MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 3.

Go down 
AutorTeade
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

3. Empty
09082009
Postitamine3.

Õh, pole ammu siia blogisse midagi lisanud, või mis?
Noh, olgu... Ma olen hakanud viimasel ajal spordiga tegelema. Nimelt ujun ma nüüdsest (mitte päris nüüdsest, päris mitu päeva juba) üle järve. Nõme on ainult see, et mul oli astma ja praegugi on veel hingamisega raskusi. (Pea hakkab vahest ringi käima, silme eest lööb hapniku puuduse tõttu mustaks jne. Masendav, ma tean) Ja siis on veel liigeste jama, et ühel hetkel hakkab käsi või jalg valutama ja ma ei saa edasi liikuda Very Happy Noh, ükskord oligi ujumise ajal nii, et parem käsi hakkas üle järve ujumisel valutama ja vasak jalg ja siis ujusin nii veidralt Very Happy Käsi ja jalga ei saanud liigutada aga kuidagi sain kaldale Very Happy
Seejuures kõht valutab natuke, mis ilmselt tuleneb sellest ujummispingutusest vms. Aga see valu on lahe. Ma ei tea, võin emo ju tunduda selle jutuga, kuid täiesti nauditav ja vägagi talutav valu. Täna toon kuurist veel ühe treno¾ööri ja siis hakkan muskleid tegema. Hah Very Happy
M, lisaks sellele on täna mu emal sünnipäev! 48. aastaseks saab Very Happy Irv, mulle tuli alles eile see meelde seega pidin täna kell 6 ärkama ja linna kihutama, et talle midagi osta. Pff, ta on mu vennast kõigest 20 aastat vanem, kuid ma pole kindel, kas ma mäletan kindlalt ta vanust... T^T Haugimälu, ausalt.

Olgu, ilmselt kõik.

Asjad mida täna tuleb teha:
1. Aidata ema kuidagi.
2. Kirjutada kas DLi uus osa või Sigatüüka fanfictionisse.
3. Üritada Dracula rahulikult lugeda mitte jälle magama jääda.
4. Mitte kasutada liiga palju hambapastat. (mul on vajadus hambaid pesta, idiootne.)
5. Üle järve ujumisel ei tohiks kuigi palju pingutada. Ma olen niigi paljudest ujujatest üle poole järve eespool.

Ja nüüd vist kõik. xD
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

3. :: Comments

No Comment.
 

3.

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Bulleti blogi-
Hüppa: