MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lemmik bänd/laulja ?

Go down 
+38
Tuki
Pump
Bee
Cool_Girl
Ade
Karolin
Tricia
Bluebelli
Katu1995
White Wolf
cth-
black
Emma
ThatsMe
padjanägu, [h]
Keku
Britney
Superstar
Krissu
GossipGirl
Lammas
Maiu Laaneoja
Audrey
Samantha Williams
Pingu
Prince Kirameki
Evy
Diana.
Liina
Espada
nasicc
Helen
Anny
Keiti
Disaster
Sixx-
Astrid.
Miley Cyrus
42 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime29/3/2009, 13:24

Lõpeta!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime29/3/2009, 15:13

Ma võin tegelikult peaaegu igasugust muusikat kuulata:D Mu iPodi'st leiab kõike peaaegu:D
Eesti omadest on hetkel kõige kuulatavamad vast Ines, Tätte ja Dahling. Ursula, Liisi Koikson ja Chalice on ka väga kuulatavad.
Viimasel ajal kuulan veel üksikuid laule:D GGG "Valgus" Virmalised "Naer" Genialistid ja siis Lenna Kuurmaa lauldud "Saatus naerdes homse toob", Urmas Alenderi lood on ka head:)Very Happy

Välismaa muusika muutub nii kohutavalt tihti ju:D aga head on: Coldplay, Mika, Good Charlotte, The Fray, filmi "Once" muusika, Kaiser Chiefs, Modest Mouse, R.E.M jne:D
ma Suhteliselt ei viitsi rohkem mõelda, aga arvatavasti tuli siit mu muusikamaitse välja:D
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 21:27

Mul on omad kindlad lemmikud olemas :
McFly
Akon
Eminem
Selena Gomez
Mika

Back Street Boys (a) cheers
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 23:12

SKA Faktor on üks lemmikutest.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime5/4/2009, 11:48

ETF on lemmik ! I love you
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime5/4/2009, 12:51

Pole vahet, kas äkki olen postitanud Very Happy Mul muutuvad need kogu aeg niie t postitame veel xD

Praegu kuulan Within Temptationi kõige r ohkem. Ülihea (a) Siis muidugi Smash Mouth ja Aerosmith. Samuti Billy Idol ja Beborn Beton ^^
Meeldib ka soundtracki kategooria väga, võtame või Rebecca Lavelle, kes teeb McLeodi tütrete muusikat. Või Enya, LOTRile (L)

Aga keldi muusika kipub võimust võtma. River Dance, Enya, Heather Dale jt on ülekõige.

*segane jutt*
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime6/4/2009, 16:27

Mu lemmik bänd on Tokio Hotel.....
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime6/4/2009, 16:57

Kunagi oli Tokio Hotelil rohkem sisu ning nad ajasid vaikselt oma rida. Viimasel ajal tundub mulle aga üha rohkem, et sisu hakkab kokku kuivama ja alles jäävad vaid kõmu-uudised ja vinged garderoobid.
Ja ma ei mõtle seda sugugi halvasti, ma räägin lihtsalt kui fänn, kes on avastanud, et on olemas ka liigutavamaid punte Very Happy Nende looming on endiselt tasemel ning mul pole sellele midagi ette heita.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime12/4/2009, 17:04

Ma leidsin ülihea eesti bändi - Analysis. liiga hea lihtsalt Very Happy kahju, et netis nende muusikat nii palju ei ole. keikka oli eluhea Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime12/4/2009, 18:05

Huvitav kas DriveSHAFT läheb arvesse? Very Happy:D Okei, jah, m tean et see kehtib ainult selles sarjas -,-
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime11/5/2009, 20:29

Simple Plan, MCR, Billy Talent, Green Day, Pendulum, Miley Cyrus, The Beholder, DJ Zany, Mr Puta
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime12/5/2009, 01:27

Mul on neid palju ja seinast seina XD

Hetke seisuga on:
State Of Shock ja Darin

Muidu kuuluvad veel sinna ka:
Within Temptation, Nightwish, 30 Seconds To Mars, Emilie Autumn, Sum 41, Bullet For My Valentine, Lifehouse, Paramore, Sylver
Tagasi üles Go down
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime21/5/2009, 18:09

Kõige lemmikum on siis Tokio Hotel, aga mul on siuke karvane tunne, et nad lähevad oma muutustega liiga liiale ning lõpuks võivad nad totaalseks US5-eks ära minna (mitte, et mul nende vastu midagi oleks, aga siiski.. oma algstiili vms võiks ju jätta). -.-
Järgmine lemmik on Paramore, siis My Chemical Romance, Good Charlotte, The Veronicas, Nickelback, 30 Seconds To Mars, Avril Lavigne, Demi Lovato ja siis on veel igast kolle ja tonte. Üldiselt on mu telefonis igasugust muusikat, aga suht lemmikumad tõin välja. Aga rohkem läheb peale selline rock, mingit drum'n'bass-i ja trance'i eriti ei fänna, aga mõned lood on isegi kuulatavad. Kindlasti unustasin osad ära, aga elab üle. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime21/5/2009, 19:12

Mulle meeldib ka The veronicas (Juba alates hetkest kui nad üldse tegutsema hakkasid)
Üldiselt hip-hop jne.. (Ne-yo, Chris brown..)
Muidugi kuulan ka muud stiili.
Tokio Hotel? Eee, mitte minu maitse...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime21/5/2009, 21:35

oioi, Alexander Rybak peab kindlasti minu nimekirja lisanduma.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime22/5/2009, 21:46

Ja minu nimekirja peaks lisanduma Slipknot, Limp Bizkit ja Ayumi Hamasaki. Ayu "Evolution" ja "Startin" on lihtsalt liiga head, kuigi need on jaapani keeles. ^^
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime22/5/2009, 21:48

Sama siin, Maiu!!! :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime22/5/2009, 21:50

Nooojah. Kui aus olla, siis sama siin, Maiu x2.

Ja lisaks sellele veel Hadise, Yohanna, Sakis Rouvas, Sasha Son ja kõi ülejäänud, kes ESC finaalis olid. Urban Symphony on juba eesti eelvoorust saadik.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime22/5/2009, 22:26

aw Very Happy
hmm. kelle ma veel lisan.....
ahjaaa, muidugimuidugi. Eesti omadest Analysis. :)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime23/5/2009, 11:53

Skaaaaa Faktooooooooorrr...
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime23/5/2009, 12:14

Avenged Sevenfold!
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime28/5/2009, 16:30

Mulle meeldib Britney Spears JA MIND EI HUVITA, kui keegi arvab, et selline musa on pask.
POP ruulib!

Muidu meeldib mulle veel nt. Goo Goo Dolls ja Kylie Minogue, aga ausalt öeldes mu maitse muutub kogu aeg ja kui panna üles kõigi aegade kõik lemmikmusa, siis ei mahuks see siia üldse ära Very Happy Surprised
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime29/5/2009, 09:58

Mu ühe hea sõbra lemmiklaulja on Britney.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime6/6/2009, 23:59

Cinema Bizarre(LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL)(KKKKKKKKKKKKKKKKKKKK)
Evanescence
Lady GaGa Muusika, mis teeb tuju heaks(soovitan :p)
Marylin Manson
Rob Zombie (viimasel ajal ei kuula enam :p)
Rammstein
LaFee
Eisblume
(mõlemal best songs ever :p)
AnCafe
The GazettE
t.A.t.U
Miyavi
P!nk
Ja veel miljon muud asja.
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime7/6/2009, 20:59

Simple Plan, Paramore, Justin Timberlake jpt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lemmik bänd/laulja ?   Lemmik bänd/laulja ? - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lemmik bänd/laulja ?
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Laulja [28/...]
» Lemmik tegevus?
» Lemmik film/filmid?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Vaba teema arhiiv-
Hüppa: