MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Queen Of Hearts

Go down 
+3
räwr
Keiti
Sixx-
7 posters
AutorTeade
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 13:13

....


Viimati muutis seda Sixx- (4/11/2011, 18:16). Kokku muudetud 6 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 13:28

See on supper Very Happy
Prantsusmaa - ma armastan seda maad.
Ja kõik see uhkus, ülbus ja tähtsus ja ilus maaala - see oli nii hea.
Tegelikult on seda vara öelda, aga ma olen enam kui kindel et see nii on : See on ja jääb minu lemmikuks jutuks.
Nii vaimustatud pole ma kunagi olnud.
Uut!
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 13:31

Aitäh, aitäh, säran siin uhkusest, mul on selline idee juba ammu olnud Very Happy

Aga ma tahaks küsida, et mis kõige rohkem selle Joséphine´i juures sulle meeldis?

(Ps:Ma tahtsin et ta oleks just selline...eriline, mitte järjekordne ennastsalgav, kõigele mõtlev kombekas t¹ikk, ma üritasin teda eriliseks teha Very Happy )



Parandasin kirjavigu, ning panin nimede hääldused!
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 13:37

Mulle meeldis tema juures just see eriline ja uhke ilu ning just see et on otsusevõimekas jms.
Mulle kohutavalt meeldivad sellised inimesed.
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 13:40

Aitäh, aga ta võib olla ka... üsna bitch, ja vahepeal ongi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 16:08

-----


Viimati muutis seda Sixx- (4/11/2011, 18:16). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime3/4/2009, 20:32

Vägaväga hea Very Happy
Uut!
Tagasi üles Go down
räwr
Naljatila
räwr


Female Postituste arv : 90
Age : 27
Asukoht : Seal kuhu sinu silmad ei näe. Seal kuhu lennukid ei sõida.- Sinu voodi tagumises nurgas. *.*

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime11/4/2009, 09:32

see ei saa juu võimalik olla, et sellisel jutul pole veel miljonit fänni!
Ma ei kujuta ette, kui palju raamatuid sa oled selleks läbi lugenud, vähemalt, jätab see jutt sellise mulje, nagu oleksid läbi lugenud kõik selle aja kohta käivad raamatud Very Happy.
Ja seda ka, et ma ei kujuta ette kuidas sa suudad kõike nii täpselt kirjeldada Very Happy ISEGI minul, tuleb sellest majast ja inimestest pilt silme ette Very Happy .
See jutt on lihtsalt SUPER! I love you
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime11/4/2009, 12:01

Mulle meeldib Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime11/4/2009, 21:13

aitäh Very Happy
ja...aitäh veel kord Very Happy
Räwr, muidugi nõuab see suurt eeltööd, nagu kõik ajaloolised romaanid (mitte et minu oma nende tasemele küündiks...) ja tegelt peaks ma veelgi rohke uurima, aga hetkel rohkem vaja pole läinud.
Kirjeldused on jah mu parim kkülg, kuigi ka need vajaksid lihvimist Very Happy

Täna üritan uut osa valmistada!
Tagasi üles Go down
Britney
Narkar
Britney


Female Postituste arv : 44
Age : 27
Asukoht : tallinn

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime20/4/2009, 19:29

no vaata, ta õpib prantsuse keelt ja see teeb ajaloo tundmise lihtsamaks:D
a muidu suht hea lugu... Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime21/4/2009, 19:13

Esimest osa lugedes tuli mulle automaatselt meelde "Sõda ja rahu". Kogu see ballielevus meenutas veidi Nata¹a Rostova esimesele ballile eelnenud sündmusi, kohati tundus see aga pisut huvitavamgi. Väga hästi tehtud Very Happy Ootan uut osa Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime23/4/2009, 13:52

Ootan hullumeelselt uut osa!
Lugesin osad uuesti läbi ja mul sulas jäätis käes ära. Ei märganudki seda süüa.
MA ARMASTAN SEDA LUGU!
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime23/4/2009, 20:54

AITÄH! Very Happy


Uus osa tuleb tunni aja SEES!
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime23/4/2009, 21:13

-----


Viimati muutis seda Sixx- (4/11/2011, 18:17). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime23/4/2009, 21:36

Need kirjeldused, headheadsupperhead Very Happy
Ja jutt muidugi ise on hea. ja Joséphine on mu lemmik tegelane, ma armastan selliseid inimesi. (Nagu neid päriselt väga palju olemas oleks)
Uut!
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime24/4/2009, 17:16

Tõepoolest väga head kirjeldused.
Ja kellele Joséphine'i pilk pidama jäi? Very Happy
Sa pead selle järgmises osas ruttu paljastama Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime1/5/2009, 18:08

IV



Tumepruunid, veidi lokkis juuksed kiiskasid päikese käes toredasti, jättes mulje, et tegelikult on need kohati valged. Maitsekas ülikond ei suutnud varjata küllaltki lihaselist keha ning sirget rühti. Mees seisis seljaga Joséphine´i poole ja rääkis vahepeal naerdes Sylvestre´iga, toetudes mustale, lakitud jalutuskepile.
Joséphine silmitses meest, üritades meenutada, kas on teda kuskil näinud, kuid Elinor Martinée segas teda, küsides:"Joséphine, sul on imeilus kleit!"
Joséphine naeratas talle sunnitult, ning vastas suuremeelselt tüdruku pugemisele:"Kuid pooltki mitte nii kena, kui sinu oma! Vean kihla, et poisid muud ei tee, kui kutsuvad sind tantsima tänaõhtusel ballil!"
Elinor, malbete sõstrasilmade, pehme, valge naha ja tumepruunide soengusse seatud juustega, naeratas õnnelikult ning hakkas -lihtsameelne, Joséphine ebasiiraid meelitusi tõepähe võttes, nagu ta oli- unistama, kuidas Quentin ta tantsima kutsub, elegantselt kummardades.
"Kas sa meid nähes siis ka rõõmustad?" küsis Caroline Dupont.
"Muidugi, Caroline! Kuidas siis muidu! Igal õhtul mõtlesin teile!"
Caroline polnud nii naiivne kui Elinor, kuid naeratama pani see ta ikkagi.
Õhk oli nii soe ja sume, nagu suvel peabki olema. Kuid siiski oli selles veel hommikust värskust, mis hoidis külalised erksana. Meeste poolel arutati poliitikat, ning daamid võpatasid aeg-ajalt, kui kostis hüüatus "Või see Preisimaa tuleb veel tüli norima!?", "Küll see Napoleon neile veel näitab!", "Prantsusmaa ei luba endaga nii käituda!", ning siis vabandav pomin "Andestage daamid!"
Abielunaised ehk matroonid pidasid teistest veidi eemal tõsiseid perekondlikke ja lapsekasvatuslikee teemasid, pead lähestikku. Nemad ootasid õhtut, et siis noorte neidude kleite kritiseerida, või halvaks panna väiksematki daamilikkuse ja ebadaamilikkuse vahelisest joonest üleastumist. Oli kaks võimalust, tüdruk kas käitus nagu daam, või ei käitunud. Need olid nende arust niisama hästi eristatavad nagu must ja valge, mingit vahepealset tooni ei olnud.
Vanemad naised istusid jasmiinide varjus, mälestusi heietades, ning tänapäeva maailma kõlbmatust imestades.
Noored mehed olid liitunud kas poliitikaringiga, kust neid tüdrukutel väga raske minema tirida, või siis kudrutades õhetavate põskede, sädelevate silmade ja kauni jumega preilidega, kes teesklesid abitut, armsat ja veidi mõtlematut olevust, samas kui tegelikult kalkuleerisid iga liigutust





Viimati muutis seda SixxStradlin (24/5/2010, 21:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime1/5/2009, 21:27

Lühike oli, kuid meeldib endiselt. Ootan juba järgmist :)
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime26/5/2009, 11:43

SUPPPPPER! (:
UUUT!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime29/9/2009, 22:14

Ohh. * avastas alles selle jutu *
French! I like that.
Oui, oui, oui.
Treville tuletas mulle kangesti "Kolme musketäri" sarja meelde. Very Happy

No critic and I want new.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime1/10/2009, 19:03

Kus sa muidu prantsuse keelt õpid? Sest meil oli ka õpikus härra ja proua Dupont. Very Happy ma käin prantsuse lütseumis.
aga muidu on see täiega heaa, ja tegevus a la France ka meeldib. Wink Niiet uut!
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime1/10/2009, 19:20

Olen ka lütseumlane Very Happy
Bonjour Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Queen Of Hearts Empty
PostitaminePealkiri: Re: Queen Of Hearts   Queen Of Hearts Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Queen Of Hearts
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» ,,The queen of the damned"
» I believe in nothing but the beating of our hearts.
» Even Broken Hearts Finally Find The Way To Happiness...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: