MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 "Kolm sekundit" [10/-]

Go down 
+8
Gerda
Keku
ThatsMe
Helen
Audrey
Prince Kirameki
Tärru.
Espada
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime16/6/2009, 14:51

Jessss, Charlie saigi, mis teenitud. Very Happy
Heaheaheaa !!!
UUT !
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime16/6/2009, 16:57

Ma ei oska midagi erilist öelda.. Charlie'le on kõik paras ja Yael ja Jay on endiselt nunnud. ^^
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime16/6/2009, 19:39

Ma lugesin ka läbi nüüd.
Ja hoolimata sellest, et ma midagi öelda ei oska, ma üritan.
Tohutult nunnu on kõik. :)
Charlie on paras...vabandustväga...värdjas. Tige olen ta peale.
Aga uut sooviks küll. ^^
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime16/6/2009, 22:50

Aah, SUPER!
Nad on nii armad ikkagist! Ja Charlie on igavene sunnik. Õh, lollakas!
Ja sa PEAD uue panema! Muidu sa ei tohi seda teatud asja edasi lugeda!
VOT! RUTTU UUT!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Gerda
Teise astme kurjuse abiline
Gerda


Female Postituste arv : 7
Age : 31

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime17/6/2009, 10:00

Kes aitas sul edasi mõelda?? AH? XD Okei tglt, superhea. Very Happy ma lihtsalt andsin väikese hoo tagant, et sa pooleli jumala eest ei jätaks seda. Very Happy
Liiga hea. Ma armastan Yael'i. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime18/6/2009, 20:23

Mida ma näen? Ikka veel ei ole uut osa xD
Kirjuta käbekäbekäbe uus, muidu mul hakkab kodus igav Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime18/6/2009, 21:12

Oh jumal küll,kui hea see jutt on!! Very Happy
Yael ja Jay on nii nunnud! Käituvad veidi pedelikult,aga pohh see.
Charlie on tõbras. Aga vähemalt sai mis teenitud. Twisted Evil
Uut!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime26/6/2009, 15:07

Niisiis, niisiis, niisiis. Very Happy Lõpuks on mul aega, et uus osa lisada. Very Happy Tänan ilusate & toredate kommentaaride eest. :)

9.

Mõne aja pärast lebasid Jay ja Yael noorema poisis voodi peal ning rääkisid tühistest asjadest, puudutamata kordagi teemat, mis neile mõlemale hetkel ebameeldiv oli. Jay'le muidugi rohkem, kuid kõik, mis tekitas probleeme talle, tekitas neid ka tema parimale sõbrale.

"Yael," alustas Jay natukese vaikuse järel uniselt, "kui kunagi peaks tulema hetk, mil nad tahavad minuga kohtuda... Mida ma tegema peaksin?"

Yael kehitas vaikselt õlgu, üritades sellega teist võimalikult vähe häirida. "Tee nii, kuidas soovid. Mõtle, kas see annaks sulle midagi. Võibolla saaksid sa vähemalt ära öelda, mida sa neist arvad," sosistas ta, silmitsedes nukra, kuid samas heldinud, ilmega teise nooruki suletud silmi. Tema pikad ripsmed olid kergelt värisenud, kui ta rääkis. Yael'i meelest oli see lihtsalt jumaldatav.

"Sa vähemalt annad mulle nõu," pomises Jay ning ajas oma näo Yael'i kaelale lähemale. "Tead kui lahe tunne on, kui sa räägid," lisas ta väga kummalise kommentaari, nii et Yael vaikselt paar naeruturtsatust kuuldavale tõi.

Jay toa uks paotus ning Liisel astus sisse. "Me Marck'iga hakkame minema nüüd," sõnas tüdruk häbelikult. "Jay... ma ei teadnud, et nii läheb! Palun anna mulle andeks," lisas ta huult närides.

Yael keeras end Liisel'i poole ning naeratas hellalt. "Jay jäi kaks sekundit enne magama, kui sa sisse astusid," ütles ta peaaegu et hääletult ning viipas tüdruku enda poole.

Liisel sammus aeglaselt voodini ning vaatas magavat poissi. "Nagu väike... ma ei teagi, kes. Sõna "ingel" ma ei tahaks kasutada, see on liiga tüüpiline," sosistas ta Jay juukseid õrnalt sasides. Seejärel pööras ta oma ärevusest läikivad silmad uuesti Yael'i poole. "Kõik korras, eks? Ma pean Andrea'le ühe väikese loengu," seletas ta vaikselt.

Yael noogutas ning embas Jay peal olnud käega tüdrukut kiirelt. "Tervita Marck'i. Esmaspäeval koolis näeme, meil on ju aktus," ohkas noormees õnnelikult, tütarlapsele silma pilgutades. "Siis näeme, kuidas meie väike haldjas laulab."

Liisel'i nägu lõi särama. "Haldjas, vot." Neiu vangutas pead. "Oh Yael, ta peab küll väga õnnelik olema, et tal sinusugune sõber on."

Yael itsitas vaikselt ning surus oma näo hetkeks Jay juustesse. "Pigem olen mina rohkem õnnelik, et mul tema on," vastas ta ning nad mõlemad vaatasid, kuidas Jay unes oma käe üle pea viskas ning vaikselt nohisedes edasi magas.

Liisel ei liikunud endiselt, tundus nagu sooviks ta midagi küsida, kuid ei söenda seda hästi teha. Viimaks ta ohkas ning hakkas sõrmedega oma pluusi äärt näppima.

"Tead. Ma mõtlen, et kas tõepoolest on võimalik kahel poisil nii head sõbrad olla," ütles tüdruk viimaks kergelt kahtleval toonil. Yael ei vihastaks sellise küsimuse peale, kuid ometi kõlas see ka talle kummaliselt.

"Või mida?" Yael'i hääl oli kergelt kummaliseks muutunud. "Ma ei tea, kuidas teistega, kuid meie igatahes saame," sõnas ta vaikselt, põletav pilk Liisel'il. "Kõik on võimalik, kuid vajalikud asjad endale selgeks teha," lisas ta hetk hiljem.

"Ma tean, aga..." Liisel kehitas õlgu. "Nii mõnelegi tundub see kummaline," lausus ta kaitsvalt.

Yael turtsatas kergelt ning pilutas silmi. "Liisel. Kas tüdruku ja poisi vahel saab ilma kära tekitamata suurepärast sõprust olla. Vist saab. Sest kui ma ütlen, et "Ma armastan sind!", siis kas see tähendab kohe, et me oleme koos?"

Liisel raputas pead. "Ilmselt mitte." Hetk hiljem päris ta huvitunult: "Kas sa oled seda Jay'le öelnud?"

Yael summutas naeru oma käega. "Kes teab," pomises ta muiates ning palus tütarlapsel enda lahkumise järel tuled kustu ja uks lukku panna.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime26/6/2009, 15:48

Yeah!
See osa tegi mu tuju heaks Very Happy
Ootan jälle järgmist Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime28/6/2009, 22:54

Oh,Yael.... Embarassed
Meeldib!!!Very Happy
UUT!
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime29/6/2009, 20:28

Nunununnununnu!!! (:
Ruttu uut!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime19/7/2009, 20:07

10

Yael avas silmad kuid sulges need hetk hiljem uuesti. Paistis, et kellelgi oli tulnud suurepärane idee tuledega vilgutada.

"Hommik, noored," sõnas Heather'i lõbus hääl. "Noor armastus on ilus küll, kuid kell on juba üksteist läbi," lisas naine. Tundus, nagu ta polekski poole ööni tööl olnud, kuna unejäänustest ei andnud midagi märku.

Jay ajas ennast küünarnukkidele ning keeras pea uniselt viltu. "Ema," protesteeris ta naise kommentaarile ning viibutas tema poole mänglevalt rusikat.

Yael surus alla naeru, hoolimata, et tema suunurgad siiski üles poole kaardusid. "Jay, ole nüüd," sõnas ta muiates ning sasis poisi sassis juukseid. Praegu ei olnud ju vahet, kas ta seda tegi või mitte.

Heather naeris. "Kui te üles saate, tulge alla sööma," palus ta leplikult ning lahkus ukselt.

Jay vajus koheselt tagasi selili, haarates pisut lapsikult Yael'i käest ning isegi kavatsemata oma ema juhtnööride kohaselt käituda. Ja kui juba tema seda ei teinud, ei võinud ka Yael nii teha.

"Ma olen nii unine," pomises nooruk, pead patja surudes. "Yael, sa pead midagi tegema!" teatas ta.

Vanem noormees pööritas lõbustatult silmi ning patsutas oma sõbra õlga. "Kui sa kohe üles tõusma ei hakka, siis ma tõepoolest teen midagi," vastas ta viimaks. Salamisi tundis poiss heameelt selle üle, et suurem osa Jay kurbusest paistis ööga lahtunud olevat. Ometi ei puudutanud ta seda teemat.

Siiski, paar minutit hiljem, ta ütles: "Liisel käis eile õhtul siin toas veel, et vabandust paluda."

Jay noogutas ning ajas end järjekordselt istukile. "Pole midagi," sõnas ta vaikselt ning sammus riidekapini, pärides asjalikult, kas Yael soovib kanda tema riideid, või tahab ta enda omi.

Noormees kehitas vaid õlgu ning tegi nii, nagu tema sõber ette pani.

-o-


Viimaks oli käes esmaspäev ja aktus, kus Jay esinema pidi. Yael naeratas kergelt, kui ta garderoobist nende klassi juurde kõndis ning oma parimat sõpra seal närviliselt ringi tuiamas nägi. Liisel, Marck ja teised hoidsid temast pisut eemale.

"Jay, tule korraks," palus Yael tasa, klassivennal käest võttes ning temaga aknalaua juurde kõndides. "Hinga nüüd rahulikult, palun," lisas ta akent avades.

Jay sulges silmad ning hammustas huulde. "Oh jumal, ma ei suuda. Ma pole peaaegu üldse harjutanud," protesteeris ta katkendlikult. Yael ei vastanud midagi; vastupidise väitmine oleks Jay endast veel enam välja ajanud. Kuid tema teadis, et "Love in the Ice" oli tegelikult täiuslik. Ja erakordselt sobiv tema häälega, mis oli nii puhas ja mahe.

Heather tuli kõhklevalt kahe nooruki poole ning peatus naeratades. "Hei, Jay. Ma tahtsin sulle edu soovida." Tüdruk kogus end mõne hetke, Yael'i poole vaatamist vältides. "Ja... et mis sa homme teed? Meil on väike koolilõpu tähistamine," seletas ta kiirelt.

Yael ohkas kuuldamatult ning nihkus sõbrale lähemale. Heather'le pahelist naeratust saates, asetas ta käe ümber teise noormehe õlgade. "Jay on homme väga hõivatud, me tähistame ka koolilõppu," sõnas ta tõsiselt.

Noorem poiss pilgutas vaid üllatunult silmi. "Eeh, jah. Vabandust," pomises ta viimaks ning toetas oma pea allasurutud muige saatel Yael'i õlale.

Tüdruk näppis närviliselt oma käekella, sammhaaval taganedes. "Jah, muidugi. Pole probleemi," pomises ta kulme kergitades ning keeras seejärel ringi, et oma teiste klassikaaslastega paar sõna juttu ajada.

Jay kallistas Yael'i tugevalt, summutades oma itsitamise teise õlaga. "Sa jätsid Heather'le just praegu mulje, et..." suutis ta välja pressida, enne kui taas naermisele alla vandus.

Yael'i näol oli kergelt paaniline ilme. "Ma tean, ma tean. Ma ei tea, miks, aga... noh, tead küll..." selgitas noormees oma käitumist segaselt.

Jay noogutas ning pidi ennast mitu minutit koguma uuesti naerma hakkamise vältimiseks. Veidikese aja pärast lasi ta Yael'st lahti ning saatis talle virila pilgu. "Ma pean ikkagi esinema," torises ta.

Yael sasis noormehe juukseid ning pigistas julgustavalt tema kätt. "Ja milles asi? Sa saad sellega suurepäraselt hakkama."

"Yael!" Tundus, nagu tahaks Jay jalgu trampida. "Ma ajan meelega midagi sassi. Või siis ka mitte." Ta naeratas laialt. "Ma tahan näha, kuidas sa ILMA sibulateta nutad," teatas ta.

-----------------
Tamtaram. Very Happy Tänan armsate kommentaaride eest. (:


Viimati muutis seda Espada (19/7/2009, 22:23). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime19/7/2009, 20:17

No oli ka aeg. ;D
Eijah, armas ning.. väga hüper hea, like always.
Uut!
Tagasi üles Go down
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime19/7/2009, 21:48

argh. Very Happy Ma tahan uut nüüd.. palun. (a)
Mulle endiselt meeldib üliväga. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime20/7/2009, 12:29

Ma ei oska kohe mitte midagi tarka kribada.
See jutt on üks parimatest ja sa võiksid sellele kohe 100 osa kirjutada, sest ma tahan juba edasi lugeda.
J ja Y sõprus on lihtsalt nii uskumatult armas. Raske uskuda, et kaks poissi päriselus nii hästi läbi suudaksid saada Very Happy
Meeldib üliüliväga Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime21/7/2009, 23:45

Nad on niiii kohutavalt armsad, eriti Yael. Ootan elevusega uut osa. :)

Nad sobiksid paarina nii hästi kokku...
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 09:53

Armas!!
Meeldib üliväga!!
Uut!!Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime23/8/2009, 11:29

Hmm. Marck ja Heather.. Kas pole mitte tuttavad nimed? Very Happy
Aga jah. Täitsa nunnu ikkagi. Aga mingit tegevust pole. Ja see on iigaav. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime8/11/2009, 19:12

Liina olen. Very Happy

MISMÕTTES sa seda nii ammu kirjutanud pole? Ma tahaks uut rutturuttu. (a)
Ja Keit tahab ka uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime8/11/2009, 20:11

Ich auch, ich auch! Mina tahan ka uut Very Happy

Sa võiksid seda juttu tõesti edasi kirjutada, seda oleks vahelduseks väga tore lugeda Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime22/11/2009, 15:28

Tegelikult ka ma tahaksin uut. (A)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





"Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: "Kolm sekundit" [10/-]   "Kolm sekundit" [10/-] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
"Kolm sekundit" [10/-]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"
» Kolm numbrit
» Kolm tilka verd, oma armastatud nimel...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Espada looming-
Hüppa: