MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jah muidugi, kuid ei.

Go down 
+6
tzerrikas
SixxBitch
padjanägu, [h]
Pharaoh
nasicc
Sümmeetria
10 posters
AutorTeade
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/8/2008, 18:23

Väljendite pärast ei vabanda, kellele ei meeldi ei pea lugema.

Vaevaliselt pööras nooruk oma pea peegli poole. Talle vaatas vastu sassis juustega tume kogu
mis pidevalt silmadel toas ringi lasi käia. Nooruk oli silmnähtavalt ärritunud. Istudes pimedas toas
peegli ees tiirles tüdruku peas vaid üks ainus mõtte. Asetades noa tagasi räämas kraanikausi
äärele lahkus tüdruk peegli eest. Krahmates käega kiirelt suitsupaki järele, potsatas ta diivanile.
Jõudes vaevu sigareti suule asetada lasi ta sellel maha kukkuda. Ta kustutas sigaretti kiirelt sellele
peale astudes ning kõndis kiirelt tagasi peegli juurde. Ta asetas käärid veenidele, ta tahtis, ta ei
suutnud, ta püüdis, jah muidugi, kuid ei.


,,Kaduge minema, kuradi punkarid raisk’’ karjus kirikuõpetaja valgest kirikust välja joostes. Poisid
tõmbasid naerdes püksilukud kinni, tõstsid keskmise näpu ja suunasid selle kiirelt kirikuõpetaja
poole. Kirikuõpetaja jooksis endiselt rusikaga vibutades poiste poole. Poisid naeratasid, silusid
oma juuksetest moodustatud harja teravamaks ja sigaretid käes minema.

Tüdruk viskas käärid vastu seina, vahetas riided ja lendas välja. Kohe kui tüdruk majast välja
astus suundusid kõik pilgud temale, kuid pooled neist suunasid pilgud tema käes olevale pudeli kaelale.
Tema süsimustad ja pulk sirged juuksed olid sassis ja ilmselt polnud keegi neid juba kuid kamminud,
tema
huul oli läbistatud vähemalt neli kuni kuus korda, tema tumedad riided erinesid värvilisest massist
ning tema silmad, täis viha ja soove teha sellele kõigele üks kord lõpp. Kogu tema olek, tema
mõtted peletasid inimesi eemale. Ta on ohtlik, nii endale kui ka kõikidele teistele, ta on
narkomaan, ta on punkar.

Ta kulistas pool pudelit kurku, turtsatas siis veidi ning kõndis pool kainelt mere poole. Nähes
eemalt tuttavat poiste kampa, tõstis ta pudeli taevasse ning laulis täiest kõrist ’’ Ma olen anarhist, ma olen punkar, ma olen maailma nael. Meri on põlvini, nalja on nabani, pihus on pudelikael.
Tahan kord saada selliseks, nagu on Villu või Freddy või Rott või Striit. Nad on nii vaimukad, nad
on nii vabad ja kogu aeg juua täis.’’ Kamp liikus naerdes tüdruku poole. ’’Jälle jood?’’ küsis üks
neist muiates. Tüdruk suunas poisile pilgu, ta polnud teda varem näinud. ’’Jälle? Kutt ma joon kogu
aeg, pealegi sa oled uus, ma ei tunne sind’’ naeratas tüdruk pudeliga poisile külje alla
kakerdades. ,,Ma liitusin eile, uus siin, uus linnas. Kutsutakse x’iks, Lauri olen muidu’’ naeratas
nimetatu ’’Kutsu kuidas tahad’’ pööras tüdruk selja ja kakerdas liiva poole. ’’Õigus, punkar olen
muidu’’ naeratas tüdruk ning viskas ennast siis liivale maha.

,,Kange kraam’’ naeratas poiss ning haaras tüdrukult pudeli. ’’Hei, ma oman täieõiguslikult seda
pudelit ja sul pole õigus seda maha kallata’’ puterdas tüdruk. ’’Oota mida sa teed, hei, lõpeta,
anna siia see on minu oma’’ kargas tüdruk poisile kallale. ’’Värdjas’’ pobises tüdruk tühja pudelit
vaadates ning virutas sellega siis poisile tugeva obaduse. ’’Sa peaks vähem jooma, kuradi libu’’
kargas poiss tüdrukule kaela.

1448
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/8/2008, 18:40

Emmmn...
Kahtlane. Very Happy
A ootan sellegipoolest uut. Razz
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/8/2008, 18:42

nasicc kirjutas:
Emmmn...
Kahtlane. Very Happy
A ootan sellegipoolest uut. Razz

See peabki kahtlane olema. Minu jutt siiski ju. See muutub veel kahtlasemaks aja pikku Very Happy
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/8/2008, 18:46

Mm.. veider.. ja teistsugune Very Happy Aga meeldib :)
Ja väga tahaks uut osa!!
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/8/2008, 18:56

aiiaa xd klaaspudeliga p2he saada Very Happy?
(okeiokei, ma ei tea, et see klaasist on ja et ta sellega p2he sai, aga nohh.. mul j22bki alati k6igest oma arusaam Very Happy)

aga mulle meeldis (H)
edais (; !
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/8/2008, 19:11

padjanägu, [h] kirjutas:
aiiaa xd klaaspudeliga p2he saada Very Happy?
(okeiokei, ma ei tea, et see klaasist on ja et ta sellega p2he sai, aga nohh.. mul j22bki alati k6igest oma arusaam Very Happy)

aga mulle meeldis (H)
edais (; !

Minu idee poolest oli see pudel ka klaasist, aga minu idee järgi sai poiss obaduse kolmnurga lähedale, Very Happy
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime24/8/2008, 22:14

Teistsugune kindlasti...Aga meenutab veidi mind (oops) Very Happy Niiet palunpalun uut
Tagasi üles Go down
tzerrikas
Narkar
tzerrikas


Female Postituste arv : 40
Age : 30

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime24/8/2008, 23:26

oh täiega hea -vähemalt minuarvates see kuidagi teistsugune-
mõnus noo mulle meeldib
OOTAN HUVIGA UUT
Very Happy
Tagasi üles Go down
SahhMatt
Kasutaja
SahhMatt


Female Postituste arv : 47
Age : 33
Asukoht : Realselt : Rohelise kapi taga. Unistustes:Helesinises maailmas.

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime6/9/2008, 17:01

Kirkuõpetaja karjub 'kuradi punkarid'?
Very Happy
Mis asja? Very Happy

Muidu mulle täitsa meeldis, kuigi ega kõik punkarid ei ole narkomaanid kohe, kuid kuna selles jutus oli JMKE laulu sõnad, siis ma oletan, et sa tead asjast natuke rohkem, kui enamus siinseid foorumui kasutajaid.
Ja tõesti- on narkomaane ka punkarite hulgas, päris palju tegelikult, kuid õnneks mitte kõik( mida sina õnneks ei väitnudki).

R.I.P. Striit!
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime10/9/2008, 14:12

Ee, tean ja rohkem, selles mõttes, et ma (L) punki ja tean ka rohkem sellest ilmselt kui enamus..
Uus osa peaks ka kohe varsti ilmuma, arvuti pani jõhkralt pange enne, kirjutada pole jõudnud, '' Surm '' 'a peaks ka midagi juurde tulema :]
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime16/10/2008, 21:42

’’Kuhu sa tormad nüüd?’’ tuli keegi tüdruku kõrvale. ’’Koju, mul on asju lõpetada’’ võttis tüdruk ära käe mis tema pihale asetatud oli. ’’Võin ma kaasa tulla?’’ trügis poiss tüdruku ette ning vaatas viimasele kutsika silmadega otsa. ’’Tule kui tahad, mul polegi ammu külalisi käinud’’ naeratas tüdruk, võttis poisil käest kinni ning tiris teda endaga kaasa, samal ajal kui keegi kaugemalt neid pettunult jälgis.
Mõne tunni pärast..
’’Oli tore tibil kaela kahe korra keerata?’’ naerab poiss pilkavalt. ’’Parem ei saakski olla’’ naeratas Lauri rahulikult kanepit tõmmates. ’’Jätsid ta sinna vedelema?’’ küsis Janne pobisedes. ’’Ei tead toppisin püksi’’ naeris Lauri. ’’Ära rebi vaid mine ja korista ta ära, ma ei vaja enam võmmide tähelepanu’’ vihastus Janne. ’’Fain, rahune maha. Ma ei taha jälle traumapunkti minna’’ sõnas Lauri, kustutas sigareti ning kõndis tagasi põõsa poole.

Janne :
’’Ei ole, lihtsalt ei ole võimalik’’ kisendasin ma kui koju jõudsin. Kogu mu elamine oli peapeale pööratud ja kogu alkohol ning narkootikumid ära viidud. ’’Ema’’ pobisesin ma vihaselt. Sulgesin ukse ning kõndisin vanemate poole. Alkohol ja narkootikumid olid juba läinud kuid nende raha oli endiselt alles. Polnud mõtet vaeva näha muukimisega seega lõin ma lihtsalt akna katki, ronisin sisse ja viisin raha ning mõned kasulikud asjad veel minema. Kuna mu vanemad olid täis karsklased kes elu sees tilkagi polnud võtnud, ei vaevanud ma alkoholi otsimisega vaid lasin lihtsalt jalga.
Lauri :
’’Ta on ju eriline. Tema olek, tema julgus. Ei-ei-ei ma ei või ära armuda. Ta läheb veel üks päev vangi, see on kindel. See pole võimalik, et ta elulõpuni puhtalt pääseb. Võib olla olen mina see kes ta vangi ajab’’
Keegi :
’’Tema silmad, tema naeratus, tema stiil, tema, tema, tema, tema. Kui võimatult tahaks ma olla nagu nemad, siis saaksin ma koos temaga olla. Miks just tema, kõige halvematest kõige halvem. Aga südant ei saa ju sundida nagu räägitakse. Samas pidi ju armastus kõhukaudu käima, aga tema kõhtu ma küll kunagi katsunud pole * eyeroll * ’’


1448
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime17/10/2008, 21:14

Hea, paar asja jäid nati segaseks aga minuviga vist,
edasi..
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime12/11/2008, 18:38

Mm.. Päris hea (yy)
Mulle meeldib selline kirjastiil,.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime13/11/2008, 12:00

Hea oli :) Ja nüüd jälle kuu aega möödas, kuule tüdruk, sa oled allakäinud, kirjuta rohkem Very Happy
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 29
Asukoht : Tartu

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime23/11/2008, 11:18

SixxBitch kirjutas:
Hea oli :) Ja nüüd jälle kuu aega möödas, kuule tüdruk, sa oled allakäinud, kirjuta rohkem Very Happy

Sorri, sorri, ma unustasin kergelt ära selle jutu, (aa). Ma kirjutan varsti osa, ilmselt nädala sees, kui mitte täna, :].
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime25/7/2009, 15:55

uut:D
Aga mulle jäi mõni koht arusaamatuks ma arvan et see on minu viga:)
Jätka ikka kindlalt:)
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
Sponsored content





Jah muidugi, kuid ei. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jah muidugi, kuid ei.   Jah muidugi, kuid ei. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jah muidugi, kuid ei.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: