MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varsti tuleb...

Go down 
+33
Shadowpaw
Marmelaadikomm
Tarretis
Sandara
Mezilane
Hippi
*Nastik.
AliceInWonderland XD
Lallu
champs
Sulesepp
IsisQ
Karro
FlyWithMe
Annu!
Cliodna
Marmelaad
Tuki
Stiina
Maiu Laaneoja
Pizza
White Wolf
Sümmeetria
Everleigh
Lammas
Kärolyn
Sixx-
Prince Kirameki
Espada
Miley Cyrus
Liina
Keiti
Audrey
37 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime12/6/2009, 17:18

Tegelikult on Roosiaia mõisapreili RoosMariil juba neli osa olemas, aga kirjutan sellest ikkagi siia (:

Roosiaia mõisapreili RoosMarii räägib üheksateist kümne aastasest Rosemariest, kelle isa mõrvatakse. Rosemarie peab (uurija soovil) koos oma austaja härra Mattias Westmineiga sõitma Poola, kuid noored teevad teel väikese peatuse ja jõuavad majja, kus tuleb palju asju härra Westmine´st välja :DD

Lugege! (:


Väike katkend :


"Mis siis juhtus?" kogeles Rosemarie kannatamatult. "Teie isa on surnud. Ilmselgelt mõrv." Hüüatas ülemteener ning minestas siis. Rosemarie enam teenrist ei hoolinud, vaid jooksis otsekohe mõisa, et teada saada, kas see hirmus lugu on tõsi. Rosemarie jooksis trepitest üles ja peatus alles oma isa kabineti ees. Ta avas vaikselt ukse ja sai kohe aru, et kõik ei ole korras. Ruumis viibsid paljud inimesed. Rosemarie ema proua Angelica Levért, isa teener , toatüdruk Eileen Loxberg olid kõik üsna hirmunud nägudega. Ja siis nägi Rosemarie oma isa.
Tagasi üles Go down
Sixx-
Maffiooso
Sixx-


Female Postituste arv : 544
Age : 29

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime16/6/2009, 20:09

JA NÜÜD, esitlen ma kõigi aegade kõige fenomenaalsemat *mõtleb, mida see sõna tähendab*, suurejoonalisemat, imelisemat, ilusamat, romantilisemat ja põnevamat lugu terve inimkonna ajaloo jooksul!
Okei, võib-olla mitte päris nii vinget lugu... Very Happy Pealkirja veel mõtlen, aga plaanid on suured.




See oli aeg mil ohus oli iga inimese elu, mil verest oli saanud vabaduse sümbol, mil ei ei saanud usaldada isegi oma perekonda ja mil iga sõna võis liigagi kalliks maksma minna- kõik selleks et saaks sündida vabariik, et monarhia igaveseks kustutada...


Krahvinna Julie Tréville, 1793. aastal kõigest neljateistkümne aastane, kelle isa ning õde ja vend on jõhkralt tapetud, Pariisi Bastille vangla veresaunas, on kuninganna Marie- Antoinette soosingus ning aadlik. Need kaks asja Suure Prantsuse revolutsiooni ajal on kõige mõjukamad põhjused hukkamiseks. Kuid kuna Julie on arukas tüdruk, võtab ta kaasa oma ema, väikese venna ning põgeneb puruvaesena Prantsusmaalt, laevaga Inglismaale. Trotsides vana vaenu inglaste ja prantslaste vahel, leiavad nad varjupaiga hertsog James Salisbury juures. Võttes appi kogu oma mõistuse, vastupidavuse ja järjekindluse, asub Julie üles ehitama uut elu, ning asjad ei muutu sugugi kergemaks, kui mängu ilmub hertsogi poeg Oscar...
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime24/6/2009, 08:52

(Aegunud)


Viimati muutis seda Sümmeetria (21/1/2010, 16:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime7/7/2009, 22:03

Lühijutt: Vähk
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime9/7/2009, 16:19

Pealkiri: "Von...bis14"

Väike märkus:Pealkiri on saksakeelne ja tähendab tõlkes umbes midagi sellist: "Alates...kuni 14"(saksakeeles "14"-vierzehn, kui ei tea)
Mul on millegipärast tekkinud haigus panna saksakeelseid pealkirju.

Sisu: Lugu räägib kolmest 14. aastasest tüdrukust, kelle nimed on Vanessa, Halo ja Audrey. Nad käivad samas koolis, samas klassis, kuid elavad erinevates linnaosades. Samuti vihkavad Halo ja Audrey teineteist.
Kuid on midagi, mida nad ei tea: nad on otseses suguluses maagide rahvaga, mis tähendab omakorda, et nad on Maagide Vägised. Neile kolmele kuulub võimas vägi, ning kui nad avastavad endi omavahelise suguluse ja võimed, on nad omadega kimpus, kuna neil pole võimete üle kontrolli.
Õnneks saavad aga kõik kolm kirja...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime10/7/2009, 21:16

Heh, nimekaim sinu jutus Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime11/7/2009, 15:26

Mul ei tulnud midagi paremat pähe :p. Ja mis kõige hullem: nende nimed teevad kokku A.H.V.
Audrey on see tüüp, kes mega kiiresti joosta suudab. Umbes nii kiiresti, kui inimlikule maksimumkiirusele lisada 100km/h.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime11/7/2009, 20:23

Mm, okei. Mul on lihtne end nüüd samastada kellegagi :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime14/7/2009, 11:10

Very Happy Ega jah. Ilmselt on küll, ainult minu loo Audrey on 14, nagu loo pealkiri ütleb.
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime14/7/2009, 12:23

,,Sophie"

Sophie on 17.aastane imeilus neiu,kes armastab laulda,tantsida ja loomade eest hoolitseda.Iga talv viib ta metsloomadele süüa,iga suvi niidab ta enda hobusele ja lehmadele heina.Peale selle hoolitseb ta enda vana ema ja isa eest,kes on voodihaiged.Kõigest sellest hoolimata,on Sophie hea südamega ja kannatlik.
Jack on noor,18.aastane lambakarjus.Ta on Sophiet tundnud kogu oma elu,teab temast igat pisiasja ja on neiule alati toeks.Tema vanemad surid juba ammu-ammu,seepärast elab noormees kasuvanemate juures.
Ja lõpuks uhke ja ülbe Sonja-aadliku vanim tütar,kes on kihlatud rikka,kuid julma Harris von McCamp'iga.Ka Sonja on 17.aastane,kuid ta jälestab loomi.Miks?Seda ei tea keegi.

Okei,loodetavasti sellest tuleb asja.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime23/7/2009, 21:38

"Bounce 4 Me"

Lugu jutustab 17-aastasest Audrina'st, kes on üsna sarkastiline, mässumeelne, kohmakas ning väga ilus.
Ta on just vahetanud kooli ja üritab kuidagimoodi uude kooli ja sealsesse seltskonda sisse sulanduda.
Poistele hakkab ta meeldima, kuid tüdrukud on tema peale kadedad.

Peagi aga avastatakse tüdrukul talent, millest Audrina'l endal aimugi polnud ja aja möödudes hakkab ta ka ise oma uut hobi jumaldama...
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime23/7/2009, 21:50

Deadly Lullaby

Dorothy on tavaline nagu iga teinegi tüdruk omavanuste seas. Omab sõpru, teeb koduseid töid ja elab oma perega. Kuid tema elu hakkab peagi muutuma kui neiu parim sõbranna Lesley osutub tema vihavaenlaseks ja üritab teda seejuures mitu korda tappa, saates Dorothy haiglasse. Kõige selle juures kohtub Dorothy Davidiga, kelle vastu tal tekivad tunded.
Peatselt kui Dorothy jõuab selgusele, kes on David koos oma sõprade ja märkimisväärselt süütu tüdruku Lilyga, avastab ta end peagi keeriste keskpunktist, mis avab tüdruku silmad ja ta saab aru, et kõik müüdid, millest on kirjutatud raamatud, on reaalsus.


Sellest peaks asja tulema. Mul on kõik plaanid selle loo jaoks olemas niiet iga tegelane mängib seal oma rolli :)

Hea raamatukaane reklaam.xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime31/7/2009, 17:14

hea filmireklaam Wink
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime31/7/2009, 17:26

Filmireklaam, riiiiight.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime31/7/2009, 21:12

Ma muide läheks seda kinno vaatama :)
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime31/7/2009, 21:16

ma ka Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime31/7/2009, 21:53

Verised Nõelad a.k.a
I left my pain in NY



"Elu on surm ja surm on elu. Seda võib mõista igat moodi."(Angela)
"Veri. See on elu ja seda ei saa muuta. Vähemalt meie mitte."(Yu Shinigami)

Angela on kõige tavalisem koolitüdruk, aga tema probleemiks on see, et kõik ignoreerivad teda. Talle saab osaks vaid kiusamine ja teravad sõnad. Uues koolis kordub sama, kuni päevani, mil ta kohtab vampiiri...

Ja rohkem ma siinmaal ei räägi!
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime1/8/2009, 12:40

Audrey kirjutas:
Ma muide läheks seda kinno vaatama :)

Ma mitte. xD
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 17:33

"Aston Martin ja sinine kivi"

Kui 17-aastane fantaasia -ja mütoloogiahuviline Aston Martin kutsub välja deemon Azraeli, tabab teda suur üllatus, kui selgub, et kohale kutsutud deemonist ei ole mingitel seletamatutel põhjustel enam võimalik lahti saada. Probleemi põhjustesse süüvides avastab Aston mitmeid üllatavaid asju, samal ajal kui ilmaelu suhtes totaalselt võhiklik Azrael teeb tutvust kooliga. Kelle Runescape'i kasutaja on DivinationBitch? Kes on Jälgijad ja millega nad tegelevad? Mis on see salapärane sinine kivi, mille olemasolu jälile Aston jõuab? Tegelased satuvad kiiresti ämblikuvõrku, mille lahti harutamisest sõltub rohkem, kui nad arvatagi oskavad.

Jutt on kirjutatud näidendina ja tegelikult on selle esimesed paar osa ka juba Prince Kirameki loomingu all üles riputatud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 17:57

...


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (19/8/2012, 20:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime10/8/2009, 10:53

"Sunnitud mõrvaks"

Mis saab siis, kui sulle on antud erivõimed sooritada mõrvu? Kelly võib tappa vaid halbu inimesi, kuid see töö ei meeldi talle tegelikult üldse. Ühelt sünnipäevalt tulles unustab ta oma õnnekivi maha. Ilma selleta on tal vägagi võimatu edasi töötada. Mängu tulevad ka isiklikud suhted.

** Võib sarnaneda vahendajale :))

EDIT:

"UUS ALGUS: Energiavampiir"

Isabella eluarmastus sureb ning tüdruk jääb üsnagi tahtlikult auto alla. Siiski ta ei sure vaid ärkab pärast seda, kui on kaks päeva koomas olnud. Ta tülitseb oma poiss-sõbraga ja tunneb, et saab sellest energiat. Üldse tahab ta oma elus kõike muuta ja tunneb et riiust ja kurjusest teiste inimeste vastu saab ta energiat ja jõudu.

Lõik jutust:


Tarmo võttis Isabelli käe, kuid tüdruk tõmbas selle vaikselt ta haardest lahti. "Mis sul on," küsis Tarmo paaniliselt. See oli igaühele selge, et Tarmo armastas tüdrukut tõeliselt. "Me ei saa enam edasi käia," lausus Isabella kiiresti, et ta ei saaks seda ütlemata jätta. Tarmo üritas veel midagi päästa, "miks siis? Ma ju armastan sind." Isabella naeratas, "täpselt, aga mina sind ei armasta. Minu armastus läks koos Andresega mulla alla." Tarmo ei öelnud rohkem midagi vaid tormas uksest välja. Isabella tundis mingit head tunnet. Tavaliselt ei meeldinud talle teiste elusi ära rikkuda, aga sellel hetkel tundis ta , et tal on hea olla. Esimest korda pärast Andrese surma oli tal tõesti hea olla.

***

Pean mainima seda, et jutt tekkis sellepärast et mina ise olen samuti energiavampiir. st: ma saan tülidest ja riidudest jõudu. << need tekitavad mulle hea enesetunde mitmeks päevaks.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime17/8/2009, 19:28

*nime pole veel mõelnud, kõigest ideed*

Oled sa kunagi kujutanud ette maailma, kus kõik, mis sa ütled, saab tõeks? Mida sa tunned, tuleb sulle hetkega tagasi. Kus enamik teadaolevatest mütoloogilistest olenditest elavad harmooniliselt koos? Kuidas käituksid sina, kui avastad üks kord, et eile oma kodus magama minnes ärkad sa täiesti võõras kohas, olles seal ainus inimene? Võlurid, haldjad, väike rahvas, draakonid, kükloobid ja libahundid pole kaugeltki ainsad olendid, kes nooruki teekonda koju saatma hakkavad.


edit: ma arvan vähemalt, et see tuleb midagi sellist xD

Nimeks on Latrodenium. mwahhahaa. mulle meeldib nimede mõtlemine xD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime25/8/2009, 20:59

Kahjuks v6i 6nneks Energiavampiiri lugu siia ei tule vaid j22b mu blogisse. Selle eest uus jutt, mida ma vaikselt kirjutan (t2pit2hti kopides) tuleb ka siia.

Selle jutu pealkiri on "Vale suund"

Jutu sisu:

Sa oled alati olnud tavaline, aga ykshetk v6ib muutuda k6ik. Sulle tuleb oma muresi kurtma populaarne tydruk. Sa oled ta s6ber ja nagu ei ole ka. Sa ei tea, mida sa sygisel ette v6tad. Su vanemad saavad veel yhe lapse. Sa armud absoluutselt valesse poissi.Sa ei saa oma parimast s6brannast enam aru. J2relikult elad sa minu elu. << Niimoodi v5iks oma p2vikusse kirjutada Sandra, kelle elu v6tab t2iest vale suuna.
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime14/9/2009, 19:51

"KYM"

Jackson Robertsil on üks paganama halb päev ja just siis, kui ta arvab, et enam hullemaks minna ei saa, satub tema teele salapärane Kira, kelle kohta Jackson kiiresti kahtlustama hakkab, et ta ei ole tavaline poiss. Kira on ohtlikult tugev ja painduv, ta suudab vaid palja mõttejõu abil pikemaks kasvada ning läbida pikki vahemaid ebatavalise kiirusega. Temas on midagi, mis jääb kaugele inimlikkuse piiride taha ning pärast üht kõhedusttekitavat vahejuhtumit tõotab Jackson endale, et uurib välja, kes Kira tegelikult on. Et tema saladusele jälile saada, on Jackson paratamatult sunnitud tema maailma sulanduma ning peagi ähvardavad teda ohud ja olendid, kellest tal varem aimugi ei olnud.

Tegemist ei ole fanfictioni või vampiirijutuga! Wink

Esimese osa panen üles tõenäoliselt järgmisel nädalal, sõltuvalt sellest, kui palju osi mul selleks ajaks valmis on kirjutatud.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime20/9/2009, 14:25

Crashing & Burning(It turns out so real)

Põhilised tegelased:
Heidy Merimägi(hiljem Heidy Beren)
Nicholas Beren(tuleb sisse hiljem...)

Sisu:

"Algul on kõik nagu roos, siis aga märkad, et oled kogu aja mänginud vaid nõmedas show's ja kõik laguneb koost..."

Saage tuttavaks Heidy Merimägi'ga. Ta on kaheksateistkümneaastane, ning tema elu on olnud esimesest klassist peale nagu roos.
Kohe, kui ta saabus oma elu esimesel koolisügisel Pirita Majandusgümnaasiumi, hakkas ta elu õitsema.
Tal oli olemas kõik: hea sõpruskond, mille tuumikust sai hiljem gümnaasiumi populaarseim kamp, head hinded, välimus.....
Ühesõnaga kõik, mida üks temavanune oskab soovida.
Varsti on käes tema koolilõpp, ning vana seltskond läheb laiali.
Seejärel aga hakkab tema maailm tükkhaaval koost lagunema....
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varsti tuleb... - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varsti tuleb...   Varsti tuleb... - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varsti tuleb...
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» *Pealkiri tuleb hiljem . *
» Rybak tuleb eestisse!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised :: Juttude kirjeldused-
Hüppa: