MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Igast vigisemine ja ettepanekud :D

Go down 
+30
Karro
Cilen
Naughty
Natu
Mezilane
piitertoolen
Asssu
Audrey
Sulesepp
imeilus1
Lammas
EITC.
Maiu Laaneoja
Taylor
Lord Esai
Miley Cyrus
Keiti
Griffu.
Liina
Elven
Prince Kirameki
Kärolyn
Tärru.
SixxBitch
padjanägu, [h]
Krissu
nasicc
Sümmeetria
Explode
Pingu
34 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime10/1/2010, 23:29

vabalt:D
ma võin senised teemad ära kustutada..
ja siis saavad sinna teemasid teha ainult administraatorid näiteks.. Kolmekesi ehk suudame silma peal hoida neil meeletutel sünnipäevadel Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime10/1/2010, 23:56

Edu teile. Very Happy Meid on palju..
Mis meenutab mulle, et keegi on julgenud samal päeval sündida kui mina! MIS ÕIGUSEGA, ma küsiks? Very Happy (Tegelikult ma nii pahane ei ole.)
Aga vähemalt ei ole see tüüp vist väga aktiivne.. Vähemalt mina ei tea teda vist. Very Happy *vaatab järgi*
Oh, ei! Neid on KAKS! Üks käis viimati sees detsembri lõpus.. Hmm. Keegi Keku. Very Happy Teine KAA detsembri lõpus. NeverToLate.
Oh eii. Very Happy Ja see viimane on veel sama vana kui mina! Appi! Very Happy Loodetavasti olen ma ikka vanem, ma olen ikka öösel sündinud. Very Happy

(Ps: Ei midagi isiklikku, tegelt ka. Very Happy Ma niisama lõbutsen.)
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime10/1/2010, 23:57

mul on Kate Mossiga ühel päeval sünnipäev. Omgsh eksole Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime10/1/2010, 23:58

Mul on mingi Eesti naislauljaga, kelle nime ma enam kahjuks ei mäleta. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 00:00

Mul on naabertrepika tüdrukuga/paralleelikaga! Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 00:02

mul on vennal superstaari Anisega xd. Sama aasta kaa. Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 00:17

Vaene vend. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 15:44

Vanemal või nooremal? Very Happy Tunnevad kaa üksteist? Very Happy

Mul on Irisega samal päeval. :) Ja klassiõe emaga. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 15:47

Ines - wooooooow. xD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 15:50

Täpselt! Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 16:05

suurem.. ja sõber anisega? xDDD sellepärast et nad sündisid ühel päeval? dude, he hates anis xd
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 16:07

Haha:D
Tegelt ma arvan, et pingu nooremal vennal on Anisega samal päeval ja aastal muidugi:D
ja kuidas sa julgesid unustada ines, et sul on ka minu vennaga ühel päeval:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 16:10

...aga mitte ühel aastal! Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 16:24

On või, Loore? Very Happy (Sul on vend!? See.. noorem, jah? See väike, onju? Very Happy)

Ja Martha, ma mõtlesin lihtsalt, et kui nad mõlemad tartus ja samal aastal ja plaplapla on, et äkki siis tunnevad üksteist. Sama kool/klass võimiskit. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 17:13

xD
Väga huvitav mõte..

ja see pisike.. eiei, see on ta onu.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 20:47

Ines, sa ei TOHI selliseid uudiseid niimoodi kõigile kuulutada, mõned vanemad meist ei talu selliseid üllatusi enam.
Aga minul ei ole kellegagi samal päeval sünnipäev! Ma arvan. *vaatab järgi* ISSAND, ON! Mingi Blockit. Aga ta käis viimati aasta tagasi sees, normaalne. Aga peale tema olen ma maailmas ainus, kes sellel kuupäeval sündis!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 20:56

jah, muidugi oled. Kui Osama bin Laden, Timbaland ja Chuck Norris välja arvata..
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 20:58

Sa teed NALJA! Osama bin Laden?!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 20:59

Yeaah... Very Happy Carrie Underwood kaa. Very Happy Väga.. huvitavad sünnipäevabuddyd sul Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 21:02

Aga minul on mõlema Superstaari Birgitiga samal päeval sünnipäev. Naiss. Kolm Birgitit, kõigil samal päeval sünnipäev. Very Happy (Äkki see tähendab et ma saan ka kuulsaks? *kratsib pead*) Aga foorumis olen ma ainulaadne. Razz *vaatab, et kuidagi OffTopic on väga*

EITC! Chuck Norris?! Timbaland?! Bon Laden?! Oled sina alles sünnipäevainimene. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime11/1/2010, 21:08

Ma olen äge jah. Tavaliselt me peame kõik koos sünnipäeva, nii et paneme peo algul kuskil Ameerikas käima ja siis teema ümbermaailmareisi, kuni jõuame Eestisse. Ei, mul on väga lahedad sünnipäevapeolised. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 21:32

OIOIOIOIOIOIOIOIOIOI, ma leidsin ühe vea ja mul tuleb topeltpostitus. Palun mitte selle pärast kiusata. (A)
Aga viga on selline, et ükskõik, kelle profiili ma vaatan, näitab üleval ääres mul "vaatab porfiili". :) Ma eeldan, et see ei pea nii olema. (:
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 22:05

no... sellised vead on jah. nagu informatioon. Kannatate ära Very Happy


Viimati muutis seda Pingu (20/2/2010, 18:18). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
imeilus1
Vapper lohetapja



Female Postituste arv : 129
Age : 28
Asukoht : tartuuu

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime20/2/2010, 17:09

kuidas ma saan endale blogi teha?? või kas keegi teeks kes saab...:) pliiiz.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime20/2/2010, 17:17

Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Igast vigisemine ja ettepanekud :D   Igast vigisemine ja ettepanekud :D - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Igast vigisemine ja ettepanekud :D
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: