MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]

Go down 
+3
Keiti
Espada
LikeNoOther
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime19/3/2009, 17:00

Jeeeeee uus osa tuli!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 13:13

Okei, need tüübid on US5 omad Very Happy Uut igatahes!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 14:19

Wow, ma olen lugenud väga-väga palju fikke mis sisaldavad Tokio Hoteli, mõned US5-te ka ja vahest mõlemat aga see on üks parimaid!
Ootan uut osa :)
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 14:30

Oi aitäh, aga see jutt ei piirdu ainult nende kahega vaid veel tuleb üks bänd mängu. :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 14:56

Mida, kes? Very Happy Kas näiteks Lothlöryen? Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 15:08

Õõh, mis bänd on Lothlöryen? Very Happy
Kui pikalt see jutt veel edasi läheb?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 15:22

Lothlöryen = hetkeseisuga parim metalbänd maailma Very Happy See on angu Ministry of Magic. Kui viimane teeb HP laule, siis Lothlöryen teeb LOTRi laule (A)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 15:48

Seda ma arvasingi, et sinu LOTR on selle bändiga seotud.
Kui see juttu tuleb, siis ma pole kindel, kas ikka loen seda edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 17:55

16. osa

Need poisid olid Chris, Richie, Izzy, Jay, Gustav, Bill, Georg ja muidugi Tom. Tormasime tüdrukutega poiste poole, mina hüppasin Richiele sülle, Carolyn Gustavile, Kätlin Chrisile ja Euni Jayle. Kiljusin ja kallistasin poissi ma olin nii õnnelik. Poisid soovisid mulle õnne ning kallistasin ka teisi poisse peale Tomi, ning seal oli veel üks poiss keda ma ei teadnud.
(nüüd räägivad nad inglis keeles. )
„Mida te siin teete?“ ütlesin kui olin kallistuse lõpetanud.
„Helen sul on ju sünnipäev kas sa tõesti arvasid et unustasime su?“ vastas Richie mulle. „Muide see on Cayce“ tutvustas ta teda meile. Noogutasin.
„Tsau olen Helen ja mida see Tom veel siin teeb?“ ütlesin natuke vihaselt.
„Sest ma tahtsin isiklikult tulla ja paluda sult vabandust!“ ütles Tom ka sekka.
„Tom pole mõtet, see mida sa tegid ei ole andestust väärt.“ Ütlesin talle. Poisi nägu muutus ning läks meist eemale.
„aga nüüd võtame joogid taas nägemise terviseks ja Heleni sünnipäevaks!“ rääkis Georg. Kõik nõustusid ning lasime tellida topeltviskid. Pärast rääkisime veel juttu mis teinud oleme üldse jne.

„Teddybear?!“ ütles keegi. Ei, ei saa ei saa tõsi olla, selle nimegi kutsub mind ainult… pöörasin ringi ja mul läksid silmad hästi suureks.
„Joe!!!!“ kisasin ja jooksin nii kiiresti kui sain poisi juurde, ning lõin teda kõigepealt ja kallistasin teda hästi tugevalt, poiss tõstis mind õhku ja keerutas mind, kallistasime hästi pikalt ja rääkisime. Poiss ütles veel et ma olin selle löögi ära teeninud.
„Joe, mida sa teed siin, ma ei ole näinud sind juba üle 5 aasta! Ma nii igatsesin sind!“ ütlesin poisile. Joe lihtsalt naeratas mulle.
„Sinu sünnipäevale tulime, meie ema helistas sinu emale ja ütles kus, kuidas tulla. Ma igatsesin sind ka väga, väga taga!“ rääkis ta mulle.
„miks sa mind üksi jätsid, miks sa mind tookord kaasa ei võtnud! Sa teadsid et ma ei saa emaga üldse läbi, miks sa nii tegid!“ ütlesin talle ja puhkesin nutma, nii õnnest kui ka kurbusest. Poiss vaatas mind kurvalt.
„Teddybear ma ei saanud sind kaasa võtta, sa pidid oma emaga probleemid lahendama!“ vastas ta mulle.
„Ma arvasin et ei näe sind iial enam. Sa lihtsalt ei kujuta ette kuidas ma sind igatsesin kõik need aastad ja teid ka. Miks te tegite mulle nii?“ lõpetasin kallistuse ja vaatasin nüüd Nicki ja Kevini poole ning kallistasin neidki ja tassisin nad diivanile istuma. Poisid istusid kolmekesi diivanile, mina nende peale, ise pool pikali olles.
„meie igatsesime sind ka, aga meil ei jäänud muud üle, me pidime minema. Palun anna meile andeks.“ Ütles Nick.
„See ei ole enam tähtis, vaid see et te olete nüüd siin, minuga, nagu vanasti!“ ütlesin neile, pisaraid ära pühkides.
„Ning me tahtsime sind meie juurde kutsuda!“ ütles Kevin ka nüüd.
„Sa mõtled tagasi Los Angelesse? kus me varem elasime?“ poisid noogutasid.
„täpselt sinna, meil on see maja ikka alles ning ka teie maja saime tagasi mis asus meie kõrval ja me mõtlesime et äkki tulete tagasi sinna!“ ütles Joe.
„ma tuleks kohe tagasi kui ma saaks aga ma ei tea emaga kuidas saab?“ vastasin talle.
„Su ema on nõus sellega ja seega on meie kõigi kingitus see et tulete tagasi Los Angelesse elama!“ rääkis Nick. Vaatasin automaatselt Richie poole, poiss samamoodi minu poole, ainult kurvalt. Ka Nick, Joe ja Kevin jäid neid vaatama.
„Las ma arvan üks nendest on su poiss!“ ütles Joe kurvalt. Noogutasin.
„Lähme nende juurde.“ Võtsin Joelt käest kinni ning viisin nad sinna.

„hei, tema on Joe!“ vaatasin Gustavile otsa.
„selge, nüüd ma saan tuttavaks ka poisiga kellest ta koguaeg vatrab mulle!“ ütles ta ning naeris, vaatasin teda küsiva näoga, ma olen ainult nagu ühekorra sulle Joed maininud. Poisid surusid kätt.
„ning nemad on Nick ja Kevin. Mu lapsepõlve sõbrad enne Eestit.“ Vaatasin teiste poole.
„ja tema on Richie! Mu…“ ma ei julgenud lõpuni öelda.
„ma olen ta ekspoiss!“ vastas ta. Tõmbasin poisi korra eemale.

„Miks eks? kas me pole enam koos?“ küsisin talt.
„Ma ei tea, sa olid nii rõõmus t e m a g a, ja siis ma mõtlesingi“ vastas ta mulle kurvalt.
„Richie, ta on mu lapsepõlve parim sõber, ma pole teda juba mitu aastat näinud, ja see on ju normaalne et ma õnnelik olen!“ ütlesin talle.
„Ma ei tea, Helen, sa vaatasid kuidagi teise pilguga teda, armunud pilguga.“
„Richie see pole tõsi, sa ju tead seda!“ ütlesin talle pool pisarates olles. Poiss kallistas mind ning läksime tagasi teiste juurde.
„Hakkame siis peoga pihta!“ kilkas Izzy. Muusika hakkas mängima ning kõik läksid tantsima. Mina aga mitte. Ma olin küll rõõmus et kõik siin on aga ma ei tea, ma ei olnud täiesti rahul. Istusin diivanil ja vaatasin kuidas teised tantsivad seal.

Mõneajapärast tuli Joe minu juurde.
„Helen, mis on? See on sinu sünnipäev sa peaksid lõbutsema!“ ütles Joe kui oli minule kõrvale koha sisse seadnud.
„Ma tean, aga pole enam tuju!“ ütlesin talle. Poiss võttis lihtsalt lambist mul käest kinni ja taris lavale.
„Nii vaikust korra!“ hakkas ta rääkima, kõik jäid saalis vait.
„Sünnipäeva lapsel on mure, aga ta ei räägi sellest! Nii et palun kes selles mures süüdi on, rääkige temaga!“ ning lahkus lavalt, mina jäin nagu loll sinna. Kohe kadusin ka mina, õigemini mind tõmmati sealt lavalt alla. See oli Richie. Ta vedas mind diivanile.
„Kui sa nii väga tahad siis me ei ole lahus!“ ütles ta mulle külmalt.
„Kui mina tahan? Siis tähendab sina enam ei taha?“ küsisin talt. Poiss ei vastanud vaid tõusis püsti. Tõmbasin ta automaatselt istuma tagasi.
„Ütle mulle ausalt! Ma tahtsin veel sinu pärast ära öelda, Joele, et ma ei tule L. A. elama, aga tundub et ma vist ikkagi ei ütle!“ rääkisin talle vihaselt.
„Jah, meie vahel on kõik läbi, kuna… kuna mulle meeldib keegi teine!“ ütles ta mulle.
„miks sa mulle midagi ei öelnud, sa lubasid et kui sulle keegi teine hakkab meeldima sa kohe ütled mulle! Mis ta nimi on?“ karjusin ta peale.
„Annaliisa! Sellepärast et ma ei julgenud!“ ning lahkus. Jäin sinna istuma nagu loll.

Nick tuli minu juurde ning lihtsalt kallistas, vaatas talle küsivalt otsa.
„Arvasin et vajad kedagi praegu, ma kuulsin mida see poiss ütles sulle ja ma igatsesin sind kallistada ka!“ naeratasin.
„yess, ma sain su naeratama ja nüüd tuled muga tantsima.“ Kilkas poiss mulle. Turtsusin vaikselt aga olin siiski nõus. Läksin Nickiga, Kevini ja Joe juurde, ning tantsisime seal, Joe oli nii naljakas, ma sain niipalju naerda et jube. Vahepeal käisime jooke võtmas, Richie kui ka Tom olid kadunud, ju siis all. Ah ise teavad, jäägu siis fännide küüsi. Läksime Joega alla, Joel oli kapuuts peas. Läksime Traxi juurde.
Rääkisime eesti keeles.
„Trax kuule, mul on külalistele veel üks üllatus, õigemini bänd. Kas annaksid neile võimaluse?“ rääkisin talle. Joe kergitas natuke kapuutsi ja Trax nägi kes ta oli ning noogutas.
„Nii Helenil on meile veel üks bänd varuks, see on välismaa üks kuulsatest ja ma tean et siin ruumis on ka nende fänne“ rääkis Trax ja jälle hakkasid kõik karjuma, läksime Joega lavalt ning VIP ruumi tagasi.
(Rääkisime jälle inglis keeles.)
„Nick, Kevin tulge siia!“ hõikasin neid. Poisid jooksid minu poole.
„Nii te esinete all! Nii et tulge.“ Poisid tõmbasid kapuutsid pähe ning läksime.
Jõudsime lavani. Nägin rahva seast midagi mida ma ei oleks tahtnud näha, see oli…
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 17:58

Heh, ei tule nemad, ma ei tea kes nad ongi (A) Razz

Aga igatahes, osasi tuleb ikka veel päris palju, vähemalt siiamaani pole veel mõtet olnud, et pooleli jätta!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 20:03

Wow, väga hea!
Vaene Tom, ta minu lemmik seal Tokio Hotelist, kuigi ma ei kuula seda enam Very Happy Cute boy Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 20:05

Ma sooviksin,loodaksin ja nõuaksin uut.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 20:07

Enne juba lugesin, aga unustasin kommentaari lisada.
Mulle ikka meeldib.
Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 20:49

Aitähhh!!! :)

Täna tuleb veel üks osa!!!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 20:50

IKKA JA JÄLLE.
SEE ON SUPPPER JUTT!
UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 22:29

17. osa

Nägin rahva seast midagi mida ma ei oleks tahtnud näha, see oli Richie ja Annaliisa, nad suudlesid. Ütlesin poistele et oodaku korra. Läksin sinna.
Rääkisin taga eesti keeles, Richiest välja tegemata.
„Emm, tere Annaliisa! Kuidas sa mu sünnipäevale sisse said? Ma polnud sind kutsunud!“ küsisin talt.
„ämm, Richie kutsus!“ vastas ta mulle.
„Oot Richie kutsus? Ja kuidas Richie sind kutsuda sai, kui see on M I N U sünnipäev ning kuidas sa tead teda üldse, ma mõtlen et kuidas ta sind siia kutsus?“ küsisin uuesti.
„Ühel kontserdil saime tuttavaks ja nüüd me oleme koos!“ vastas ta mulle ülbelt.
„Oot misasja, te olete koos?“ küsisin talt.
„Hei, I’m still here!“ ütles Richie vahele.
„You better Shut Up. “ Karjusin talle.
„hei sa ära karju mu mehe peale.“ Käratas Annaliisa mulle.
„sina ära isegi mölise siin ja sa lendad kohe välja siit!“ haarasin talt käest ning tirisin turvade juurde.
„Kuidas sai tema siia sisse? Tal pole kutset.“ Karjusin turvade peale.
„Ta tuli koos sinu poisiga ja ütles et see tüdruk on ta sõbranna ja sina lubasid!“ kaitses turva end.
„Annaliisa sa oled ikka täielik mõrd! Ja nüüd siis tehke mulle teene ja visake ta siit välja.“ Ütlesin neile ja ka Richie oli sinna tulnud.
„Miks sa tegid midagi sellist?“ küsis ta mult inglis keeles.
„sest ta on valelik mõrd! Ma tean teda peaaegu terve oma elu. Ta ei ole korralik tüdruk! ta jahib ainult kuulsust! Ja sa saaks ainult haiget talt.“ Vastasin talle.
„ta ei ole selline, miks sa oled selline armukade! Meie vahel on ju kõik läbi, see ei tähenda et meie ei ole koos et sa kohe teistega ei luba olla.“ Rääkis ta ning lahkus.
„pssh, mina ja armukade, tema peale!“ ütlesin rohkem iseendale kui talle, ah kurat mida ma ajan, muidugi olen armukade. Ning läksin tagasi lavale.
„nii kas nüüd hakkavad nad laulma?“ küsis Trax mult, noogutasin.
„Nii palun vaikust kõigile, nagu ma ennem ütlesin on mul teile veel üks üllatus, nad on kolm venda ning mu parimad lapsepõlve sõbrad ja selleks bändiks on… JONAS BROTHERS!!!“ karjusin nende bändi nime välja, saalis oli hullu kisa kuulda. Poisid jooksid lavale ning mina lava ette, ka Carolyn, Kairi, Kätlin ja Euni tulid alla. Nüüd seisime viiekesi lava ees ja kuulasime neid ning tantsisime.
Poisid laulsid igasuguseid laule, mitmeid, rahvas elas täie hooga kaasa. Järsku nad jätsid laulmise ja Joe hakkas rääkima inglis keeles.
„Ma tahaksin oma kallikese lavale kutsuda et temaga ühte laulu koos laulda, mida me kunagi ammu koos kirjutasime.“ Ning vaatas mind, raputasin automaatsel pead, Joe lihtsalt taris mu lavale.
„Teddybear kas mäletad seda laulu, mida me kirjutasime kui olin kuskil kolmteist ja sina üksteist?“ küsis ta mult. Hakkasin mõtlema mis lugu see nüüd olla võib ja siis mul koitis.
„Joe ära ütle et see laul When you look me in the eyes?“ poiss noogutas.
„Kõrvitsake see oli nii ammu, ma arvasin et sul on ammu unustatud see!“ ütlesin talle. Rahvas hakkas naerma, ma arvan et nime kõrvitsake peale.
„Nalja teed? Ma pole seda kunagi unustanud ja igal kontserdil mis anname, alati oleme selle sulle pühendanud.“ Nüüd ma punastasin.
„Aitäh sulle!“ ütlesin talle.
„Olgu sa tead seda laulu väga hästi, nii et palun tee see teene meile, et laula meiega!“ ning tegi silma. Naersin talle vastu.
„Helen, mina laulan tavaliselt sinu osa aga seekord jätke mind välja vaid laulate kahekesi, me Keviniga laulame tausta. Oled nõus eks?“ ütles Nick veel. Noogutasin vastuseks.
Muusika hakkas mängima.

Joe laulab.
Mina laulan.
Mina ja Joe laulame.
Kõik koos laulame.

If the heart is always searching
Can you ever find a home?
I’ve been looking for that someone
I’ll never make it on my own.

Dreams can’t take the place of loving you
There’s gotta be a million reasons why it’s true.

When you look me in the eyes
And tell me that you love me
Everything’s alright
When you’re right here by my side
When you look me in the eyes
I catch a glimpse of heaven
I find my paradise
When you look me in the eyes


How long will I be waiting
To be come a better man
Gonna tell you that I love you
And the best way that I can

I can’t take a day without you here
You’re the light that makes darkness disappear

When you look me in the eyes…


Everyday, I start to realize,
I can reach my tomorrow,
I can hold my head up high,
And it's all because you're by my side.

When you look me in the eyes… 2x.

Kõik kiljusid ja karjusid. Järsku Joe suudles mind, kohe ka lõpetasin selle. Inimesed vaatasid meid suud lahti. Järsku keegi karjus.
„Helen…
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 23:04

Mulle väga meeldis Very Happy

Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 23:34

18. osa

„Helen!“ karjus keegi. Pöörasin näo hääle poole ja seal oli Richie. Kõik pöörasid nägudega Richie poole. Näitasin Richiele keskmist sõrme. Läksin natuke eemale ja kutsusin Nicki ja Kevini enda juurde.
„Poisid te mäletate seda laulu mis me tegime väikestena, kui me kõrged egod olime?“ küsisin neilt.
„Sa mõtled I am what I am?“ küsis Nick mult. Noogutasin, samuti ka poisid said aru. Joe vaatas meid imelikult.
„Olgu poisid hakkame pihta, vaatame kas Joel tuleb meie kõrgete egode lugu meelde!“ ning naersin Nicki ja Kevinile. Nemad noogutasid ja hakkasid mängima.


Joe laulab.
Mina laulan.
Mina ja Joe laulame.
Kõik koos laulame.

I am what I am
I can’t help myself
And if you don’t like it
Get with somebody else
I’ll never change my ways
It’s not a phase
This is how it is and this is how it’s gonna stay

Joel naeratas ning hakkas ise laulma.

Because
I am what I am I know what I’m not
I’m not the type of guy
That doesn’t know how good he’s got it
And I won’t back down
Won’t come around
Saying that I changed cause
That’s not how it’s going down

And I know (I know, I know)
Wherever I go (I go, I go)
I know where I stand
I am what I am

Hey! Hey!
I am what I am
Hey! Hey!

I am what I am
what can I say?
I’m gonna be this way
Right up until my dying day
Because that’s how it goes head to my toes
And if it doesn’t show well I just had to let you know

Because
I am what I am
And nobody else
And if you’ve got a problem
Better take it somewhere else
Because I can’t turn back
I’m right on track
And if you think you know
Well then you better check your facts
Because
I know (I know, I know)
Wherever I go (I go, I go)
I know where I stand
I am what I am
Hey! Hey!
I am what I am
Hey! Hey!

Oh can’t you see
I’m just being me
I can’t be you
And I don’t want to be.
Don’t try to get
Inside my head
Cause what you see is what you get

I am what I am
I can’t help myself
And if you don’t like it
Get with somebody else

I’ll never change my ways
It’s not a phase
This is how it is right up until my dying day

And I know (I know, I know)
Wherever I go (I go, I go)
I know where I stand
I am what I am
Hey! Hey! 4 x

Ning lõpetasime laulmise ja naersime, ka rahvas hakkas naerma.
„Jätkame peoga!!!“ karjusin rahvale ning läksime poistega lavalt tagasi VIP ruumi, samuti tüdrukud tulid tagasi. Jõudsime sinna ning naersime palju. Poisid ja plikad kes seal olid naersid ja tantsisid. Ka Richie ja Tom olid siin. Läksime rahvaga tantsima. Istusime diivani peal kui järsku Joe suudles mind. Eemaldusin Joest.
„Joe miks? Miks sa mind ennem ja praegu suudlesid?“ küsisin talt.
„Helen, ma pean sulle midagi rääkima!“ ütles ta mulle.
„no mul kõrvad on tervenisti sinu.“ Üritasin nalja teha. Aga Joe ei naernud. Joe vaatas mulle otse silma ning ütles.
„Helen, ma armastan sind!“ ütles ta mulle. Mul pidi süda seisma jääma.
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 23:42

Täna kahjusk uusi osasi rohkem ei tule ! Sad
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime20/3/2009, 23:44

Kahju tõesti et rohkem ei tule Very Happy
Mul hakkab igav :)
Väga hea osa on.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 08:05

Hahahaa^^
„Helen, ma armastan sind!“ ütles ta mulle. Mul pidi süda seisma jääma.
Eeh, naerukrampide koht Very Happy
Richie on jobu Very Happy Sorri sõnakasutuse pärast, aga see on tõsi Very Happy Chris on kenam Very Happy Aga Tom ikka kõigekenam Very Happy

Eeh, ootan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 11:33

hehe, ma ise hakkasin ka kusjuures naerma Very Happy lol!

Miks Richie jobu on ?

Mää vaidlen vastu, Tom ja Chris pole kenad, Tom vähemalt mitte. Very Happy

Täna saab !
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 11:36

Jejjjj täna saab uuue osa··
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 14:50

19. osa

„Helen, ma armastan sind!“ ütles ta mulle. Mul pidi süda seisma jääma.
„Joe ma ei tea mida öelda!“ seda ma küll ei oodanud.
„Helen! Me lähme poistega minema!“ ütles Adam mulle kes oli meie juurde tulnud, ning samuti seisid Neil, Berry ja Brad tal seljataga.
„Adam, ei, ärge minge, jääge veel, palun, mul on sünnipäev! Jääge!“ palusin ma poisse. „Brad, Neil, Berry palun, te ei tohi minna.“ Anusin ma nüüd ta seljataga olevaid poisse.
„No olgu me jääme!“ nõustus lõpuks Adam. Hüppasin püsti ja kallistasin poisse. Ulatasin Joele käe, poiss võttis kinni sellest, tõusis püsti. „Räägime hiljem sellest, kui oleme kahekesi.“ Sosistasin poisile kõrva. Joe noogutas.
„Nii poisid, lähme?“ küsisin poistelt. Adam ulatas mullegi käe ning ütles:
„Lähme!“ ühes käeotsas oli Joe ja teises Adam. Läksime baari äärde.
„KÕIK RAHVAS BAARIÄÄRDE, UUELE JOOGI RINGILE!!!“ karjusin teistele. Kõik tulid baari äärde. Lasin baarmenil kõigile topeltviski valada, see tehtud, võtsid kõik pitsid kätte ja Joe ütles:
„Sünnipäeva lapse terviseks!“ ning kõik järgnesid talle.
„Sünnipäeva lapse terviseks!“ karjusid kõik ja võtsime joogid sisse. Nii kui ma pitsi sain tagasi letile pandud, tõsteti mind õhku, õigemini, Tomi ja Gustavi poolt ning hakati sünnipäeva laulu laulma.
„õnne soovime sul, õnne soovime sul, palju õnne kallis Helen! Õnne soovime sul! PALJU ÕNNE SÜNNIPÄEVAKS!“ karjuti viimane lause. Mind pandi maha ning kõik poisid kui ka plikad soovisid mulle õnne ja kallistasid. Järsku kuulsin et alt karjutakse minu nime. Läksime Caro, Kairi, Euni ja Kätuga alla. Alla jõudsime nägin et need kes mind karjusid olid Tom ja Richie. Läksin lavale.
„Mida asja te teete siin all?“ küsisin kohe. Järsku hakkas muusika mängima ja poisid hakkasid laulma.

Helen, andesta meile, et sulle haiget tegime!
Tom hakkas üksi laulma.
Andesta mulle too päev et sulle haiget tegin,
Ma ei teadnud mida teen, loodan et andestad mulle.
Ma vajan sind tagasi, meie juurde, Saksamaale,
Sa olid meie päike, kes oli alati elurõõmus
Ja hoidsid meid koos.

Nüüd laulsid jälle koos.
Helen, andesta meile, et sulle haiget tegime!
Nüüd Richie üksi.
Helen, ma ei teadnud, mida ma teen,
Kui ma sind temaga nägin, muutusin armukadedaks,
Palun võta mind tagasi. Helen andesta mulle!!
Ma armastan sind!

Koos jälle.
Helen Andesta meile, et sulle haiget tegime!
Palun andesta meile!


Ning mõlemad poisid vajusid mu jalge ette põlvili. Rahval oli suud lahti ning kõik Aww-itasid. Vilistati ja karjuti.
„Andesta meile!“ laususid nad koos.
„Tõuske üles!“ mõlemad tegid nii nagu ütlesin.
„Miks te nii tegite?“ küsisin poistelt.
„Sest muidu sa poleks meile andestanud!“ ütles Tom.
„ja miks te arvate et ma teile nüüd andestan!“ ütlesin tõredalt. Rahvas hakkas karjuma et andesta, andesta. „Vait!“ karjusin neile. „Te ei tea mida nad tegid mulle!“ rahvas jäi paugu pealt vait.
„Helen, ma tean et tegin valesti aga kui ma sind lava peal Joega nägin ning seal VIP-ruumis diivani peal, ma arvasin et ma plahvatan. Mulle tegi see jubedalt haiget.“ Ütles Richie.
„ja mida mina pidin tundma kui sa ütlesid et sulle meeldib keegi teine ning nägin teid Annaliisaga suudlemas? Arvad et mulle ei teinud see haiget!“ haukusin talle vastu. Richie vaatas maha.
„Helen, me kahetseme väga et tegime sulle nii, ma olin täis too päev, ma tean et see pole vabandus aga lihtsalt sa koguaeg tõrjusid mind, sa hakkasid juba mulle esimesel päeval meeldima kui me Gustaviga sulle vastu lennujaama tulime ning sa oled siiamaani esimene tüdruk kes on mulle ära öelnud ja see mis sa ütlesid mulle too päev, see pani mind mõtlema ja ma ei tahtnud sind lüüa, see oli kogemata, Helen palun!“ ütles Tom mulle, ning ma nägin et ta oli siiras. Ma muutusin ise ka kurvaks.
„Tom, olgu ma annan sulle viimase võimaluse, kui sa selle ka p***e keerad, siis ise tead!“ ütlesin talle. Poisi nägu kohe muutus, ta kallistas mind hästi tugevalt, kallistasin vastu, ning ta sosistas mulle kõrva: „Aitäh!“ naeratasin. Rahva poolt tuli vilistamisi ja kilkeid.
„Ning sina Richie!“ ütlesin talle kurjalt, poiss tõstis kohe pilgu minu poole.
„Ma annan sullegi uue võimaluse kuna täna on ikkagi mu sünnipäev ja TÄNA PEAVAD KÕIK PIDUTSEMA!!!“ karjusin viimase lause ning naeratasin. Poiss jooksis minu juurde ja suudles mind pikalt kogu rahva ees, nemad aga vilistasid. Võtsime Richiega üksteisest käest kinni ning läksime lavalt minema, tagasi VIPide juurde.

Nii kui üles sain, nägin et Kairi ja Cayce suudlevad, muigasin omaette ja peale selle jooksis Izzy mulle vastu, ta võttis mu sulle ning viis lavale, ise seisis lava ees, ta võttis midagi taskust välja. Okei, mul oli praegu mingi hullem närv sees.
„Izzy ära…“ ma ei saanud midagi rohkem öelda kuna Izzy peatas mind.
„Tasa!“ ütles ta.
Kõik VIP ruumi rahvas seisis ta seljataga, Joel, Richiel ja Tomil olid väga imelikud näod peas. Teised kuulasid poissi tähelepanelikult.
Izzy laskus ühele põlvele ja ütles:
„Helen kas sa tuleksid mulle naiseks?“ ta tegi karbi lahti ja seal sees oli…

heh, täna kahjuks uut osa ei tule, ja nüüd tahaks teada mis arvate Izzy ettepanekust, järgmiseks osa ma luban et te saate päris hästi naera :)
aga osa jah kahjuks ei tule uut, kuna mul on paha olla ja ma olen haige. Andestage palun Sad
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime21/3/2009, 15:00

Mulle meeldib Very Happy
Kahju su haigusest Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]   Life isn't all about the fame! [Lõpetatud] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Life isn't all about the fame! [Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Fanfiction-
Hüppa: