MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Felisity . [Lõpetatud]

Go down 
+3
Pharaoh
SixxBitch
bbrit .
7 posters
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime10/8/2008, 18:02

1. osa (ma tean, selles jutus on asju mis ei tundu loogilised ;d What a Face ) etsiis, avaldage arvamust :)

Oli kesktalv, tuul puhus ja hõre lumekiht maas oli segunenud poriga, millel inimesed kiiresti kõndides libastusid. Linn oli täis kiirustavaid inimesi, kes jooksis koju, kes tööle, kes kuhugi mujale.
Ühel pingil istus tüdruk, seljas õhuke jakk, püksid mis olid augulisteks kulunud ning jalas saapad, mis olid samuti vanad. Tal ei olnud kuskile kiire, ta lihtsalt vaatas inimesi oma süütu ja paluva näoga ning naeratas siis omaette, kui keegi talle paar krooni jalge ette pani.
Tüdruk elab tänaval, on juba paar kuud elanud, pärast seda, kui ta lastekodust minema jooksis, koos oma parima sõbraga, kes kahjuks paar nädalat hiljem autoõnnetuses surma sai.
Neiust möödub kamp noori, kolm tüdrukut, kes teda pilkavad ja üks poiss, kes tüdruku jalge ette ühe saja kroonilise poetab. Tüdrukul läheb aega, et aru saada, mis talle just jalge ette pandi. Ta jõllitab kutti selja tagant ning võtab paberraha ja paar münti maast üles ning paneb need jaki taskusse.
Tüdruk tõuseb pingilt ning jookseb esimese poe juurde, astub uksest sisse ning kõnnb otsejoones saia leti poole, kust ta endale ühe paki juustukukleid võtab ja siis leti juurde läheb. Neiu asetab kuklid letile ning annab poemüüjale sajase. Poemüüja vaatab tüdrukut ning annab talle tagasi palju vähem raha.
"Vabandust, te andsite mulle kakskümmend krooni vähem," lausub tüdruk.


Poemüüja jõllitab vihaselt neiut ning ulatab talle kaks kümnelist. Tüdruk tänab teda ning väljub poest, võtab ühe juustukukli ning muigab. Midagi on lastekodus õpitust ikka kasu kaa..
Hommik, üle pika aja oli pilvede tagant päikese kiiri näha, tüdruk ärkas selle peale, kui keegi teda müksas. Neiu avas silmad ning nägi vana, pika habemega meest, kes oli samas olukorras nagu tema, elas tänaval ja kes teda oma pudeleid täis kotiga müksas.
Kuule, lase mind palun istuma. Jalad valutavad kohutavalt, varsti lähen viin taara ka ära, sõnas mees.
Tüdruk võttis jalad pingilt ning muigas.
"Aitäh," tänas mees.
"Ma olen Felisity," lausus tüdruk ning ulatas mehele ühe juustukukli, mis tal eilsest alles oli.


Tüdruk tõusis pingilt püsti ning naeratas mehele ja võttis suuna maja poole, mida ta viimased kuud oma koduks on pidanud.
Äkitselt kuulis tüdruk oma selja tagant mõnitavaid kommentaare.
"Vaata kui rõve tüdruk, haiseb," sõnas üks tüdruk.
"Vaata mis riided tal on," sõnas teine ja näitas näpuga Felisity poole.
"Kuulge, ega tema selles süüdi pole, et tal elu nii halb on," sõnas üks poisi hääl.
"Henri!" ütlesid kaks tüdrukud üheskoos. "Mis ajast sina sellistest hoolid?"

Felisity pööras ennast ümber ja tundis ära poisi, kes talle eile oli raha andnud. Poiss naeratas talle. Tüdruk pööras kähku pea ära ning enne kui ta ületee jõudis minna, kuulis ta poisi viimaseid sõnu.
"Ma olen koguaeg hoolinud, lihtsalt mul on kõrini sellest kuidas te kõigiga ülbate, kes pole just kõige rikkamad, kes ei käi riides nagu teie, kes ei ole nii peenikesed, et ühe lambiposti taha ära mahuvad ja kellel ei ole toas arvutit ja telekat."
Felisity ohkas rõõmsalt ning vaatas maja, kus sees ta tavaliselt magas. See oli lagunenud, kõik aknad olid sisse visatud ja katus peaaegu sisse kukkunud. Tüdruk pööras ennast ümber ja kõndis parki, istus ühe purskkaevu äärele ning mängis veega. Henri sõnad kumisesid tal peas ning igakord kui ta nendele mõtles, käis tema kõhust kuum jutt läbi.
Tüdruk mõtles Kristjanile. Poiss, kes oli olnud terve ta elu parim sõber ning, kes oli autoõnnetuses surma saanud. Rohkem Felisityl sõpru polnud, sest kõik noored , kes tänaval elasid olid mingid narkarid. Lastekodus oli tal olnud sõpru, aga neid ta polnud juba kolm kuud näinud ja sõprade pärast ta lastekoju tagasi minema küll ei hakanud. Põhjus, miks tüdruk sealt üldse minema oli tulnud, oli see, et ta vihkas oma õpetajat. Kõik teised käisid koolis, korralikus koolis, aga Felisity polnud kunagi nõus koolis käima. Ta pani poppi, sõimas õpetajaid ja hinded olid halvad. Tüdruku õpetaja oli kuri, kui ta midagi ei osanud hakkas ta kohe tüdrukut sõimama. Felisityl sai sellest kõrini ja nad jooksid Kristjaniga minema.
Päike hakkas loojuma, kui ta purskkaevu äärelt tõusis. Tüdruk vaatas pargis ringi, inimesed veetsid seal lõbusalt aega. Felisity suundus ühe kena kortermaja poole. Seal majas elas ta kunagi, tal oli pere, aga ta jooksis nende juurest ära. See perekond oli olnud kahtlane.. See oli umbes aasta tagasi, kui tüdruk oli avastanud selle pere juures olles ka selle maja katuse.
Felisity katsus kortermaja ust. Esimene oli lahti, nagu alati. See ei käinudki lukku. Teine, sisemine uks oli ka lahti, keegi oli selle lohakalt lahti jätnud. Tüdruk sisenes uksest ning jooksis maja kuuendale korrusele. Kuuendal korrusel oli katusel väike luuk, mis oli tüdruku jaoks üsna kõrgel. Ta vaatas enda ümber ringi ning märkas redelit, seda kasutavad töömehed, et katusele saada. Tüdruk pani redeli püsti ning ronis üles. Tegi luugi lahti ning läks sealt katusele


Viimati muutis seda bbrit . (12/9/2008, 16:49). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime10/8/2008, 21:16

Täitsa hea Razz Ootan uut
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime14/8/2008, 23:36

no, uus osa, sellele ühele inimesele kes seda loeb xd

2. osa

Tüdruk pidi ehmatusest peaaegu juba kiljatama. Katusel oli veel keegi. See oli Henri. Felisity hakkas juba alla minema, kui poiss pea pööras ning tüdrukut märkas. "Õu, oota!" hüüdis poiss ning tõusis püsti. Felisity ei vastanud talle ning istus katuse äärele. "Mida sa minust tahad?" küsis tüdruk vaikselt, kuid kuuldavalt. "Ma tahan sinuga rääkida," sõnas poiss. "Minusugusega rääkida? Ei tea küll millest?" küsis tüdruk ja liigutas ennast. Katusel oli üsna külm. "Ära halvusta ennast," lausus Henri. "Ma ei halvusta ennast, lihtsalt... lihtsalt sina oled mingi rikka mehe laps, kes suhtleb mingite hästilõhnastatud ja ülemeigitud tüdrukutega. Ma olen kindel, et sa ei ole kunagi minusugusega rääkinud," sõnas Felisity kindlalt.


Henri jälgis tüdrukut pikalt, see tekitas Felisityl ebameeldiva tunde ning ta lihtsalt küsis: "Mida sa jõllitad?"

"Jah, ma ei ole ühegi S I N U S U G U S E G A suhelnud varem," lausus noormees, rõhutades sõna sinusugusega. Poiss silmitses ikka tüdrukut ning istus siis tema kõrvale maha. Felisity eemaldus temast natuke. "Ma arvan, et see ei ole hea mõte," sõnas tüdruk. "See et ma sinu kõrvale istusin?" päris poiss. "Jah," lausus Felisty. "Miks?" küsis Henri. Ma olen prükkar, ütles neiu. "Ära kutsu ennast prükkariks, sa pole seda," ütles Henri. "Jah? Kes ma siis olen?" küsis Felisity. "Raskustega tüdruk, kes elab tänaval," ütles Henri ning piidles Felisityt. "Jah? Ja kust sa võtad, et minul mingeid raskusi on?" küsis tüdruk natuke solvunult. Henri oli siiski mingi suvaline, mis sellest, et poiss oli talle muljet avaldanud.

"No ma oletan, et tänaval on raske elada," ütles noormees. "Siis järgmine kord oleta vähem, mul on kõik korras," lausus tüdruk. "Sul pole kohta, kus elada. Sul pole korralike riideid, sul on külm, neid asju on veel palju, mida ma võiksin nimetada," sõnas Henri.

"Mul ei ole külm," sõnas Felisty kindlalt ning tõmbas enda jalad vastu keha. "Jajah, muidugi," sõnas Henri, "Tule!"


Henri tõusis maast püsti, pühkis käega oma tagumikult natuke lund ning avastas, et katusel istumine oli ta tagumiku märjaks teinud. Seejärel sirutas ta käe tüdruku juurde, et ta saaks sellest kinni haarata. "Kuhu?" küsis Felisity. "Siis näed," sõnas poiss. "Miks ma peaks mingi suvalise inimesega kaasa minema?" küsis Felisity ning pööras pea ära, et ta ei peaks poisile otsa vaatama. "Sest ma tahan sulle ainult head, palun tule," palus poiss Felisityt.

Tüdruk ohkas ning vaatas kaugusesse. Päike oli loojunud ning õues oli peaaegu täiesti pime. Ta tõusis vastumeelselt püsti ning vaatas Henrile otsa. "Sa ei jäta mind ju nii kui nii enne rahule," lausus ta ning hakkas katuse luugi poole liikuma.


"Mul on sulle küsimus. Vaata väga kahtlane on olla, kui ma su nime ei tea," sõnas Henri. Felisity turtsatas. "Felisity olen," lausus ta külmalt ning vaatas poisile otsa. "Tore, minu nime sa vist juba tead?" küsis poiss ning võttis taskust telefoni ning tellis takso.
"Jah," sõnas tüdruk ning vaatas tänaval ringi.

Möödus paar minutit, kui kohale jõudis takso. Henri lasi Felisityl esimesena istuda ning istus ise tema kõrvale. "Kuhu me läheme?" küsis tüdruk. "Võta rahulikult, siis näed," seletas Henri ning ütles taksojuhile aadressi. Tüdruk oli vait ja vahtis takso aknast välja, aadress ei öelnud talle midagi.

Nad sõitsid terve tee vaikuses. Sõit kestis umbes pool tundi, kui takso seisma jäi. Henri võttis taskust rahakoti ning maksis sõidu eest. Felisity astus taksost välja ja vaatas maja, mis tema ees oli. See oli tohutu suur. Henri tuli ja seisis tema kõrvale. "Siin ma elan," lausus ta vaikselt ning kiikas tüdruku poole. "Ahah, okei. Miks sa mind siia tõid?" küsis Felisity pead poisi poole pöörates. "Sest sa elad nüüd siin natuke aega," lausus poiss. Felisity hakkas naerma. "Kuule, unista edasi. Ma ei taha siin elada." "Mis siin siis viga on?" päris poiss. "Mul ei ole sinu kaastunnet vaja. Ma tahan ise hakkama saada," lausus tüdruk vihaselt. "Okei, ma räägin isaga. Tal on linnas üks korter üle.." seletas poiss, kui tüdruk tema lause poole pealt katkestas. "Ma just ütlesin midagi! Ma ei taha sinu raha!" hüüatas Felisity. "Mu perekond lihtsalt siis aitab sind natuke. Palun luba meil aidata. Kui sa ei võta seda pakkumist niisama vastu, siis sa võid ju käia tööl ja mu isale selle summa tagasi maksta," pakkus poiss.

"Ma ei arva, et sinu vanemad tahaksid aidata mingit suvalist last tänavalt," ütles tüdruk kulme kortsutades. "Tahavad küll. Ma olen nende ainus laps. Mul on kodus kaks lapsendatud venda. Üks vanem, teine noorem. Mul on poolõde, isa oma, enne kui ta emaga abiellus ja üks lapsendatud laps on juba välja kasvanud. Elab üksinda ja käib meil vahest külas," seletas poiss ning naeratas, kui nägi, et Felisity näole tekkis muie.

Felisity ohkas raskelt ja vaatas siis poisile otsa. "Olgu," sõnas ta lõpuks. Henri naeratas ja kallistas tüdrukut. "Kuule, see ei olnud hea mõte," ütles Felisity. "Miks?" küsis poiss naerdes. "Sa haised nüüd," lausus Felisity külmalt. "Mul suva," lausus poiss ja avas puldiga värava.


Henri astus väravast sisse ning paitas talle vastu tulnud kahte koera. Felisity oli tema järel ning lasi koertel ennast üle nuusutada. "Ära karda, nad ei tee midagi," sõnas poiss ning liikus maja poole.


Maja oli suur, valget värvi ja paljude akendega. Aed selle maja ümber oli samuti suur. "Meeldib?" küsis poiss. Felisity noogutas. "Pole harjunud nii suurte ja korralike majadega,"


Henri koputas uksele. Keegi ei avanud, ta otsis taskust võtmed ja lasi Felisity sisse. "Mine ülemisele korrusele, teine tuba vasakut kätt," seletas ta.


Felisity noogutas ning läks teisele korrusele ning avas ukse, kuhu Henri ta saatnud oli. See on ilmselt tema tuba.. mõtles tüdruk ning vaatas seal ringi. Nagu rikkuritele kohane oli ka seal toas telekas, arvuti, suur voodi , mis pani tüdruku naeratama ning suur garderoob, kuhu ka Felisity sisse kiikas.

Mõne minuti pärast astus tuppa ka Henri sisse ja ulatas tüdrukule puhtad riided ja käsnakalle pildiga rätiku. "Need on mu õe riided. Hetkel kõlbavad küll. Homme lähme ostame sulle uued," ütles poiss ning näitas tüdrukule kus vannituba on. "Pane uks ka lukku, sest siin majas on palju inimesi, kellel on vajadus koguaeg vannituba külastada," ütles Henri ja naeratas.


Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime14/8/2008, 23:48

Ei tahaks uskuda, et ma ainus olen, aga ma tänan :) Tõesti hea jutt on, paluks edasi!
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime14/8/2008, 23:52

Mina loen kaaa! Aga ma olen reidis juba mõned edasised osadki ära lugenud ja ma ei hakanud kommima (a)
Aga vääga hea jutt on jah! :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime15/8/2008, 23:42

3, osa :d

Kui tüdruk ennast pestud sai, pani ta endale poisi antud riided selga. Need olid talle natuke suured, pluus ulatus peaaegu põlvedeni ja pükse pidi koguaeg üles tõstma. Kui Henri käest vöö saab, siis on kõik korras. Tõdes tüdruk ning vaatas ennast peeglist. Juuksed olid pesust märjad ja sassis, aga ta oli puhas, üle pika aja. Felisity muigas endaette ning avas vannitoa ukse. Ta põrkas mingi poisiga kokku, kes naeratas talle ning küsis siis: "Kas vannituba on vaba?" Felisity noogutas ning naases Henri tuppa.

"Sul oli seal vist väga mõnus," lausus poiss, kui tüdruk oli toa ukse sulgenud. "Jah, oli küll," sõnas ta vaikselt ning istus voodile poisi kõrvale. "Kuule, kuidas sul kooliga on?" küsis poiss, peale mõne sekundilist vaikust.

Felisity vaatas Henrile otsa. 2Ma käisin koolis, ma vihkasin seda. Ma panin poppi, mu hinded ei olnud head, ma ei austanud ühesõnaga seda, mis seal koolis oli. Siis mulle telliti koduõpetaja ning ma hakkasin tema käe all õppima. Ta oli mingi kohutav mees, ma vihkasin teda, ta sõimas mind koguaeg ja lõpuks ma jooksin Kristjaniga minema," lausus tüdruk. "Kes on Kristjan?" küsis Henri koheselt. "Vahet pole," lausus Felisity, ta kahetses seda, et oli poissi maininud. "Kas ta elab ka tänaval?" arendas Henri seda teemat ikka edasi. "Ma ütlesin ma ei taha temast rääkida!" hüüatas tüdruk ja vaatas vihaselt Henrit. "Ma lihtsalt mõtlesin, et me saaks ju teda ka aidata," pobises Henri vaikselt. "Ta on surnud, noh , saad nüüd aru, miks ma temast rääkida ei taha?" küsis Felisity. "Mul on kahju," lausus poiss. "Mul ka," sõnas tüdruk ning tõusis voodilt püsti.

Felisity vaatas poisi seina peal olevaid pilte. Paljud pildid olid Henrist ja mingist pruuni päisest tüdrukust. "Kes ta on?" küsis tüdruk ja pööras ennast poisi poole. "Mu poolõde. Ta pole praegu kodus, ilmselt kuskil peol," rääkis poiss. "See sama tüdruk, kelle riided mul seljas on?" küsis Felisity, näol armas naeratus. "Jah, ma vaatasin, et need on sulle natuke suured," ütles Henri naerdes. "Jah, ma olen väikest kasvu ka," seletas Felisity. "Kõhn ka," lisas Henri, "Süüa tahad?"

Tüdruk pööras ennast piltide poole ja ei öelnud midagi. Henri kehitas õlgu, tõusis voodilt püsti ning võttis Felisityl käest kinni. "Sa ei pea häbenema seda, et sul kõht tühi on," sõnas poiss ning tiris ta alla korrusele kööki.

Köögis oli see sama poiss, kes Felisityle oli vannitoa ukse peal vastu tulnud. "See on mu vend, Marcus, Marcus, see on Felisity," tutvustas poiss oma venda Felisityle. Marcus vaatas tüdrukut ning muigas. "Tsau," tervitas ta teda. "Tsau," ütles tüdruk vaikselt vastu ja võttis laua taga istet. "See on mu noorem vend, ta on viisteist," ütles Henri. "Okei," pobises Felisity ja silmitses Marcust.

Marcus oli kena, pruunipäine poiss. Tema nahk oli loomulikult tõmmu ja silmad suured ja rohelised. Marcus oli sale ning pikka kasvu. Vastupidiselt Felisityle, kes oli üsna lühike.

"Miks tal Mia riided seljas on?" küsis Marcus peale mõne minutilist vaikust, kui Henri üritas mingit süüa leida. Poiss hakkas naerma. "Eh, kuidas seda sulle siis seletada. Ma korjasin ta tänavalt üles, ta oli üsna halvas seisus."

Felisity vaatas Henrilt natuke pahase pilguga. "Mul oli kõik korras."
"Jajah," sõnas Henri ning naeratas. Marcus silmitses Felisityt veel suurema uudishimuga ning istus siis tema vastu laua taha. "Kaua sa juba tänaval elasid ?"


Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 00:09

Väga hea ideega jutt tundub olevat. :)
Ootan huviga uut. Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 23:15

Nii, neljas osa Very Happy Lühike, aga elab üle :)

4.

Felisity naeratas. "Paar kuud," vastas ta Marcuse küsimusele ning silmitses Henrit. Henri vaatas Felisity poole ja naeratas . "Mida sa süüa tahad?"

Tüdruk kehitas õlgu.

"Kas kiirmakaronid sobivad, sest ma ei viitsi millegi muuga jändama hakata?" küsis poiss, tundes kergelt piinlikkust, sest ta tegelikult ei osanudki eriti süüa teha, neil oli kodus lihtne. Kiirmakaronid või külmutatud pitsa oli koguaeg külmkapis. Ema vahest tegi süüa, kui aega oli.

"Jah, ikka," noogutas tüdruk. Talle kõlbas kõik.
"Kanaga, tomatiga võii .. juustuga?" küsis poiss uurides milliseid makarone tal kapis on.
"Tomatiga," sõnas tüdruk.
"Kanaga," ütles Marcus ning tõusis lauast, et vesi keema panna.

Henri pani kolm pakki makarone lauale ning istus kohale, kus enne Marus istus. Ta võttis ühe paki ning hakkas makarone purustama, et need kiiremini pehmeks läheksid, kui vesi keedetud saab.

Marcus võttis vee pliidilt ning pani selle lauale. Seejärel pani felisity oma makaronid suurde tassi, mis Marcus talle andnud oli ning valas sinna vee peale.

Varsti astus maja uksest sisse ka poiste ema. "Heii, ma olen kodus!" hüüdis ta. Henri tõusis lauast ning läks emale vastu. Varsti naases ta kööki kaks kilekotti näpu otsas ning lausus rõõmsalt: "Emps tõi pitsat!"

Felisity muigas ning sõi oma makaronid ära. "Oh, kõht sai nii täis," lausus ta ning silmitses Marcust, kes pitsat ahju pani. "Sul on kõht täis?" küsis Henri. Felisity noogutas ainult ning vaatas poiste ema, kes oli kööki tulnud. "Henri rääkis mulle, sa võid küll siin elada," sõnas ema esimese asjana sõbralikult. Felisity noogutas tänulikult ning vaatas kuidas poisid pitsat sööma hakkasid.

Mõne aja pärast avanes maja uks jälle ning sisse astus brünettide juustega tüdruk. Felisity sai kohe aru, et see oli poiste õde. Ta tuli koheselt kööki ning vaatas Felisityt. "Hei, sa oled ühe mu venna uus plika?" küsis ta hetkel veel mitte tähele panemata, et Felisityl tema riided seljas on.

"Ei ole," lausus tüdruk kohmakalt ning vaatas Henrit , kes muigas.
"Ok," lausus tüdruk ning võttis laualt pitsat. "Mul on samasugune pluus," lausus ta varsti suu pitsat täis. Marcus ja Henri hakkasid naerma. "Mida on?" küsis tüdruk. "Carol, see on sinu pluus, ja need on sinu püksid ka," seletas Henri. "Mida? Miks?" küsis tüdruk segaduses olles.

"Ma räägin sulle, tule," lausus Henri ning läks koos Caroliga toast välja, elutuppa. "Teil on köök mingi koht, kuhu kõik kogunevad kui nad on koju jõudnud?" küsis Felisity Marcuselt. Poiste ema hakkas naerma ning väljus köögist. "Jah, meil on kellelgi koguaeg kõht tühi," lausus Marcus ja vaatas Felisityt. "Miks sa tänaval elasid?" küsis ta järsku.

"Vahet pole," lausus Felisity vaikselt ning vaatas pükse, mis tal jalas olid. "Ma ei viitsi rääkida," lausus ta ning tõstis pea, et Marcusele otsa vaadata.



Viimati muutis seda bbrit. (24/8/2008, 12:05). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime16/8/2008, 23:21

Hea!!!
Ootan edasi! :)
Tagasi üles Go down
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime17/8/2008, 09:58

Väga hea! (Y)
Mina tahan kaa uut! :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime24/8/2008, 12:06

viies osa. :)



Marcus noogutas ning tõusis lauast püsti. „Kuule, kas sa saaksid mulle mingeid tööpakkumisi näidata?“ küsis Felisity.
„Miks sa tööle tahad minna?“ küsis Marcus külmkappi kiigates.
„Ma ei saa terve oma elu teie seljas elada ju,“ mainis Felisity käsi rinnale risti pannes ja Marcust pahuralt põrnitsedes.
„Saad ju küll, ma elan ka ju siin,“ lausus poiss ning võttis külmkapist apelsini mahla välja ning asetas paki suule.

Felisity ohkas ning silmitses, kuidas Marcus pakist mahla jõi. Natuke tilkus särgile ja see pani tüdruku lõbusalt muigama. Marcus lõpetas joomise ja ulatas paki tüdruku poole. „Tahad ka?“ küsis ta oma suud käega pühkides.
„Jah, aga anna mulle klaas palun,“ sõnas tüdruk ning silmitses Henrit, kes ikka veel oma õega teises toas rääkis. Marcus ulatas tüdrukule klaasi ning Felisity valas endale mahlapaki lõpu ära.

Henri sisenes kööki ja vaatas Felisity’t. „Tead, mu ema firmas on sulle tööd pakkuda,“ lausus Henri ning istus ühele toolile. Felisity jooksis poissi kallistama. „Tänks, mida ma tegema hakkan?“ päris tüdruk õhinal.

„Ma ei tea kas see meeldib sulle, aga mingit paberitööd. See on ilgelt tüütu,“ sõnas Henri näol lai muie. „Suva see, mulle kõlbab kõik,“ ütles tüdruk ja haigutas laialt.
„Sa saad sinna külaliste tuppa magama minna, kui sa soovid. Voodi on valmis juba,“ ütles poiste ema taaskord kööki saabudes.

„Felisity, sa ei pea siit ära minema. Ma hoian sind hea meelega enda juures ja ma arvan, et ma tellin sulle koduõpetaja ka, sest kooli ma sind ei saada. Sa oled kõigist maas omadega,“ seletas naine pikalt.

Felisity oskas ainult noogutada. Ta haigutas taaskord ning vaatas Henrile otsa. „Ahjaa, ema viime Felisity shoppama,“ ütles Henri emale paluvalt osta vaadates.

„Okei, lähme, ma lähen toon oma koti,“ lausus naine ning väljus köögist. Felisity vaatas Henrile pahaselt otsa. „Ma lähen tööle ju, ma oleks saanud endale ise ka riideid osta.“

Henri muigas. „Mu ema on nõus seda tegema, tule,“ sõnas poiss ning nad läksid majast välja auto suunas.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime25/8/2008, 20:44

Minu meelest on see vägaväga hea jutt! :)
uut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime26/8/2008, 23:29

6.

Terve tee vahtis Felisity vaikuses aknast välja ning mõtles selle peale, mis paari viimase päeva jooksul temaga juhtunud on. „Mis mõtled?“ küsis Henri järsku. Felisity pööras pea poisi poole ning muigas. „Ei midagi erilist, selle peale, mis paari päevaga juhtunud on. Kõik pöörati peapeale,“ lausus tüdruk ning vaatas jälle aknast välja. Auto sõitis viru keskusest mööda. „Emps, kuhu me lähme?“ küsis Henri, kui sai aru, et Felisity rohkem midagi ei ütle. „Ma ei tea, tegelt, ma pööran tagasi, lähme kristiinesse,“ lausus naine ning pööras järgmisel ristmikul vasakule ning nad sõitsid kristiine poole.

Kristiines läksid nad esimesena Zarasse, kus Felisity proovis endale erinevaid teksaseid jalga. „Nohh, meeldivad?“ küsis naine ning ka Henri kiikas riietusruumi kardina vahelt sisse. Felisity kehitas õlgu ning vaatas pükste hinda. „Liiga kallid,“ lausus ta ning ajas Henri kardina vahelt ära, et hakata pükse ära võtma. „Lõpeta ära, hind ei ole tähtis. Kas sulle meeldivad need püksid?“ küsis naine ning Henri ütles oma ema selja tagant kõvasti. „Ta nii kui nii ei ütle ja, ostame ära ja lähme minema. Felisity turtsatas naerma ning ulatas poisi emale püksid. „Olgu,“ ütles ta vaikselt ning ajas oma vanad püksid jalga tagsi.

„Nii, sa oled mu tütar, sa ei pea muretsema selle raha pärast. Mul on raha. Ma tahan, et sa saaksid kõik, mis sulle vajalik on nii et kui midagi jääb silma võta kätte ja hakka proovima, kui meeldib ostame ära, on selge?“ küsis naine pahase tooniga kuid hakkas kohe naerma. Felisity naeratas ning võttis kohe kaks pluusi, mis talle enne olid silma hakanud ning jooksis neid proovima.

Umbes kümne minuti pärast väljus ta riietusruumist ning vaatas oma emale otsa. „Meeldisid?“ küsis naine. „Jah,“ lausus tüdruk, nii et tema põsed natuke roosakaks tõmbusid.

Henri tuli ka nende juurde. „Emps, ma leidsin ühed teksased, mis mulle meeldivad, ma lähen proovin neid ja kui on parajad, siis ostame ära?“ küsis ta näidates Felisityle teksaseid.

„Jajah, mine,“ pobises naine enda rahakotti otsides, tegemata väljagi, mida ta poeg temalt küsinud oli. Henri kehitas õlgu ning liikus riietusruumide poole.

Mõnekümne minuti pärast väljusid nad Zarast. Felisityl käes kott, kus sees olid teksased ning kaks pluusi. Henril käes kott teksastega.

Mõne tunni pärast väljus kogu see seltskond Kristiinest. Felisityl kotte kõvasti juurde tulnud, nii et mõnda kandis isegi Henri.

Tagasisõit toimus rääkides, Henri sai Felisity’st kõvasti rohkem teada ning kui nad koju jõudsid oli kell juba 11 õhtul. Henri näitas tüdrukule kätte toa, kus ta täna öösel magab ning jättis ta oma asju lahti pakkima.

Felisity oli saanud endale kolm paari teksaseid, ühed mustad, ühed sinised ja ühed punased, siis hunniku pluuse, kaks paari converse ning kolm pusa ja ühe jope. Nohh ja muidugi hulga aluspesu, aga see ei vaja rohkem kirjeldamist.

Tüdruk oli ka endale ostnud ühe musta märkmiku. Tema vana päevik oli läinud kaotsi , see oli jäänud kuskile linna ja nüüd oli tal vaja uut alustada. Ta otsis välja ühe pastaka ning vajus voodisse kirjutama.

Hei, sina oled siis nüüd see, kellesse ma hakkan oma südant puistama. Haha, see oli nali ;d Tegelt vahest seda ka, aga tõesti ma pole nii ammu midagi kirjutanud ja nüüd ma kirjutan kõik välja, mis vähegi tuleb. Absoluutselt kõik : )

Nii kõik algas paar päeva tagasi, kui ma endale raha kerjasin ja üks suvaline kutt tänavalt mulle ühe sajase viskas. Pärast seda nägin ma teda linnas päris palju ja siis ta vedas mind siia..oma koju. Tal on üli lahke perekond, muidugi isa ja ühte poega pole ma veel näinud, aga ema.. ta ostis mulle täna ülipalju riideid , ta on hästi sõbralik. Ta on hele blondide juustega, keskmist kasvu naine. Vanus jääb umbes 35 – 38 vahele.

Tal on üli sõbralik poeg - Henri. Tumepruunide juustega. Ilmselt mingi üli – üli populaarne tüdrukute seas. Linnas nägin ma teda ka mingite ülbete t¹ikkidega koos, kes olid ülemeigitud ja kandsid väga kehapaljastavaid riideid, keset talve. Henri on 16.

Siis on Carol – Carol on Henri poolõde. Neil on erinevad emad. Ma ei tea teda eriti veel, pole nii palju suhelnud. Ka temal on tume pruunid juuksed, ilmselt on nende isa tume pruun. Mul olid täna Caroli riided seljas. Ta on peenike, ta riided ei olnud mulle väga suured, ainult natuke : ) Ma tema vanust ei tea, Henrist vanem, ilmselt 17 Wink

Ja kõigelõpuks Marcus ! Ta on lapsendatud. Deem, see kutt võlus mind kohe kui ma teda nägin. Ta on kena, ma ei tea. Ma ei tohiks temasse ära armuda, sest tal on kindlasti tüdruk olemas.. Ah mida ma jahun ? ;D Igastahes, ta on kastanpruun, tal on pikk lõng ja ta on ülinunnu näoga. Tema naeratus on kõigekenam : )(L) Marcus on 15. Meil on ainult pool aastat vahet. Ma saan varsti 15.

Okei, ma siis kirjeldan ennast sulle ka Very Happy Ma olen tume pruunide juustega tüdruk, ma olen neliteist. Mu sünnipäev on märtsis : ) Ehk siis paari kuu pärast. Ma elasin tänaval paar kuud, see oli kohutav. Ja ma loodan siiralt et ma ei peaks enam kunagi seda taluma. Seal oli külm ja hirmus !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime30/8/2008, 19:34

9. osa

Talvine päike paistis Felisity toa aknast sisse, kui ta oma silmad avas. Suvi võiks juba tulla.. mõtles tüdruk, kui ta aknast välja vaatas. Lumehunnikud olid tänava ääres. Aed oli laiguline, mõnes kohas oli suur hunnik lund, mõnes kohas polnud üldse.

Tüdruk vaatas kella, mis tema seinal oli. See oli juba üksteist. Ma pole vist kunagi nii hästi maganud.. tõdes ta ning läks oma öösärgiga alla korrusele.

Maja oli kahtlaselt vaikne. Kõik magavad? Küsis Felisity endalt ning liikus köögi poole, lootes, et terve perekond seal istub.

Köögist laua pealt leidis ta kirja, kuhu oli üsna lohaka käekirjaga kirjutatud kiri.

Ma ei tea, kas sa ise tuled selle peale, aga nohh.. täna on esmaspäev ja mina ja Henri ja Carol läksime kooli ;D emps on tööl ja paps on tööreisil. Nii, et passi telekat või midagi sellist, söök on külmkapis, söö mida tahad , me tuleme kunagi. Mul ja Henril on trenn ka, aga carol peaks varem jõudma. Very Happy

Tsau!

Felisity muigas ning liikus vannitoa poole, kus ta enda hambad ära pesi ja siis jälle kööki liikus. Ta avas uniselt külmkapi ukse ning jõllitas selle sisemusse. „Nii palju süüa!“ pobises ta ning hakkas vaatama, mida ta süüa võiks.

Võtnud külmkapist välja tomatit ja kurki. Pesi ta need puhtaks ja see oligi ta hommikusöök. Pole ime, et ma nii peenike olen, kui ma nii vähe söön, mõtles tüdruk, kui ta suures toas peegli ees seisis ja oma kõhtu vaatas.

Telefonihelin äratas tüdruku mõtetest ning ta otsis kus see heliseb. Lõpuks teleka laua pealt leidnud lauatelefoni, jäi ta mõtlema, kas võtta vastu või ei. Lõpuks ta siiski otsustas vastu võtta.

„Hallo?“ küsis ta arglikult.
„Ee..Carol?“ küsis noor meeshääl teiselpoolt toru.
„Ei, ma olen Felisity,“ vastas tüdruk.
„Kes?“ küsis poiss.
„Vahet pole, kes sa oled ja mis mureks on?“ küsis tüdruk.
„Ma olen Madis, Carol pole kodus?“ tutvustas noormees ka ennast.
„Täna on esmaspäev, ta on koolis,“ vastas Felisity ennast natuke kogudes.
„Oh..jah, vabandust,“ vabandas nooruk ja lõpetas kõne.



Felisity kehitas õlgu ja jooksis üles korrusele riideid vahetama. Pärast seda jooksis alla ning istus teleka ette. Kell oli nüüd juba kaksteist saamas ja telekast ei tulnud üldse mitte midagi põnevat. Lõpuks leidis tüdruk mingi muusika kanali üles ja sealt tuli üsna head musa. Felisity tõusis diivanilt püsti ning hakkas tantsima.
Umbes kahekümne minuti pärast avanes maja uks ning sealt astus Carol sisse. „Mida sa teed?“ küsis tüdruk naerdes, kui nägi Felisityt mingi roki loo järgi ’rokkimas’.
Felisity ehmatas ära ning vaatas Carolit suurte silmadega. „ee, tantsin,“ lausus tüdruk, tema nägu õhetas kergelt. „Mida sa punastad? Me oleme perekond, eksole, usu mind, ma olen meie vendade poolt veel toredamaid asju näinud,“ sõnas tüdruk ning viskas oma kooli koti nurka.

„Emps ütles hommikul, et mingi järgmine nädal saad koduõpetaja endale,“ lausus ta ning prantsatas diivanile istuma. Felisity noogutas ning läks kööki ja võttis külmkapist endale apelsini mahla.

„Kuidas sa nii vara kodus oled?“ küsis Felisity , kui ta elutuppa tagasi jõudis.
„Meil jäid viimased kaks tundi ära, kehka õps on haige,“ seletas Carol ning klõpsis teleka pulti.
„Ok,“ muigas Felisity ning istus Caroli kõrvale diivanile.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime5/9/2008, 23:35

Ja viimane !! :)

*Kahe kuu pärast..

Hei päeviiik !

Kaks kuud on möödas sellest ajast , kui ma siia majja elama sain. Mul on õpetaja, ma õpin igapäev mitu tundi siin kodus. Ma ei tahagi kooli minna.. kuigi vist peaks.. ;d Mul on sõbrad, kellega ma väljas käin, see on Marcuse kamp. Henri käib meiega ka vahest kaasas, aga ma ei tea.. ta on kuidagi kahtlane viimasel ajal. Sellise masendava näeoga käib ringi, kuna mul ja Marcusel mingi teema käib enamvähem.. Very Happy (a)
Nohh, me pole veel midagi teinud, aga nooohh.. flirt käib janii :d Igastahes, mul on sünnnaaa!! :d WIPPII! Very Happy ma saaaan 15 , ma olen viisteist ! Very Happy õnnelik laps nohh .
Igastahes, mu´ ema ’ ehk siis Henri emme, lubas mulle mingi eriti suure kingi teha Very Happy ma juba ootan mis see onn .

Tavaii, tsjäuu ! :d

Felisity vaatas seina peal kella ning muigas. Kümme kolmkümmend.. Laupäeva hommik, terve pere magas. Tavaliselt magas ta ise ka, aga sünna ärevus oli sees. Ta pani endale riided selga ning läks alla, sõi ning vaatas telekat.

Poole tunni pärast tuli Henri ja Marcus trepist alla, kööki oli kuulda nende vaidlemist.

„Ma ei saa aru, kui ta sulle ei meeldi, siis miks sa teda kiusad?“ oli kuulda Henri häält.
„ma ei kiusa teda, ta on hullult kena tüdruk ja värki, aga mulle meeldib keegi teine..“ õiendas Marcus vastu.

Poisid pöörasid mõlemad kööki ning jäid Felisityt suurte silmadega vaatama. „Mida sina siin teed?“ küsisid nad mõlemad koos.
„Söön,“ ütles tüdruk ning jooksis köögist välja, enda tuppa. Ta võttis jälle oma päeviku välja ning hakkas kirjutama.

Mu tuju on hetkega rikutud. Ma kuulsin Henri ja Marcuse vaidlemist pealt. Jube, tuli välja, et ma ei meeldigi Marcusele.. ei norm sünna, norm sünna..

Keegi koputas tüdruku toa uksele.

„Felisity tule alla palun,“ oli kuulda ema häält.
„Ja!“ hüüdis tüdruk vastu ning tõusis voodilt püsti ja pühkis näolt ära need paar pisarat mis sinna kukkunud olid.

Felisty jooksis alla korrusele ning seal seisis tüdruku kasuema ja kasuisa.

„Meil on nüüd sulle üks tähtis jutt,“ ütles tüdruku isa rangel häälel. Felisity kõhust käis jõnks läbi.
„Meie sünnipäeva kink sulle on kaks miljonit eurot,“ ütles Felisty ema. Tüdrukul jäi suu lahti ning ta vaatas oma vanemaid.
„Ei, ma ei saa seda vastu võtta, ma lihtsalt ei saa..“ pobises Felisty.
„Ei , see on sul juba pangakonto peal,“ ütles ema.
„ma, ma siis, ei kuluta seda..“ kokutas tüdruk.
„Palun võta see vastu, see on meie poolt,“ segas Henri vahele.

Tüdruk istus maha rätsepistesse ning jõllitas lihtsalt põrandat. „Miks te mulle selle kingite?“ küsis ta oma pead tõstes.
„Sest sul on seda raha vaja, sa võid siit nüüd minema kolida, sa ei pea siin elama, sul on raha,“ seletas tüdruku kasuisa.

Tüdruk tõusis maast püsti ning vaatas köögi poole, köögi ukse juures seisis Marcus, üks punane roos käes ning naeratas seal armsalt. Felisityle tõusis nutuklomp kurku. Ta ei saa Marcusega kunagi koos olema..

Just kui see mõte tüdruku pead läbis astus Marcus tema juurde, ulatas talle roosi ning lausus: „Palju õnne sulle sünnipäevaks!“

Pärast lauset lähenesid nende suud ning Marcus suudles Felisityt. Korraks silmanud Henri nägu oli tüdrukul küll piinlik, aga ta ei saanud ju sinna midagi teha, et talle Marcus rohkem meeldis.

Pärast suudlust kallistas Marcus Felisityt ning sosistas talle kõrva. „Sa oled mulle väga kallis, palun ära mine mu elust mitte kuskile.“

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime6/9/2008, 21:59

hhmh, miks lõpp?

tglt see viimane lõik või see lõpupoole värk läks nati segaseks, mai saand aru kas ta siis meeldis sellele poisile või ei? Very Happy

aga jamh, muidu, hästi hea jutt Very Happy
Tagasi üles Go down
SahhMatt
Kasutaja
SahhMatt


Female Postituste arv : 47
Age : 33
Asukoht : Realselt : Rohelise kapi taga. Unistustes:Helesinises maailmas.

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime6/9/2008, 22:36

meeldis jaah.
Nad rääkisid Henriga alguses kellegist teisest ja siis tüdruk mõtles, et ta ei meeldi ja põgenes oma tuppa, aga tegelikult just tema meeldib tollele tüübile, mitte mingi muu tüdruk.
Vot tak!

Tegelt ma ei tea kas mul on õigus, ma niisama üritan tarka panna, aga nii sain mina aru.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime7/9/2008, 09:38

Aa, et..Henri mõtles hoopis mingit teist tüdrukut. Ja siis Marcus ütles, et et see teine tüdruk on kena ja värki aga mulle meeldib keegi teine ehk Felisity. Aga tegelt. Mulle oleks meeldinud kui sa seda juttu edasi oleks kirjutanud. Et umbes nad hakkavad hoopis Henriga sebima, sest algul oli neil küll Henriga midagi ju. Very Happy Aga noh, sinu jutt. Very Happy

Aga väga hea jutt. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime7/9/2008, 11:35

Aga kas tüdruk siis kolib ära või mis? Very Happy
Kuidagi lahtine lõpp oli Very Happy
Aga muidu hea jutt :)
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime7/9/2008, 18:17

Lahtine lõpp jah, ja ma ei tea see jutt viskas juba vaikselt üle, selle pärast ma pidin lõpu tegema :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





Felisity  . [Lõpetatud] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Felisity . [Lõpetatud]   Felisity  . [Lõpetatud] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Felisity . [Lõpetatud]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu :: Lõpetatud jutud-
Hüppa: