MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt

Go down 
+4
Emma
Audrey
LittleMissy
Superstar
8 posters
AutorTeade
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime23/5/2009, 23:31

Lihtsalt.. pidin selle kirja panema:

Umbes kuu aega tagasi oli meie vahel kõik super. Me olime parimad sõbrannad. Vähemalt, me nimetasime teineteist nii. Sina ütlesid seda, mina ütlesin seda, teised pidasid meid parimateks sõbrannadeks. Me tegime kõik koos, me olime alati koos, me ei rääkinud teineteisest halba. Me saime alati üksteise naljadest aru. Meile meeldis koos olla - me olime nagu maailma armsaim paar, mis siis, et me olime tüdrukud ja ainult paar korda olime kallistanud. Sa polnud selline, nagu teised. Erinevalt neist, sa mõistsid mind. Meil olid ühised teemad, me saime üksteisest aru isegi ilma sõnadeta. Me teatsime üksteise elust peaaegu kõike. Meie vahel polnud ainsatki saladust. Me olime iseseisvad. Me kaitsesime teineteist. Tihti me ülbitsesime teistega, kuid see kõik oli naljana mõeldud. Kõik said sellest aru ja meie ka. Vahel me saatsime üksteise pihta mõnitusi, aga ka need ei olnud tõsised. Me aitasime teineteist alati. Me olime sõbrannad, parimad sõbrannad.

Kuid see kõik on minevik.. nüüdseks.

See kõik muutus. Muutus peale seda, kui ma tagasi tõmbusin. Üks teatud isik, kellega ma väga palju ei suhelnud, mainis mulle läbi lillede, et olen liiga ülbeks läinud. Ma mõistsin seda ja tõmbusin tagasi. Kuid sina seda ei teinud. Sa muutusid järjest hullemaks. Sa tahtsid olla minust üle üha rohkem ja rohkem. Kõik märkasid seda, samuti ka mina, kuid ma üritasin seda eirata. Meie suhe muutus. Sind ei huvitanud enam mu probleemid. Sind ei huvitanud see, mida ma teen või kus ma olen. Sa tunnistasid teiste ees, et räägid minust taga. See oli mulle valus, tõsiselt. Kuid sina naersid selle üle ja ütlesid, et kõik räägivad kõigist taga. Mina sinust ei rääkinud, kuni tolle hetkeni. Nii pea, kui sa silmapiirilt lahkusid, muutusin ma koos sinuga. Mu usaldus sinu vastu kadus. Me jäime üha kaugemaks. Me ei rääkinud teineteisele enam midagi. Vahel olime küll koos, aga seda oli ka vähe ning alati me tülitsesime mitte millegi üle, mis varem polnud probleemikski. Sa läksid liiga ülbeks. Sa hakkasid mind igal viisil maha tegema. Sa leidsid endale uued ja paremad sõbrad, kes minu jaoks on vaid kamp tatikaid. Sa unustasid minu. Sa läksid edasi ja unustasid kõik, mis meil oli. Sa jätsid mu. Jätsid üksindusse, muredesse. Ma tahtsin sinu pärast surra, kuid sind ei huvitanud. Sa ei uskunud, et ma oleksin valmis endale liiga tegema. Sa naersid mu üle. Sa valmistasid mulle liiga palju piina oma käitumisega. Mulle ei meeldinud sinu uus sina. Varem olid sa palju parem. Kuigi me suhtleme, ei ole meie vahel enam seda, mis varem oli. Ja ei saa ka kunagi olema. Sind ei saa usaldada, enam mitte ja ilmselt ei saa seda ka mitte kunagi enam teha. Ma ei imestaks, kui sa räägiksid välja kõik mu saladused. Ühel päeval sa ütlesid, et sa tead minu kohta kõike. Sa eksisid. Sa ei tea mu kohta enam midagi. Sa ei tea, et minuga on kõik korrast ära. Sa ei tea, et sina oled mulle valu südamesse tekitanud. Kui sa läksid, võtsid sa kaasa ka suure tüki mu südamest. Kuigi sa ise seda ei tea, ega ilmselt ei saagi teadma, see oli nii. Ja on siiamaani. Mitte keegi ei saa sind asendada. Paljud on küll püüdnud, kuid mitte kellegiga pole ma nii suhelnud, nagu sinuga. Ja nüüd.. nüüd pole meie vahel enam midagi. Me pole enam parimad sõbrannad. Me ei helista teineteisele iga väiksema mure pärast. Me suhtleme ainult koolis ja haruharva. Ja kui sa peaksid küsima, kuidas mul läheb, ma vastaks hästi, sest ma teaks, et kui ma vastaks teisiti, sa muudaksid koheselt teemat. Aga tea, et minuga pole enam midagi korras ja ilmselt ei saa ka niipea korda. Tänu sinule. Ning ükskõik mis ka ei juhtuks, minu jaoks oled sa alati mu parim sõbranna. Aitäh kõige eest, mida sa mulle andsid ja pakkusid, mis siis, et enam pole midagi alles. Sa tulid, sa olid ja sa läksid.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime24/5/2009, 10:10

Ma tean sind reidi kaudu . Sul oli reidis ka see jutt . Aga väga hea ,
Tagasi üles Go down
Superstar
Naljatila
Superstar


Female Postituste arv : 92
Age : 29
Asukoht : Kambja

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime24/5/2009, 10:13

Aitäh.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-Broken
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime24/5/2009, 10:38

Väga hea samas... veidi kurb ka...
Tagasi üles Go down
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime11/6/2009, 21:53

Väga hea,selline mõtlemapanev ja kurb.
Mul enamvähem oli ka selline sõbranna,kes läks liiga ülbeks ja hoolis vaid sellest,et olla pop.
Ja mulle meeldis see,kuidas sa kirjutasid,need väljendid ja kõik.
Super!
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime11/6/2009, 22:14

aaaah Very Happy
Minu elu, nii aboluutselt minu elu (:
hea, see on väga hea. sellel kõigel on mõtet. see on kirjutatud paganama hästi.
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime19/7/2009, 20:06

mulle meeldib:D

loodan, et minu ja minu parima sõbrannaga nii ei lähe:D
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime22/7/2009, 19:28

Jap, reidis oli see ka ja ma juhtusin lugema. Masendav, tõesti, inimesed tulevad ja lähevad ning muutuvad seejuures täiesti võõrasteks, erinevalt nendest, keda kunagi teadsid.

Iva on sees :)
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime29/1/2011, 17:45

see oli tõsiselt hea. mul on selline tunne, et teen nüüd kõik , et ise ei teeks kunagi kellelgi nii.

kahju , et inimestel on nii kerge tulla ja minna ...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt   Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sa tulid, sa olid ja sa läksid - lühijutt
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tulid, et minna

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: