MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 " Põgenemine "

Go down 
4 posters
AutorTeade
Mesimumm
Piraat
Mesimumm


Female Postituste arv : 18
Age : 28

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime29/7/2009, 18:49

1. Osa
Umbes kome minuti pärast peaks selguma... ütles mu parim sõbranna Triinu. Appi! Ma olengi rase! Issand, kuidas ma võisin nii loll olla... Kuidas ma vanematele räägin? Ma olen alles 14 ju! paanitsesin täielikult. Kata, sul ei ole mingit muud võimalust, kui lihtsalt oma vanematele rahulikult rääkida... üritas ta mind rahustada. Olgu, ma siis lähengi...
Rahutult kodu poole kõndides, mõtlesin juba kuidas öelda. Ma paanitsesin ja kartsin, et vanemad ei saa minust aru ja nad käsevad mul aborti teha, aga seda ma ei tee. Eluilmaski mitte, olen ju siis nagu mõrvar. Kodu ukse ette jõudes, hingasin veel sügavalt sisse ja astusin rõõmsalt tuppa. Tervitasin kõiki, kes kuulsid ja kutsusin vanemad kööki. Ema, isa, asi on nüüd selles, et... vaatasin kurvalt maha. Ma olen... rase. jätkasin ma ning katsin oma kõrvad kinni, et mitte karjumist kuulata. Sa teed kohe aborti! karjus isa. Ma puhkesin nutma. Andres, ole vait! Kata, aga kuidas nii? Miks? küsis ta. Luba, et sa ei pahanda... Joosepi sünnipäeval me kõik jõime veidi ja siis see juhtuski... ütlesin läbi pisarate, kurb kõla hääles. Ja kes see isa on siis? päris isa. Isa on Marko. ütlesin. Ei, kindel mis kindel. Abort! Katariina, sa ju teadsid, et meile ei meeldi see tolgus! ütles isa kurjalt. Jah, sa teadsid... ütles veel ema järgi. Mida iganes, mina armastasin teda! Ja me poleks seda teinud, kui me poleks purjus olnud... Te ei mõista midagi! ja jooksin oma tuppa, lukustasin ukse ja pikutasin voodis. Muudkui nutsin. Umbes 10 minuti pärast tuli ema uksetaha. Mida me sinuga teeme, kallis? Pealegi, sa ütlesid, et olid ainult veidike võtnud... Ma ei vastanud. Ema kallistas mind, ma uinusin. Ärkasin öösel selle peale üles, et nägin unes, kuidas isa mind sundis aborti tegema. Viskasin pilgu kella peale ja märkasin, et kell on 1 öösel. Kavatsesin põgeneda. Ära siit halvast õhkkonnast ja minna kuskile, kus on hea ja positiivne. Pakkisin asjad ja jooksin trepist alla. Keegi ilmselt kuulis mind ja vaatas toa uksest välja. Peitsin end diivani taha. See oli ema, kes toa uksest välja vaatas ja käskis isal vaatama minna. Isal läks nii kaua aega, et jõudsin õue minna. Jooksin aiast välja ja helistasin Markole. Marko lubas mind meeleldi enda juurde veidikeseks. Ronisin tema toa aknast sisse. Tsau kallis! ütlesin ma ja Marko suudles mind laubale. Ma rääkisin kogu loo, et ma olen rase, kuid Marko rõõmustas selle üle, ise ma seda ei uskunud, mõtlesin, et vihastab ja käsib ka aborti teha. Kallis, ma arvan, et mu vanemad tulevad homme siia, sest nad ei tea, et põgenesin. ütlesin talle. Ära karda, kallis! Ka minu vanemad ei ole eriti rõõmsad selle üle! Põgeneme! Kohe praegu! ütles ta ja pakkis oma asjad. Ning me jooksime kuhugile metsa, kus oli Marko vanemate suvila, me saime seal olla.
Hommikul ärkasime ja avastasime, et meil ei ole süüa, kuid minul on rahakott kaasas ja pangakaart rahakotis ja pangakaardil umbes 7000 krooni, minu kogumised ja me läksime poodi.
Pärast, kui olime suvilas tagasi, vaatasime uudiseid.
Kadunud on kaks 14 aastast noorukit! Katariina Mägi ja Marko Gervel. Neiu on rase. Kui olete neid kuskil näinud, palun teatage numbril 110!
Nad võivad meid leida... sõnasin ma.

Meeldib? :) KRIITIKAT palun, KARMI! Razz
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime29/7/2009, 20:24

Minu arvates on selles jutus kuidagi liiga vähe kirjeldusi. Idee tundub küll hea, aga seda saab teostada ka värvikamalt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Mesimumm
Piraat
Mesimumm


Female Postituste arv : 18
Age : 28

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime29/7/2009, 21:45

Aitäh, eks ma üritan siis. :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime29/7/2009, 21:58

Paljulubav kuid ütlen ausalt, et veidi ebareaalne... Noh, minu jaoks.
Võibolla on põhjus minu hetkelises halvas tujus, kuid mind häiris täiega see, et peategelane oli 14, tarbis alkoholi ja magas siis poisiga. Kui vana Marko on?
See rasedus oli ka veidi... khm. Kui nad vanemad oleksid siis oleks ok.
Katariina isa käitumine oli ka unreal. Isegi, kui poiss ei meeldi, ei peaks isa oma tütre peale niimoodi karjuma. Peaks olema rahulik jne, jne, umbes et pole hullu, kõik saab korda, me teeme kõik, mis võimalik. Vähemalt minu isa ütleks mulle nii.
Samas kui isa nii ütles, saan aru et ta soovib sealt jalga lasta...
See oli minu hetkeline arvamus sellest. Embarassed

Meenutab natsa Romeot ja Juliat...
Ja kordan, et paljulubav.
Tegelaste vanusest hoolimata oli see tegelikult üsna põnev.
Nii et jätka... Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime29/7/2009, 22:21

Audrey, for your information, Venemaal magas 11. aastane tüdruk 17. aastase poisiga ja jäi rasedaks, tarbimata seejuures alkot. C'moon, Tallinnas tõmbavad 12. aastased tatid ka endast vanematega ringi ja on elutäis.
Ja isa värk... Mu ema läheks hulluks kui saaks teada, et mina olen raske. *Muie*
Ja ee... Jäns, tee lugu realitslikum Very Happy (a)
Tagasi üles Go down
Mesimumm
Piraat
Mesimumm


Female Postituste arv : 18
Age : 28

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime30/7/2009, 01:01

Eks ma üritan! Aitäh karmi kriitika eest! :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime30/7/2009, 21:20

To Bullet: Võibolla on asi ka kasvatuses?
Vanemad ei pööra piisavalt tähelepanu ja pole oma lapsi kõige eest hoiatanud..
Ah ma ei tea.. Very Happy


Enivei, lapsesaamine on väga tore jne, kuid ainult siis kui ta on tõesti soovitud. Üldiselt mina oma noorust lapsega rikastama ei hakkaks...
Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime31/7/2009, 12:21

Ma mõtlesin siin vahepeal lapsesaamise peale. M, mis sellest, et kõigest viisteist.. Ei, ma ei elaks seda vist üle :d
Tagasi üles Go down
Sponsored content





" Põgenemine " Empty
PostitaminePealkiri: Re: " Põgenemine "   " Põgenemine " Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
" Põgenemine "
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Novellet "Kolm Meest, kes istuvad Oksal"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Põnevus-
Hüppa: