MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Uuendused.

Go down 
+19
-Ene-
*Nastik.
Viinamari
Naughty
Keiti
kcissy
Tuki
black
padjanägu, [h]
swessu
Audrey
Pizza
Maiu Laaneoja
Prince Kirameki
Kärolyn
Elven
Tärru.
nasicc
Pingu
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime20/6/2012, 00:13

Ma mainiks igaks juhuks ära, et loomevargus ei ole ainult copy paste.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime20/6/2012, 01:22

Mnjaa, aga see lisab pisutki julgust.
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime20/6/2012, 09:10

seda tõesti Very Happy
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime20/6/2012, 20:36

No pm siiski nagu pingu ütles, esimene samm on tehtud.

See paremate või vigaste kohtade väljatoomine ei ole kuigi suur probleem, lihtsalt veidi rohkem vaeva ja ongi valmis, ega kõik ei peagi lihtne olema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime21/6/2012, 02:24

doh! quote'i puudumine teeb raamatu'päeviku' pidamise raskemaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime21/6/2012, 02:27

Raamatupäeviku? Care to explain to the new oldfag? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime21/6/2012, 02:28

Hm, ma panin ka nüüd alles qoute'i kadumist tähele Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime21/6/2012, 02:28

see loetud raamatute lugemise võistluse teema, mõtlen. ma ennevanasti koguaeg quote'isin, hea lihtne, et pea midagi kopeerima, mall on ees ja ainult muuda vajalikud lahtrid ära.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime21/6/2012, 02:39

Mida ei ole muidugi raske teha ka kopipastaga mõnest Wordpadi/Notepadi dokumendist. :)
Offtopic: bloody hell, Lemony Snicketi sarjas on 13 osa? Where have I been?
/offtopic
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime27/6/2012, 00:29

* uuendus
Ühendasin põnevusjutud ja seiklusjutud põnevusjuttude alla, sest tegelikult neil pole mingit vahet Very Happy



Plaanis on ka ümberorganiseerida vanu lõpetatud lugusid ja vähendada isikuliste juttude kaustade arvu.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime8/5/2013, 18:55

* uuendus

Kõik kaustad "Enim loetud raamatuid" all, millesse selle aastanumbri sees pole postitatud, liigutasin "2012" kausta sama kategooria all. Soovi korral saab kausta muidugi sealt välja tõsta. :)
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime10/6/2013, 17:31

* uuendus

Nüüdsest hoiab teid kõige tähtsamate sündmustega kursis vana hea reklaamriba Very Happy. Kuna seda ei saa panna nii portalisse kui ka avalehele, on ta nüüdsest igal pool. Mis parata Very Happy Olete kursis siis kõigega. ;D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime10/6/2013, 17:53

* uuendus

Isikulistest juttudest võetakse nüüdsest maha ja liigutatakse "ebaaktiivsesse kausta" nüüdsest just need kaustad, kus pole viimase aasta jooksul midagi toimunud.
Sealt välja pääseda on suhteliselt lihtne: niipea kui me märkame, et seal midagi toimunud on, tõstame kausta taas teiste sekka. Lugude autor võib ka alati paluda oma lugude kategooriate vahel laiali jagamist :)
Me üritame seda avalehte ikka puhtamana hoida ja aegunud materjal lihtsalt ei mahu sinna hästi.
Paistab, et nii mõnelgi hakkab aasta ebaaktiivsust täis saama. Võtke siis ometi midagi ette! Kirjutage üks uus osa :)
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime15/6/2013, 21:15

Mulle ei meeldi uus tekstisisestus üldse... Kujundus võib ju tore olla, aga see teeb omavolilisi muudatusi minu tekstis, näiteks toob sisse mingeid reavahede ja muude taoliste asjade muudatusi, ja ma ei saa sellega midagi ette võtta. Kui muudan oma teksti, siis tekivad sinna sisse mingil põhjusel vahed, kui kuskilt midagi kopeerin, on normaalfonti muutmine keeruline (tekivad samamoodi reavahed) ja nii edasi. Html-koodiga ehk saaksingi reavahed kaotada, aga siin ei paista sellist võimalust ka olevat... Enne oli kõik nii lihtne ja loogiline, nüüd on kuidagi ülearu keerukas ja probleemne...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime15/6/2013, 22:40

Kahjuks on see muutus forumotioni poolne. Nad tunnistavad, et see on veel BETA faasis ja väikeseid vigu võib veel sees olla, aga nad tegelevad nendega. Siinkohal ei saa administraatorid mitte kui midagi teha.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime16/6/2013, 12:32

Aa... Okei. Arvasin, et keegi võib-olla oleks saanud midagi ette võtta. Siis pole muidugi minu asi vigiseda.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime16/6/2013, 12:40

Kui midagi häirib, siis öelda võib ju ikka. :) Tavaliselt on asjale ikka mingisugune lahendus olemas. Very Happy Loodame, et see asi nüüd ka lihtsalt ilusti tööle saadakse. :)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime16/6/2013, 14:10

Mulle meeldib see textbox aga jah, kui üritada muuta siin midagi siis vahepeal tekitab mulle lisa tähti/pilte juurde või võtab vahesid ära vms Very Happy
Tore on teada, et see võib paraneda Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime16/6/2013, 20:35

Kui seda veel leitud pole, siis tekstitöötlusnuppude rea lõpus on nupp "Switch Editor Mode", millega saab BBCode'ile ja HTML-ile kenasti ligi.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime16/6/2013, 22:36

Aaa, see on siis see asi seal Very Happy
Ma leisin selle aga ma polnud kindel mida see täpselt pidi tegema, lol Very Happy

Mis mul tegelikult selle uue tekstikasti juures meeldib on see, et me saame piltide suurust ise panna.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime18/8/2013, 22:42

Tegin esimese suurema sorteerimise juttude kaustades ja pea igasse kausta sai tehtud alamkaust nimega "Lõpetatud jutud", kuhu tõstsin jutud, mis on lõpetatud.

Arvatavasti võis mõni jutt vahele jääda, nii et kui keegi avastab, et tema lõpetatud juttu seal ei ole või leiate lihtsalt jutu, mis on lõpetatud ja mitte "Lõpetatud juttude" kausta tõstetud, andke julgelt adminnidele teada! :)

Selle tööga seondub nüüd aga ka tõsisem jutt. Kategooria "Jutud" all on alustatud 612 teemat järjejuttudele (siia sisse ei arvestanud ma "Huumorit", "Luuletusi" ning "Lühijutte ja mõtteteri", kuna need on oma olemuselt lühikesed). Nendest 612 teemast on lõpetatud jutte VAID 35. (Õnneks foorumi peale on neid rohkem - "Isikulistes kaustades", kuid pilt on sellegipoolest nukker.)

On jutte, mis on jäänud pooleli pärast kahte-kolme osa. Mõni jutt on näinud ära vaid ühe osa. Vahel on asi olnud selles, et kirjutaja pole püsiv, teine kord on jälle kriitika olnud liig. Kriitika jagamise kohta ma noomitusi ei taha teha - see on vajalik ja aitab edasi ning üldjuhul siin foorumis põhjuseta kriitikat ei jagata. Seega soovitan kritiseerida. Võib-olla vahel võiks olla uute ja noorte kirjutajate suhtes veidi leebem, et neid mitte ära hirmutada.

Ja kommenteerige! Tean paljusid kasutajaid, kes käivad siin vaid lugemas, aga kommentaare jätavad üliharva, kui siiski. See on suurepärane, et te loete ja kaasa elate! Kuid kirjutajad vajavad tagasisidet. Ja uskuge või mitte - kui te ei oska kommenteerida midagi enamat kui "Meeldis, uut!", siis isegi see teeb kirjutaja tuju heaks. Andke endast märku, avaldage toetust! Selleks see foorum ongi.

Kurb oli näha, kuidas mõne jutu puhul oli postitatud pikki põhjalikke osasid mitu tükki järjest - ja ei ühtegi kommentaari, kuni lõpuks alla anti! On arusaadav, et me kõik ei jõua lugeda kõiki jutte, mis siia foorumisse üles laetakse, ja see on täiesti okei. Aga kui te loete, palun kommenteerige! Mõnel kirjutajal on vaja vaid ühte sõbralikku nägu, et teada, et tema tööd hinnatakse. Sellest ühest kommenteerijast tihti piisab, et edasi kirjutada! See annab hindu ja teeb olemise heaks. Keegigi! Nii et ärge olge oma sõnadega kitsid, palun.

Palju oli ka lugusid, mis on taasavastatud aastaid hiljem. Eriti olen ma seda viimasel ajal tähele pannud. Lugu on jäänud pooleli paar aastat tagasi - kas siis lihtsalt pole isegi nõudlusele vaatamata uut kirjutatud või inimene on postitanud jutule osa, mida pole kommenteeritud... See on super, et need lood siiski taasavastatakse, kuid tihti on nende autor taasavastamise ajaks foorumist läinud või uude ideede juures.

Nende lugude ja nende autoritega on sama lugu, mis inimestega - hinnake neid siis, kui nad olemas ja silmapiiril on, mitte ärge nutke hiljem taga seda, mis oleks võinud olla.

Kui teile mõni lugu meeldib, jagage linki sõpradega. Kui te soovite rohkem lugejaid, võite ilusti vabas teemas vihjata, et sellel ja sellel jutul on uus osa. Te võite loo bänneri panna endale signatuuri. Kui te ise teha ei oska, pole hullu - küsige! Minul on nii mõnelgi jutul bänner olnud, mitte ükski minu tehtud. Entusiaste siin jätkub ja häid bännereid ka! Kui bännerit ei taha, pange signatuuri mõni tabav lõiguke oma jutust, kõrvale link - tekitab huvi!

Ja kirjutajatele - ei saa ette heita, et inimesed teie jutu vahepeal unustavad, kui te seda kuude kaupa ei uuenda! Ta kaob vanade teemade vahele ja enam ei mäletata, mis enne juhtus. Et rohkem ja paremini kirjutada - ja ka asju lõpuni kirjutada - on vaja nii teie enda kui ka lugejate entusiasmi, selle looga pidevat tegelemist. Kirjutage, kui te olete inspireeritud. Pange lugu üles, kui tunnete, et selle loo suhtes on teil kuhjaga ideid ja te teate, et tahate seda veel tükil ajal kirjutada! Kui tunnete, et tahate mõtet paberile saada, aga pikemalt ei viitsi tegeleda, kirjutage ta lühijutuks.

Üldiselt tahan ma öelda, et me oleme üks tore seltskond. Kes kirjutab, kes loeb, kes teeb mõlemat. Hoolitseme selle eest, et teisel grupil oleks, mida oodata. Oleme järjepidevad, toetame üksteist, ja tõstame foorumi sisu kvaliteeti. Jumal teab, et kvantiteeti meil on.

:)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime19/8/2013, 11:22

Kuidagi nii südantliigutav oli see sinu öeldu. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime19/8/2013, 12:44

Hah. xD Südamest tuli ka. Very Happy
Kuigi nii pikk, et enamus vist ei jaksa läbi lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime19/8/2013, 12:49

Ma lugesin esimesed kolm lõiku läbi ja pärast seda üle ühe sõna. Aga mõte jõudis pärale.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime19/8/2013, 13:47

Ma lugesin ikka kõik läbi! Very Happy
Nõustun igati ja hästi kirja pandud mõtted :)
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Uuendused. - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uuendused.   Uuendused. - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Uuendused.
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Uudised-
Hüppa: