MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nessa elu! 14. osa ja Viimane !

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime21/4/2009, 00:15

12. osa

Ärkasin öösel mingi aeg üles, kuna mul oli kael jumala kange. Teen silmad lahti ja näen et mu pea on nüüd Joe süles. Tõusin püsti ja mõtlesin kus Nick on.
„Kus ta veel on?“ imestan, liigun kööki, võtan kapist mahla, joon natuke ja liigun omatuppa edasi magama. Läksin omatuppa joostes, kuna tahtsin hooga voodisse hüpata. Vahepeal oleks peaaegu Zaci jala otsa koperdanud aga hüppasin hooga üle, minu toa uks oli õnneks lahti, jooksin otse läbi ja otse voodisse.
„aiiaaaa!!!!“ karjus keegi mul all.
„Ah mis?“ ütlesin ja vaatasin alla, Nick vahtis mulle vastu.
„Ups… sorri… ma ei teadnud et sa siin oled!“ ütlesin talle.
„See oli valus!!!“ oigas Nick mul all.
„Sorri!“ ütlesin uuesti ja vaatasin talle otse silma, appi ma armastan neid silmi.
„khm…“ köhatas poiss.
„Ups sorri“ ütlesin talle ja ronisin pealt ära.
„tead ma teen sulle tagasi!“ ütles poiss mulle.
„Tagasi mille?“ küsisin.
„See mis sa mulle põhjustasid kui sa mul peal vedelesid.“ Rääkis ta mulle.
„Misasja?“ ei saanud ma pihta.
„liblikad kõhus, suuuured linnud kohe!“ ütles ta venitades sõna „suured“. Punastasin.
„Ja et sa põhjustasid mulle selle tunde et ma tahaks sind…“ katkestasin ja suudlesin teda, see oli meie esimene suudlus ja see kestis hiilgama kaua. Lõpuks ahmisime mõlemad õhku ja Nick lõpetas oma lause:
„sind suudelda ja kohe ära süüa!“ rääkis ta, mind endale peale tõmmates. Vaatasime tükk aega üksteisele silma.
„Kas tead seda Vanessa Ann Hudgens et sa oled esimene tüdruk keda armastan?“ Rääkis ta. Punastasin tugevalt.
„Ja kas sa tead Nicholas Jerry Jonas et sa oled esimene poiss keda armastan?“ vastasin talle. Vaatasime jälle üksteisele otsa ja lihtsalt naeratasime, ma olin ikka veel tal peal aga tundub et poissi see ei seganud. Panin korra silmad kinni ja järgmine hetk me jälle suudlesime. Ahhh, ma tahaks selle poisi ära süüa. Suudlus kestis jälle terve igaviku. Poiss veeretas mu kõrvale, ikka veel suudeldes ja ise mulle peale tulles. Poisil läks käsi juba puusa peale, kui ma ta peatasin.
„Nick…“ ütlesin sosistades. Nick veeretas end minu kõrvale, ahmisime jälle õhku.
„jääks magama tagasi?“ pakkus poiss välja, nõustusin, Nick võttis mu kaissu, suudles mind veel korra ja jäime magama.

Ärkasin uuesti lõuna ajal üles, Nick magas mul kõrval. Kuna mul oli täna vaba päev ja proovid hakkasid kell 4 pm siis oli mul aega. Tegin Nickile põsepeale musi, nikerdasin end kuidagi ta kaisust välja ja läksin pessu.
Tagasi tulles oli Nick juba üleval, ta kõndis mulle vastu ja andis musi.
„Läheks vaataks mis teised teevad?“ küsisin talt. poiss noogutas ja läksime.
Kõndisime vaikselt elutuppa ja nägime Kätlinit Zaci kaisus- Annit Joe kaisus- Jannut Kevini- Monique Corby kaisus magamas.
„Avv… nii armas, eks ju Nick!“ ütlesin talle. Poiss noogutas ja võttis mult ümbert kinni ja tegi otsa ette musi. Ütlesin Nickile et loeme kolmeni ja karjume „äratus“
„1,2,3 ÄRATUS MAJA PÕLEB!!!“ karjusime koos teistele. Kõik olid laksust püsti ja hakkasid ringi jooksma mööda tuba.
„Ah mis, kus, kes põleb, kus mida?“ karjusid nad segamini. Meie Nickiga naersime diivanil olles kõht kõveras, see oli nii naljakas kuidas nad mööda tuba ringi jooksid. Lõpuks kui nad taipasid et see oli valehäire tulid nad hooga ja hüppasid meile peale, nagu käsipallis. Pärast oigasime seal all.

„Sööma!!“ karjusime teistele kui olime söögi valmis saanud. Poisid tulid nagu elevandid kööki, istusime kõik maha, õigemini laua taha ja hakkasime sööma.

„Muide sul on ikka meeles et meil hakkab kahetunni pärast proov?“ küsis Corby mult, kui olime ära söönud ja nüüd istusime toas ja rääkisime juttu.
„Muidugi on meeles, siukest asja ei unustata.“ Vastasin talle.
„Aga kuule me vist lähme, tuleme pärast sinu poolt läbi ja võtame su peale eks, Kätlin ma arvan et viskame sinu ka koju.“ Rääkis Zac.
„ei ole vaja, ma elan siis samal kõrval.“ Vastas tüdruk. Nõustusime saatsime rahva ära ja hakkasin ise sättima.

„Kuulge mis te teete niikaua?“ küsisin plikadelt kui olin juba valmis saanud ja nüüd Zaci ja teisi ootamas.
„Ma ei tea, ma arvan et lähme poistega äkki välja!“ vastas Anni. Nõustusin ja maja eest oligi juba piibitamist kuulda. Jooksin välja, kallistasin teisi ja hakkasime liikuma.

Istusime kõik saalis ja kuulasime re¾issööri, mida see seletas seal. Viimaks saime käsikirjad kätte, saime teada kes mida mängib. Minu uus nimi on Gabriela ja Zaci uus nimi Troy, meie oleme peategelased. Monique mängib Taylorit ja Corby Chadi. Kaua me täna siin olema ei pidanud õnneks. Hakkasime käsikirjad kätte, lugesin sellekohani kuni ma sain teada et ma pean Zaci suudlema.
„Ma pean Zaci suudlema?“ karjusin teistele.
„Jah mida? Ma praegu jõudsin ka selle kohani!“ liitus ka Zac minuga.
„See on ainult film ju!“ lohutas direktor meid. Oh jah.
„Te käite filmis!“ hõikas re¾issöör.
„Päris lõbus ju!“ naersin Zacile.
„Aga ainult paar korda nii et ei ole hullu ja kui teil poisssõber või tüdruksõber on siis seletage neile ära!“ rääkis re¾issöör. Noogutasime.
„A päris hea, me sebime ka Moniquega filmis!“ kilkas Corby. Naersime me ta üle. Istusime uuesti toolidele, kuna olime vahepeal püsti tõusnud.
„Aga olgu tänaseks olete vabad, homme hakkame proovidega pihta samal ajal siin.“ Ütles re¾issöör, nõustusime ja lahkusime sealt.

„Misasja? Te peate filmis suudlema?“ hõikas Nick meile kui olime teiste juurde tagasi jõudnud.
„Jap nii see on!“ vastas Zac talle. Nii Nickil kui Kätlinil nägu muutus.


Viimati muutis seda LikeNoOther (21/4/2009, 12:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime21/4/2009, 09:31

See on hea, ma hakkasin lõpu peale naerma, ma ei tea isegi miks Very Happy

Lugesid siis Õhtulehte või ei? Seal on selle jutuga hästi kokku käiv asi Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime21/4/2009, 11:56

Heh, ma ei loe lehti, Very Happy ,
Tänks, Heh, ma olen õnnelik et mul vähemalt üks lugeja on Very Happy
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime22/4/2009, 00:06

13. osa

„Zac sina oled kooli korvpalli proff, Vanessa sina aga matemaatika geenius, Taylor sina oled Vanessa parim sõbranna ja Corbin sina oled Zaci parim sõber.
Te saate tuttavaks vana-aasta peol tuttavaks, teid pannakse koos laulma. Vanessa sina lähed uue kooli…“ seletas re¾issöör seal ees.
„Alustame siis võtetega!“ hõikas mees meile. Läksime kõik platsi, Corby ja Monique esimeses võttes polnud. Hakkasime võtetega pihta.

„ah, ma olen nii väsinud! Jube!“ ütlesin tüdrukutele kui koju sain. Ime kombel olime isegi kolmekesi, aga mitte kauaks. Juba telefon helises, ma ei isegi ei viitsinud vaadata kes oli.
„Mis tahad? …oi sorri… ei midagi ma olen lihtsalt proovidest väsinud… pakud ve? … no olgu me oleme poole tunni pärast valmis… sau!“ lõpetasin kõne, see oli Nick, ta kutsus mu õhtust sööma. Tuju kohe muutus rõõmsamaks.
„Nuh kes oli, et nii rõõmus oled?“ küsis Anni mult.
„Nick!“ kilkasin nagu väike laps.
„Me lähme Nicki, Joe ja Keviniga sööma, nii et hop-hop ja riidesse.“ Käsutasin neid. Mõlemad tüdrukud naersid mu üle.
„Mõni on vist väga armunud.“ Naeris Jannu mu üle.
„Haha, väga naljakas!“ ütlesin Jannule ja näitasin keelt talle.
„minult sa musi küll ei saa, nuru Nickilt musi!“ muigas tüdruk, ka Anni liitus temaga.
„haha, nurungi ja saangi!“ kilkasin vastu.
„Good luck with that!“ ütles Anni mulle ja mõlemad vaatasid mind sellise pilguga et sellest suudlusest võin ma vaid und näha.
„Veame kihla?“ küsisin talt.
„mille peale?“ küsisid mõlemad koos. vaatasin neile kavalalt otsa.
„Nessa?“ venitas Jannu mu nime.
„Sellepeale et kui mina Nickilt suudluse saan, peate teie mõlemad Joed ja Kevinit suudlema, õigemini sina Anni Joed ja sina Jannu Kevinit. Nõus?“ vaatasin neile mõlemale otsa. Tüdrukud noogutasid hoogsalt.
„Ja kui meie võidame, siis sa pead… terve nädal nõusid pesema!!“ ütles Anni. Vingusin kohe vastu, see on ainuke asi mida ma vihkan aga ma teadsin et mul on kindel võit, aga ma teen meelega et ma ei suudle teda, sest ma tahan et tüdrukud poisse suudleksid, saatsin Nickile sõnumi:
Sau, ära suudle mind kui siia jõuad, et mul on üks plaan, hiljem seletan.
Saatsin sõnumi ära ja läksin sättima.

„Sau!“ ütlesin poistele ja kallistasin Joed ja Kevinit, Nicki samamoodi, ainult et ei suudelnud. Mõlemad tüdrukud vaatasid suu lahti ja hakkasid hullult punastama.
„Tavai tüdrukud, te teate mida tegema peate!“ naeratasin neile kavalalt. Tüdrukud ohkasid ja hakkasid poiste poole liikuma, ka mina. Kui olime poiste juures. Lugesime kolmeni ja suudlesime neid kõik korraga, mina Nicki, Anni Joed ja Jannu Kevinit.

„vau, mille eest need olid!“ küsisid poisid kõik kolmekesi koos. Kukkusime plikadega naerma.
„Me tegime kokkulepe sellise!“ ütlesin poistele.
„Ahah, tore et meile ka teada anti!“ ütles Joe.
„Aga lähme siis?“ küsis Kevin meilt, noogutasime ja läksime.

„Mis tellime siis?“ küsis Nick kui olime restorani saanud.
„Hmm, ma võtan vist…“ ütlesime kõik oma söögid ära ja jäime juttu rääkima.
„Nii Nick nüüd on see sinu kord teha!“ ütles Joe Nickile.
„Mis asi teha?“ ei mõistnud ma.
„Teie peate kaa!!“ ütles Nick vendadele. Kõik kolm venda noogutasid, tõusid püsti, Joe aitas Anni püsti, Nick minu ja Kevin Jannu.
Seisime plikadega kõik reas ja kolm poissi seisis meil vastas.
Kõigepealt alustas Kevin ja langes põlvili.
„Jaanika Kurm, kas sa hakkaksid mu tüdrukuks?“ küsis poiss. Jannu läks kohe särama aga Kevin ei lasknud tal midagi alguses öelda. Nüüd langes Joe põlvili.
„Anni Peanuut, kas sa hakkaksid mu tüdrukuks?“ lausus poiss. Nüüd säras Anni juba. Järgmisena langes Nick mu jalge ette ja lausus.
„Vanessa Anne Hudgens, kas tuleksid mulle naiseks?“
ma olin sõnatu. Ma vaatasin teda ja mul tulid pisarad, ei mitte kurbusest, vaid õnnest. Ma ei oska sõnadesse seda tunnet praegu panna. Inimesed kes siin restoranis veel on, olid hiirvaikselt. Vaatasime tüdrukutega üksteisele otsa, noogutasime ja ütlesime kõik koos: „Jah!“ inimesed plaksutasid ja vilistasid, poisid tõusid püsti ja kallistasid meid kolme ja viimaks suudlesid, ma olin pilvedes, poiss kellega koos olen kasvanud, poiss kes on mu esimene armastus ja nüüd… abiellun temaga.
„Ma armastan sind!“ ütlesin poisile peale pikka ja kirgliku suudlust.
„Mina armastan sind ka!“ vastas ta mulle ja suudles mind veel korra.
Nick pani mulle sõrmuse sõrme, panin ka tähele et kõik jäid meid vaatama, isegi Joe, Anni, Kevin ja Jannu. Nad tulid meie poole, kallistasid meid ja soovisid õnne.

Istusime lõpuks laua taha tagasi ja hakkasime sööma, tellisime ka pudeli ¹ampust. Joe valas iga ühele klaasi ¹ampust, poiss tõusis püsti, ka meie tõusime.
„Ma tahan öelda toosti oma pisivenna Nicki ja tulevase vennanaise Vanessa terviseks!“ lausus Joe, ka teised inimesed restoranis olid püsti tõusnud.
„õnne!“ hõigati teiste poolt ja lõime toosti.
„Aitäh sulle Joe!“ ütlesin poisile ja kallistasin teda, kuna ta istus teiselpool mind.
„Kas ma võin Zaci, Corby ja Monique ka siia kutsuda, ma tahan nendega ka seda õnne jagada!“ ütlesin teistele. Kui sain nõusoleku kätte siis helistasin.
„sau, kus oled? … kellega? … oh väga hea… tulge „Joy&Peace“ restorani… mul on teile uudis… kas tulete siis? … olgu ootame… sau!“ ja lõpetasin kõne.
„Nad on varsti siin!“ ütlesin teistele.

„sau, mis uudis siis oli?“ küsis Zaci kui nad olid restorani saanud.
„Mina ja Nick abiellume!“ ütlesin neile.
„Palju õnne, palju õnne!“ hakkas jälle tulema, kallistasin neid, nad õnnitlesid ka Nicki. See on parim päev mu elus, ei valetan, teine parim päev mu elus!
Tagasi üles Go down
Disaster
Juudijõulupuu
Disaster


Female Postituste arv : 240
Age : 30
Asukoht : At the Freakshow .

Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime22/4/2009, 21:25

Vanessa oli keemia proff, mitte mata .
Tagasi üles Go down
LikeNoOther
Totaalne lumememm, noh!^.^
LikeNoOther


Female Postituste arv : 257
Age : 31
Asukoht : Kuskil Eestis.

Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime10/6/2009, 19:51

14. osa ehk Viimane osa ! Marise palutud ja siis ma mõtlesin et teen su PREESTRIKS Very Happy

2 aastat hiljem.

Selleajaga on palju juhtunud, ma leidsin oma isa-ema ülesse, õigemini nemad minu, nad seletasid ka ära miks nad mu pidid jätma, õnneks ma mõistsin neid ja andestasin neile. Joe tegi Annile abieluettepaneku ja Kevin Jannule. Kahjuks sai aga Kätlin surma, Zac elas kahjuks seda traagiliselt üle ning kolis ära.
Corby ja Monique läksid lahku aga jäid õnneks ikkagi sõpradeks.
Täna on minu, Nicki, Jannu ja Kevini, Anni ja Joe pulmapäev ! Meie soov läks täide, me abiellume kõik ühel päeval !

Poisid olid juba kirikus ning mina, Jannu ja Anniga korteris. Siin olid veel minu isa, ema, Zac ja Corby. Corby pidi Jannu altari ette viima ja Zac Anni.
Vaatasin just viimast korda peeglisse ja oligi aeg kirikusse minna.
Istusime 8-kesi limusiini ja sõit algas kirikusse.

Kirikusse jõudes olid kõik juba kohal, pulmalaul hakkas mängima, kõige pealt läks Anni ja Zac, peale neid Corby ja Jannu ning viimaks mina ja minu isa.

Tahtsin juba kiiremini Nicki embusesse saada, ah ma võiks juba kiiremini sinna jõuda, natuke veel, natukene veel. Kohal! Nick naeratas mulle oma kõige armsamat naeratust. Nick haaras mult käest.

Seisime kõik kuuekesi reas. Naine hakkas rääkima nimega Maris.
„Oleme kogunenud kõik siia et paari panna neid kuute noort, Joseph Adam Jonas, Anni Peanuut, Paul Kevin Jonas II, Jaanika Kurm, Nicholas Jerry Jonas ja Vanessa Ann Hudgens. Enne kui alustame, kas kellelgi on vastuväiteid miks ei peaks need noored abielluma?“ rahvas oli vaikne, kellel saakski midagi selle vastu olla, nad on meie !
„Alustame siis! Kevin, kas sa võtad Jaanika Kurm endale naiseks?“ alustame siis Kevinist. Kevin vaatas Jannule otsa ja naeratas.
„Jah!“ vastas ta kindlalt Marisele.
„Jaanika, kas sa võtad Paul Kevin Jonas II endale meheks?“ küsis ta tüdrukult.
„Jah ma võtan!“ naeratas Jannu.
„Joseph, kas sa võtad Anni Peanuut endale naiseks?“ nii nüüd Joe kord.
„Jah, ma võtan!“ ütles Joe.
„Anni, kas sa võtad Joseph Adam Jonas endale meheks?“ Anni naeratas kavalalt.
„Jah, ma võtan!“ lausus Anni. Nii meie kord, ruttu, ruttu mutike. Very Happy
„Nicholas, kas sa võtad Vanessa Ann Hudgens endale naiseks?“ küsis Maris mu armsamalt. Nick vaatas mulle otsa oma imearmsate silmadega, naeratasin.
„Jah!“
Viimaks, nüüd on minu kord.
„Vanessa, kas sa võtad Nicholas Jerry Jonas endale meheks?“
„Jah!“ vastasin ühegi kõhkluseta.
„Kuulutan teid meesteks ja naisteks, võite pruute suudelda!“ ütles Maris viimaks, nägin veel kuidas ta muigas. Nick võttis loori mult silme eest, naeratas mulle ja suudles mind.

Lehvitasime veel teistele ja sõitsime 3 erineva limusiiniga minema. Meie lähme Costa Del Soli, Joe ja Anni lähevad Kanaaridele, Kevin ja Jannu Hawaiile. See on kindlasti parim päev minu elus!
„Proua Jonas, kas te olete õnnelik!“ küsis Nick mult muiates.
„Jah härra Jonas, ma olen kõige õnnelikum neiu üldse kogu maamunal!“ vastasin ja suudlesin teda kirglikult.
„Ma armastan sind!“ ütlesin poisile.
„Mina armastan sind veel rohkem!“ vastas poiss ja suudles mind jälle.

Peale mitme tunnist lendu jõudsime kohale, hotelli nimega Torrequebrada. Meile oli pandud valmis juba Royal Sviit! Me olime juba autos riided ära vahetanud. Nii kui autost välja saime, võttis Nick mu sülle. Võttis admistraatorilt võtme ja liikus minuga lifti juurde, vajutas kõige suuremale numbrile ja lift sõitis üles.

Jõudsime ukse juurde, Nick tegi selle lahti ühtegi korda mind maha panemata, ta keeras toaukse lukku ja sildi „Do Not Disturb!“. Ta liikus magamistoa poole.
Asetas mu vaikselt voodile ja suudles mind, siis liikus vaikselt kaelale. Viskas oma pluusi seljast, nüüd võtsin oma pluusi seljast. Nick asetas käe minu pluusi alla, millepärast ma kergelt võpatasin.
„Ma armastan sind Nessa!“ sosistas ta mulle kõrva.
„Mina sind ka!“ laususin talle ja see juhtuski, meie esimene kord.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime10/6/2009, 21:27

Täitsa tore jutuke =)

Agaa... HSM mulle ei meeldi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nessa elu! 14. osa ja Viimane !   Nessa elu! 14. osa ja Viimane ! - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nessa elu! 14. osa ja Viimane !
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Viimane roos
» Viimane kontsert
» Before The Storm ! Viimane osa !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Fanfiction-
Hüppa: