MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Liisa koolielu

Go down 
+5
Diana.
SixxBitch
swessu
nasicc
Krissu
9 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 13:06

Sissejuhatus.

Liisa on 14 aastane. Ta elab Tallinnas ning tal on palju sõpru. Ta elab koos ema, isa ja vennaga. Ta venna nimi on Lars ja ta on 10 aastane. Ta elab Pirital majas. Ta ei ole kõige populaarsem klassis. Ta õpib nii headele kui ka halvadele hinnetele. Tal on mustad juuksed ning tumepruunid silmad. Ta on laulja ehk siis tal on bänd, kus on Kalle, Mari, Kaspar ja Oskar. Kõikidel bändiliikmetel on mustad juuksed. Kõik bändiliikmed käivad ühes ja samas koolis, ainult Oskar ei käi koolis, sest ta on 17 ja ta on kooli maha jätnud. Kalle on 15 aastane. Ta on Liisa klassikaaslane, aga ta teeb pidevalt koolist poppi. Ta elab natukene Tallinnast väljas. Mari on 13 aastane ja ta on kõige noorem bändiliige. Kaspar on 14 aastane ja tal on rohelised silmad. Oskarist oli juba enne juttu. Bändi proovid toimuvad Oskari kodus. Oskar elab koos isaga , sest ema läks teise mehe juurde elama ja Oskari isa ei käi peaaegu üldse kodus, sest ta reisib koguaeg.


Liisa - laulja, elektrikitarr
Kalle - trumm
Mari - süntesaator
Kaspar - basskitarr
Oskar - elektrikitarr
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 13:08

Ei oska veel kommenteerida.
Ootaks edasi. Wink
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 18:47

Selle peale ei oska midagi öelda veel.
Eks näeb, kuidas edasi läheb. Pane siis ikka osasi eks.
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 19:20

1.osa

Oli 1. september. Liisa ärkas ülesse enda äratuskella peale. Äratuskella helinaks oli tal Avril - Skater Boy laul. Ta pani äratuskella kinni ning läks vannituppa. Tegi enda toimetused ära ja läks tagasi enda tuppa. Ta toaseinad olid musta-valge ruudulised ja lagi oli valge. Tema toa põrand oli mustaks lakitud. Ta pani musa käima ning hakkas riideid valima. Ta valis kapist musta mini kleidi, mis läks alt laiemaks ja ülevalt oli kitsam. Tüdruk tegi lihtsa meigi, pani musa kinni ja läks kööki.
Köögis olid Lars, Liina[ ema ] ja Markus[ isa ]. Kõik sõid võileibu. Lars jõi piima ja Liina ja Markus jõid kohvi.

,, Hommik. " ütles Liisa ja tegi endale teed ja kaks juustu-tomati võileiba.
,, Tere hommikust Liisa . " ütlesid Liina ja Markus koos.
,, Muide, Liisa, meil on isaga puhkus pikem ja me lähme nädalaks Egiptusesse. " ütles Liina ning vaatas kuidas Liisa sellele reageerib.
Liisa naeratas. ,, Kas ma võin mingit pidu ka korraldada ja kas Lars läheb teiega kaasa ? " küsis Liisa ja sõi võileiba ning jõi teed peale.
,, Larsi eest pead sina hoolitsema ja sa võid pidu korraldada. " vastas Liina.
,, Jess, aga ma pean nüüd minema. Tsauu. " ütles Liisa ja läks koridori.

Ta pani musta-valge ruudulised ketsid jalga ja võttis koti ning väljus majast. Ta kõndis 10 minutit kuni kool juba paistiski. Ta sisenes koolimajja. Kõikidel algklassidel olid lilled käes. Liisa ise kõndis 7 b klassi juurde. Liisal oli esimene tund klassijuhatajaga ja peale seda toimus aktus. Ta sisenes klassi ja siis helises tunnikell. Liisa märkas , et Hellu kõrval oli vaba koht ning ta suundus sinna poole. Helina oli pruunide juuste ja pruunide silmadega tüdruk. ,, Tsaukii " ütles Hellu ning kallistas Liisat. ,, Jou , jou. " vastas Liisa ning kallistas vastu. Rohkem ei jõudnud nad midagi rääkida , sest õpetaja sisenes klassi ja temaga sisenesid kaks poissi ja üks tüdruk. Sellel aastal said nad enda klassijuhatajaks matemaatika õpetaja, kes oli lahke õpetaja.

,, Tere mu kallid õpilased , sellel aastal tuli teie klassi kolm uut õpilast . " ütles õpetaja ning istus enda laua taha.
Esimesena hakkas ennast tutvustama mustade juustega , pruunide silmadega ja pika kasvuga poiss. ,, Tere , tulen siis Pärnust . Minu nimi on James. Ma olen 14 aastane. Kas tuleb veel küsimusi ? " küsis James ning vaatas klassis ringi , aga ta peatus just Liisa peal , sest talle hakkas esimest pilgust Liisa meeldima.
Liisa esitas küsimuse: ,, Kus sa elad ? "
James vastas: ,, Me oleme naabrid . "
,, Ma pakun , et klass jäi sinuga rahule , vali endale vaba koht ja tunne ennast nagu kodus. " ütles õpetaja ning hakkas paberitelt otsima järgmise poisi nime.
Liisa läks kohe Jamesi kõrvale istuma. ,, Jou , minu nimi on Liisa. Hakkame pinginaabriteks ? " küsis Liisa ning vaatas Jamesi seksikat soengut.
,, Hei , minu nimi on James nagu sa juba kuulsid. Okei olen nõus. Kuule , äkki tutvustaksid klassi ? " küsis James.
,, Hea meelega , aga vahetunnis , sest hetkel tahaks kuulda teistest uutest õpilastest. " vastas Liisa ning vaatas nüüd veel üht uut poissi.
,, Tere , minu nimi on Lars. Ma olen 14 aastane. Ma elan Kesklinnas. Varem elasin Keilas. "
,, Miks sa Keilast ära läksid ? " küsis Hellu.
,, Sest mu vanemad tahtsid Tallinnasse kolida. " vastas Lars.
,, Ma arvan , et sellest piisab. Samad sõnad sullegi , mis ma ka Jamesilegi ütlesin . " ütles õpetaja ning vaatas uut tüdrukut , kes oli häbelik. Lars istus Hellu kõrvale.
,, Tere . " ütles uus tüdruk väga vaikselt , et seda ei olnud üldse kuulda.
,, Kas sa kõvemini saaksid rääkida ? " karjus Juku tagumisest reast. Juku oli blondi lõngaga ja siniste silmadega.
,, Ta saab küll , Juku , kõvemini rääkida , aga ta on lihtsalt häbelik . " ütles õpetaja ning vaatas uut tüdrukut.
,, Tere , minu nimi on Jessica. Tulen Londonist. Olen 14 aastane. " rääkis nüüd uus tüdruk normaalse häälega. Kõik tegid suud lahti , sest Jessica oli tulnud Londonist.
,, Okei , mine istu sinna kuhu tahad. " ütles õpetaja. Jessica läks Juta kõrvale. Juta oli blondide lokkis juustega ja helesiniste silmadega tüdruk.
,, Nii, nüüd me peaksime liikuma aulasse, sest seal toimub teil aktus. " ütles õpetaja ja kõik tõusid püsti ja hakkasid väljuma klassist. James küsis Liisalt: ,, Kuule , kas sul .... ?



Sorri, kui mõned kirjavead sees on.
Tagasi üles Go down
swessu
Tsiklimees
swessu


Female Postituste arv : 430
Age : 30

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 19:30

Suhteliselt hea. :)
Keit tahab uut osa.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 19:40

Põneeeev.
On see küsimus, et kas tal peikat on? Very Happy(A)
Ootan uut! :)·
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 19:43

Vaatab, kas sul on õigus või ei. Wink
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 21:57

Super! Edasi Wink


Viimati muutis seda SixxBitch (13/8/2008, 22:00). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 22:00

Liina ? Very Happy:D Ta läks selle Jamesi kõrvale istuma ja siis Helina kõrvale tuli see teine poiss. Wink
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime13/8/2008, 22:01

Kirjaviga no Very Happy Ma vaatasin jah valesti, aga vaene Helina Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime15/8/2008, 17:56

Miks vaene ? Very Happy Ta sai ju enda kõrvale uue poisi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime16/8/2008, 13:24

2.osa


James küsis Liisalt: ,, Kuule , kas sul on õdesi-vendi ? "

,, Jah , üks väga tüütu tatikas on küll kodus. " vastas Liisa.
,, Okei , ma ei tahaks endale mingit tatikat ega vanemat õde-venda . Mis sa täna peale kooli teed ? " küsis James ning istus aulas vabale kohale.
Liisa istus tema kõrvale ja vastas: ,, Mm , lähen koju, mis siis ? "
,, Ma mõtlesin, et äkki läheks linna ? " küsis James.
Liisa ei saanud vastada , sest direktor hakkas rääkima. Saalis olid 7-8 klassid. Veerand aulat oli emosi täis. Kui direktor oli ära rääkinud, võisid kõik ära minna.
,, Okei , kuhu täpsemalt ? Ma ei saa väga kaua linnas olla , sest ma pean minema Oskari juurde. " vastas Liisa.
Kui nad olid koolimajast väljas vastas James: ,, Kes see Oskar veel on ? Ja ma mõtlesin , et võiks äkki niisama mere ääres t¹illida ja rääkida juttu. "
,, Oskari juures toimuvad bändi proovid ja just täna on bändi kokkutulek. Mm , ma olen rannaga nõus, aga ma tahaks kodust läbi käia , et riideid vahetada. Me elame ju koolile lähedal ja siis sa võid nii kaua minu juures olla, kui sa just ise ei taha ka koju minna, et riideid vahetada. " vastas Liisa pikalt.
,, Okei. Ma olen siis nii kaua sinu juures. " vastas James.
Kui nad olid Liisa juurde jõudnud, tuli Lars esikusse ning küsis: ,, Kes see poiss on ? "
,, See ei ole sinu asi tatikas. " vastas Liisa.
,, Ma kaeban emmele ära , et sa ütlesid mulle tatikas! " ütles Lars ning jooksis ruttu kööki.
,, Tatikas , oota enda emmekest nädal aega , sest ta sõitis Egiptusesse täna nädalaks. " karjus Liisa.
,, Ähh , miks emme mulle sellest ei rääkinud ? " küsis Lars.
,, Sest ta ei tahtnud sind kurvastada. Kas sa tahad midagi süüa ? Mul on täna pikk päev, et siis jõuan kell 22.00 koju , sa ju tead minu bändi proove! Kas kutsun tädi siia ? " küsis Liisa ning suundus kööki ja James läks talle järgi.
,, Ei ma ei taha süüa , jah kutsu tädi. " vastas Lars ja jooksis ülesse enda tuppa.
,, Mm , nüüd saan aru, kui tüütu su vend on" vastas James.
,, Ma lähen vahetan riided ära, sa võid nii kaua majas ringi vaadata. " ütles Liisa ja jooksis ülesse enda tuppa. Ta valis kapist mustad, alt kitsad teksad ja musta t-särgi , mille peale oli kirjutatud ,, Olen reidipede. Ja siis ? (H) " . Ta sasis natukene enda juukseid , tegi uue meigi peale ja läks alla. James istus suures toas ja vaatas telekat koos Larsiga.
,, Ja mida sina siin teed , tatikas ? " küsis Liisa.
,, Tutvusin sinu uue klassivennaga ja juba tõmban uttu. Millal sa tädile helistad? "ütles Lars ja vaatas Liisat.
,, Ma juba helistasin , tädi tuleb varsti , aga mina lähen nüüd ära. " ütles Liisa ja võttis elektrikitarri ja laulusõnad kaasa ja väljus koos Jamesiga majast. Kui nad olid 20 minutit vaikides jalutanud, jõudsid nad randa.
,, Mm , sul palav ei ole niimoodi ? " küsis James.
,, Loomulikult ei ole . " vastas Liisa naerdes. Nad jalutasid käsikäes ja rääkisid üksteise peredest ja Liisa rääkis klassist ja linnast. Aeg oli juba nii kaugel, et Liisa pidi minema bändiproovi.
,, Tsau siis. " ütles Liisa.
,, Tsau." ütles James ja kallistas Liisat ja Liisa kallistas vastu. Liisa jalutas Oskari juurde, kui ta oli Oskari juurde jõudnud, olid kõik bändi liikmed juba kohal.
,, Kus sa olid nii kaua ? " küsis Oskar.
,, Ah , niisama , jalutasin rannas uue klassivennaga . " vastas Liisa.
,, Äkki hakkaks nüüd peale ? " küsis Mari.
,, Jah. " vastas Kalle ning ootas, mida Oskar ütleb. Oskar ja Liisa olid bändi bossid, aga Oskar oli rohkem, sest tema juures toimusid proovid ja tema oli kõige vanem.
,, Mm , sellel kuul me ei esine. Me teeme ainult proovi ja te teate ka miks. Me valmistume jõulude suureks konkursiks. Liisa, on sul laul mõeldud?" küsis Oskar.
,, Eee , ausalt öeldes , ei ole." vastas Liisa.
,, See on kurb uudis! " ütles Oskar ning kõndis toas edasi-tagasi.
,, Äkki me lähme siis praegu koju, kui Liisa ei ole veel sõnu mõelnud? " tegi Kaspar ettepaneku. Kõik olid sellega nõus.
,, Jah , tõmmake kõik uttu. " ütles Oskar. Kõik läksid minema.
,, Miks sa siis pole laulule mõelnud? " küsis Mari.
,, Mul ei ole aega! " vastas Liisa ja jooksis kodu poole. Liisa ei läinud koju, vaid läks Jamesi maja ette ja helistas Jamesile.

,, Jouu tibuu. " ütles James.
,, Mhmm, tsau, kus oled? " küsis Liisa.
,, Kuule , ma suht Jukuga linnas. " vastas James.
,, Kaua sa veel linnas oled? Ma sain varem ära ja kell on alles 19.00 ja mina pidin 22.00 kodus olema. " ütles Liisa ja toetus Jamesi koduvärava vastu.
,, Aga tule ka siis linna, me t¹illime suure kambaga virus. " ütles James ja pani toru ära. Liisa arust oli see väga imelik. Ta helistas veel kord Jamesile, seekord võttis vastu mingi tüdruk.
,, Terekest kiisu. " ütles võõras hääl.
,, Ee , anna Jamesi. " vastas Liisa.
,, Kuule , James , läks vetsu ja tal pole aega sinusugusega hetkel rääkida! " ütles võõras hääl ja telefon pandi jälle ära.

Liisa läks koju. Tädi ja Lars kokkasid köögis.
,, Oii , kes koju tuli. " ütles tädi.
,, Jajah , tsau. " ütles Liisa ja läks ülesse enda tuppa ja pani toa ukse lukku. [ Tädi nimi on Tiina ] Tiina arust oli see imelik ja ta läks kööki Larsile appi. Liisa läks arvutisse ja sealt msni. Keegi oli teda msni lisanud ja ta vajutas OK , see inimene, kes teda lisanud oli, oli msnis online. See oli James. Liisa sai Jamesi msni pealkirjast aru, et see oli tema.

James says: Tsauki, sorri, et ma imelikult rääkisin ja et üks tüdruk võttis vahepeal mobla vastu
Liisa Tänase päeva algus oli hea , aga lõpp (N) says: AhAh.
James says: Saaksid õue natukeseks ?
Liisa Tänase päeva algus oli hea , aga lõpp (N) says: Jah, saame sinu maja ees 1 minuti pärast kokku
James says: Okei
Mõlemad läksid msnis Away peale.

,, Kuhu sa tormad ? " küsis Tiina, kui nägi, et Liisa jooksis.
,, Ma lähen käin korra klassivennaga rääkimas , ta on mu naaber. " ütles Liisa ja väljus uksest ja siis aiast. James juba ootas Liisat. James ei olnud üksinda, ta oli koos Juku ja mingi tüdrukuga. Kui Liisa lähenes neile ütles see võõras tüdruk:



______________

sorri, kui mingid kirjavead sees on, endaarust parandasin kõik ära vms.
kriitikat ?
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime16/8/2008, 13:31

Mis ta ütles???? Very Happy
Ootan kannatamatult uut! Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime16/8/2008, 13:32

Mwahaha , küll sa kunagi järgmisel nädalal saad enda uue osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime16/8/2008, 15:14

Järgmisel nädalal alles?
Olen nõus ootama Very Happy
Aga 5 päeva...
TAHANKOHEUUTOSA!Very Happy
(Tegelt mõlemale tahan suht uut osa)
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime16/8/2008, 15:34

Heh, vaatab seda asja veel . WinkVery Happy
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime29/8/2008, 19:30

3.osa siis . Razz

Kui Liisa lähenes neile ütles see võõras tüdruk: ,, Ah , see ongi see Liisa vä ? "
,, Jah , on küll. " vastas James Triinule ja vaatas siis, kuidas Liisa neile lähenes.
Kui Liisa oli jõudnud nendeni, ütles ta Jamesile: ,, Noh , mis tahtsid ? "
,, Ouu , sina ei ole selle poisiga nii ülbe t¹ikk ! " segas Triinu vahele.
,, Sa ole vait, bitch. Mis sa tahtsid ? " ütles Liisa ning vaatas Jamesi.
,, Mina .. hm , ma tahtsin vabandada, et enne võttis Triinu toru vastu ja et ta sulle niimoodi ütles. " vastas James.
,, Ja miks see peaks mind huvitama? See bitch ütleb mulle nii ja sa kutsud ta veel enda maja ette ? " ütles Liisa pahaselt.
,, Sorri, nad võivad ju Jukuga ära ka minna. " ütles James ja andis märku Triinule ning Jukule, et nad võiksid ära minna.
,, Äkki oleks kergem, kui läheksin mina ära, kuna neid on kaks, aga mind on üks ja ma elan ka siin samas ? " ütles Liisa.
,, Eii , nemad lähevad ära, sina jääd siia! " vaidles James Liisale vastu.

Triinu tegi Jamesile kalli ning põsemusi ning nad läksid siis Jukuga minema. Liisale karjus Triinu veel: ,, Tsau emo, loodan, et sinuga ma koolis ei kohtu. "

,, Ahhhh , ema on tal emo. " ütles Liisa juba vihase häälega.
,, Kas me saaksime nüüd normaalselt ka rääkida, kui neid siin pole ? " ütles James ja vaatas Liisat.
,, Jah, me saaksime, kui ma läheksin koju ja ütleksin tädile, et ta jääks ööseks meile ja ma ütlen talle, et lähen sõbra juurde ööseks ning Meie lähme randa. " ütles Liisa ning läks koju ja ütles tädile, kuhu ta läheb. Liisa vahetas riided ka ära ja siis läks tagasi välja. Kui ta õue läks, siis oli seal..
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime29/8/2008, 22:31

Hmh.
Nii kriminaalset väikesed osad kriminaalselt pika aja takka. :/
*on kurb*
Aga uut ootan. :d
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime29/8/2008, 22:39

Sorrri . :/
Ma üritan pikema osa teha kunagi. Wink
Aga tead mis ,
Sille: ei tea
Krissu: 5 päeva , eks. sellel tuleb varsti pikk uus osa. Very Happy

oook , ma mingi väga hulluks läinud, et juba omaette räägin. xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime29/8/2008, 22:41

Muig. Very Happy Very Happy Very Happy
Aga eks ma jään ootama siis seda.Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime30/8/2008, 10:07

Heaheahea
Uut tahan Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime15/11/2008, 18:13

4. osa


Kui ta õue läks, siis oli seal James koos suure suure punaste rooside kimbuga. Ta andis selle Liisale ja ütles: ,, Palun vabandust tänase pärast. "
,, Romantik. Ma lähen viin kimbu tuppa ja siis tulen tagasi. " ütles tüdruk ja läks tagasi majja.
,, Noo, juba tagasi ? " hüüdis tädi köögist.
,, Ei, ma tulin korraks. Ma tõin ühe ilusa kimbu. " vastas Liisa ja läks kööki.
,, Oii, kellelt ? " ütles tädi ja vaatas punaseid roose.
,, Naabrilt. Pane palun need vaasi. " ütles Liisa ja naeratas.
,, Täitsa romantik on see naaber. Aga sa võid siis minna, ma panen selle kimbu vaasi. " ütles tädi ja hakkas vaasi otsima.
,, Tsau. Homme mingi aeg tulen koju tagasi. " ütles Liisa ja läks uksest välja.

,, No nii. Lähme nüüd lõpuks randa ? " ütles James, kui Liisa oli uksest välja astunud.
,, Jah. " vastas Liisa ja võttis poisilt käest kinni. James naeratas. Nad jalutasid vaikides rannani. Kui nad olid sinna jõudnud, nägid nad seal Triinut ja Jukut, kes istusid liiva peal ja naersid. Liisa ja James ei läinud nende juurde, vaid kõndisid teisele poole.

,, Noh, mis sa mulle siis rääkida tahtsid ?" küsis Liisa ja vaatas Jamesi.
,, Ma mõtlesin, et me võiks käima hakata. Ja ühe asja ma ju ütlesin juba ära, mis ma öelda tahtsin, et palun vabandust selle Triinu värgi pärast. " ütles James ja vaatas maha.
,, Mhmh. " vastas selle peale Liisa ja istus liiva peale.
,, Et siis, kas sa oled nõus minuga käima? " küsis James ja istus Liisa kõrvale.
,, No ma ei tea. Võib kah. " ütles Liisa.
,, Supper ! " ütles poiss rõõmsa häälega ja suudles tüdrukut.
Kui suudlus oli lõppenud, ütles tüdruk Jamesile: ,, Aga teeme nii, et me ei pea iga hommik koos kooli minema, kuna ma tahan vahel üksi ka kooli minna. "
,, Nõus. " ütles James.
,, Tore. Aga kuule, lähme sinu juurde siis äkki ? " ütles tüdruk ja hakkas püsti tõusma, aga poiss tiris ta tagasi.
,, Ei. Ma tahan veel mere ääres olla, mus. Ma võin su kaissu võtta, kui sul on külm on. " ütles James.
,, Tee, mis tahad. " ütles Liisa ja vaatas merd.
,, Okei. Kui ma võin teha, mida tahan, siis kas ma ujuma võin minna ? " küsis James armsa häälega.
,, Eii, hull oled või ? Vesi on mingi ülikülm ju. " ütles Liisa.
,, So? Ma tahan ujuda praegu. " ütles poiss.
,, Mhh, palun ära mine ujuma. Lähme sinu juurde ? " ütles tüdruk ja tõusis püsti. Seekord poiss ei tõmmanud teda tagasi, vaid tõusis ka ise püsti.
,, Ja mis ma selle eest saan, kui ma ujuma ei lähe ? " küsis James ja pühkis enda tagumikku liivast puhtaks.
,, Musi ? " ütles Liisa ja vaatas poissi. Poiss lähenes tüdrukule ja nende huuled kohtusid. Nad seisid üksteise kaisus natukene aega ja siis kõndisid käsikäes Jamesi kodu poole.

Kui nad jõudsid poisi koju, avastasid nad, et nad on ainult kahekesi majas.
,, Kus ma magan ? " küsis Liisa ja haigutas.
,, Minu kaisus ? " pakkus James ja läks ülesse.
Liisa järgnes talle ja ütles: ,, Okei, aga kas sul mingit suurt t-särki on ? "
,, Milleks sul seda vaja on ? Muidu on küll olemas. " ütles poiss ja hakkas kapist t-särki otsima.
,, Mul ei ole öösärki kaasas ja siis ma kasutaks su t-särki öösärgina. " vastas Liisa ja hakkas riidest lahti võtma.
,, See peaks vist sobima. " ütles James ja viskas ühe suure t-särgi Liisale.
Liisa pani selle endale selga ja läks teki alla. Ka poiss vahetas õue riided magamis riiete vastu ja läks Liisa kõrvale. Nad jäid üksteise kaisus magama.
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime15/11/2008, 19:11

Wow... nii ruttu ühte voodisse... mmm....

Aga uut tahan ikkagi... ja VÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGAVÄGA tahan
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime15/11/2008, 19:25

Miks see osa nii tuttav oli?? Very Happy
Aga hea. :)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime15/11/2008, 20:36

Phäh, not fair, ka seda osa olen ma lugenud Very Happy UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUT!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Liisa koolielu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Liisa koolielu   Liisa koolielu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Liisa koolielu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: