MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 ^Second Chance.^

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime23/3/2009, 18:44

Hellouu Very Happy
Tegin uue jutu , selle lõpetan ära ka Very Happy kunagi .. Very Happy



1.

,, Ema , nii ei saa . Ma ei koli siit ära ! Minu kodu on siin , ma ei taha jälle kooli vahetada ! " vingusin ma emale juba kolmandat päeva järjest.
,, Kui mina ütlen , et sa vahetad .. " ema kõndis teise tuppa ja jätkas ,, Siis vahetad ! "


Mu pere kavatses kolida riigi teise otsa . Põhjuseks oli see , et mu vanemad läksid oma firmaga pankrotti ja nendest oli ajalehtedes suur artikkel . Minu meelest jõuavad sellised klat¹iuudised väga kiiresti igale poole riigis . Tegelikult ma teadsin , et mul pole vähimatki lootust vanematele vastu hakata , kuid proovida ju võis .

,, Palun , vii prügi välja . " ütles ema joostes jälle tagatoast ettetuppa.
,, Mul pole aega , ema ! Mul on praegu muudki tegemist ! " Ütlesin emale .
,, Annika , palun ära hakka mulle vastu . Me kolime homme . Prügi koguneb nüüd nii kiiresti , et seda on vaja ka tihedamini välja viia . Ning sa teed seda ! " karjus ema , tema hääl tundus päris vihane.
,, Olgu , ma teen seda , aga see on ka viimane kord ! " vastasin jalgu trampides ning prügikasti sisu haarates . Jalutasin selle koormaga õue . Prügikastid asetsesid majale päris lähedal , nii , et mul polnud palju kõndida.
Jalutasin vihase ilmega prügikastideni ja loopisin oma käest kõik sinna. Koos prügiga lendas sinna ka mu mp3 .
,, Kurat , oli seda veel vaja ! " vihastasin omaette. See oli mul juba kolmas mp-kas . Mul oli kombeks neid koos prügiga prükkarisse loopida . Kuid seda mitte meelega.

,, Ema , ma lähen kooli ! Mul on 15 minutit aega sinnani jõuda ja ma ei soovi hilineda , JÄLLE ! " karjusin emale , keda ma toas ei märganud , aga lootsin , et ta kuulis mind ja ma jooksin kooli poole .


,, Hei , Ash ! " hüüdsin oma klassiõde nähes ning jooksin tema poole.
,, Annikaa ! " karjus sõbranna vastu .
Jalutasime koos kõikidesse klassidesse .

Ashley oli mu "parim sõbranna " . Tegelikult teadsin ma väga hästi , et tal oli juba best friend - Merili. Tunnid , kus pidin kood Ash-iga istuma , olid kurnavad , sest tüdrukul oli küljes üks väike viga . Ta ei suutnud kunagi õigel ajal vait jääda ning see oli väga närvidele käiv . Õnneks täna oli vaja mul istuda temaga ainult kahes aines kuuest.

Päeva lõppedes ma pooleldi jooksin koju . Tahtsin veel oma ema paluda ja pinnida , et me ei koliks . Olgugi , et Ash käis närvidele , oli ta siiski üks väga tore sõbranna ning mul oleks väga kahju , kui ma teda enam pikka aega ei näe.


,, Hei , mamps . Me jätame kolimise siis sinnapaika jah ? " küsisin oma eesmärgile pürgides.
,, Kuidas palun ? Kas jätsid oma sõbrannadega hüvasti ? Homme on ju meie tore kolimispäev ! " tuletas ema mulle meelde , et mind jälle närvi ajada.

Siis meenus mulle , et olin koolist ära jooksnud nii , et mitte keegi ei teadnudki mu kolimisest . Jätsin asja katki.


***Hommik***
,, Tere hommikust , Ann . On meie lõbus kauaoodatud päev . " äratas ema mind päeva kõige halvema uudisega.
,, Kas me mitte ei pidanud asja pooleli jätma ? Ema ? " küsisin teda kutsikapilgul vaadates.
,, Aja end püsti , me peame kohe minema ! "
,, Eii. Ema , "vingusin ma , aga teadsin , et tegelikult pean ma kolima.
Alustasin oma hullu päeva ühe mõnusa pea ära löömisega - vastu kappi.
Autosõit oli minujaoks veel hullem . Tee oli kohutav ja auto rappus jubedalt.

Uude koju jõudes jäi esimese asjana silma ilus pisike maja . Liigagi pisike , mis kõige hullem - ma ei saanud oma tuba !

,, No nii Annika . Kolime sisse . Homme alustad uues koolis ja vaata jumala eest , et sa sõpru leiad ! "
,, Oleks see tõesti nii lihtne . " vastasin emale oma asju lahti pakkides. Asjad pakitud otsustasin linna uurima minna . Kodus passida oli väga igav . Majas puudus telekas ja kõige tähtsam - internet .

Tänavad olid tühjad ja ilmetud . Kas siin koolis käib tõesti 800 inimest ? See pole võimalik , arvestades tühje tänavaid . Järsku avastasin kellegi käed oma silme ees .
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime23/3/2009, 19:08

Mulle see meeldib, ajas naerma see koht : " Vaata et sa endale sõprad leiad .." (vms) Very Happy
Uut!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime23/3/2009, 19:21

I like this, too.
UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime24/3/2009, 19:04

2.



Ehmatasin väga , tirisin neid käsi ära , kuni lõpuks see õnnestus . Need olid mingid noored ebasõbralikud poisikesed . Nad jooksid ära . Selge - See linn on täis nõmedusi ja ebasõbralikke inimesi . Deem , pidin ma siia kolima . Otsustasin , et on juba hilja ja peaks koju tagasi minema . Jalutades mõlgutasin omi mõtteid .

,, Hei , Annika ! " karjus ema , kohe , kui ukse avasin .
,, Ema .. "
,, Soovid sa midagi süüa ? Ma parasjagu olen köögis , mõtlesin äkki tahad midagi ?! "
,, Ei , ema , ma lähen magama . Ma olen väsinud ja mul on homme uues koolis esimene päev . Ei tahaks eriti lillade silmaalustega zombi olla . "
,,Olgu , head ööd ! "
,, Jah ... "

Läksin üles magamistuppa . Ei saa ju öelda , et läksin oma tuppa , sest seda mul siin ei olnud . Minu voodi oli pisike . Ema-Isa voodi kõrval . Vahetasin riided ja läksin magama . Olin vägagi pahane vanemate peale , et nad sundisid mind siia kolima .

Öö möödus unenäguderohkelt . Terve öö ei ärganud ma mitte ühtki korda . Olin väsinud nagu mingi .. Eitea misasi.

------------------------------------
,, Üles üles , kooli ! " karjus ema mul täpselt kõrva ääres . Oli seda nüüd vaja.
,, Jaa , kohe ! "


Valmistasin end kooliks ette . Seadsin soengu korda ja valisin välja parimad riided , mis võimalikud . Ilm oli jahe , päike paistis , aga samas sadas lund. Kohe kui olin valmis , viis isa mind autoga kooli. Olin tundmatus kohas , tundmatute inimestega . Lootusetu olukord.

,,Tere , mina olen arvatavasti Sinu klassijuhataja . Kas oleks soovi , et ma tutvustan Sulle koolimaja ? Tundide alguseni on .. " õpetaja vaatas kella ,,.. 15 minutit . Täiuslik ! "

Jalutasin koos oma õpetajaga läbi peaaegu terve koolimaja . Minu tänased tunnid olid teada ja nüüdseks ka klassid . Esimene tund oli Matemaatika . Õõh , matemaatika , öäk , kõige hullem tund koolis. Õpetaja oli isegi normaalne.


Esimene päev koolis möödus ilma vahejuhtumiteta . Kui mitte pidada vahejuhtumiks seda , kui üks tüdruk mulle palliga vastu pead viskas . See oli Gally . Veider nimi , võikuidas ?

,, Hei kullake , kuidas esimene päev möödus ? "küsis ema kohe , kui olin jõudnud ukse sulgeda .
,, Normaalselt , pea valutab veidi . Sain kekas palliga vastu pead , aga see polnud kõige hullem . Ma hilinesin kõikidesse tundidesse , sest ma ei suutnud klasse leida ." valetasin emale . Tegelikult polnud selleks põhjust , aga minu kojutahtmine ületas kõik .
,, Pole hullu , ma annan sulle peavalutabletti . Kas õppida ka anti ? "
Mulle tõesti ei jõudnud kohale , kuidas sai mu ema nii ohmakas olla , igas koolis antakse õppida .
,, Anti küll jah , ma lähen kohe õppima. "
,, Olgu , kullake . "
Suutsin end välja vabandada , et ema küsimuste küüsist pääseda . Mitte keegi ei aima , milline mu ema on . Kui ta on midagi pähe võtnud , siis on see täielik kaos .

Õppida oli palju , ning kõik oli raske , aga lõppude-lõpuks , hakkama sain. Isa abiga tegelikult . Isa on mul väga tark ja ta oskab alati kooliasjades õpetada. Tänu isale sain kodused tööd tehtud . Arvatavasti ka õigesti .

Vahepeal oli saabunud ema , koos suurte peavalutablettidega . Tegelikult ma vihkasin tablette.

,, Näed , siin on tabletid . Võta need ära ja peavalu peaks lähima kümne minutiga läinud olema. " ütles ema hoolitsevalt .
Võtsin need tabletid vastu tahtmist , aga emal oli õigus , valu kadus nagu võluväel .

Õhtu , peale õppimist , kujunes pikaks ja igavaks . Isa vaatas terve õhtu telekast jalgpalli . See oli kohutavalt igav . Ema askeldas siin-seal ja seadis asju korda . Mina otsustasin raamatut lugeda . Rahustav ja hea tegevus igavuse peletamiseks.
Lugesin raamatut pealkirjaga ,, Videvik ".
Olin sellest raamatust ammu palju kuulnud , otsustasin selle ka ise käsile võtta . Raamat oli köitev ja vägaväga huvitav . See kujunes kiiresti mu lemmikuks . Varsti otsustasin raamatu kõrvale jätta . See oli tegelikult siis , kui raamat oli juba läbi . Jäin sügavasse unne .
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime24/3/2009, 19:12

Jahm, heahea Very Happy
Kuidagi eriline, või tundub mulle?
Veidikene (vägavägavägaväga vähe) meenutab "videviku".
Uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime24/3/2009, 19:14

WOW!
UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime24/3/2009, 20:47

Ei meenuta Videvikku:D ei ei ei ei ei Very Happy eitohii ! Very Happy
Aga igatahes , kolmas siis :)))


3.

Esimene asi mida hommikul kuulsin , oli äratuskell. See tirises jubedalt . Kompasin käega mööda kappi , kuni kellani jõudsin ja siis viimane maha potsatas. Katki .

,, Emaa ! Mu äratuskell on puruks . Kas ostad uue , või hakkad mind ise hommikuti üles äratama ? " karjusin emale nii , et terve maja kajas minu häälest.
,, Annika , inimesed magavad alles , mida sa karjud !? " karjus ema mulle vastu . Naersin selle peale . Minuga õiendab , et ära karju , aga just tegi ise täpselt sama asja .

Päev möödus jälle täpselt samamoodi , kui välja arvata minu tutvumine klassivennaga . Ta oli sõbralik ja jubenunnu . Ta nimi oli Lauri . Poiss oli minust aasta vanem , ja umbes 10 cm pikem . Koju jõudes küsis ema JÄLLE , kas mul anti õppida . Seekord viskas mul üle . Ma karjusin ema peale , et kas ta on loll või ? Absoluutselt igas koolis antakse õppida , nii ka siin . Õhtul helises meie uksekell. Esimest korda kahe päeva jooksul ...

,, Annika , palun mine vaata , kes uksetaga on !" ütles ema , ise nõusid kiiruga pestes. Vastumeelselt läksin ukse juurde ning avasin selle. Ukse taga oli .. keegi .
,, Tere , mina olen Adolf Hitler . Teie naaber . Kes teie olete ? " küsis too mees minu käest , ise surmtõsise näoga .
,, Tere, kui teie olete Hitler , olen mina Jeesus. " ütlesin naljatades vastuseks , kuid mees vaatas mind endiselt . Tema pilgus oli näha , et ta mõtles , kas mu kupli all on kõik ikka korras.
,, Annika , tule ära , ooo , kes teie olete ? " küsis ema , silmnähtavalt selle mehega firtides.
,, Mina olen teie naaber , Harri Korden . Kuidas sellise ilusa proua nimi on ? " leebus mees ja vaatas mu ema täpselt samamoodi , nagu mu ema teda.
,, Mina olen Helen . Selle tüdruku ema .." ema viipas käega minu poole.
,, Kas te elate siin üksi . Nii suur maja ja.. " küsis ema , aga mees katkestas teda.
,, Muidugi mitte.. Mul on naine ja poeg . Poeg on korvpallitrennis ja naine koristab . Nagu alati . Kas te tuleks meile homme külla . Saaksime lähemalt tuttavaks ja .. "
,, Suurima heameelega. " vastas ema ruttu. Kuid oli näha , et ta oli nördinud.

Mees läks minema . Jätkusid meie igapäevased tegevused , aga isa polnud kodus. Ta oli töö otsingutel . Mees tuli koju alles õhtul hilja , kui ema magas ja mina voodis lesisin . Ma vahtisin lage. Seal olid pisikesed praod , nagu lagi hakkaks sisse kukuma . Mõte hirmutas mind pisut , aga polnud hullu .

***

Järgmine päev oli igav . Tunnid olid mõttetud ja nõmedad . Ainuke hea asi päeva juures oli see , et ma sain Lauriga rääkida . Ta jälgis mind iga tund . Ma nägin seda , sest tegelikult jälgisin ise ka . Peale tunde tuli Lauri minu juurde.
,, Nii , tulete siis õhtul meie juurde, õige ? " küsis Lauri kavalal pilgul .
,, Ahsoo , sina käid meil siis korvpallitrennis . " naeratasin vastu ja tegin end tähtsaks.
,, Täpselt . Näeme õhtul siis . " ütles Lauri , ja riietas end kojuminekuks.
,, Okei , tsau . " vastasin , ja alustasin ka endale jope selga ajamist .

Kodus õppisin ära , aga tegelikult ootasin ma juba kangesti õhtut , et saaks Lauri juurde minna . Ta tõesti meeldis mulle .

,, Tere tulemast meie koju , " tervitas meid uksel , arvatavasti , Adolf Hitleri naine.
Ema naeratas ja me läksime sisse , isa hakkas kohe Lauri isaga juttu ajama , ema aga poisi emaga . Mina jäin nagu loll toa keskele seisma . Siis kutsus Lauri mind.
,, Hei , tule minu tuppa , seal saame rääkida . " viipas Lauri trepist üles .
Jalutasin temaga koos , kuni jõudisme roosa ukseni . Hoidsin naeru kinni .
,, Eem , sorri , mu toa uks on roosa .. See värviti vale värviga . " naeris Lauri , nähes et mind jubedalt naerma ajas.

Läksime koos tema tuppa . See oli hubane ja ilus . Toanurgas oli õppimislaud . Keskel voodi ja voodi kõrval kapp . Kapil seisis üks foto . Tahtsin seda kangesti näha , ning jalutasin selleni . Pildil seisid Lauri ja üks tüdruk . Nad kallistasid .

,, Hei , Lauri , kes see tüdruk on ? " küsisin ma tema poole vaadates . Nägin , et poiss läks veidi närvi.
,, See .. See on mu tüdruk .. "
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime24/3/2009, 21:06

Adolf Hitler xD
Muide, enam ei meenuta mulle üldse "Videviku" . (Võib-olla ei meenutanud enne ka, ma lihtsalt loll)
Põnevaks läheb Wink
uut! Very Happy

Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime25/3/2009, 16:24

Nummi-nummi :) Vigu on ka.
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime25/3/2009, 20:03

Nii . ESITEKS . Kui leiad vigu , siis PALUN anna teada , mul oleks tore need ära parandada eks .
Sis , neljahss Very Happy Mul on hetkel 6 osa valmis , aga eks jahm Very Happy Praegu kirjutan iga päev uue osa . Varsti hakkab aega väheks jääma . Sou ..


4.

Ma olin ahastuses . Vaatasin poisile ehmunult otsa ja pisarad tikkusid vägisi silma . Kuidas ta võis .. Kas see oli tõesti paljas lootus? Sain mina midagi valesti aru ? Nii palju küsimusi , aga mitte ainsatki vastust.

,, Ku.. Kuidas sa võisid ? Kuidas sa said seda mulle teha ? " küsisn poisile pisarais otsa vaadates . Ta jälgis mind ja paistis sügavalt mõtetes olevat.

Ta vaatas mulle otsa . Poiss ei öelnud mulle mitte ühtki sõna . Arvavasti uskus ta , et ma ei tee sellest draamat , aga .. See asi on ju seda väärt !

Lõpuks avas poiss oma suu.
,, Mida sulle teha ? Me polnud koos ega midagi ! " vastas poiss . Ta oli ärritatud . Seda oli ta näost näha.
,, Ma lihtsalt arvasin .. "
,, Arvasid mida ? Et minusugune tahab sinusugusega käia ? No inimene , tule maa peale tagasi ! " ütles poiss , ja viipas peaga ukse poole . Nähtavasti tahtis ta , et ma uksest väljuksin. Ma tegin seda. Ta tuli koos minuga.

,, Ema , palun saada külalised minema , mul on halb olla ja Ashley tuleb täna siia ! " sõnas Lauri kohe , kui me alla jõudsime .
,, See tüdruk sealt .. Teiset riigi otsast ? Sa mõtled Ashley Prodvy't ? " küsis poisi ema .

See polnud võimalik .. Ei saanud olla . Ashley .. Minu endine koolikaaslane . Koos Lauriga ? See ei saanud olla tõsi , kuigi kõik asjad langesid kokku . Tema nimi .. Ja elukoht . Ma ei soovinud siin majas enam kauem olla . Ma .. Pidin siit võimalikult ruttu minema saama .Äkki tardusin paigale . Mulle meenus , et alles nädal tagasi oli Ashley mulle rääkinud , et ta läheb oma poisile külla . Just siia. Ei olnud võimalik .
Ma jooksin sellest majast välja . Ma jooksin kuskile poole , aga mul polnud aimugi kuhu . Lõpuks jõudsin kuskile tänavale . See oli täiesti tundmatu . Äkki märkasin politseid endale lähenemas . Oli seda vaja !

,, Tere preili.. Mida te siin linnaosas üksi teete ? " küsis politseinik minult , ise kulmu kortsutades ja mind hoolega puurides.
,, Ma .. " mul oli vaja midagi ruttu välja mõelda . Olemas . ,, Ma olen eksinud . Me vedasime tüdrukutega kihla , et .. "
,, Selge . Kus te elate ? "
,, Põõsa tänaval , maja number 14 .. "
,, Istu peale , lähed nüüd ja praegu koju . Ära enam sellist jama korralda . "

Mul vedas , mind viidi koju . Oleksin võinud ära eksida ja kes teab kelle küüsi sattuda . Ei taha mõeldagi . Kodu juures pandi mind maha ja politsei asus rääkima mu vanematega . Jutu lõpetanud tahtis ema minuga rääkida , aga nähes minu punaseid nutetud silmi jättis ta asja hilisemaks.
Kogu õhtu veetsin oma toas nuttes.

,, Annika ! Tule alla , sind oodatakse ukse taga. "
,, Ema , sa tead , et ma ei taha kedagi näha ! "
,, Tahad küll , teda tahad , ma tean . "
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime26/3/2009, 16:40

Ma ei tea, see Annika tundub mingi imelik. "Kuidas sa võisid seda mulle teha?"
Like, nad ei käi vms, nad on sõbrad ja see oleks liiga palju tahetud, kui arvatakse, et poiss tahab kohe käima hakata. Ebaloogiline.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime26/3/2009, 16:43

Mhmmmmm, uuuuuuuuuuuuuut!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime26/3/2009, 17:47

Keiti armastab seda Very Happy
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime26/3/2009, 19:52

lalala Very Happy viies sis :)
On tore kui meeldib :)))


5.


Otsustasin siis ema pikal mangumisel alla minna ja uurida , kes mind näha tahab. Juba ukse juures otsustasin , et kui see on Lauri , siis mina löön ukse ta nina ees kinni. Avasin ukse . Ja kes .. kes seal oli ?!

,, Heiii ! Annikaaa ! " üllatas mind Ashley ja hüppas mulle kaela. Kallistasin teda vastu , äkki meenus mulle juhtum . Ashley tuli ju tegelikult oma poisi juurde . Tõukasin ta eemale.
,, Mis .. Mmis juhtus nüüd ? " vaatas tüdruk mind täiesti üllatunud näoga.
,, Ashley , Sa tulid Lauri juurde tegelt ? " küsisin pika jõllitamise peale.
Tüdruk noogutas. Aga endiselt ei mõistnud ta ilmselt midagi.
,, Kust .. kust sa teadsid , et just Lauri ..? "
,, Ta on mu klassivend .. ENDINE parim sõber ka . "
,, Miks endine ..? "
,, Sinu pärast ! " vastasin ma Ash-ile , aga pisarad tikkusid silma . Hoidsin ülejäänud pisaraid tagasi.
,, Kuidas , kuidas minu?"
,, Sina ! Sina rikkusid kõik ära . Sa oled ta girlfriend. Aga mina ootasin , et see oleksin mina . Kuidas sa said ? "
,, Mina ju ei teadnud , aga kas ta tõesti nimetas mind enda tüdrukuks ? "vaatas tüdruk mulle otsa , nägu säramas.
,, Noo , jah . Palun mine siit minema nüüd ! "

Tüdruk lahkuski . Ta oli solvunud , vihane , kurb .. Ilmselt kõike seda .
Läksin oma tuppa tagasi . Olin täielikus ¹okis. Ma tõesti ei osanud enam midagi teha. Elu oli metsas . Täiesti. Õhtul magama jäädes .. Tegelikult ma nutsin . Nutsin end magama .

______________________________________________________

Järgmisel hommikul ärkasin ma ise . Õigel ajal täiesti. Oli reede. Kauaoodatud päev , hakkas lõpuks nädalavahetus.
Koolis üritas Lauri minuga umbes kolm korda rääkida , aga iga kord keeldusin. Peitsin end kuskile , ma tean lapsik , aga ma tõesti ei tahtnud temaga rääkida . Viimaks , peale tundide lõppu , tuli Lauri minu juurde.

,, Kuule , beib , me peame tõesti rääkima. "
,, Vabanda , aga ma ei taha sinuga rääkida. "
,, Tahad . Ma .. Ei taha sinuga tülitseda .Oleme sõbrad ? "
,, Ashley käis eile minu juures. Ta nägu lõi kohe särama , kui rääkisin möödunud juhtumist . " poisi nägu tõmbus pahuraks .
,, Sa kohe pidid , PIDID talle rääkima ? "
,,Jah ! "

Kiirustasin koju . Ma ei tahtnud Lauriga enam vestelda ja koju minek oli parim variant. Kodus märkas ema , et mu tuju oli natuke paranenud . Ta soovis minuga rääkida eelmisest päevast.

,, Nii , Annika , nüüd palun kogu lugu . " ütles ema end paremini istuma sättides.
,, Niisiis .. " Alustasin juttu.


Õhtu möödus emaga eelmisest päevast vesteldes . Ta mõistis mind paremini , kui oleksin arvanud . Ta isegi poetas vahepeal pisara. Mul oli väga hooliv ja hea ema . Sain sellest nüüd aimu. Õhtul käis ka Lauri mul uksetaga , aga ma ei tahtnud teda näha , seega tegin nii , nagu olin eelmine õhtu plaaninud - lõin ukse tema nina ees kinni . Muid juhtumeid õhtul ei olnud . Öö möödus rahutult . Unes nägin ma , et mingi poiss , täpsemalt mu klassivend päästis mind Lauri käest . Niipalju , kui mina aru sain , püüdis Lauri mind vägistada . See oli temast tõesti julm .
_ Hommik_

,, Tere hommikust kaunitar ! " kuulsin häält enda kõrval . Aga kõige kummalisem asja juures oli see , et see polnud kohe kindlasti mu ema hääl .
Avasin oma silmad , ja mida ma nägin ?! Sama klassivend , keda olin unes näinud , istus mu voodil ja naeratas . Ta lihtsalt jõllitas mind ja naeratas. Segane.
,, Mida sina siin veel teed ? " küsisin end voodist püsti ajades . Ta ei lõpetanud minu jälgimist.
,, Mina ? Su ema palus mul siia tulla . Sa olid kogu öö .. "
,, Kuidas palun? Sa olid nagu terve öö siin ? "
,, Ei , su ema rääkis ." ta naeratas jälle. ,, Sa olid terve öö minu nime soigunud . Su ema arvas , et mind on siia vaja , ja ma tulin nii ruttu , kui sain. "
Ma sain tema naeratusest aru , et ma punastasin . Ma punastasin . See oli esimene kord mu elu jooksul . Mul pole enne veel nii piinlik olnud . Tõesti.
,, Läheme koos kooli ? "küsis poiss , see tähendab , Mikk õhinal .
,, Okei . Mul on vaja ka midagi .. See tähendab sinult üht teenet. " ma puterdasin , mida on ?!
,, Ja see oleks ? Ma teen sinu heaks mida iganes. " ta naeratas jälle .
,, Sa näed seda varsti !" ütlesin talle silma pilgutades .

Kooli jõudes nägin esimese asjana garderoobis Laurit . Oli aeg plaan käiku lasta.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime26/3/2009, 19:59

Hähääähähäääh...
Naljakas osa oli Very Happy:D
UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime26/3/2009, 20:06

Kusjuures, ma ei saa enam mõnest asjast aru Wink (minuviga)
Aga mulle ikka meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime27/3/2009, 19:53

kkui aru ei saa tuleb küsida :) Niiet ?


6.

Mul oli tegelikult kaks plaani . Üks nendest , oli koos Mikuga temast mööda kõndimine . Teine .. Teise kasuks ma hetkel ei otsustanud . Ei mõelnudki . Oli liiga .. Vara.

,, Ehm , jah , läheme siis . " võtsin Miku käest ja jalutasin garderoobi. Asjad oli vaja ära panna.
,, Olgu . " pilgutas Mikk mulle silma ja hakkas uhkelt kõndima .
,, Hallo , Annika , oled sa hull vä ? Mul on sinuga vaja rääkida ! " tuli Lauri meie poole . Tal oli midagi mõttes , aga ma ei osanud arvata , et mis asi see on.

Lauri tõmbas mind Mikust eemale , väga kaugele . Ta sättis mind paika ja .. Suudles . Ta lihtsalt.. Tegi seda. Ma tirisin ta täiest jõust eemale .

,, Mida sa teed ?? Sa oled segane või ? Sul on tüdruk , saa aru ! " karjusin talle näkku , aga ma nägin , et Mikk oli ehmunud ja kurb . Ta jalutas minema.
,, Mis on ? Ashley ei ole mulle kunagi meeldinud , sina oled ! "
,, Kuidas palun ? Ashley on mu .. "laksatasin talle mõnusa kõrvakiilu..,, Parim sõbranna ! "

Jalutasin uhkelt minema. Ma olin sellega hakkama saanud . Ma andsin talle hullu laksaka . See tegi mu väga õnnelikuks.

,, Mikk , Miiikkk ? Palun , ma tahan sinuga rääkida. "karjusin ma . Olgu, ma tegelikult ei karjunud , aga ma nagu ..
,, Jaa ? Lauri tüdruk ? "
,, Eii , sa ei näinud siis asja lõppu või? "
,, Mis seal oli siis ? Sa olid nii õnnelik . "
,, Sa siis ei näinud , kuidas ta kõrvakiilu sai jah ? " pilgutasin silma ja naersin.
,, Sa tegid .. MIDA? "
,, Just . "

Mikk oli silmnähtavalt õnnelik . Ta oli olnud .. Armukade ? Kas selleks veel vara polnud ?

Edasine päev ei juhtunud midagi .Lauri hoidis minust eemale . Mikk oli terve päeva eemal .

_ Next Day _

Hommik möödus tavapäraselt . Mikk puudus koolist , mis oli väga haruldane juhus . Tal pidi tõesti midagi viga olema . Muretsesin kogu päeva ja peale ka . Koju jõudes oli mingi võõras mees meie juures .
,, Oh , Annika , hea et sa kodus oled . See mees siin . Miku isa . "
,, Mida , on temaga kõik korras ? "
,, Tule . "

,, Tere , olen Miku isa Marko. Mul on Mikust vaja rääkida.. "
,, Kas midagi juhtus ? " küsisin ma täielikus paanikas . Oli aru saada , et midagi oli valesti .
,, Mikk on hetkel voodis pikali . Tal on 41 palavik . Köhib ja ei suuda püsti tõusta . Ta küsis Sinu järele . "

Ühe hetkega olin ma valmis minema . Sõitsime ruttu-ruttu Miku juurde . Muuseas , ma ei teadnudki kus ta elab . Pika sõidu järel astusime sisse . Toas oli tunda negatiivset energiat . Jooksin tagatuppa , kus asus Mikk . Tema välja nägemine .. Ei olnud antud hetkel just parim . See polnud üldse hea . Ta oli näost valge ja köhis . Silmad tal lahti ei seisnud .

,, Annika .. "
,,Mikk , mis juhtus ? "
,, Mind .. löödi , peksti ja ähvardati .. "
,, Millega ? " olin ehmunud .
,, Et .. " ta köhis kohutavalt . ,, Kui ma sinuga suhtlemist ei lõpeta .. " Köhatus .. ,, Siis järgmine kord olen surmalaps "

,, Kes seda tegi ? " küsisin ma.
,, Ma ei näinud nende nägusid .. "

See oli hetkel viimane mida ta öelda suutis . Ta uinus . Jälle . Läksin koju . Kuid kooli jaoks olin ma liiga kurb ja närvis . Magama jäämine kujunes raskeks . Aga lõpuks ma suutsin seda . Hommikul äratas ema mind kohutava uudisega ..
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime27/3/2009, 20:04

Põnevamaks läheb Very Happy
Väga hea, uut!

Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime27/3/2009, 20:25

Mmmmm.
Nii põnevaks läheb.
Mis edasi tuleb,kus,kes, mis Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime27/3/2009, 20:31

Olgu, ma viin su kurssi su vigadega :) Üldiselt on juba parem jutt :)

Sa teed punkti, koma, jutumärkide ja teiste märkide ees tühiku. See ei käi sinna :)
Kui sa paned mitu küsimärki või punkti, pane neid kolm, mitte kaks. Muidu ei saa aru, mida sa täpselt mõtled, kas kaks või kolm.
Midagi on raudselt veel aga ei mäleta Very Happy
Tagasi üles Go down
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime27/3/2009, 21:29

Okei , ma saan aru et need ei käi sinna:D aga ma olen harjunud ja mulle meeldib nii:D
A ma sellest teisest ei saanud aru:D mis vahe sel on kas on 2 vi 3 punkti ?
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime28/3/2009, 15:29

Selles suhtes, et kui sa paned kaks tükki, siis ei saa aru, kas su lause peaks edasi minema või jääb lõpetamata.
Kui paned kolm... Siis jääb nagu mulje, et tahad midagi lisada sellele. Kui paned ühe. Siis on lause lõpetatud. Aga kahega ei saa aru, mida sa täpsemalt tahad. Küsimärgid ja hüüumärgid on kuidagi imelikud niimoodi. Mis teed?? Parem on - Mis teed? Või Mis teed???
Aga eks sa ise tead. Mind igatahes need osad häirivad, aga muidu on jutt loetav.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime28/3/2009, 15:30

Ma nõuaan uut!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Nipsu123
Juubilar
Nipsu123


Female Postituste arv : 174
Age : 27
Asukoht : Mingi pommiauk on :D

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime28/3/2009, 16:00

Soou , kui häirib , siis häirib Wink Pole midagi teda , ma ei viitsi teisiti ka teha .


Lühike osa Very Happy mõttet olid otsas Wink ja sis kriitikat võiks ka jagada Wink
7.
,, Annika , Annika , ärka üles .. "
,, Mida on ? "
,, Mikk on .. Surnud.. "
,, MIDA ? "
,, Jah .. Kurb teatada .. "ütles ema . Oli näha , et ka tema oli nutnud - punased silmad.

Päev algas halvasti. Ma ei tahtnudki teada , mis edasi saab . Elu oli .. Läbi.
,, Hei Annika ! "
,, Lauri , mine ära , ma ei taha sinuga rääkida . " ütlesin läbi nutu.
,, Musikene , sinu "best friend" on DEAD . Nüüd on aega minul sinuga afääri teha . " poiss naeris pilkavalt . See solvas.
,, Mine ära ! Ma ei taha sinust midagi . "
"Okei ... Praegu . "

Päev jätkus sama kurvalt . Lauri jättis mind rahule .. tänaseks . Ma ei suutnud nutmist lõpetada . Tuli juba tahtmine oma elu lõpetada . Järgmisel hommikul oli vara vaja ärgata . Matused .
Kõik . KÕIK inimesed , kes olid matustel nutsid . Mikk oli tore poiss .Liigagi tore.

,, Preili Annika , minu kaastunne ! " ütlesid mulle paljud inimesed .
Tänasin kõiki , aga väga kurvalt .

Minu elu oli hukas . Totally . Metsas . Kannis , Olematu ! Õhtul hüüdis ema mind alla . Keegi oli ukse taga . Ma arvasin , et see on Ashley , kes tuli mulle kaastunnet avaldama . Kuid ..


Avasin ukse .
,, Hei , kallike . Mis toimub ? " astus Lauri luba küsimata tuppa .
,, Mida , kuidas palun ? "
,, Mis asi ? Oeh , musi , ma tahtsin su kinno kutsuda ju . "
,, Ma ei tule sinuga mitte kuskile !!! "
Lauri oli vihane . Ta silmades purskas tuld . Ülekantud tähenduses . Ta lahkus . Oli aru saada , et rahule mind jätta ta ei kavatsenud .

-Uus Hommik -

Ärkasin vara . Tegelikult 12 tunnist magasin kõige rohkem ühe . Ma olin oma otsuse teinud . Ma ei taha enam elada . Mul oli terve päev aega oma plaani teha . Mu vanemad ei hoolinud minust . Laurit ma vihkasin . Ainuke kallis inimene sai just paar päeva tagasi .. surma ..
Terve päeva veetsin nuttes . Samas mõtlesin järgmisele päevale . Oma elu viimasele päevale .

____________________________________________________
Järgmisel päeval oli mu otsus tehtud. Kõige parem oli nööriga seda teha.
Hankisin keldrist nööri ja läksin metsa . Metsas otsisin hea tugeva puu , mille oks kindlasti ära ei murduks . Olin valmis , täiesti . Sidusin nöörile sõlme . Jätsin sinna sisse pea suuruse augu. Riputasin nööri puu oksa külge . Leidsin mingi suurema kännu , mis oli kohe oksa all . See oli kõrgenduseks . Kerisin nööri endale ümber kaela . Ning astusin kännu pealt ,sügavalt sisse hingates ,maha.
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime28/3/2009, 16:07

Suht kurb osa.
See Miku surm Sad
UUt .
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





^Second Chance.^ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ^Second Chance.^   ^Second Chance.^ Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
^Second Chance.^
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: