud pöördusid meie poole. "Ah, ole tasemini. Kuulsid küll, üleolev egoist. Enesekeskne," sisisesin sosinal. Poisi nägu ei muutunud, ta nägu oli ikka pinevil. Tõusin pahaselt üles, lõin tooli laua alla, ning astusin uksest välja. Issand, kuidas ma endale piinlikust valmistasin. Christofer jooksis mulle järgi, ning peatas mu väljas.

"Kes sa oled, et mulle nii ütled?" küsis ta, hääl tasane. "Sul on õigus. Ma ei ole keegi, aga ma vihkan, et sa oled nii enesekeskne. Sa oled nii paljudele tüdrukutele haiget teinud, sest oled ilus. Sa oled täiesti.. haige olend," kriiskasin pahaselt. Üle Chris'i näo valgus naeratus, ta justkui oleks mingit inglit näinud. "Sa oled vihasena nii ilus," sosistas ta, oma sõrmega üle mu põse tõmmates. "Just sellest ma räägingi. Sa lihtsalt... paned kõik endasse armuma. Pärast murrad tundetult nende südame," selgitasin, nukralt.

"Sa oled minusse armunud?" päris ta, üllatunult naeratades. Ta oli justkui muutunud. Ennem oli ta ülbe, üleolev, kuid nüüd... armas.


Viimati muutis seda LittleMissy (25/7/2009, 00:17). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime24/2/2009, 15:48

Prauh. Very Happy
Kiiresti käis see asi...
Aga meeldis. (Y)
vibreeringut... *naerab siiamaani*
Vibreerimist... Very Happy
Aga ootan uut. Wink
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime24/2/2009, 18:26

Meeldib.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime2/3/2009, 12:56

tsiteerin vms. oma klassiõde: "Uuu, that was cuuute!!!"
Oli küll muide Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime2/3/2009, 16:38

aitähh . :)
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime30/4/2009, 13:49

ei meeldinud No Suspect No Embarassed
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime30/4/2009, 22:36

aga mulle meeldis, kas kavatsed j2tkata??? bounce
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime30/4/2009, 23:36

ei .. Very Happy

mai kavatse seda jätkata . Very Happy

ps ; kõigile ei saagi meeldida ! Wink
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime30/4/2009, 23:36

ei .. Very Happy

mai kavatse seda jätkata . Very Happy

ps ; kõigile ei saagi meeldida ! Wink
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime1/5/2009, 17:18

Sa kirjrutad seda edasi Very Happy Mulle hakkas meeldima ja ma tahan edasi lugeda :)

See Miley Cyrus ei saand lihtsald aru et see hea on Very Happy
Tagasi üles Go down
LilDiva
Tasane
LilDiva


Female Postituste arv : 2
Age : 29

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime12/7/2009, 18:07

jõhkratmoodi meeldib ! kirjuta edasi . ( a )
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime12/7/2009, 18:54

Mulle meeldib , eriti selle Chrisi ja selle tüdruku vahel olevad asjad .
Kirjuta edasii , paluunn :)
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime12/7/2009, 22:58

olgu . ma proovin midagi juurde kirjutada , aga ma tõesti EI kinnita , et see jutt ka lõppeb . aitäh muidu
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime13/7/2009, 00:34

Ma proovin siis edasi kirjutada . :)


2. osa

"Muidugi ma.." hakkasin vastama ei ole, kuid järele mõeldes-ei olnud ma enam endas kindel."Oled?" kergitas noormees kulme. "Ei ole. Tead, ära fantaseeri ega mõtle asju välja. Ma ei armu sinusse kunagi," pilgutasin talle silma. Nojah. Talle võin ma ju alati valetada. "Eks näeme jah. Millega sa koju lähed? Ehk viin su ära?" pakkus Christofer tõsiselt. "Tänan, ei. Ma ei taha kraavis lõpetada." Christofer pööritas silmi:" Be normal, ennemini sõidad sa bussiga kraavi, kui minuga. Nii, et ära ükski kord vaidle." Tahtsin hakata juba protesteerima, kuid võib-olla oli tal tõesti õigus. "Olgu. Ma tulen sinuga," nõustusin lõpuks. Chris juhatas mind vaikides autoni.

Istusin ükskõikselt BMW juhi kõrval istmele ning jäin starti ootama. "Shane oli nii masenduses, kuni Kirstin ta ellu tuli," lausus noormees kergelt. Nagu mind huvitaks Shane'i masendus või midagi. "Kirstin on koguaeg samasugune. Rõõmus," vastasin ükskõikselt. Christoferile ei meeldinud see vastus, seda oli ta olekust näha. Me olime just kuskil metsavahel, kui noormees auto tee kõrval seisma jättis. "Ma ei sõida ennem edasi, kui sa minuga välja tuled veel. Sa pead lubama ," kuulutas Chris ähvardavalt. "Mida? Sa terroriseerid mind?" küsisin uskumatult. "Nagu näha, jah," vastas Christofer hõlpsalt. "Mind ei huvita. Ma lähen kohe siin samas välja ja kasvõi häälega saan linna," teatasin ülbelt. "Siin ei sõida autosid, sest tulin ringiga. Bussipeatusi siin samuti ei ole, buss ei sõida ringiga. Ja linnani on 5 kilomeetrit. Sinu valik." Ma lausa vihkasin Christoferi. Mida ma talle teinud olin.

Astusin vihast keevana autost välja ja lõin ukse kõva pauguga kinni. Trampisin kangelt edasi. Chrisi must bmw sõitis mu kõnnauga ühtlases tempos. "Tule tagasi, Kelly. Sa ei pea minuga välja tulema, kui ei taha. Sa lihtsalt meeldid mulle," selgitas noormees pettunult. "Sa ütlesid, et minu valik. Minu valik on käimine. Vähemalt etem kui sinuga ühes autos olemine," vastasin pahaselt. Christofer pööritas silmi. Auto peatus ja see ehmatas mind. Chris tuli autost välja, avas juhi kõrval oleva istme ukse ja tuli minu juurde. "Sa ei tohi mulle midagi teha!" hüüatasin üllatunult. "Jälgi mängu." Ja ta tõstis mu lihtsalt autosse.

Ülejäänud tee ma mossitasin. Uks oli lukku pandud ja põgenemis võimalused olid üpris hägused. Sõiduk peatus sujuvalt mu valge maja ees. "Aitäh," laususin põgusalt, hakates väljuma. "Homme koolis näeme!" kuulsin veel enne Christoferi häält, kui ukse kinni lõin ja bmw ära sõitis. Suurepärane. Kell näitas juba poolt ühteteist. Kuhu see aeg küll kadus? Avasin suure puust ukse ning astusin väsinult tuppa. Elutoast oli kuulda telekamüra, kuid muidu oli vaikne. "Kelly? Miks sa täna nii hilja koju jõuad? Jäite Kirstiniga lobisema?" hüüdis ema elutoast. "Tule räägi meile jah," nõustus ka isa. Istusin sohva vastas olevale tugitoolile. "Jäime jah lobisema. Käisime ka pitsabaaris. Väga hea oli ja süüa ma ei taha," vastasin kohe ka nende järgmistele küsimustele, mis oleks mind tabanud.

"Okei. Jake tuleb nädalavahetusel koju. Kuulsid?" päris isa, heites pilke komöödiale, mis telekast jooksis. "Kuulsin. Ta helistas mulle. Täitsa tore oleks teda näha. Viimastel nädalatel on tal ju tõesti kiire olnud," jutustasin kergelt. "Jah, sul on õigus. Aga mine heida nüüd magama. Homme taas koolipäev," naeratas ema kergelt, mind kiirelt laubale suudeldes. "Head ööd!" vastasin vaid. Jalgu vedades jõudsin lõpuks oma tuppa. End kiirelt magama minekuks valmis seades, vajusin peagi voodisse. Enne veel kui uinuda sain, kuulsin sõnumi märguannet. "Ilusaid unenägusid (k) !" . Chrisilt. Saatja ei lugenud, peaasi oli, et sõnumi sisu oleks normis. Ja see oli veel rohkemgi, kui lihtsalt normis.

"Ai..ai.. mu PEA!" oigasin, kui mu äratuskell seitset näitas. Tõmbasin kiiresti lahti oma väikse kapi sahtli, kus olid sees peavalu rohud. Võtsin purgist kaks tükki ja jõin peale fantat, mis käekotis vedeles. Peavalu ignoreerides, täitsin oma igahommikuseid toimetusi. Riieteks valisin valge miniseeliku, roosa topi ja heleroosa sügava dekolteega sviitri. Käekott ja valged väikese kontsaga kingad. Juuksed sirgendasin.
Kui ma kooli jõudsin, seisis Maarja kooli fuajees, mind otsides. Koolis ma ei olnud Kirstiniga koos, sest sõbranna oli vaid Shane'ga koos. Mõnel päeval puudus noormees koolist, siis masetses Kirstin terve päev, rääkides mulle kui eriline Shane on. Ma muidugi noogutasin alati. "Tead Kelly. Chris olevat eile õhtul Shelly maha jätnud. Oh my god, sellest tuleb Shelly jaoks katastroof. Chrisil olevat uus sihtmärk. Ei tea kes?" laterdas Maarja, vaadates mind vahepeal uurivalt. "Võib-olla mõni tüdruk teisest koolist?" pakkusin, proovides näida ükskõikne. Tegelt ta uus love huvitas mind, olgu ta siis kasvõi kooli kõige koledam tüdruk.


Viimati muutis seda LittleMissy (13/7/2009, 23:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime13/7/2009, 17:25

Esimeses osas, ma nüüd panin tähele, et vahepeal oli peategelane Kelly, vahepeal Brit. Kumb siis?
Siis ... muidu mulle meeldib. Chris tundub armas, aga natuke ... noh, jah, egoistlik. Olgu, väga egoistlik. :) Aga ta on selline ... no ma ei tea. Võluv. Nõme, aga ometi armas. :)
"Chris olevat eile õhtul jätnud maha Shelly." <-- Selles lauses on sõnade järjekord natuke imelik. Ma eeldan, et see oli kogemata.
Ja siis päris lõpp ... kas see peategelane oli tõesti NII taunik, et ei saanud aru, et Chrisi uus "love" oli tema ise?
Uut.
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime13/7/2009, 23:42

Kelly peab vist olema .. mdea , otsin briti üles , parandan ära . :)

Chris peabki tunduma egoistlik . Vähemalt Kellyle küll . :d

Jaa . See oli kogemata . Ma vist ei olnud päris kindel , mis ma sinna kirjutada tahan . Very Happy

mdea .. ta ei mõelnud sellepeale vist . noh , kui Chrisist oli talle veel jäänud mulje kui ilge naistemees , siis poleks ime , kui ta sebiks ju kõiki samamoodi nagu Kellyt ? vnoh , pidigi nii olema . Very Happy
Tagasi üles Go down
LilDiva
Tasane
LilDiva


Female Postituste arv : 2
Age : 29

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime14/7/2009, 12:59

jumala hea ! mulle meeldis , ootan järgmist osa !
Tagasi üles Go down
MissTrouble
Kojamees
MissTrouble


Female Postituste arv : 25
Age : 28

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime14/7/2009, 15:14

Väga hea, mulle meeldib see jutt, UUT! :)
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime14/7/2009, 17:35

UUT Very Happy

Mulle meeldib:)
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime14/7/2009, 18:16

mmm, hea jutt ! Väga meeldib ja vaata, et sa ikka edasi kirjutad :)
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime24/7/2009, 16:48

Miley Cyrus kirjutas:
ei meeldinud No Suspect No Embarassed

Noh, Miley, ise oled süüdi, kui head lugu ei oska hinnata!

Minu arust oli see küll väga hea! Ainult see oli veits imelik, kui tüüp endale du¹¹i peale pani tongue
Kirjuta edasi!
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime24/7/2009, 18:20

Ta pani nagu ripsmedu¹¹i ripsmetele vn . Very Happy

ma kohekohekohe proovin kirjutada , :$ hetkel lihtsalt üritan harjuda geelidega . Very Happy raske on kirjutada veidi alguses
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime25/7/2009, 00:16

VABANDUST, ET NII LÜHIKE ! :$

„Jaa. See on suhteliselt võimalik. Mida temasugusest ikka oodata, eks?!“ naeratas Maarja sõbralikult. „Jah. Sul on õigus. Lähme tundi?“ uurisin mõtlikult. Mida rohkem mõtlesin ma Christoferi uuele tüdrukule (või kes iganes ta oli), seda rohkem muutusin ma armukadedaks. „… Kelly.. Kuuled mind või?“ togis Maarja mind matemaatikas. „Ah mida?“ küsisin tüdinenult. „Christofer sebib kõiki. Mis sa arvad, kui ta saab selle tüdruku endale, kas ta sebib ikka teisi edasi? Nagu.. Kas mul oleks temaga võimalust?“ lobises sõbranna arupidavalt. „Ma arvan, et ta kui ta kõiki sebib. Siis ta on totaalne värdjas. Oma aega küll tema peale ära raiska!“ arvasin. „Kelly ja Maarja. Kas jagate meiega oma huvitavat vestlust?“ päris õpetaja ärritunult. Ülejäänud tunni ei olnud rääkimisvõimalust, sest igal vabal hetkel piidles õps meid mõtlikult.

Vahetunnil passisime tüdrukute wc-s peegli ees. Tüüpiline koht, kus veeta oma vahetunde. Kirstin ühines samuti meiega. „Gaazh. Tead, mida Shane rääkis? Sa lihtsalt EI usu seda!!“ hüüatas Kirstin kiljatades. „Räägi.“ Nõudsin huvitunult. „SINA meeldid Chrisile. Absoluutselt lahe, eksole. Me võiks teda double date’i. Mis sa arvad?“ ei suutnud mu parim sõbranna lõpetada. „Mina??? Selle peale ma ei mõelnudki..“ arutlesin endamisi. „Ma olen endast väljas.“ Muigas Maarja. „Miks?“ uuris Kirstin. „Sest Chris on mega KOBE. Ja nüüd tahab ta Kellyt. Elu on ebaaus,“ arvas Maarja naeratades, kuid samas silmi pööritades. „Mõtle, sõps, kooli kõige kenam kutt tahab SIND! Nojah. Pole imestada. AGA IKKAGI!“ rääkis Kirstin, tehes peegli ees erinevaid nägusid.

„Kirstin. Võta rahulikult! Asi ei pruugi olla kahepoolne,“ teatasin kahtlaselt. „Sa ei taha Chrisi?“ imestas Maarja. „Tead. Sa ei tea mida sa tahad. Tulge järgmine vahetund fuajeesse. Saa temaga lähemalt tuttavaks,“ kuulutas Kirstin. „Okei siis. Bio hakkab. Tsau!“ vastasin pahuralt. Väljusin wc-st, Maarja kannul. „Kade olen..“ lausus sõbranna kuivalt. Ma ei osanud midagi vastata. Mängisin, et ei kuulnud seda. Bioloogia osutus tavalisemast huvitavamaks, sest 12. klassi õpilased pidid midagi esitama. Näidendi või midagi. Meile esitasid CHRIS, Keijo, Ketlin ja Liis. Nad esitasid laulu. Chris oli kena… Ma pidin seda tunnistama.

Pärast biod- Maarja tiris mind lausa alla fuajeesse. Kirstin ootas seal Shane’i embuses, nagu nad enamasti 25/8 olid. Toppisid üksteisele keelt kurku.. See mõte nende puhul paneb õlgu väristama. Nad olid tõesti koguaeg koos. Õpetajad vahtisid möödudes imelikult. Christofer tuli suure kella alt koos Keijo ja Rasmusega. Rääkides elavalt juttu. Nende kõigi kolme näol oli rõõmus naeratus ja nad kõik peatusid meie juures. „Hei.“ Lausus Chris, hinnates mind pilguga. Ta oli nii muutuva iseloomuga. Vahepeal ülbe, vahepeal armas, vahepeal end maksma panev ja nii edasi. Kunagi ei teadnud, milline ta just sel hetkel oli. Siis- Armas ja sõbralik.
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime25/7/2009, 00:55

Mulle meeldib.
Mis mulle EI meeldi, on see, et on eesti ja inglise nimed sassis. No okei, üks inglise nimi kogu jutu peale, aga sul on neid päris mitu. See torkas just silma, kui "Chris tuli koos Keijoga". Aga no polehullu.
Uut.
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime25/7/2009, 12:40

EITC : Kusjuures . Ma ise mõtlesin ka selle peale seda kirjutatades .. aga nojah , ma ei hakka seda muutma .. Very Happy aitäh . :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Game or Love? ( 3. osa valmis ) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Game or Love? ( 3. osa valmis )   Game or Love? ( 3. osa valmis ) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Game or Love? ( 3. osa valmis )
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Valmis jutud.
» Cuz u're the one , who i love .
» Love at first sight [6 # rox]
» Love At First sight
» In other words: I love you

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: