MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 All about SNLHMN :)

Go down 
+14
NeverToLate
ThatsMe
Keiti
Maiu Laaneoja
Miley Cyrus
Triinu:D
Prince Kirameki
Audrey
Liina
Tärru.
Lammas
Krissu
nasicc
Pingu
18 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 14:20

Kuhugi võiks ju kirja panna, läbi mille me praeguse foorumini jõudnud oleme :)

niisiis, asi algas sellest, et oli kord üks järjejutufoorum. st100 ja ta ei olnud eriti aktiivne. Siiskisiiski panin sinna koos Lamba(toona oli ta Muu) ja Nasiccuga(always and forever Nasicc) enda jutud üles ja kui st100 põhja läks otsustasin Nasiccuga teha enda foorumi.
Kuna olime siis Muu ja Nasiccuga lahutamatu kolmik, otsustasime Nasiccuga panna pealkirjaks snlhmn, mis on kokku kombineeritud meie kõige levinumatest interneti varjunimedest ja meie päris nimedest.
(alles aasta hiljem sain teada, et keegi teine ei teadnud seda xD)
S tähendas siis Sillet
N oli tema varjunimi Nasicc
L on Loore
H Holly(HP rpg-dest)
M olen mina e. Martha
N Nelly oli mu kõigepopulaarsem Harry Potteri rpg tegelane.
Kuna foorumi tegime mina ja Nasicc ja Loore oli üldse selajal msn-ist offline, ei olnud tema uue foorumi tegemisest teadlikki. Ometi toppisin ma ta üheks administraatoritest, kes olimegi siis meie kolm. Paari kuu pärast lisandus ka ©efu - Hanna.
Kui foorum laienes, tüdis Loore admini staatusest ja tahtis kaa endale neid kahtlaseid kasutajakirjeldusi saada, mis ma igavusest valmis luuletanud olid Very Happy
Natukese aja pärast läksin mina ©efuga tülli ja ta blokeeris ennast ise, ning peagi läks ka foorumist minema. Ma ei teagi, kas ta on siin foorumis või ei ;/ Mõttetu tüli oli. Kahju, ta kirjutas tõeliselt võimsalt Very Happy Igatahes..
2007 Augustis oli minul(pingul), Loorel(Lambal), Maril(Hazelhenil) ja Sillel(Nasiccul) Tallinnas Viru keskuse juures intervjuu Stiinaga ja 2007 aasta Septembris avaldati seepull Very Happy Tänu sellele tuli juurde ligi 40 uut liiget.
SIIS läksin ma ka Nasiccuga tülli xd. Ja alles jäin ainult mina.

Seni oli snlhmn, asunud aadressil snlhmn.proboards102.com , aga proboardsiga on üks suur miinus; lubatud on vaid inglise keelsed foorumid ja mind näris hirm, et minu niisuur saavutus võib ühel päeval lihtsalt... kaduda.
Kaua plaanisin ümber kolimist ja lõpuks vusserdasin valmis selle lehe siin :)
See leht tehti 11 Juuli 2008, aga ma vajasin sellega tutvumiseks ja kujundamiseks aega.
Uued kasutajad said selle lehele ametlikult registreerima hakata 31 Juuli 2008. Mõned imbusid varem läbi Very Happy
Uus foorum oli palju populaarsem kui proboardsi oma ja ma ei saanud enam üksi sellega siin hakkama. Otsisin endale moderaatori ja valisin pimesi võhivõõra Griffu, kelles ma küll pettunud ei ole Very Happy
Kui ma Griffu ülesannetega üle kuhjasin otsustasime, et tal oleks kasulikum olla administraator.
Peaaegu aasta peale seda avaldas Nasicc soovi administraatoriks hakata ja nüüd on meid kolm (:
Nüüd on Snlhmn-il palju võistluseid, kolm administraatorit, ei ühtegi moderaatorid ja paljupalju liikmeid :)

26.Mai 2007 avasin ja snlhmn on vaid ühe korra elustamist vajanud :) Loodame, et peab veel kaua vastu Very Happy

PS.. Varsti läheb vist veel üht moderaatorit vaja -,- Ma kardan, et paljude soovid on veel täitmata ;/


Viimati muutis seda Pingu (19/3/2010, 18:49). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 14:28

Ma mäletan, kui Loore lõpuks teada sai, et tema nimi on snlhmn´is sees.... xD
A ja täpsustuseks oli Stiina asi minu meelest 3. august.
Aga pead ei anna. Very Happy Või 4...
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 14:32

3 oli Wink
Ma mäletan kui pettunud Hanna oli, kui ta Stiinasse ei saanud xD
Aga ise ta ei tulnud - ma kutsusin Very Happy


Tahaks 26 Mai midagi erilist teha (:
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 14:37

Ma mäletan, kui pettunud ma olin, et raadiosse ei saanud. xD
Ja siis see, et Tähnas meid praktselt kohe peale artikli kättesaamist unustas. Very Happy Isegi lubatud ajakirju ei saatnud. Sad Very Happy
Jaaah... 2 aastat. Ma ei tea ühtegi foorumit, mis nii kaua oleks vastu pidanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 14:42

ma olin suhteliselt kergendunud Very Happy
Ja ta oli koguaeg nii kergelt sarkastiline. See "väga põnev" kõlas tema suust nagu solvang ;(
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 14:46

Ma ei mäleta juttu üldse. Very Happy
Vaid seda, kuidas ma avastasin, et ta oli meie juttu täiega kokku võtnud ja muutnud. Very Happy
Ja siis, kui mark mul oli, et ma kogu aeg ühte asja kordasin. A ma´i mäleta, mida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 16:26

Oijah, st100... Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 16:35

mul peaks see stiina isegi alles olema, ja minu kooli väikeste maja rampsis on ka see olemas, nii muhe oli sõbrannale seda artiklit näidata ja kiidelda, et "mina olen ka selles foorumis (A)(A)(A)" Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 17:03

AAh, see Stiina.. Pilt oli niii haige Very Happy
Kõik nägid nii rõvedad välja Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 17:33

ma sain alles stiina intervjuu ajal tead, et mina olen ka seal nimes?Very Happy suht koom:D te koguaeg vusserdasite midagi ja arvastie, et mina olen kambas aga mina ei teadnud midagi:D
Stiina artikkel oli jah tegelikult üsna jube:D ja pilt:D
ma mäletan, et koolis mingi aasta nooremad olid mingi, et "kas sa oled see stiinast?" minu ainuke kuulsusehetk:D suhelisel koom tegelikult:D
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 17:41

Ma mäletan, kui see Stiina värk oli. Very Happy Ma tean, et mulle helistati ka vahepeal Very Happy Ja siis me Hannaga kirusime mõlemad, et me ei saa minna. xD Üksteise võidu, et, tegelt ei tahtnudki minna, aga tegelt oleks äge olnud Stiinas olla. XD See oli nii naljakas! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 17:41

Deemn, ma ei leia seda Stiinat üles. Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 17:47

Ma ei leidnud ka . :/
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 18:20

Okei, ma nüüd otsin septembri stiinat Very Happy
(uudishimu ei anna rahu...)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 21:36

Mida? Stiinas? Ma tellisin kuskil 2008 aastal kolm kuud Stiinat. Peaks üles otsima. Kasvõi rampsist ^^
Äkki on kooli rampsis ka? Oleks see vast mulle eggo Very Happy Isegi Kolm Missi pole millegi sellisega seotud (vähemalt minuteada). Voaah.
Snlhmn...Ma olen alati seda kombot uurinud. Nüüd sain teada xD
Ja see kombo ruulib (Y)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 21:41

Ma võin ka eksida, aga minu arvates ilmus see intervjuu, millest jutt käib, aastal 2007 xD
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 22:44

Prince... You're absolutely right.
Kunagi kui arvutisse saan, teen korda. kui keegi veel mõne vea kusagilt leiab.., andke kohe teada :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Triinu:D
Kojamees
Triinu:D


Female Postituste arv : 25
Age : 28
Asukoht : In the little rainy town

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime10/5/2009, 23:48

*rändab mälus ringi- kas mul on see stiina*
Te olete vinged
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 12:42

Teate see oli septembri stiinas. ma tuhnisin südaöösel majas ringi otsisin seda! Ennem ei saanud magama ka jääda!
Very Happy
Igatahes üles leidisin :)
2007 aasta stiinas oli!
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 14:35

Triinu, kas see oli sarkastiline? Very Happy

Igatahes nüüd korras Wink
Ma ei oleks arvanud, et poolteist aastat sellest juba möödas Very Happy Ma mäletan seda nii selgelt.. Kuidas me Mariga Looret ja Sillet RA-s jälitasime Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 15:20

*naerab*
Ma nägin, kui te Mariga välja astusite liftist. Loorel kaenla alt kinni ja vedasin plaate vaatama... xD Jumala hästi sain aru, et te otse me selja taga, aga ikka teesklesin edasi.... Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 15:23

see oli arusaadav xd
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Triinu:D
Kojamees
Triinu:D


Female Postituste arv : 25
Age : 28
Asukoht : In the little rainy town

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 15:24

Pingu kirjutas:
Triinu, kas see oli sarkastiline? Very Happy

Igatahes nüüd korras Wink
Ma ei oleks arvanud, et poolteist aastat sellest juba möödas Very Happy Ma mäletan seda nii selgelt.. Kuidas me Mariga Looret ja Sillet RA-s jälitasime Very Happy:D

ei olnud sarkasm, te päriselt kaa meeldite mulle
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 18:16

leidsin ka üles enda september '07, ma milegipärast olin seda numbrit kaks tükki ostnud, xD
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 29
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime11/5/2009, 18:36

nOOoooot.
Mai saaa aru mis teema ja otsimine käib Very Happy?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Sponsored content





All about SNLHMN :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: All about SNLHMN :)   All about SNLHMN :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
All about SNLHMN :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Meie juttude (snlhmn-i) kuukiri

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: